• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

yiannax

Νεοφερμένος

Η yiannax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ήρθε η ώρα να μοιραστώ την δικιά μ εμπειρία. Ο συγκεκριμένος κυριος μ κατέστρεψε την μύτη και την αναπνοή. Λυπάμαι για την επιλογή μου και λυπάμαι που επέλεξα πάνω από όλα αυτό το τέρας που θέλει να λέγεται και γιατρος για το χειρουργείο μ. Γενικά για πληροφορίες στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anatolis

Νεοφερμένος

Ο Anatolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ήρθε η ώρα να μοιραστώ την δικιά μ εμπειρία. Ο συγκεκριμένος κυριος μ κατέστρεψε την μύτη και την αναπνοή. Λυπάμαι για την επιλογή μου και λυπάμαι που επέλεξα πάνω από όλα αυτό το τέρας που θέλει να λέγεται και γιατρος για το χειρουργείο μ. Γενικά για πληροφορίες στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.
Σου έστειλα πμ
 

yiannax

Νεοφερμένος

Η yiannax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα! Γράφω σαν απάντηση, δεν κατάφερα να βρω άλλο τρόπο. Έχει καποιος/α εμπειρία με τον δημη τρη λου λου δη ? Θα εκτιμούσα αν μου έστειλε.
Ευχαριστώ πολυ.
Θα σου στείλω μηνυμα
Καλησπερα! Ενδιαφερομαι για ρινοπλαστικη. Εχει καποιος χειρουργηθει στο κ. Λουλουδη και εαν ναι, μπορειτε να μου στειλετε με
μηνυμα την εμπειρια σας και φωτογραφιες πριν και μετα; Ειμαι κοπελα, τον εχω επισκεφτει αλλα εχω παρα πολυ αγχος. Ευχαριστω!
εγώ
 

MAry89990000

Νεοφερμένος

Η MAry89990000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα! Γράφω σαν απάντηση, δεν κατάφερα να βρω άλλο τρόπο. Έχει καποιος/α εμπειρία με τον δημη τρη λου λου δη ? Θα εκτιμούσα αν μου έστειλε.
Ευχαριστώ πολυ.
εγω στειλε μου μηνυμα

Καλησπέρα είμαι νέο μέλος στο φόρουμ και θα ήθελα να αναφέρω και την δικιά μου εμπειρία, αν μπορώ να βοηθήσω κάποιον θα νιώθω πολύ ευχαρεστημένη. Γνώρισα το γιατρό [....] μέσα από την ιστοσελίδα του η οποία μου δημιούργησε μια πολύ καλή εντύπωση , έκλεισα ραντεβού μαζί του,ενημερώθηκα λεπτομερώς για τη διαδικασία της επέμβασης (ρινοπλαστική) και προχώρησα στην επέμβαση. O γιατρός ήταν δίπλα μου σε ότι χρειάστικα και εκτός ώρες γραφείου και με βοήθησε πολύ στην ανάρρωσή μου. Τα αποτέλεσματα .... με είδε δικός μου άνθρωπος ο οποίος δεν γνώριζε το παραμικρό ,μετά από δυόμιση μήνες κι αναρωτήθηκε τι έχει συμβεί κι έχει αλλάξει προς το καλύτερο η εικόνα μου .Που σημαίνει ότι το αποτέλεσμα είναι εντελώς φυσικό .Κάτι που είχε τονίσει ο γιατρός στην ενημέρωσή του. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο γιατρός [...] είναι ένας εξαιρετικός και ειλικρινής επιστήμονας και αξίζει να τον επισκεφτεί όποιος θέλει ρινοπλαστική
Σε ποιον πήγες;
 

Lizaki12

Νεοφερμένος

Η Lizaki12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά! 10 χρόνια μετά την πρώτη ρινοπλαστική η οποία δε με ικανοποίησε ποτέ, προχώρησα σε διορθωτική.. τι διορθωτική δηλαδή έκανα αυτό που επρεπε να έχω κάνει εξαρχής.. έσπασε κόκαλο σήκωσε ακρορρίνιο κλπ.. είμαι στην 3η μέρα Φούλ πρησμένη και αύριο βγάζω ταμπόν. Απ' όλη τη διαδικασία νομίζω είναι το χειρότερο.. Πιστεύω επίσης ότι πριν προχωρήσεις πρέπει να ξέρεις να εξηγήσεις απόλυτα τι σε ενοχλεί.Όταν ήμουν μικρότερη δεν ήξερα και γι αυτό απέτυχε. για φυσικά να επιλέξεις γιατρό που να κάνει κατα βάση μόνο αυτό.
 

