Πώς φαντάζεστε τον γάμο σας;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εγώ πάντως που τον έχω ρωτήσει το γαμπρό και έχω την έγκριση του τι κερδίζω; :P


Περιττά κιλά εγκυμοσύνης,
αντιμετώπιση εφήβων,
εγκλεισμό σε γηροκομείο... :P


λολ. δεν τα λεω για να σας αποτρέψω...
ειπαμε, ο γάμος ειναι καλό πράγμα :)
γι αυτο να κάνετε από τέσσερεις και επάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
τραγικο.:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειπαμε, ο γάμος ειναι καλό πράγμα
φυσικα..γιαυτο ολες οι ερευνες δειχνουν καλυτερη υγεια στους παντρεμενους απο τους εργενηδες..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
φυσικα..γιαυτο ολες οι ερευνες δειχνουν καλυτερη υγεια στους παντρεμενους απο τους εργενηδες..:)


Καιιι ποιος τα λεει αυτα για να χουμε καλο ερωτημα? Οι παντρεμενοι επιστημονες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φυσικα..γιαυτο ολες οι ερευνες δειχνουν καλυτερη υγεια στους παντρεμενους απο τους εργενηδες..:)

Καιιι ποιος τα λεει αυτα για να χουμε καλο ερωτημα? Οι παντρεμενοι επιστημονες?:P

όχι

οι ανύπαντρες επιστημόνισσες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγω πάλι τον γάμο τον βέπω ως μια μέρα απόλυτα αφιερωμένη στο ζευγάρι και κυρίως στη νύφη... Για να πάρουν την ευλογία του Θεού και να συνεχίσουν έτσι την κοινή τους πορεία...

Επομένως πολύ θα ήθελα να καταφέρω να κάνω έναν πριγκιπικό γάμο... Γύρω στα 30 άτομα το πολύ, σε ένα νησάκι ή σε ένα βουνό, με κατάλευκο, πριγκιπικό νυφικό(ξερετε,τεράστια ουρά και πολύ φυσκωτό) , μια μικρή τιάρα στα μαλλιά μου,ένα υπέροχο μονόπετρο, μια bugatti απ'εξω (οκ το παράκανα,το ξέρω!).

Μια μέρα που όλα τα βλέμματα θα είναι στραμμένα πάνω μου...Τίποτα άλλο...
Εγωίστρια ε? Ελα μωρέ, όσο πατάει ο ελέφαντας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πώς βλέπω το γάμο μου??? :hmm:
Απλά ανύπαρκτο!!!
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δε θέλω απαισιοδοξία :whistle:

Έχεις χρόνια μπροστά σου να κάνεις τη σωστή επιλογή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δε θέλω απαισιοδοξία :whistle:

Έχεις χρόνια μπροστά σου να κάνεις τη σωστή επιλογή...



Κατά προτίμηση,
99χρονο δισεκατομμυριούχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Κατά προτίμηση,
99χρονο δισεκατομμυριούχο
Πάλι καλά που δεν προτιμάς με ...ομόφυλο σύντροφο και υιοθετημένο παιδί! :hehe:

Πώς βλέπω το γάμο μου??? :hmm:
Απλά ανύπαρκτο!!!
:whistle:
Kαλά, αυτά τα είπαν κι άλλοι....πριν παντρευτούν ! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qsvenskt

Νεοφερμένος

Η qsvenskt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πάλι καλά που δεν προτιμάς με ...ομόφυλο σύντροφο και υιοθετημένο παιδί! :hehe:
Εγώ πάλι τον ονειρεύομαι με ομόφυλο σύντροφο, πολιτικό γιατί είμαι και άθεος, σε κάποια όμορφη μικρή πόλη της Σουηδίας, και μετά στο γλέντι θα έχουμε κλασική μουσική, ίσως και κάποιες άριες... ίσως από τον γάμο του φίγκαρο που θα είναι και σχετικό, τόσες πολλές προοπτικές!!! Αριστούργημα θα είναι!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Εγώ πάλι τον ονειρεύομαι με ομόφυλο σύντροφο, πολιτικό γιατί είμαι και άθεος, σε κάποια όμορφη μικρή πόλη της Σουηδίας, και μετά στο γλέντι θα έχουμε κλασική μουσική, ίσως και κάποιες άριες... ίσως από τον γάμο του φίγκαρο που θα είναι και σχετικό, τόσες πολλές προοπτικές!!! Αριστούργημα θα είναι!!!!!:clapup:
Ναι, μπορείς φυσικά να τον επαναλάβεις όσες φορές θέλεις!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qsvenskt

