• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
giorgalis τι στο καλο συμβαινει ρε και εχει μεινει ετσι μεγαλο το ακρορινιο μας? εμενα ειναι ακομα σηκωτη η μυτη (προφανως δεν ειναι απ'το πριξιμο αλλα μου τη σηκωσε, αν και δεν του το ζητησα) και ρε γμτ εχει ξεπριστει τελειως ολη η ραχη και το ακρορινιο πεταει σαν μπαλιτσα, ειδικα οταν βγαινω εξω που χει ακομη κρυο, ειμαι σαν γουρουνιτσα μετα!

Λια εμενα δεν μου εμφανιστηκε καποιο γρομπαλακι προσφατα οποτε δεν ξερω τι θα μπορουσε να ειναι:worry: ισως καποιο προσωρινο οιδημα... εμενα παλι το καρουμπαλακι μου μαλλον ειναι κομματι του ιδιου του κοκκαλου και δεν το βλεπω να μου αδειαζει τη γωνια.... ισως καποια στιγμη παω στον γιατρο μου να το ξισει... ΔΕ Μ ΑΡΕΣΕΙ...:mad::P

black mamba (Φανή) Συμφωνω με τη Λια, δεν εισαι ακομα κατασταλαγμενη μαλλον, οποτε καλυτερα να το ψαξεις πολυυυ πριν παρεις την τελικη σου αποφαση! αααα και μην κανεις καμια πλαστικη επειδη οι γυρω σου μπορει να σου χουν πει βλακειες, αν εσενα η μυτη σου σ αρεσει ή εισαι απ'τις γυναικες που επιλεγουν να μεινουν οπως ειναι, ακομα και αν εχουν καποιες "ατελειες" οπως η Streisand ή η Meryl Streep για παραδειγμα, τοτε μεινε οπως εισαι...κανε την οποιαδηποτε αλλαγη μονο αν ΕΣΥ πιστευεις πως τοτε θα εισαι και θα νιωθεις ομορφοτερη! επισης, για την τιμη που ρωτας, εγω την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο και πληρωσα ενα χιλιαρικο αμοιβη, ωρυλα και πλαστικο...και ειμαι αρκετα εως πολυ ευχαριστημενη απ'τη δουλεια των γιατρων μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Να σου πω ομως κατι και sorry που ανοιξα αυτην την συζητηση κιολας,η αληθεια ειναι οτι ολα καλα ολα ωραια πανω μου(ετσι πιστευω) αυτη η μυτη να μην ηταν δηλαδη θα ημουν πολυ ευχαριστημενη!Αλλα πιστευω οτι γενικοτερα αν και με χαλαει η μυτη αν δεν συγκεντρωνομουν πανω της θα ειχα καταφερει αρκετα πραγματακια,οποτε θελω δεν θελω πιστευω θα την κανω καμια στιγμη τη ρινοπλαστικη γιατι ολα ειναι θεμα αυτοπεποιθησης(που εγω εχω αραια και που):P!
Εχω φιλη που εχει περασει τα απιστευτα με εγχειρηση προσωπου απο παιδακι και οχι απο επιλογη φυσικα και ομως ειναι τετοια η πιστη στον εαυτο της που οταν βρισκεσαι κοντα της δεν βλεπεις το προσωπο της αλλα σε κερδιζει ο χαρακτηρας της και η προσωπικοτητα της απιστευτα!Ξερω οτι πηγα αλλου για αλλου την συζητηση απλα ηθελα ετσι να το αναφερω αυτο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εμενα παλι το καρουμπαλακι μου μαλλον ειναι κομματι του ιδιου του κοκκαλου και δεν το βλεπω να μου αδειαζει τη γωνια.... ισως καποια στιγμη παω στον γιατρο μου να το ξισει... ΔΕ Μ ΑΡΕΣΕΙ...:mad::P