C1HR

Νεοφερμένος

Ο C1HR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα,
επανέρχομαι με νεότερα. Είμαι αυτός που έκανε 2η επανορθωτική ρινοπλαστική και νομίζαμε ότι πειράχτηκαν τα νεύρα. Τελικά είχε δημιουργηθεί πρόβλημα στην 1η ρινοπλαστική όπου είχαν σπάσει/φύγει μεγάλα κομμάτια χόνδρου κάτω από την βάση της μύτη, στην δεξία και στην αριστερή πλευρά και στην ουσία είναι η μύτη σαν να κάθεται στον αέρα και μετατοπίζεται προς τα αριστερά, γίνεται καθήζηση. Φρικτή εμπειρία και πόνος και συνεχίζεται. Το ζήτημα το βρήκα πρόσφατα που πήγα σε μία άλλη ρινοπλαστικό, η οποία σε αντίθεση με τους 2 προηγούμενους μου ζήτησε το cd της αξονικής. Μπήκε με άλλο πρόγραμμα και είδε τα κενά, μεγάλα κενά στη μύτη από κάτω δεξιά και αριστερά. Για επανορθωτικές θέλει επαγγελματία. Προσοχή μην βιάζεστε όπως εγώ. Χρειάζεται και 3η τώρα όπου θα μπει χόνδρος από τα πλευρά για να δέσει η μύτη και να σταθεροποιηθεί. Αν ψάξετε και σε Κορεά που είναι τοπ και σε Τουρκία, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες και τα λένε. Δυστυχώς και σαν τιμή τώρα θα πρέπει να δώσω ότι έδωσε στις 2 προηγούμενες επεμβάσεις μαζεμένα, αλλά τι να κάνω, η μύτη κάθε μέρα μετατοπίζεται από τη θέση της και με πονάει.
 

yiannax

Νεοφερμένος

Η yiannax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα,
επανέρχομαι με νεότερα. Είμαι αυτός που έκανε 2η επανορθωτική ρινοπλαστική και νομίζαμε ότι πειράχτηκαν τα νεύρα. Τελικά είχε δημιουργηθεί πρόβλημα στην 1η ρινοπλαστική όπου είχαν σπάσει/φύγει μεγάλα κομμάτια χόνδρου κάτω από την βάση της μύτη, στην δεξία και στην αριστερή πλευρά και στην ουσία είναι η μύτη σαν να κάθεται στον αέρα και μετατοπίζεται προς τα αριστερά, γίνεται καθήζηση. Φρικτή εμπειρία και πόνος και συνεχίζεται. Το ζήτημα το βρήκα πρόσφατα που πήγα σε μία άλλη ρινοπλαστικό, η οποία σε αντίθεση με τους 2 προηγούμενους μου ζήτησε το cd της αξονικής. Μπήκε με άλλο πρόγραμμα και είδε τα κενά, μεγάλα κενά στη μύτη από κάτω δεξιά και αριστερά. Για επανορθωτικές θέλει επαγγελματία. Προσοχή μην βιάζεστε όπως εγώ. Χρειάζεται και 3η τώρα όπου θα μπει χόνδρος από τα πλευρά για να δέσει η μύτη και να σταθεροποιηθεί. Αν ψάξετε και σε Κορεά που είναι τοπ και σε Τουρκία, οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες και τα λένε. Δυστυχώς και σαν τιμή τώρα θα πρέπει να δώσω ότι έδωσε στις 2 προηγούμενες επεμβάσεις μαζεμένα, αλλά τι να κάνω, η μύτη κάθε μέρα μετατοπίζεται από τη θέση της και με πονάει.
Καλησπέρα επειδή και γω σκέφτομαι την Τουρκία μήπως μπορείς να μου πεις σε pm ποιους γιατρούς επισκέφτηκες στην Ελλάδα;
 

Natalie2

Νεοφερμένος

Η Natalie2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σου έστειλα πμ
Καλησπερα,

ενδιαφερομαι κ εγω για ρινοπλαστική, λειτουργικη και αισθητικη.

Εχω πελαγωσει με οτι εχω ψαξει. Θα εκτιμουσα πολυ αν μου στελνατε σε πμ, εμπειριες, καλές και λιγότερο καλές.