Νεοφερμένος

Η qsvenskt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Ναι, μπορείς φυσικά να τον επαναλάβεις όσες φορές θέλεις!!! ;)

Νομίζω πιάνει με την πρώτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πάλι καλά που δεν προτιμάς με ...ομόφυλο σύντροφο και υιοθετημένο παιδί! :hehe:


Kαλά, αυτά τα είπαν κι άλλοι....πριν παντρευτούν ! :rolleyes:

Ναι..αυτό μου λέει και η γιαγιά μου που έχει φτάσει σε σημείο τώρα που μεγαλώνω να μου λέει για τα προικιά μου!!!!!!:cold::'(:angry:
Το μόνο ίσως ενδεχόμενο που θα έκανα κάτι τέτοιο σε εμένα θα ήταν για να διασφαλίσω το παιδάκι μου (το ξέρω, ούτε εγώ μπορώ να με φανταστώ μάνα!:P). Αλλά σε εκκλησία με νυφικό, μπομπονιέρες και τις λοιπές βλακείες, στην ΚΑΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όσο για τον 99 χρονο διεκατομμυριούχο δεν τον θέλουμε με τίποτα.. Δεν θα μπορεί να καλύψει μία πολύ βασική μου ανάγκη...:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εγω θα ηθελα να παντρευτω με νυφικο και τα λοιπα καπου απομονομενα με πολυ λιγα ατομα......αν και ενας απλος πολιτικος γαμος για αρχη δε θα με πειραζε καθολου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τωρα να πω πως τον φανταζομαι ή πως σχεδιαζουν να μου τον κανουν γονεις και πεθερικα που επεμβαινουν;;
Γκρρ ασε να δω ποιος θα νικησει πρωτα και απανταω μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τωρα να πω πως τον φανταζομαι ή πως σχεδιαζουν να μου τον κανουν γονεις και πεθερικα που επεμβαινουν;;
Γκρρ ασε να δω ποιος θα νικησει πρωτα και απανταω μετα.

Εσύ. Εσύ άλλωστε παντρεύεσαι (ξανασκέψου το!! μια χαρά δεν είστε τώρα??:thumbup: )... Πάτα πόδι και ξεκαθάρισέ τους ότι εσύ είσαι το αφεντικό... Άντε γιατί πολλά μας τα έχουν κάνει!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
(ξανασκέψου το!! μια χαρά δεν είστε τώρα??:thumbup: )

Γιατι δε μου λες "και του χρονου" καλυτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
εγω τον γαμο τον βρισκω περιττο, αν περνας καλα γιατι να παντρευτεις; 2 Υπογραφες σε ενα χαρτι ειναι, τιποτα παραπανω (αν εξαιρεσεις τον σαματα και τα εξοδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
2 Υπογραφες σε ενα χαρτι ειναι, τιποτα παραπανω (αν εξαιρεσεις τον σαματα και τα εξοδα)
η κοινωνικη τυπικη επισημοποιηση και δημοσιοποιηση μιας σταθερης σχεσης..

και τα νυφικα κλπ κλαπατσιμπαλα και φιγουρες μπαινουν απο τη ματαιοδοξια του ανθρωπου..
δεν απαιτουνται..

πας στην εκκλησια ή στο δημαρχειο φτηνα με δυο μαρτυρες με απλη ενδυμασια και παντρευεσαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top