• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Nosey123

Νεοφερμένος

Η Nosey123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά , ενδιαφέρομαι Κ εγώ για ρινοπλαστικη και το ψάχνω εδώ και καιρό. Είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά σκέφτομαι για Αθήνα τον Μι.χα.λη. Τσου.νη. Έχει κανεις κάποια γνώμη;
Καλησπέρα, σκέφτομαι να προχωρήσω σε ρινοπλαστική με τον Δ.Λ. στην Αθήνα . Θα χαιρόμουν πολύ αν μου στέλνατε την εμπειρία σας με τον συγκεκριμένο γιατρό σε προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι και εγώ για τον Δ.Λ. μήπως έχουμε κάποια πληροφορία ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα σε όλους καινούργια και εγω στο φόρουμ. Δυστυχώς δεν έχω μπορέσει να βρω το κατάλληλο γιατρό. Θα σας παρακαλούσα να μου γράψετε ονόματα γιατρών που είχατε καλή εμπειρία προσωπικά αλλά και το αντίθετο. Η βοήθεια σας μου είναι πολύτιμη.
Καλησπέρα ! Εάν είναι εύκολο θα ήθελα και εγώ να μάθω ιατρούς που είχατε καλές εμπειριες. Ευχαριστώ πολύ προκαταβολικά !!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα, έχει κάνει κάποιο πρόσφατα ρινοπλαστική με Τσ..νη, Κολ..., Κυπ...ου ή Λίαν. Ασημακ.....ου; και αν ναι μπορεί να μου στείλει προσωπικό; ευχαριστώ πολύ
Είχαμε πληροφορίες για τους συγκεκριμένους ; Ενδιαφέρομαι !
 
Τελευταία επεξεργασία:

annaa24

Νεοφερμένος

Η annaa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπέρα παρακαλώ να μου γράψετε ονόματα γιατρών που είχατε καλή εμπειρία αλλά και το αντίθετο, Η βοήθεια σας είναι σημαντική, ευχαριστω.
 

Naiad99

Νεοφερμένος

Η Naiad99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα!
Είμαι 24 ετών, δεν έχω κάποιο λειτουργικό πρόβλημα στην μύτη απλά θέλω να την διορθώσω αισθητικά.
Μένω στην Αθήνα και ψάχνω χειρουργό ΩΡΛ για ρινοπλαστική.
Δυστυχώς δεν έχω γνωστούς που έχουν κάνει για να πάρω την γνώμη τους.
Γνωρίζω μόνο τα γνωστά ονόματα Τσου.νης, Κ@ρκατζουλης,Σκου.ρας, Λ0υλ0υδης...
Μπορείτε να μου πείτε μια γνώμη εάν έχετε κάνει ρινοπλαστική εδώ ή να μου στείλετε dm.
Ευχαριστώ πολύ! <3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορείς να μου πεις ποιος γιατρός ήταν;Θέλω να πάω στον Τσουνη που είναι α στρατιωτικός γιατρός και αυτός.Μήπως είναι ο ίδιος;

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τελικά έκανες την ρινοπλαστικη;Είμαι ανάμεσα σε αυτούς τους 2 και εγώ.Μπορείς να μου πεις τη γνώμη σου;Έχω πολύ άγχος γιατί η μύτη μου είναι σχετικά ωραία απλά Θεκω να κάνω κάτι πολύ μικρές διορθώσεις αφού θα κάνω και το διάφραγμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Στην ίδια κατάσταση είμαι και εγώ.Σκέφτομαι επειδή Θεκω μικρές αλλες μήπως καλύτερη περίπτωση ειναι η κλειστή τυπου

Μετά από μήνες έντονης αναζήτησης και έρευνας ανάμεσα σε διάφορους γιατρούς (Α.Κ., Δ.Λ., Γ.Μ., Ε.Χ., Μ.Τ., Α.Φ.) και τεχνικές (ανοιχτή-κλειστή-υπερήχους/piezo) προχώρησα και εγώ με το χειρουργείο λειτουργικής ρινοπλαστικής. Βρίσκομαι ήδη στην 2η εβδομάδα και πάρα πολύ ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα, τον γιατρό και την αποθεραπεία. Μέχρι την διαμόρφωση του τελικού αποτελέσματος, 6-12 μήνες, θα αναρτήσω και πάλι τις σκέψεις μου προς βοήθεια άλλων που ψάχνουν πληροφορίες.

