• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

criscris

Νεοφερμένος

Η criscris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας,
Χειρουργήθηκα πρόσφατα σε γνωστό ωρλ[......]. Ήταν η τρίτη ρινοπλαστική μετά από δύο αποτυχημένες επεμβάσεις σε άλλο γιατρό. Η μύτη μου παρουσίαζε σοβαρή ασυμμετρία και η διόρθωση ήταν εξαιρετικά δύσκολη. Μέσα από το forum έμαθα ότι ο [.......] έχει μεγάλη εμπειρία στις επανορθωτικές επεμβάσεις ρινοπλαστικής. Η επέμβαση ήταν πολύωρη (5 ώρες!) και ο γιατρός χρησιμοποίησε πλευρικό χόνδρο καθώς ο προηγούμενος γιατρός είχε αφαιρέσει/καταστρέψει όλο το χόνδρο της μύτης. Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό...καλύτερο και από αυτό που φανταζόμουν. Επιπλέον,να αναφέρω ότι τόσο ο γιατρός όσο και η βοηθός του [......] εκτός από εξαιρετικοί επιστήμονες είναι και υπέροχοι άνθρωποι που ενδιαφέρονται πραγματικά για τους ανθρώπους που χειρουργούν.

Θέλω να ευχαριστήσω τα μέλη αυτού του forum που με τις εμπειρίες τους με βοήθησαν να πάρω την απόφαση να χειρουργηθώ για τρίτη φορά και να επιλέξω το σωστό γιατρό.

Καλή επιτυχία σε όλους και μην απογοητεύεστε...όλα διορθώνονται!
Καλημέρα αν είναι εύκολο πεσ μου και τον γιατρό που έκανες την Επέμβαση...με ενδιαφέρει..ευχαριστώ
 

C1HR

Νεοφερμένος

Ο C1HR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας, έκανα 2η ρινοπλαστική πριν 4 μήνες γιατί είχα σπάσει τη μύτη μου προς τα αριστερά. Για κάποιο ανεξήγητο λόγο τραβάνε τα νεύρα του προσώπου την μύτη και γενικά όλο το πρόσωπο προς τα αριστερά. Τραβιέται κάθε μέρα όλο και πιο πολύ και στραβώνει μύτη και πρόσωπο. Πηγαίνω από γιατρό σε γιατρό και σε νευρολόγους γιατί το θέμα είναι σοβάρο και έγινε μεγάλη ζημιά στα νέυρα από την επέμβαση. Ο πλαστικός λέει ότι δεν έχει πειραχτεί κάποιο νεύρο και έκανε καλά τη δουλειά του ενώ είναι εμφανής η παραμόρφωση και συνεχίζεται. Ψάχνω λύση και θα σας ενημερώσω. Μεγάλη προσοχή με το πρόσωπο.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MalenaZ

Νεοφερμένος

Η MalenaZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας, σχετικά με την ρινοπλαστική που υποβληθήκατε, όπως αναφέρετε στο forum, θα ήθελα να σας ρωτήσω μετά το διάστημα που παρήλθε, εάν είστε ικανοποιημένη από τα αποτελέσματα της ρινοπλαστικής και το όνομα του γιατρού που επιλέξατε
Εύχομαι να είστε καλά και αναμένω απάντησή σας
 

