Πώς να τον προσεγγίσω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Χαμουτζήδες, εξ όσων γνωρίζω, λένε οι Θεσσαλονικείς τους Αθηναίους...
τι ξέρουν τώρα οι Σαλλλλλονικιοί από Βιλλεαρδουίνους ερίτιμη; Που σουβλίζουν με το καλαμάκι του φραπέ; Το μυαλό τους κολλημένο στις σαπουνάδες
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Το 90% των θρεντ αυτων ειναι τρολινκ να ξέρεις.
Να σου πω κάτι ;

Τουλάχιστον ούτε bold έχει η κοπέλα, ούτε underline, ούτε τεράστια γράμματα να κάνω δέκα βήματα πίσω...;)

Άσε...είδα κι εμάς που δεν είμαστε τρολ...Άσε...
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κοπέλα μου, ενδιαφέρεσαι να κάνεις κάτι ερωτικο με τον άνθρωπο ναί ή οχι ; τι μπλέκεις τη παρέα σου οταν σου λέει να βγειτε οι δυο σας ; συγγνωμη αλλα ολο αυτο μου φαινεται χαζό τελείως. Πηγες είδες τους δικους σου τέλος.... μετα δεν μπορεις να βγεις για ένα πότό με κάποιον ολη μερα μαζι τους θα εισαι ;

εν τω μεταξυ το να χώνονται οι δικοι σας και να λένε "θα σου γνωρισω εγω αγορι" και 'χωσου" εντάξει ποσο εισαι 20 ;

ωχ θέε μου.
Devil μαλλον δεν διαβασες καλα το αρχικο ποστ μου.

Δεν ειπα ποτε οτι μου ζητησε να βγουμε οι δυο μας. Βγηκαμε οι φιλοι του και οι φιλες μου..
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
τι ξέρουν τώρα οι Σαλλλλλονικιοί από Βιλλεαρδουίνους ερίτιμη; Που σουβλίζουν με το καλαμάκι του φραπέ; Το μυαλό τους κολλημένο στις σαπουνάδες
Τί να σου πω...δεν ξέρω. Καλά παιδιά μού φαίνονται και...οι βόρειοι. Ναι. Στα τυριά και στα σουβλάκια ένα θέμα συνεννόησης το έχουν, δεν μπορώ να πω, αλλά καλά παιδιά είναι, μωρέ...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Devil μαλλον δεν διαβασες καλα το αρχικο ποστ μου.

Δεν ειπα ποτε οτι μου ζητησε να βγουμε οι δυο μας. Βγηκαμε οι φιλοι του και οι φιλες μου..

Εντάξει κατάλαβα. Θα σας ειδοποιησουμε. Καλη συνέχεια. Και αν ποτε βγάλεις άκρη με τη νοοτροπία που το πας εγώ θα γίνω Κινέζος.

Μάλλον και ο άνθρωπος επειδή δεν βγάζει άκρη κ δεν καταλαβαίνει κ τι θέλεις έχει αρχίσει να Αραίωνει γιατί όλο αυτό είναι κουραστικό.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
Μπορούμε να αποχαιρετήσουμε κι αυτό το θρεντ της κοπέλας που όλο μπλέκεται αισθηματικά. :lock:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top