Η ιστορία μου επιγραμματικά: Ελαφρώς στραβό διάφραγμα, σχετικά μεγάλος ύβος στο προφίλ, ογκώδες ακρορίνιο. Επισκέφθηκα 5 γιατρούς, εκ των οποίων ξεχώρισαν 2 και κατέληξα ξεκάθαρα στον έναν λόγο της δουλειάς του που είδα από κοντά.
Στο πρώτο ραντεβού, κάναμε προσομοίωση του προφίλ, είδα δουλείες του γιατρού παρόμοιες με την δικιά μου περίπτωση και μιλήσαμε λίγο για την φιλοσοφία και τεχνική που θα εφαρμοστεί. Ο γιατρός μου έδωσε σιγουριά και κυρίως συμφωνούσαμε αισθητικά. Φεύγοντας από το ραντεβού, ένιωθα ενθουσιασμένη και έτσι ήξερα ότι είχα βρει τον κατάλληλο για μένα γιατρό.
Η προετοιμασία για το χειρουργείο ήταν απλή: προ εγχειρητικές εξετάσεις 1,2 μέρες πριν (καρδιογράφημα, αίματος, ακτινογραφία θώρακος και covid test). Η μέρα του χειρουργείου πέρασε χωρίς άγχος, ο γιατρός και οι συνεργάτες του με έκαναν να νιώσω υπέροχα, χαλαρά και όταν ξύπνησα δεν υπήρχε πόνος, μπορούσα να αναπνέω ακόμα (από την επόμενη μέρα η μύτη βουλώνει) και το βράδυ της ίδιας μέρας επέστρεψα σπίτι. Ζήτησα να δω φωτογραφία της μύτης μου αμέσως μετά την ολοκλήρωση του χειρουργείου, πριν πρηστεί, και ήταν ακόμα καλύτερη από την προσομοίωση.
Πρώτη εβδομάδα το πιο δύσκολο ήταν να αναπνέω από το στόμα και ο ύπνος ήταν διακεκομμένος. Πέραν αυτού, την πέρασα ανώδυνα. Μελανιές και πρήξιμο ήταν έντονα, όπως ήταν αναμενόμενο, αλλά στις 7 μέρες είχα φύγει. Την 7η μέρα έγινε η αφαίρεση του νάρθηκα και των ραμμάτων της στυλίδας στο ιατρείο. Πόνος δεν θα έλεγα ότι υπήρχε-αλλά δεν ήταν και ευχάριστο.

Δεύτερη εβδομάδα τώρα, αν και η μύτη είναι πολύ πρησμένη ακόμα και όχι στην τελική της μορφή, νιώθω πάρα πολύ άνετα να κυκλοφορήσω και έχω επιστρέψει στην καθημερινότητά μου (όχι φυσική άσκηση ακόμα βέβαια). Είμαι ακόμα μπουκωμένη, λόγο των υπολειμμάτων της επέμβασης που φεύγουν σιγά σιγά με της καθημερινές πλύσεις αλλά κοιμάμαι πιά άνετα.

Όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες ας μου στείλει σε προσωπικό. Θα γράψω πάλι σε μερικούς μήνες.
σε ποιον ιατρό πήγες?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Fraoulitsa-4

Νεοφερμένος

Η Fraoulitsa-4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Είμαι 24 ετών, δεν έχω κάποιο λειτουργικό πρόβλημα στην μύτη απλά θέλω να την διορθώσω αισθητικά.
Μένω στην Αθήνα και ψάχνω χειρουργό ΩΡΛ για ρινοπλαστική.
Δυστυχώς δεν έχω γνωστούς που έχουν κάνει για να πάρω την γνώμη τους.
Γνωρίζω μόνο τα γνωστά ονόματα Τσου.νης, Κ@ρκατζουλης,Σκου.ρας, Λ0υλ0υδης...
Μπορείτε να μου πείτε μια γνώμη εάν έχετε κάνει ρινοπλαστική εδώ ή να μου στείλετε dm.
Ευχαριστώ πολύ! <3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




σε ποιον ιατρό πήγες?
Καλησπερα!σε ποιο γιατρο πήγες;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα παιδιά. Σήμερα μίλησα με τον Κόλλια Παναγιώτη από Αθήνα. Όποιος εμπειρία με τον ίδιο μπορεί να την μοιραστεί;

Παιδια ειμαι αναμεσα σε Μιχαλοπουλο και λουλουδη
Υπαρχουν ατομα που εχουν εμπειρια με τους γιατρους αυτους;
Επισης σημερα πασιγνωστη Ελληνιδα με απετρεψε απο το να χειρουργηθω...στον ιδιο της το γιατρο, παρολο που η ιδια ειχε πολυ καλο αποτελεσμα...μαλλον απο τυχη...φυσικα δεν μπορω να γραψω λεπτομερεις δημοσια..να την εχει καλα ο θεος την κοπελα
Καλησπέρα,εγώ ενδιαφέρομαι για επανορθωτική βέβαια αλλά ποια ειναι η εμπειρία σου για τον Κόλλια;
Ποιος σου τον πρότεινε και πήγες;
Εγώ τον επισκέφθηκα και σ’αυτόν κλείνω αλλά δεν γνωρίζω κάποιον που να εχει χειρουργηθεί και να μου μιλήσει για την εμπειρία του και αν εμεινε ευχαριστημένος.
Εσύ γιατί τον απορρίπτεις;τι σε προβλημάτισε;
Ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