C1HR

Νεοφερμένος

Ο C1HR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, σχετικά με την ρινοπλαστική που υποβληθήκατε, όπως αναφέρετε στο forum, θα ήθελα να σας ρωτήσω μετά το διάστημα που παρήλθε, εάν είστε ικανοποιημένη από τα αποτελέσματα της ρινοπλαστικής και το όνομα του γιατρού που επιλέξατε
Εύχομαι να είστε καλά και αναμένω απάντησή σας
Η ρινοπλαστική έβγαλε καλό αποτέλεσμα, αλλά η μύτη σπάει και φεύγει από την θέση της. Μετά από 4 μήνες που τραβάνε τα νεύρα ασταμάτητα (εφιάλτης) η μύτη έχει μετακινηθεί αριστερα 1-1,5cm. Ήμουν ευχαριστημένος τον πρώτο μήνα, τώρα τρέχω σε νευρολόγους γιατί έγινε μεγάλη ζημιά στο τρίδυμο και αντιδρά έτσι. Το όνομα προσπάθησα να το αναφέρω για να προστατέψω κόσμο αλλά το σβήνουν οι συντονιστές. Μα ο γιατρός, κάνει καλή διαφήμιση, αλλά κάνει πολλές απανωτές επέμβασεις μέσα στη μέρα χωρίς να δίνει βάση. Είναι σοβαρή επέμβαση η ρινοπλαστική. Και ζω ένα δράμα. Ένα πρόβλημα τύπου πάρεσης η οποία δεν σταματάει και μετακινεί κόκκαλα της μύτης και το κρανίο έχει κλίση στα αριστερά. Έχω την μαγνητική μου σε μερικές μέρες να δω το ζημιά έγινε. Και τα νεύρα δύσκολα τα βρίσκεις μου είπε ο νευρολόγος.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Στην αρχή ήταν καλά. Σιγά σιγά ανοίγει προς τα αριστερά. Φαίνεται το άνοιγμα. Μετακινείται η μύτη προς το δεξί μου μάτι συνέχεια και απομακρυνεται από το αριστερά και πονάει όλο μου το κρανίο. Τα νεύρα μου τα νοιωθω σαν κλωστές που τραβάνε και πιέζουν σιαγόνες. Δεν ξέρω τι θα κάνω. Ψάχνω λύσεις και παίρνω clonotril, βαρύ φάρμακο. Μετά πάμε επέμβαση στα νεύρα η οποία μπορεί να κάνει μεγάλη ζημιά στις αισθήσεις μου. Σκάω λεφτά και λύση δεν βρίσκω και περνάω έναν εφιάλτη. Προσοχή με τις επεμβάσεις.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

C1HR

Νεοφερμένος

Ο C1HR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παραθέτω φωτογραφίες..η παραμόρφωση συνεχίζεται. αν καταφέρουν οι νευρολόγοι να την σταματήσουν καλώς αλλιώς θα ανεβάσω κι άλλες όταν ξεφύγει τελείως η μύτη. ΠΡΟΣΟΧΗ με τις ρινοπλαστικές..δεν έχω κάτι άλλο να πώ, πονάνε όλα μου τα κόκκαλα στο πρόσωπο και δεν μπορώ να φάω. Αυτά.
 

Συνημμένα

  • 20230123_092638b.jpg
    20230123_092638b.jpg
    4.9 MB · Εμφανίσεις: 146
  • Screenshot_20230409_233132_Gallery.jpg
    Screenshot_20230409_233132_Gallery.jpg
    371.3 KB · Εμφανίσεις: 151

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
τι λες βρε παληκάρι; τέτοια ζημιά!
Και γω έσπασα μύτη σε ατυχημα πριν 1.5 χρόνο. Πήγα μες στα αίματα με το ασθενοφόρο με τη μύτη γυρισμένη προς τα δεξιά! Με <εγχείρησαν> με τοπική, φοβαμαι την ολική. Πέρασα μια οδυνηρή μετεγχειρητική φάση, μεταξύ ζωής και θανάτου, μη μπορώντας να ανασάνω, αίμορραγία, σκοταδίνη, λυποθυμία, πόνος παντού, όλα όλα. Και μου είπαν πως άτομα που έκαναν για αισθητικούς λόγους ρινοπλαστική, πέρασαν τα ίδια, αλλά θεληματικά!! Παιδιά, τώρα, να μου έδιναν όλο το χρυσάφι του κόσμου, να ξαναπεράσω αυτή τη δοκιμασία, δε θα το έκανα! Συνήλθα το ίδιο βράδυ, αλλά ανέβασα πυρετό. Με κράτησαν στο νοσοκομείο φυσικά.
Την άλλη μέρα ήμουν καλύτερα. Η μύτη και όλο το πρόσωπο ήταν πρησμένα και παραμορφωμένα. Ο γιατρός μου έδωσε εξιτηριο, αλλά μου έκλεισε ραντεβού να με ξαναδεί. Έπρεπε να μη φυσώ μύτη, να μην κάνω αθλητισμό και γενικά να προσέχω. Καλά, απ το αίμα που είχα χάσει, ένοιωθα πτώμα! Μου έκαναν και εξέταση αίματος, μην τυχόν χρειαστώ αίμα, ευτυχώς δε χρειάστηκα.
Τις επόμενες 3 εβδομάδες η κατάσταση βελτιωνόταν και αισθητικά. Ο γιατρός είπε, αν μείνει ατέλεια, να την χειρουργήσουμε. Του λέω: <δεν είμαστε καλά! Τέτοια κόλαση δεν την ξαναπερνώ και ας μείνει ό,τι θέλει>. Εφόσον ανέπνεα και απ τα 2 ρουθούνια, το θέμα είχε λήξει.
Τώρα υπάρχει ένα μικρούτσικο ελαττωματακι από δεξιά, αλλά αν δεν το ξέρεις, δεν το προσέχεις.