Ευχαριστω πολυ!!
 

annaa24

Νεοφερμένος

Η annaa24 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά , ενδιαφέρομαι Κ εγώ για ρινοπλαστικη και το ψάχνω εδώ και καιρό. Είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά σκέφτομαι για Αθήνα τον Μι.χα.λη. Τσου.νη. Έχει κανεις κάποια γνώμη;
ενδιαφέρομαι κεγω να μάθω για τον συγκεκριμένο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ενω βλεπω τοσα μηνυματα εδω με εμπειριες απο ρινοπλαστικες και τα λοιπα δεν μπορω να βγαλω ακρη που αντι για τα ονοματα των γιατρων βαζετε τελιτσες.... ως νεο μελος στο φορουμ δεν καταλαβαινω πως λειτουργει αυτο και πως συνεννοειστε πργαματικα καποιος μια βοηθεια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα! Ήρθε η ώρα να μοιραστώ την δικιά μ εμπειρία. Ο συγκεκριμένος κυριος μ κατέστρεψε την μύτη και την αναπνοή. Λυπάμαι για την επιλογή μου και λυπάμαι που επέλεξα πάνω από όλα αυτό το τέρας που θέλει να λέγεται και γιατρος για το χειρουργείο μ. Γενικά για πληροφορίες στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.

Είμαι πολύ κοντά στο να κάνω επανορθωτική ρινοπλαστικη στον Μιχ. Τσ0υνη μπορεί κάποιος που έχει κάνει εκεί να μου πει τη γνώμη του είτε ενθαρρυντική είτε να με σώσει από άλλη μια αποτυχημένη ρινοπλαστικη ευχαριστώ
θα ήθελα κεγω να μαθω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα παιδιά , ενδιαφέρομαι Κ εγώ για ρινοπλαστικη και το ψάχνω εδώ και καιρό. Είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά σκέφτομαι για Αθήνα τον Μι.χα.λη. Τσου.νη. Έχει κανεις κάποια γνώμη;
ενδιαφέρομαι κεγω να μάθω για τον συγκεκριμένο.
Θα μπορούσες να μου στείλεις σε ποιον πηγές?

Ariel12 σε ποιον χειρουργηθηκες και είσαι still happy με το αποτελεσμα;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδιά γεια από μένα!
Είμαι νέα στο forum και ακόμα δεν έχω εξοικειωθεί στο πως μπορώ να γράφω προσωπικά μηνύματα σε κάποια παιδιά που έχουν χειρουργηθεί και έχουν μείνει ικανοποιημένα με το αποτελεσμα..

Ενδιαφέρομαι και εγώ να κανω λειτουργική ρινοπλαστικη (διόρθωση ρινικου διαφραγματος και αφαίρεση υβου) και ψάχνω να βρω συστάσεις στο forum καθώς δεν έχω γνωστούς με παρόμοια εμπειρία.

Δεν έχω πρόβλημα στο en face, παρά μόνο στο profile καθώς πετάει το κοκαλάκι στη ραχη της μύτης.

Θα εκτιμούσα πολύ αν κάποιος που έχει χειρουργηθεί ο ίδιος ή γνωστός του στην Αθηνα και έμεινε ικανοποιημενος (τόσο με το λειτουργικό όσο και με το αισθητικό αποτέλεσμα) να μου έστελνε σε pm το όνομα του χειρουργού.

Προτιμώ να είναι ωρλ με εξειδίκευση στη κλειστού τυπου ρινοπλαστική (γιατί δε θέλω scars μετεγχειρητικα) παρά πλαστικος χειρουργος.

Μεχρι στιγμης τα ονοματα των χειρουργων που έχω δει με καλά σχόλια ή έστω όχι άσχημα σχόλια είναι των Πάν. Κολ. και της Αρ. Κυπ.
ενδιαφέρομαι κεγω να μάθω για τον συγκεκριμένο.

Γεια σας, θα ήθελα να μου προτείνετε καλούς ρινοπλαστικούς στην Αθήνα, επίσης να μου πείτε αν εχετε ακούσει κατι αρνητικο για κάποιους
Σκεφτομουν για Μι.Τσ αν γνωριζετε και Γεω.Κα. παρακαλω στειλτε μου μηνυμα ευχαριστω!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
ως νεο μελος στο φορουμ δεν καταλαβαινω πως λειτουργει αυτο και πως συνεννοειστε πργαματικα καποιος μια βοηθεια.
Θα συνεννοηθείτε μέσω προσωπικού μηνύματος γιατί απαγορεύεται η διαφήμιση ή δυσφήμιση γιατρών.
 

