Πώς σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφός σας στο σεξ;

Πως σας αρέσει να μιλάει ο σύντροφος σας στο σεξ?
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 274)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 90 32.8%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 39 14.2%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 18 6.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 11 4.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα

    Ψήφοι: 83 30.3%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα

    Ψήφοι: 41 15.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω μούγκα στη στρούγγα

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου μιλάει σε ξένη γλώσσα

    Ψήφοι: 10 3.6%
  • Δεν ξέρω, είμαι ασεξουαλικό ον. :angel:

    Ψήφοι: 8 2.9%
  • Δεν σας λέω, παρ'οτι η ψηφοφοριά είναι μυστική γιατί έχω μανία καταδιώξεως :worry:

    Ψήφοι: 25 9.1%

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα να σαι καλα!!!!!!!!!!!

ειναι ερεθιστικο οντως να σου λεει ο αλλος :"αααααχ τι μου κανετε?πως με τρελαινετε ετσι?"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Γλυκά και τρυφερά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
>Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα >Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα κ τα 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με τη Ρια , αναλογως την περισταση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τι γλωσσα να μιλαει?ελληνικα ή κατι αλλο?:D
αγγλικα,ρωσικα..τσιγκανικα..(μαγκαβατου κλπ..:P)

Αρχαια Ελληνικα?:worry:

Ή μηπως τη γλωσσα των ζωων?
να γαυγιζει πχ..ή να μουγκριζει..ή η γυναικα να νιαουριζει..και να γουργουριζει..
(τα τελευταια μου πανε..:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
>Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου μιλάει πρόστυχα
>Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα κ τα 2!
Μπαίνεις υπογραφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Sweet and Dirty Love!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ευγενεια..........τρυφεροτητα..........η τεχνη της ηδονης δεν εξαρταται απο '' dirty words'' αλλα απο την ικανοτητα των παρτεναιρ να βρησκουν και να παιδευουν τις ερωτικες οδους................να μετατρεπουν το παιχνιδι σε τεχνη...........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Δεν βλέπω συμμετοχή.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Κορυφαίες ατακες ανδρών!!


-«Πες μου, πες μου, πες μου..»
(Σπάω το κεφάλι μου, ρε γαμώτο, αλλά τίποτα δεν μουʼ ρχεται).

-«Σʼ αρέσει, μωρό μου, σʼ αρέσει;»
(Αν βάλεις γλώσσα μέσα και σταματήσεις να με αποσπάς, μπορεί και να αποφασίσω).

-«Α, καλά το κάνεις!»
(Μωρʼ τι μας λες, μπράβο μου!)

-«Τι σου κάνω;»
(Τίποτα στην πραγματικότητα, αλλά μην το κάνουμε και θέμα).

-«Τι άντρας είμαι εγώ!»
(Μ@λάκας;)

-«Πώς το θες;»
(Ψιλοαβανταζέ, 30 μοίρες απόκλιση δεξιά, μια μερίδα βιδωτό με μια ιδέα από πλαγιομετωπικό, στη συνέχεια θέλω να τελειώσεις εκτός δωματίου και θα πάρω άλλη μια φέτα με ρίγανη, ευχαριστώ).


- «Θα σε σκ*σω!»
(Τι; Με απειλείς κιόλας;)

- «Σιγά, παιδάκι μου, θα με φας!»
(Ναι, έχω ένα πεινασμένο πιράνχας ανάμεσα στα πόδια μου και είναι η ώρα που του πετάω ένα σνακ).

- «Αργκδμπιαααχ»
(Υπότιτλους δεν έχει; Εγώ φταίω που σου δίνω σημασία και προσπαθώ να βγάλω νόημα.)

- «Άαααχ, με καις μωράκι μου»
(Το έχω από ώρα στον θερμοθάλαμο και τώρα το έβαλα στους 250.)

- «Mη σταματάς, μη σταματάς, μη σταματάς!»
(Ναι, τώρα το θυμήθηκες να αργήσεις που είμαι εγώ από πάνω η ξεγοφιασμένη.)

- «Νιώσε το λοστάρι μου!»
(Α, εσύ ταʼ χεις παίξει τελείως, αυτό ήταν, ΦΕΥΓΩ!)

- «Άααχ, έρχομαι»
(αλλά εμένα δε θα με βρεις εδώ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να μου λέει γλυκόλογα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Και πρόστυχα και γλυκά, αναλόγως τη διάθεση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κοιταξε, μου αρεσουν τα βρωμο-λογα αλλα θελω ο αλλος να με κανει να νιωθω και σαν το κοριτσακι του, οπως τον κανω εγω αλλες φορες τον κανω να νιωθει σαν το αγορακι μου... καταλαβες, θα πρεπει να πιανει και λιγο τον σφυγμο ο ιδιος αναλογα με το σκηνικο

Απο την αλλη, εχω γνωρισει ανθρωπους που δεν τους "κολλαει" καθολου μα καθολου να βριζουν.. οχι οτι δεν μπορουν η' ντρεπονται.. αλλα ο τροπος που τα λενε...
Οπως καταλαβες ειναι αναλογα με την περιπτωση του ανθρωπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mcstefan7

Νεοφερμένος

Ο Mcstefan7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Μόνο τα πρόστυχα μας αρέσουν στο κρεβάτι...Όποια δεν μιλάει είναι απλα ξενέρωτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μόνο τα πρόστυχα μας αρέσουν στο κρεβάτι...Όποια δεν μιλάει είναι απλα ξενέρωτη!!


αει γεια σ΄, |συμφωνώ|.

εγω μάλιστα της ζητάω να βρίζει τον ΠΑΟΚ :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δεν μπορώ τις ομιλίες....μου αποσπούν την προσοχή....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν μπορώ τις ομιλίες....μου αποσπούν την προσοχή....:mad:


...τελικά εσείς κάνετε σεχς ή παίζετε σκάκι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Εγώ θέλω να με βρίζει στα γαλλικά , γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εγώ θέλω να με βρίζει στα γαλλικά , γίνεται;
+1

Γενικά έχεις(-ουμε) πολλές ελπίδες γιατί υπάρχει πολύ γαλλόφωνο γκομενιλίκι στην Ελλάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Laispodias

Νεοφερμένος

Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγώ θέλω να με βρίζει στα γαλλικά , γίνεται;

Μάλλον απο εκεί βγήκε η έκφραση "με άρχισε στα "γαλλικα""
Πάντως αν του συντρόφου δε του βγαινει το μπινελικι στο σεξ, ίσως λειτουργει καλυτερα με ποδοσφαιρική ορολογία (σκίσε μου τα διχτυα παιχταρά μου, κάνε μου μια βαθειά μπαλια απο τα πλάγια κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top