Πώς τον/την φαντάζεστε;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χωρις υποχρεωσεις, με πολλα ακινητα και δυνατο λογαριασμο στην Eurobank. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Χωρις υποχρεωσεις, με πολλα ακινητα και δυνατο λογαριασμο στην Eurobank. :P


:rofl: :rofl: :rofl:

+1 Να προσθέσω και κούκλος που να αγαπάει μόνο εμένα ή θα με πεις πλεονέκτη? :bleh: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
:rofl: :rofl: :rofl:

+1 Να προσθέσω και κούκλος που να αγαπάει μόνο εμένα ή θα με πεις πλεονέκτη? :bleh: :bleh:

Νταξ, αυτο εννοειται! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αμα την έχεις βρει αλλά δεν συμμερίζεται την άποψή σου τι απαντάς; :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Την ιδανική σύντροφο τη φαντάζομαι... ψηλή και κοκκινομάλλα!

Πέραν αυτών όμως, η σύντροφός μου επιθυμώ να είναι σε θέση να με στηρίξει οποιαδήποτε στιγμή, να μοιράζεται τις λύπες και τις χαρές, να μη φοβάται να δοθεί ολοκληρωτικά, να μη με ζηλεύει δίχως να έχω δώσει δικαίωμα, να με αποδεχτεί με τα ελαττώματά μου, να με κάνει καλύτερο άνθρωπο. Να έχει ενδιαφέροντα, να θέτει στόχους και να τους πετυχαίνει, να παθιάζεται με αυτό που κάνει, να μη μετανοιώνει για κάτι που έγινε αλλά για κάτι που θα μπορούσε να γίνει και δεν έγινε. Να της αρέσουν τα ταξίδια, να είναι κοινωνική, ευχάριστη, γλυκομίλητη, να μπορώ να της εμπιστευτώ το αυτοκίνητό μου υπό συνθήκες. Να με αγαπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vanilia

Νεοφερμένος

Η vanilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Την ιδανική σύντροφο τη φαντάζομαι... ψηλή και κοκκινομάλλα!

Πέραν αυτών όμως, η σύντροφός μου επιθυμώ να είναι σε θέση να με στηρίξει οποιαδήποτε στιγμή, να μοιράζεται τις λύπες και τις χαρές, να μη φοβάται να δοθεί ολοκληρωτικά, να μη με ζηλεύει δίχως να έχω δώσει δικαίωμα, να με αποδεχτεί με τα ελαττώματά μου, να με κάνει καλύτερο άνθρωπο. Να έχει ενδιαφέροντα, να θέτει στόχους και να τους πετυχαίνει, να παθιάζεται με αυτό που κάνει, να μη μετανοιώνει για κάτι που έγινε αλλά για κάτι που θα μπορούσε να γίνει και δεν έγινε. Να της αρέσουν τα ταξίδια, να είναι κοινωνική, ευχάριστη, γλυκομίλητη, να μπορώ να της εμπιστευτώ το αυτοκίνητό μου υπό συνθήκες. Να με αγαπάει.


OK ......δεν ζητας και πολλα :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Κάτι που για μένα είναι τέλειο για άλλον φαντάζει άκρως ατελές. Είναι τελείως μα τελείως υποκειμενικό..
Ο άνθρωπος που θα με κάνει να σκεφτώ πέρα από το " τι θα κάνουμε σήμερα" και αρχίζει και με κάνει να κάνω όνειρα για το μέλλον τότε σίγουρα θα σημαίνει κάτι πολύ σημαντικό για μένα και ίσως είναι και το τέλειο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κάποτε έμπαινα στην διαδικασία να φανταστώ πως θα ήθελα να είναι. Πλέον ξέρω ότι ίσως έχω απορίψει κάποιες περιπτώσεις, οι οποίες δεν εμοιαζαν με αυτό που φανταζόμουν, ενώ ίσως μαζί τους να είχα μια υπέροχη σχέση. Είμαι σίγουρος, ότι η κοπέλα που θα θέλω να ζήσω την υπόλοιπη ζωή μου μαζί της, μπορεί να μην έχει σχέση με οτιδήποτε φανταστώ εγώ τώρα. Οπότε, δεν μπορώ να δώσω κάποια περιγραφή, απλά θα είναι υπέροχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Για μενα ιδανικος ειναι ενας Johnny Depp αλλα ρε γαμωτο δεν βρισκω τετοιο στο Ελλαδα :/: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm:



.