Anatolis

Νεοφερμένος

Ο Anatolis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα,
Για τον Γεώργι0 Καρκ@ντζουλη έχουμε αποψη; Υπαρχει κανεις που εκανε ρινοπλαστικη κοντα του να μου στειλει μηνυμα;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yohthema

Νεοφερμένος

Η yohthema αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα, έχει κάνει κάποιο πρόσφατα ρινοπλαστική με Τσ..νη, Κολ..., Κυπ...ου ή Λίαν. Ασημακ.....ου; και αν ναι μπορεί να μου στείλει προσωπικό; ευχαριστώ πολύ
 

Stamatis123

Νεοφερμένος

Ο Stamatis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θα παρακαλούσα οποιος /α έχει κάποια εμπειρία με τον κύριο Λουλούδη , να μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα να μου πει τις εντυπώσεις του!!
 

aira

Νεοφερμένος

Η aira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους καινούργια και εγω στο φόρουμ. Δυστυχώς δεν έχω μπορέσει να βρω το κατάλληλο γιατρό. Θα σας παρακαλούσα να μου γράψετε ονόματα γιατρών που είχατε καλή εμπειρία προσωπικά αλλά και το αντίθετο. Η βοήθεια σας μου είναι πολύτιμη.
 

bedtimestories

Νεοφερμένος

Ο bedtimestories αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας!

Μετά από χρόνια μάζεψα τα χρήματα για ρινοπλαστική αλλά από ό,τι φαίνεται η διαδικασία για να βρω τον κατάλληλο γιατρό είναι ακόμα δυσκολότερη! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να αναφέρουμε ονόματα αλλά αν υπάρχει κάποιος άνδρας στο φόρουμ που είναι ευχαριστημένος με κάποιο γιατρό θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα. Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή Κρήτη. Έχω επισκεφτεί ήδη έναν αρκετά 'διάσημο' ρινοπλαστικό με φανταστικά αποτελέσματα στα social media αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμα που μου πρότεινε μέσω προσωμείωσης ήταν τρομακτικά υπερβολικό και γενικά δεν αισθάνθηκα άνετα μαζί του.
 

aira

Νεοφερμένος

Η aira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!

Μετά από χρόνια μάζεψα τα χρήματα για ρινοπλαστική αλλά από ό,τι φαίνεται η διαδικασία για να βρω τον κατάλληλο γιατρό είναι ακόμα δυσκολότερη! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να αναφέρουμε ονόματα αλλά αν υπάρχει κάποιος άνδρας στο φόρουμ που είναι ευχαριστημένος με κάποιο γιατρό θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα. Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή Κρήτη. Έχω επισκεφτεί ήδη έναν αρκετά 'διάσημο' ρινοπλαστικό με φανταστικά αποτελέσματα στα social media αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμα που μου πρότεινε μέσω προσωμείωσης ήταν τρομακτικά υπερβολικό και γενικά δεν αισθάνθηκα άνετα μαζί του.
Καλησπέρα σας!

Μετά από χρόνια μάζεψα τα χρήματα για ρινοπλαστική αλλά από ό,τι φαίνεται η διαδικασία για να βρω τον κατάλληλο γιατρό είναι ακόμα δυσκολότερη! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να αναφέρουμε ονόματα αλλά αν υπάρχει κάποιος άνδρας στο φόρουμ που είναι ευχαριστημένος με κάποιο γιατρό θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα. Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή Κρήτη. Έχω επισκεφτεί ήδη έναν αρκετά 'διάσημο' ρινοπλαστικό με φανταστικά αποτελέσματα στα social media αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμα που μου πρότεινε μέσω προσωμείωσης ήταν τρομακτικά υπερβολικό και γενικά δεν αισθάνθηκα άνετα μαζί του.
Καλησπέρα είμαι στην ίδια κατάσταση με εσένα. Δυστυχώς ακόμα δεν έχω καταλήξει πουθενά. Ελπίζω κάποιος να ανταποκριθεί και να μας βοηθήσει. Από ένστικτο μόνο δεν θέλω να πάω σε κάποιον διάσημο γιατρό. Ελπίζω να τα καταφέρουμε και να βρούμε τον σωστό
 

yiannax

Νεοφερμένος

Η yiannax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι στην ίδια κατάσταση με εσένα. Δυστυχώς ακόμα δεν έχω καταλήξει πουθενά. Ελπίζω κάποιος να ανταποκριθεί και να μας βοηθήσει. Από ένστικτο μόνο δεν θέλω να πάω σε κάποιον διάσημο γιατρό. Ελπίζω να τα καταφέρουμε και να βρούμε τον σωστό
καλησπέρα! Στείλτε μου μήνυμα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα σας!