Iska

Νεοφερμένος

Η Iska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι για ρινοπλαστικη θα μπορούσατε να μου στείλετε ονόματα γιατρών που συστηνετε; Επίσης τη γνώμη έχετε για τον Γ. ΚΑρκ;
 

kon827

Νεοφερμένος

Ο kon827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα. Οποιος μπορει παρακαλω να μου στειλει πληροφοριες σχετικα με γιατρους και κοστος επεμβασης ρινοπλαστικης. Ευχαριστω.
 

Kat.V.

Νεοφερμένος

Η Kat.V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα όποιος έχει κάνει αποτυχημένο χειρουργείο ρινοπλαστικής στην Αθήνα θα ήθελα να μου πει το όνομα του γιατρού σε προσωπικό μήνυμα. Είμαι σε απόγνωση... Ευχαριστώ πολυ
 

opalakia

Νεοφερμένος

Η opalakia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας,

Είμαι 25 και αναζητώ καλό γιατρό για λειτουργική/αισθητική ρινοπλαστική.

Θα ήθελα αν κάποιος έχει εμπειρία με τον ΔΛ να μάθω κι εγώ περισσότερα σε μήνυμα. Ή θετική/αρνητική εμπειρία με οποιονδήποτε άλλο γιατρό, Αθήνα ή Κρήτη κατά προτίμηση.

Ευχαριστώ! 🙏🏼
 

Stamatis123

Νεοφερμένος

Ο Stamatis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα !! Γνωρίζει κάποιος ή έχει εμπειρία από γιατρούς που να κάνουν ωραίες αισθητικές αλλαγές στη μύτη και όχι να είναι απλά και αδιάφορα ;
 

Χιονία

Νεοφερμένος

Η Χιονία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορώ να έχω την άποψη σας για τον Τσούνη;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ginger

Νεοφερμένος

Η Ginger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα κ εγώ πληροφορίες σχετικά με τους γιατρούς που έχετε κάποια δείγματα "γραφής τους" έχω ακούσει για ΔΛου, ΜιχΤσ, Γκαρ και ΙωΛυ, πριν κλείσω ραντεβου. Σας ευχαριστώ όλους!
 

Eleana123

Νεοφερμένος

Η Eleana123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα δεν ξέρω αν σου έχει στείλει κάποιος την εμπειρία του με τον συγκεκριμένο. Αν όχι στείλε μου προσωπικό μνμ να σου πω. Καλές γιορτές.
Καλησπερα Μήπως θα μπορούσατε να στείλετε και σε εμενα ; Σας ευχαριστώ
 

aira

Νεοφερμένος

Η aira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα Μήπως θα μπορούσατε να στείλετε και σε εμενα ; Σας ευχαριστώ
Συγγνώμη αλλά είχα καιρό να συνδεθώ. Δεν νομίζω ότι μπορώ να βοηθήσω και πολύ πια. Γτ έχω μπερδευτεί και εγω και δεν έχω καταλήξει κάπου. Το έχω αφήσει το θέμα προς το παρον. Απλά μεγάλη προσοχή θα έλεγα γτ από ότι έχω καταλάβει άτομα των γιατρών είναι εδώ μέσα και σε παροτρύνουν προς τον γιατρό αυτόν. Καλή τύχη.
 

Eleana123

Νεοφερμένος

Η Eleana123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά καλησπερα. Έκανα πλαστική στη μύτη μου το Νοέμβριο και δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένη από το αποτέλεσμα. Είχα άσχημη μύτη και εξακολουθεί να είναι άσχημη. Για την ακρίβεια δε καταλαβαίνεις καν ότι άλλαξε κάτι πέρα από το προφίλ μου. Στα 3/4 το κόκκαλο μου είναι εκεί. Τα ρουθούνια μου είναι διαφορετικά και τα προφίλ μου καμία σχέση το ένα με το άλλο. Υπάρχει κάποιος που να έχει κινηθεί νομικά; Αρχές του χρόνου θα συναντηθώ με τον γιατρο μου αλλά επειδή δε πρόκειται να βγάλω ακτή γιατί επιμένει να λέει πως θα αλλάξει (το κόκκαλο δε θα φύγει δια μαγείας) σκέφτομαι να πάω σε δικηγόρο. Επειδή διάβασα πολλούς δυσαρεστημένους υπάρχει κάποιος που να έκανε όντως μήνυση; Ευχαριστώ πολύ
Επίσης οποίος θέλει ας μου στείλει μήνυμα να του πω το όνομα του γιατρού για να μη πάει εκεί. Οι φωτογραφίες που ανεβάζει σε σχέση με τη πραγματικότητα δεν έχουν απολύτως καμία σχέση!!
Θα μπορούσατε να μου στείλετε σε ποιον γιατρό έγινε ; Ευχαριστώ πολύ
 