Κι εγώ το φοβάμαι αυτό γ@μώτο!!
Γίνεται να στο ξύσει; Χωρίς 2η εγχείριση; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Λια μου μπορει να ειπα και βλακεια, δεν ειμαι σιγουρη αν γινεται, απλως ειχα πετυχει ενα αρθρο μιας κοπελας στο ιντερνετ που ελεγε οτι ειχε βγαλει ενα καρουμπαλακι και ο πλαστικος της της το εξισε, με τοπικη ναρκωση... μου φαινεται σου κανουν μια εσωτερικη τομη και βαζουν απο μεσα μια μαλακιουλα κ στο ξυνουν...αυτα θυμαμαι, μπορει να ειναι κ μπουρδες...μακαρι να γινεται ομως!!! αν γινεται θα παω οπωσδηποτε... αμα ρωτησουμε τους γιατρους μας λες να μας κραξουν..???!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Υποθέτω ότι αν είναι μη αναστρέψιμο, θα το προτείνουν μόνοι τους (wishful thinking?)
Αν πρόκειται όντως να φύγει, σιγά, δεν με πειράζει να περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
καλα εννοειται, αμα δν ειναι μονιμο θα κανουμε υπομονη ρε συ... εμενα οταν το ειχε δει, στις αρχες που ξεπριζομουν, ειπε οτι δε θα φυγει... ειχα και αλλο ενα τοτε αλλα εφυγε σε λιγες μερες...ισως φυγει μελλοντικα κ αυτο, απλα μπορει και το κρυο να μη βοηθαει τοσο στην επουλωση της μυτης...μετα την ανοιξη θα δουμε τα πραγματικα αποτελεσματα.. εγω παντως αμα πω στον γιατρο μου, που ειναι και σε δημοσιο νοσοκομειο και εχει ενα καρο επειγοντα, οτι με ενοχλει ενα καρουμπαλακι - να για πιαστε να δειτε, και να μου το ξυσει κ τετοια, νομιζω οτι θα μου την πει...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν το έχεις μια ζωή αυτό το καρουμπαλάκι IT IS SERIOUS. Καλά βέβαια αν μπορείς, μην πας κι εσύ σε ώρα αιχμής!

Εμένα πάντως ας τολμήσει να μου την πει, αμφιβάλλω αν είχε λιγότερο ανήσυχο ασθενή ποτέ του, από τον 1ο-2ο μήνα έχω να πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Βασικα στο θεμα "αν θα μας την πουν" κλπ, δεν τους δινω κανενα δικιο, οταν συμφωνισαμε μαζι τους για το τι αλλαγες θελουμε ακριβως στις μυτες μας δεν τους ζητησαμε να μας φτιαξουν απο ενα γοητευτικο καρουμπαλακι:P οποτε αμα δε μας αρεσει, μας ανατριχιαζει στην αφη η σαν ιδεα, η μας χαλαει το προφιλ, εχουμε καθε δικαιωμα να τους το πουμε, δικη τους ευθυνη ειναι. τωρα αν αφησαν περισσοτερο κοκκαλο η χονδρο σε κεινο το σημειο για ιατρικους λογους, τοτε οκ πασο... αν φυγει με τον καιρο, παλι πασο... αλλα φαντασου να μεινει για παντα :confused: ασε που οσο μεγαλωνουμε θα φαινεται περισσοτερο....ιιιιιιικκκ....:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny 89

Νεοφερμένος

Η Jenny 89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι καινούργια στην παρέα σας κ πήρα την απόφαση να γράψω και εγώ την δικιά μου ιστορία που με προβληματίζει αρκετά, μήπως μπορείτε να μου πείτε και εσείς την αποψή σας. Σήμερα κλείνω 1 μήνα κ 3 μέρες που έχω κάνει ρινοπλαστική κ ρινικές κόγχες. Δεν είχα κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα στην αναπνοή μου, ο κύριως λόγος που πήρα την απόφαση να μπω χειρουργείο ήταν καθαρά αισθητικός μιας που είχα τρομερό κόμπλεξ με την μύτη μου. Ήταν χόντρή στο ανφάς κ μεγάλη στο προφίλ μου. Ο προβληματισμός μου είναι ο εξης : Την ίδια μέρα που έκανα την ρινοπλαστική και μου αλλάζανε τις κάτω γάζες που μου είχαν κάτω απ'τα ρουθούνια είδα όσο μπορούσα βέβαια την καινούργια μου μύτη και μου άρεσε σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσω τα ράμματα που είχε, την είδα πόλυ μικρή στο προφίλ και πολυ λεπτή στο ανφάς. Όμως μετά από 6 μέρες είδα πως είχε γίνει η διπλάσια και προφίλ και ανφάς ! ! :( Βέβαια πριν 10 μέρες ήταν πιο πρησμένη και ψιλό έπεσε αλλά είναι φυσιολογίκο που μέχρι και σήμερα βλέπω πως έχω μεγάλη μύτη ? Με τον γιατρό μου που επικοινώνησα μου είπε πως ακόμη είναι πολύ νώρις για να δω το τελικό αποτέλεσμα και πρέπει να περιμένω 5 με 6 μήνες για να ξεπρηστεί και οτί είναι λογικό μια μύτη όταν είναι πρησμένη να φαίνεται και μέγάλη στο προφίλ. Η αλήθεια είναι πως δεν την νοιώθω τελείως ξεπρησμένη όταν την ακουμπάω, δεν την νοιώθω και σαν ''ξύλο'' όπως πριν 15 μέρες αλλά ακόμη βέβαια δεν μπορώ να πω ότι την νοιώθω και όπως κάποιος που δεν έχει κάνει ρινοπλαστική. Ο προβληματισμός μου είναι ότι πρέπει ν' ανησυχώ ? Λέτε να μην μικρύνει όταν ξεπρηστεί ? ? Συγνώμη για την πολυλογία μου αλλά είμαι αρκετά προβληματισμένη με το θέμα και θέλω την αποψή σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα ξεπρηστεί, ένας μήνας είναι παρα πολύ λίγο.
Βέβαια κάθε οργανισμός και ανάλογα με την επέμβαση(δεν θέλουν όλες οι μύτες την ίδια διορθωση) έχει το δικο του ρυθμό ανάρρωσης.
Εχω ξαναγράψει στην δική μου περίπτωση χρειάστηκε ένας χρόνος για να αρχίσει να μου αρέσει η μύτη μου.
Το μεγάλο πρήξιμο έφυγε περίπου στους 3 μήνες,μετά δεν μου άρεσε η εμφάνιση της(την έβλεπα στραβή και ακόμα μεγάλη) μάλιστα όταν έκλεισα 6 μήνες σκεφτόμουν να κάνω και δεύτερη πλαστική.
Ευτυχώς δεν το έκανα και συνειδητοποίησα πως απλά είχα τόσο μεγάλο άχτι να έχω την τέλεια και μικρή μύτη που ακόμη και η καινούργια που ήταν φαινόταν απόλυτα φυσική και δεμένη με τα χαρακτηριστικά μου, μου φαινόταν άσχημη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
jenny αυτο το εχουμε παθει ολοι!