Μετά από χρόνια μάζεψα τα χρήματα για ρινοπλαστική αλλά από ό,τι φαίνεται η διαδικασία για να βρω τον κατάλληλο γιατρό είναι ακόμα δυσκολότερη! Καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο να αναφέρουμε ονόματα αλλά αν υπάρχει κάποιος άνδρας στο φόρουμ που είναι ευχαριστημένος με κάποιο γιατρό θα χαρώ να μου στείλει μήνυμα. Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή Κρήτη. Έχω επισκεφτεί ήδη έναν αρκετά 'διάσημο' ρινοπλαστικό με φανταστικά αποτελέσματα στα social media αλλά δυστυχώς το αποτέλεσμα που μου πρότεινε μέσω προσωμείωσης ήταν τρομακτικά υπερβολικό και γενικά δεν αισθάνθηκα άνετα μαζί του.
Καλησπέρα ! Στείλτε μου μήνυμα !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα σε όλους καινούργια και εγω στο φόρουμ. Δυστυχώς δεν έχω μπορέσει να βρω το κατάλληλο γιατρό. Θα σας παρακαλούσα να μου γράψετε ονόματα γιατρών που είχατε καλή εμπειρία προσωπικά αλλά και το αντίθετο. Η βοήθεια σας μου είναι πολύτιμη.
Καλησπέρα! Στείλτε μου μήνυμα να σας πω την εμπειρία μου και για να αποφύγετε το δικό μου λάθος !
 

3vanorra

Νεοφερμένος

Η 3vanorra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα! Είμαι καινούργια εδώ,στην αναζήτηση κάποιου καλού ρινοπλαστικού.Έχω παρατηρήσει ότι παίζει πολύ ο Δ.Λ. Μπορεί οποίος έχει υποβληθεί σε ρινοπλαστική στον συγκεκριμένο να μου στείλει ένα μήνυμα παραθέτοντας την εμπειρία του; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!
 

aira

Νεοφερμένος

Η aira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα! Είμαι καινούργια εδώ,στην αναζήτηση κάποιου καλού ρινοπλαστικού.Έχω παρατηρήσει ότι παίζει πολύ ο Δ.Λ. Μπορεί οποίος έχει υποβληθεί σε ρινοπλαστική στον συγκεκριμένο να μου στείλει ένα μήνυμα παραθέτοντας την εμπειρία του; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!
Καλησπέρα δεν ξέρω αν σου έχει στείλει κάποιος την εμπειρία του με τον συγκεκριμένο. Αν όχι στείλε μου προσωπικό μνμ να σου πω. Καλές γιορτές.
 

Fraoulitsa-4

Νεοφερμένος

Η Fraoulitsa-4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα,
Έχω κάνει και γω ρινοπλαστική πριν από 15 περίπου χρόνια χωρίς να είμαι ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα από την πρώτη στιγμή.Δεν άλλαξε βέβαια κάτι στην πορεία της μύτης,δεν χειροτέρεψε εννοώ.Όλα αυτά τα χρόνια με απασχολεί η εμφάνιση της μύτης μου αλλά από φόβο το ανέβαλα,τώρα όμως σκέφτομαι την επανορθωτική επέμβαση.Έχει κάποιος προσωπική εμπειρία από επανεπέμβαση που έμεινε ευχαριστημένος;Θα μπορούσε να με διαφωτίσει με ονόματα γιατρών που αξίζει τον κόπο να επισκεφτώ ή ποιους να αποφύγω;το mail μου είναι:fraoulitsa_4@yahoo.com
Ευχαριστώ πολύ

Παιδιά καλησπέρα, Έχω κάνει και γω ρινοπλαστική πριν από 15 περίπου χρόνια χωρίς να είμαι ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα από την πρώτη στιγμή.Δεν άλλαξε βέβαια κάτι στην πορεία της μύτης,δεν χειροτέρεψε εννοώ.Όλα αυτά τα χρόνια με απασχολεί η εμφάνιση της μύτης μου αλλά από φόβο το ανέβαλα,τώρα όμως αποφάσισα να προχωρήσω σε επανεπέμβαση.Θα μπορούσε κάποιος που έχει εμπειρία με κάποιον γιατρό(είτε καλή είτε κακή)να την μοιραστεί μαζί μου ώστε να ξέρω τι να αποφύγω;
Επίσης επειδή πρώτη φορά μπαίνω σε αυτό το φόρουμ και δε βγάζω άκρη θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει πως λειτουργεί;
Ευχαριστώ πολύ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top