Τελειώνοντας λέω: Παιδά, μια εγχείρηση είναι πόνος, αίμα, κίνδυνοι.
 

Zoi K.

Νεοφερμένος

Η Zoi K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας,
Χειρουργήθηκα πρόσφατα σε γνωστό ωρλ[......]. Ήταν η τρίτη ρινοπλαστική μετά από δύο αποτυχημένες επεμβάσεις σε άλλο γιατρό. Η μύτη μου παρουσίαζε σοβαρή ασυμμετρία και η διόρθωση ήταν εξαιρετικά δύσκολη. Μέσα από το forum έμαθα ότι ο [.......] έχει μεγάλη εμπειρία στις επανορθωτικές επεμβάσεις ρινοπλαστικής. Η επέμβαση ήταν πολύωρη (5 ώρες!) και ο γιατρός χρησιμοποίησε πλευρικό χόνδρο καθώς ο προηγούμενος γιατρός είχε αφαιρέσει/καταστρέψει όλο το χόνδρο της μύτης. Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό...καλύτερο και από αυτό που φανταζόμουν. Επιπλέον,να αναφέρω ότι τόσο ο γιατρός όσο και η βοηθός του [......] εκτός από εξαιρετικοί επιστήμονες είναι και υπέροχοι άνθρωποι που ενδιαφέρονται πραγματικά για τους ανθρώπους που χειρουργούν.

Θέλω να ευχαριστήσω τα μέλη αυτού του forum που με τις εμπειρίες τους με βοήθησαν να πάρω την απόφαση να χειρουργηθώ για τρίτη φορά και να επιλέξω το σωστό γιατρό.

Καλή επιτυχία σε όλους και μην απογοητεύεστε...όλα διορθώνονται!
Μπορείς να μου πεις σε πμ σε ποιον γιατρό πήγες;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Marmar1702

Νεοφερμένος

Η Marmar1702 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα σας, είμαι νέο μέλος στο forum, δεν ξέρω καν αν γράφω στο σωστό σημείο, ενδιαφέρομαι για επανεπέμβαση ρινοπλαστικής άμεσα γιατί έχω μεγάλο πρόβλημα και αισθητικό αλλά κυρίως λειτουργικό. Έχω καταλήξει σε 2 ωρλ. Παρακαλώ όποιος έχει αντιστοιχη εμπειρία θα ήθελα να με βοηθήσει. Σας ευχαριστώ
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Marita432