Δεν ξέρω τι θα απαντούσα στην ίδια ερώτηση, σε κάποια άλλη ηλικία...
Ίσως και να φανταζόμουν τον τέλειο σύντροφο για μένα, διαφορετικά...,
σε κάθε περίοδο της ζωής μου..., ανάλογα με τις περιστάσεις...,
ίσως και όχι, δεν το είχα σκεφθεί έτσι μέχρι τώρα... :hmm:

Τώρα όμως, με την εμπειρία που έχω από τις σχέσεις μου μέχρι σήμερα,
θα μπορούσα να πω, ότι ιδανικός σύντροφος για μένα...,
είναι εκείνος που μπορεί να μου κρατά πάντα ζωντανό το ενδιαφέρον μου... ;)

Όλα τα άλλα, γρήγορα παύουν να έχουν ιδιαίτερη σημασία...,
πιστέψτε με !!!!! :/:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
και δεν μιλω εξωτερικα,πως μας συμπεριφερεται?
πως ξερουμε οτι μας νοιαζεται?
πως ειμαστε σιγουροι οτι δεν μας χρησιμοποιει?
πως θα καταλαβουμε οτι ειναι ειλικρινης απεναντι μας?
και αλλα σχετικα ερωτηματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βάζεις δύσκολα και μόλις τώρα ξύπνησα :P
σε πρώτη φάση, επειδή δεν έχω και πολύ χρόνο τώρα, θα πω ότι το καταλαβαίνεις μέσα στα μάτια του
είναι πολύ ένστικτο...
κατά δεύτερον ο άλλος είναι φίλος σου, τον νιώθεις ότι σε νιώθει φίλη... μπορείτε και μιλάτε σαν φιλαράκια πραγματικά...

θα επανέλθω με περισσότερα σύντομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kedros

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Interior designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
και δεν μιλω εξωτερικα,πως μας συμπεριφερεται?
πως ξερουμε οτι μας νοιαζεται?
πως ειμαστε σιγουροι οτι δεν μας χρησιμοποιει?
πως θα καταλαβουμε οτι ειναι ειλικρινης απεναντι μας?
και αλλα σχετικα ερωτηματα....

Με μια ματιά που έριξα στην ερώτηση σου νόμιζα οτι έγραφες '' ποιός είναι ο ιδανικός σύντροφος αλλά όταν ξαναδιάβασα την ερώτηση αντελλήφθηκα οτι τσάμπα έγραψα την προηγούμενη απάντηση :clapup: κι έτσι σκέφτομαι τώρα να σου γράψω επι του θέματος :P .

Μια απλή πρόταση κι ελπίζω να σε καλύψω. Όταν ολοκληρώνεται ο άνθρωπος σαν οντότητα και απλά τον ενδιαφέρει να ζει αρμονικά με τον σύντροφο του/ της στον χρόνο και στον χώρο και φυσικά σε συνάρτηση με το κοινωνικό σύνολο, τότε όλα τα ερωτήματα και οι επιφυλάξεις και φόβοι που περιστρέφονται στο νεανικό μας μυαλό δεν έχουν κανένα απολύτως μέρος στην σκέψη μας.

όσο το τι νόμιζα οτι έγραφες και επειδή μπήκα στον κόπο να σκεφτώ θα κεράσεις μπύρα :D.
όχι εντάξει τίποτα χειρότερο απο το οτι απλά θα γράψω την σκέψη μου αλλά σε ερώτηση που θα έλεγε ΠΟΙΟΣ είναι ο ιδανικός/ η σύντροφος:

Χωρίς να το πολυσκεφτώ, διότι θα γράψω ολόκληρη ιστορία , θα σου πω την ταπεινή μου άποψη. Εκείνη που μέσα απο την ωριμότητα και την ολοκλήρωση που θα έχει θα είναι ανάλογα λογική για να αντιμετωπήσει αλλά και να ανταπεξλθει στις παραξενιές μου :whistle: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Πως τον/την φαντάζεστε;
Μεθυσμένη συνεχώς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μεθυσμένη συνεχώς. :redface:

Για να μη διαμαρτυρονται τα ματακια της στη θεα του εκτοπισματος σου ε?!
Κατανοητον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Tόσο χοντρουλός είσαι πια ρε ρεμπεσκέ?
Αν ναι, και βλέπει το εκτόπισμα σου διπλό, βράσε ρύζι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Tόσο χοντρουλός είσαι πια ρε ρεμπεσκέ?
Αν ναι, και βλέπει το εκτόπισμα σου διπλό, βράσε ρύζι

....είναι σαν στραγάλι κοντός, χοντρός, και άσπρος:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Tόσο χοντρουλός είσαι πια ρε ρεμπεσκέ?
Αν ναι, και βλέπει το εκτόπισμα σου διπλό, βράσε ρύζι

Ασε το ρυζι...παχαινει! Οπου ρυζακι βαλε χορτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μου αρκεί το αγοράκι μου!!!
Πληρεί όλες τις προυποθέσεις... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
....είναι σαν στραγάλι κοντός, χοντρός, και άσπρος


Αράπικο στραγγάλι υπάρχει...? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top