C1HR

Νεοφερμένος

Ο C1HR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αυτα θα τα συζητησεις με το δικηγορο σου πως και τι, δεν ξερω πριν την επεμβαση σε εβαλε να υπογραψεις καποιο χαρτι οτι την ευθυνη αν κατι παει λαθος την εχεις εσυ?
Λοιπόν επειδή είμαι δικηγόρος και είναι πολλά που παίζουν να ξέρεις και τρέχω με το ίδιο θέμα για μένα. Έχουν αστική ευθύνη. Αν κάνεις αγωγή και εχεις 50% πιθανότητες να κερδίσεις η ασφαλιστική του θα σε καλύψει. Ωστόσο, πρέπει να σαι σίγουρη. Να έχει πάει κάτι στραβά, να δείς στο καταψηφιστικό της αγωγής πόσα δικαιούσαι. Γιατί αν βάλει πραγματογνώμονα ως γιατροί θα αλληλοκαλυφθούν.
 

Lala_

Νεοφερμένος

Η Lala_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπόν επειδή είμαι δικηγόρος και είναι πολλά που παίζουν να ξέρεις και τρέχω με το ίδιο θέμα για μένα. Έχουν αστική ευθύνη. Αν κάνεις αγωγή και εχεις 50% πιθανότητες να κερδίσεις η ασφαλιστική του θα σε καλύψει. Ωστόσο, πρέπει να σαι σίγουρη. Να έχει πάει κάτι στραβά, να δείς στο καταψηφιστικό της αγωγής πόσα δικαιούσαι. Γιατί αν βάλει πραγματογνώμονα ως γιατροί θα αλληλοκαλυφθούν.
Μπορείς να μου στείλεις ποιος είναι ο γιατρος σου που ξεκίνησες τη διαδικασία;
 

flower24

Νεοφερμένος

Η flower24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα στην παρέα.Είμαι νέο μέλος...Και εγώ προς αναζήτηση για αισθητικη ρινοπλαστική.Σας παρακαλώ πολύ όποιος έχει είτε καλή έίτε άσχημη γνώμη και εμπειρία από ιατρό για αισθητική και μόνο ρινοπλαστική στειλτε μου προσωπικό μήνυμα.Θα σας πω και εγω τη γνώμη μου για μερικούς τους οποίους έχω επισκεφτεί και δεν σας κρύβω ότι έχω απογοητευτεί..Άλλα γράφουν οι κριτικές και άλλα αντιμετωπίζεις όταν τους βλέπεις από κοντά.Με ενδιαφέρει κυρίως το ακρορρίνιο-το τιp της μύτης -αν ξέρετε κάποιον που το κάνει καλά σας παρακαλω στείλτε μου μήνυμα..
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

flower24

Νεοφερμένος

Η flower24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πώς στέλνεις προσωπικό μήνυμα στα μέλη του φόρουμ?Δεν εχω- καταλάβει..αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει????
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλημέρα παιδιά! Κι εγώ νέα είμαι στο φόρουμ, προσπαθώ απεγνωσμένα να βρω έναν γιατρό για πρωταρχική ρινοπλαστικη αισθητικού και μόνο χαρακτήρα. Εχω ψαχτεί μόνο σε Instagram από διάφορες φωτογραφίες πριν και μετα αλλά και παλι αυτό δεν βοηθάει από μόνο του... Εχω παει ήδη σ'εναν γιατρό για συζήτηση αλλά και παλι δεν ξέρω, φοβάμαι μην χαλασω κι αυτό που εχω με τόσα που ακουω... Βασικά το προβλημα μου είναι το παχυ ακρορινιο το οποίο πρεπει να λεπτίνει και να ανασηκωθεί. Αν μπορει κάποιος κι εχει μία εμπειρία, παρακαλώ πολυ στείλτε κάτι! Ευχαριστώ 🙏
ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΡΗ??
 

flower24

Νεοφερμένος

Η flower24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΩΡΛ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΡΙΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ? ΤΗΝ ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΗ?
ΑΝΔΡΑΣ ΩΡΛ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ?ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΠΙΕΡΙΑ ?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top