Νεοφερμένος

Η Marita432 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα να αναφέρω και την δικιά μου εμπειρία, αν μπορώ να βοηθήσω κάποιον θα νιώθω πολύ ευχαρεστημένη. Γνώρισα το γιατρό [....] μέσα από την ιστοσελίδα του η οποία μου δημιούργησε μια πολύ καλή εντύπωση , έκλεισα ραντεβού μαζί του,ενημερώθηκα λεπτομερώς για τη διαδικασία της επέμβασης (ρινοπλαστική) και προχώρησα στην επέμβαση. O γιατρός ήταν δίπλα μου σε ότι χρειάστικα και εκτός ώρες γραφείου και με βοήθησε πολύ στην ανάρρωσή μου. Τα αποτέλεσματα .... με είδε δικός μου άνθρωπος ο οποίος δεν γνώριζε το παραμικρό ,μετά από δυόμιση μήνες κι αναρωτήθηκε τι έχει συμβεί κι έχει αλλάξει προς το καλύτερο η εικόνα μου .Που σημαίνει ότι το αποτέλεσμα είναι εντελώς φυσικό .Κάτι που είχε τονίσει ο γιατρός στην ενημέρωσή του. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο γιατρός [...] είναι ένας εξαιρετικός και ειλικρινής επιστήμονας και αξίζει να τον επισκεφτεί όποιος θέλει ρινοπλαστική
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ariel12

Νεοφερμένος

Η ariel12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Λοιποοον μετά από πολύ καιρο, σχεδόν 6 χρόνια από την πρώτη ρινοπλαστική (Αύγουστος του 2017), ήρθα να πω την εμπειρία μου (και το οτι πάω και για διορθωτική). Εγώ λοιπόν είχα καμπούρα και γενικά αρκετά μεγάλη μύτη. Έκανα την επέμβαση στον [.....], μπορώ να πω ότι κύλησε πολύ άνετα, χωρίς καν διανυκτέρευση και τους πρώτους μήνες μετά, η μύτη μου ήταν μια χαρά. Ίσια, το ακρορίνιο παρέμενε λίγο μεγάλο αλλα οκ, μια χαρά θα έλεγα. Περίπου ένα εξάμηνο μετά άρχισε να χαλάει. To κοκαλο παρεμενε ίσιο, αλλα το ακρορινιο αρχισε να "πεφτει" και δημιουργηθηκε η λεγομενη παραμορφωση "polly beak". Κακως απο μεριας μου το αφησα τοσα χρονια, αλλα τωρα πριν λιγο καιρο, ειπα να δω τι μπορει να γινει με αυτο το πραγμα. Σαφως ειναι καλυτερα απο πριν, αλλα και παλι με ενοχλει παρα πολυ στον καθρεφτη. Απο οτι διαβασα, ειναι μια παραμορφωση που μπορει να συμβει μετα τη ρινοπλαστικη ειτε λογω καποιας αστοχιας του γιατρου ειτε στην πορεια της επουλωσης των ιστων. Στην προκειμενη δικη μου περιπτωση νομιζω οτι ηθελε λιγο περισσοτερο τροχισμα το κοκαλο στο τελειωμα του. Τελσοπαντων ξεκινησα πηγαινοντας παλι στον [.....] ο οποιος μπορω να πω οτι μου απαντησε αμεσα στο μαιλ μου, κλεισαμε ραντεβου την επομενη μερα, ηταν ευγενεστατος, επεξηγηματικος, αναγωρισε οτι ειναι κατι που μπορει να συμβει, και μου προτεινε να κανουμε τη διορθωση με ενα σαφως μιρκοτερο κοστος απο οτι μια κανονικη ρινοπλαστικη παροτι στην προκειμενη περιπτωση θα πρεπει να ειναι ανοιχτη (ενω την πρωτη φορα ειχα κανει κλειστου τυπου). Μετα πηγα στην [.....], αυτη προτεινε πανω κατω οτι και ο [.....] απλα στο τριπλασιο κοστος. Κια τελος πηγα στον[.....] Με αυτον πραγματικα δεν εβγαλα ακρη. Επι της ουσιας ενω του ελεγα τι μ αρεσει και τι οχι, δλδ δε θελω να λεπτθνουμε το κοκαλο της μυτης αλλο, ηταν ανενδοτος οτι αυτος θα κανει οτι νομιζει καλυτερα και ποια ειμαι εγω που θα του πω τι να κανει. Γενικα το attitude δε μου αρεσε καθολου, ουτε και η τιμη των 4500 και δε μου δημιουργεισαι καμια σιγουρια οτι θα συζητησουμε και θα ακουσει τι λεω. Οταν του ειπα τι μου ειχαν πει οι αλλοι δυο γιατροι (να χρησιμοποιησουμε δλδ μοσχευμα για να στηριξουμε καλυτερα το ακρορινιο), η απαντηση του ηταν ναι και τι περιμενεις να στο πω απο τωρα αυτο ή να το συζητησουμε, στο χειρουεγειο μολις ανοιξει η μυτη τοτε θα αποφασισω τι θα κανω. Μετα και απο αυτο το ραντεβου, σκεφτομαι σοβαρα να κανω μια ακομα αποπειρα στον [.....] Ειναι ο μονος που μου δημοορυγεισαι μια σιγουρια οτι αν μη τι αλλο συνεννοουμαστε και μπορω πλυ ανετα να κανω ενα ακομα ραντεβου μαζι του να τα ξανασυζητησω ολα και να παρω τελικη αποαση αλλα μαλλον προς τα εκει τεινω. Ελπιζω να παει καλα!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

candy*candy

Νεοφερμένος

Η candy*candy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα σε όλους παιδιά!!! θα ήθελα να ρωτήσω αν έχεις κάποιος εμπειρία από Α.ΣΚ., Δ.Λ., και Π.κολλια.
ψάχνω εδώ και χρόνια γιατρό για να πραγματοποιήσω το χειρουργείο αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα σε ποιον γιατρό. όσον αφορά τον [.....] , χειρουργήθηκε πρόσφατα μια φίλη μου αλλά δεν είναι 100% ευχαριστημένη διότι αν και έχουν περάσει 4 μήνες από την ρινοπλαστικη, η μύτη συνεχίζει να είναι πολύ πρησμένη και δεν αναπνέει τόσο καλά όσο ήλπιζε. στον [.....] έχουν χειρουργηθεί τρεισ φίλες μου εκ των οποίων οι δυο ήταν επανορθωτικές. στην περίπτωση της μιας δεν μπορούσαν να γίνουν και πολλά πράγματα γιατί ήταν ήδη σε χάλια κατάσταση από το προηγούμενο χειρουργείο. οι άλλες δυο είναι σχετικά ικανοποιημένες. για τον κολλια ψάχνω στα φορουμσ κριτικές αλλά δεν βρίσκω κάτι. οποίος γνωρίζει για τους παραπάνω γιατρούς θα με βοηθούσε ιδιαίτερα.
ευχαριστώ εκ των προτέρων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση είτε εδώ είτε σε προσωπικό μνμ.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anatolis

Νεοφερμένος

Ο Anatolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα οποιος εκανε προσφατα ρινοπλαστικη σας παρακαλω αν ειναι ευκολο να μου στειλει π.μ. Ψάχνω γιατρο εδω και 1 χρονο και δεν εχω καταλήξει καπου.
 

rhynoplasty7

Νεοφερμένος

Ο rhynoplasty7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είμαι πολύ κοντά στο να κάνω επανορθωτική ρινοπλαστικη στον Μιχ. Τσ0υνη μπορεί κάποιος που έχει κάνει εκεί να μου πει τη γνώμη του είτε ενθαρρυντική είτε να με σώσει από άλλη μια αποτυχημένη ρινοπλαστικη ευχαριστώ
 

Doris12

Νεοφερμένος

Η Doris12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα, σκέφτομαι να προχωρήσω σε ρινοπλαστική με τον Δ.Λ. στην Αθήνα . Θα χαιρόμουν πολύ αν μου στέλνατε την εμπειρία σας με τον συγκεκριμένο γιατρό σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JOY PAPAS

Νεοφερμένος

Η JOY PAPAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Χαίρετε , θα μπορουσατε να μου αναφέρετε το όνομα του γιατρου που σας χειρούργησε στη μύτη με επιτυχία;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χαίρετε, θα μπορουσατε να μου πείτε το όνομα του γιατρου από τον οποίο είστε ευχαριστημένη/ος;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Loulaki

Νεοφερμένος

Η Loulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα!!!Ψάχνω καλό πλαστικό για ρινοπλαστικη Ηράκλειο Κρήτης...οποίος έχει εμπειρία η οτιδήποτε να Μ στειλει μήνυμα ευχαριστώ 🙂
 

007i

Νεοφερμένος

Η 007i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας , εάν κάποιος έχει χειρουργηθεί σε [........] και την ρινοπλαστικο του κέντρου [........] θα ηθελα να μου πει την εμπειρία του. Επεισης εαν καποιος δεν έχει μείνει ικανοποιημένος από την ρινοπλαστικη του θα το εκτιμούσα εαν μου πει τα αρχικά του γιατρού για να με σώσει από μια δεύτερη αποτυχημένη ρινοπλαστικη (έχω κάνει είδη μια στον [........].)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stav22

Νεοφερμένος

Η Stav22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα σε ολους εχω κανει ρινοπλαστικη με καταστροφικα αποτελεσματα και σε εμφανιση και σε λειτουργια. Ο γιατρος αποδεικτικε εκτος απο ανεπαρκης μεγαλος ψευτης αποδιδοντας το αποτελεσμα σε υπερβολικο αχος απο μερους μου. Στειλτε μ μηνυμα να σας πω ονομα για οσους ειναι στη διαδικασια
Καλησπερα σε ολους εχω κανει ρινοπλαστικη με καταστροφικα αποτελεσματα και σε εμφανιση και σε λειτουργια. Ο γιατρος αποδεικτικε εκτος απο ανεπαρκης μεγαλος ψευτης αποδιδοντας το αποτελεσμα σε υπερβολικο αχος απο μερους μου. Στειλτε μ μηνυμα να σας πω ονομα για οσους ειναι στη διαδικασια
Επειδή είμαι στην διαδικασία εύρεσης ιατρού μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε, μην πέσω και εγω στον ίδιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα σας , εάν κάποιος έχει χειρουργηθεί σε [........] και την ρινοπλαστικο του κέντρου [........] θα ηθελα να μου πει την εμπειρία του. Επεισης εαν καποιος δεν έχει μείνει ικανοποιημένος από την ρινοπλαστικη του θα το εκτιμούσα εαν μου πει τα αρχικά του γιατρού για να με σώσει από μια δεύτερη αποτυχημένη ρινοπλαστικη (έχω κάνει είδη μια στον [........].)
Καλησπερα, σε ποιον ιατρό κάνατε την πρώτη αποτυχημενη ρινοπλαστικη;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα να αναφέρω και την δικιά μου εμπειρία, αν μπορώ να βοηθήσω κάποιον θα νιώθω πολύ ευχαρεστημένη. Γνώρισα το γιατρό [....] μέσα από την ιστοσελίδα του η οποία μου δημιούργησε μια πολύ καλή εντύπωση , έκλεισα ραντεβού μαζί του,ενημερώθηκα λεπτομερώς για τη διαδικασία της επέμβασης (ρινοπλαστική) και προχώρησα στην επέμβαση. O γιατρός ήταν δίπλα μου σε ότι χρειάστικα και εκτός ώρες γραφείου και με βοήθησε πολύ στην ανάρρωσή μου. Τα αποτέλεσματα .... με είδε δικός μου άνθρωπος ο οποίος δεν γνώριζε το παραμικρό ,μετά από δυόμιση μήνες κι αναρωτήθηκε τι έχει συμβεί κι έχει αλλάξει προς το καλύτερο η εικόνα μου .Που σημαίνει ότι το αποτέλεσμα είναι εντελώς φυσικό .Κάτι που είχε τονίσει ο γιατρός στην ενημέρωσή του. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο γιατρός [...] είναι ένας εξαιρετικός και ειλικρινής επιστήμονας και αξίζει να τον επισκεφτεί όποιος θέλει ρινοπλαστική
Σε ποιον γιατρό αναφέρεστε γιατί ενδιαφέρομαι και εγω για ρινοπλαστικη;
 

Donna

Νεοφερμένος

Η Donna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα.Μήπως μπορείτε να μου πείτε γνλωμες για Τσουνη?
 

JOY PAPAS

Νεοφερμένος

Η JOY PAPAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα ήθελα να μου αποσταλούν τα ονόματα των γιατρών που σας χάρισαν ένα άψογο αποτέλεσμα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top