και εγω το εχω γραψει τοσες φορες οτι οταν μου εβγαλαν τον ναρθηκα η μυτη ηταν μικρη και μετα αντι να ξεπριστει εγινε μεγαλυτερη!

εγω 7 μηνες και που εχουν περασει ειδα να ξεπριζεται καπως αλλα οχι οσο περιμενα,ασε που μετα απο 6 μηνες σου λενε η τελικη μορφη ειναι μετα απο 12 μηνες

kleftra μακαρι να ειναι μικρη και τελεια η μυτη σου,αλλα εγω στο κολπο των πλαστικων χειρουργων και των ΩΡΛ που λενε περιμενε να περασουν 6-12 μηνες για να συνηθισω την μυτη μου και να νομιζω ειναι μικρη ...δεν θα πεσω!
εμενα παντως στο ακρορρινιο ακομα ιδιο με πριν το βλεπω...

δεν θα πεσω στην ψευδαισθηση που θελουν να περασει ο καθε γιατρος σαν τον ΣΚ που πηγα ,που μου λεει σου εκανα ωραια μυτη!αν ειναι ωραια την βλεπω στο προφιλ που με χαλαει ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν έγραψα πως ειναι μικρή και τέλεια,είπα πως την είχα φανταστεί έτσι.
Είναι όμως σίγουρα απολύτως δεμένη με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά μου και σαφώς καμμία σχέση δεν έχει με την προηγούμενη.
Σίγουρα την έχω συνηθίσει,την έχω 12 χρόνια τώρα, όμως θέλω να καταλήξω πως αρκετές φορές το άχτι μας να αποχτήσουμε αυτό που δεν είχαμε και εφόσον θα πληρώσουμε μας κάνει να περιμένουμε αυτό που έχουμε πλασει ως "τέλειο" και πιθανόν να μην ταιριάζει καθόλου στο πρόσωπο μας.Κι εγώ ήθελα μια ελαφρώς ανασηκωμένη γαλλική μύτη και μουτζουρωνα μέρες τις φώτο μου για να δω πως θα είμαι,όταν όμως είδα σε η/υ το αποτέλεσμα έμοιαζα με γουρουνάκι:redface:

Για μένα κάθε πλαστική έχει δυο αποτελέσματα, το αισθητικό και το ψυχολογικό.
Εάν κάποιος δεν νοιώθει ικανοποιημένος θα πρέπει να ξαναπάει στο γιατρό του και να επιμείνει.
Δεν ξέρω κατά πόσο είναι τριπάκι των γιατρών να σου λένε όλα οκ μέχρι να συνηθίσεις,αν το τελικό αποτέλεσμα δεν με ικανοποιούσε σαφώς και θα το άλλαζα δεν είναι θέμα συνήθειας,την προηγούμενη την είχα 18,5 ολόκληρα χρόνια και δεν μου έλειψε,λες να συνήθιζα την ¨φρέσκια¨?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
καλημερα..εγω κοντευω 3 μηνες απο την εγχειρηση,την οποια εκανα στον γιατρο του giorgali ο οποιος λεει τα πραματα οπως ειναι.ο συγκεκριμενος γιατρος συμφωνησε στα λεγομενα μου σχετικα με τις αλλαγες που θα καναμε στη μυτη μου,υποσχομενος κιολας οτι ολα θα πανε μια χαρα...τεσπα να μην τα πολυλογω,3 μηνες και κατι τωρα,βλεπω τη μυτη μου να ειναι το ιδιο πεσμενη οσο και πριν(ενω ειχαμε συμφωνησει οτι θα τη σηκωσουμε),το ακρορρινιο παραμενει αθικτο(ειχαμε συφωνησει να επεμβουμε),το τοιχωμα στο αριστερο μου ρουθουνι εχει μπει προς τα μεσα ενω το δεξι ειναι μια χαρα και κατι τελευταιο που δεν ειχε παρατηρησει ο ιδιος και του το επισημανα εγω...η μυτη ειχε μια πολυ μικρη κλιση(επρεπε να την παρατηρησεις πολυ καλα για να το καταλαβεις) και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να το αριστερο ρουθουνι να βρισκεται ελαχιστα ψηλοτερα απο το δεξι..εκπληκτος παρατηρω οτι αυτη η διαφορα οχι μονο εχει παραμεινει αλλα αυξηθηκε κιολας....οσο για την αναπνοη?τα ιδια σκ@%α..το αλλο τραγελαφικο ηταν,οτι πριν το χειρουργειο θα μιλουσα με το γιατρο(εστω και για 2 λεπτα) οσο χρονο επιθυμουσα(ταδε εφη η γραμματεας του) για να του υπενθυμισω αυτα που ειχαμε συμφωνησει να κανουμε.αντ'αυτου με ετοιμασαν για χειρουργειο,και οταν ειδα το γιατρο στο χειρουργειο δε προλαβα να σταυρωσω λεξη,γιατι δυστυχως με ναρκωσαν...μαλλον εμεις οι κοινοι θνητοι δεν εχουμε την αντιμετωπιση της 'λαιδης' και περιμενουμε πως και πως να περασει ο καιρος για να υποβληθουμε σε 2η επεμβαση...αυτη ηταν η εμπειρια μου,οποιος θελει να ρωτησει τπτ,ας μου στειλει μνμ...ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
maki γεια σου. διαβασα οτι δεν εισαι ευχαριστημενος απ΄τον γιατρο σου, και λυπαμαι πολυ.. μακαρι να ειχαμε ολοι το αποτελεσμα που πρεπει, μετα απο τοση ταλαιπωρια πραγματικα το δικαιουμαστε και με το παραπανω... για το σηκωμα που λες, δυστυχως δεν παιζει να ασχοληθηκε καν, γιατι αν στην ειχε σηκωσει, ειδικα τις πρωτες μερες με το πριξιμο θα ηταν πολυυυ σηκωμενη.. τωρα αυτα με τις δυσμορφιες στα ρουθουνια, ειναι νωρις ακομα για να τα διαπιστωσεις, η μυτη δεν ξεπριζεται ομοιομορφα οποτε αυτο μπορει να ειναι προσωρινο (μπορει και οχι..) ..απο οσα ειπες, εμενα αυτο με την αναπνοη μου φαινεται πιο ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟ.... δηλαδη ελεος, τοτε γιατι παμε κ εγχειριζομαστε??!! αμα ειναι να μην πετυχει ουτε το διαφραγμα.... :mad: πραγματικα δεν ξερω τι να πω, κριμα γιατι ο γιατρος σου ειναι κ μεγαλο ονομα στην πιατσα κ δν παιρνει και λιγα...πολυ κριμα.. ελπιζω να δεις διαφορα στην πορεια μακη, ειλικρινα στο ευχομαι γιατι ειναι αδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ raniouli...αυτο που λεω με τα ρουθουνια δε διορθωνεται χρειαζεται παλι απ την αρχη(δε το εξηγησα πολυ καλα κιολας...το ειχα και πριν την επεμβαση)..εμενα μου την δινει που αλλα υποσχονται και αλλα κανουν στο τελος..αμα δε τα θυμασαι ρε φιλε τι εχεις να κανεις σε καθε επεμβαση σημειωσε τα καπου..αλλα ξερεις τι γινεται?ερχονται να σε δουν για να πληρωθουν και μετα γεια σας,δε τους ξαναβλεπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
ναι ρε συ αστα να πανε... εγω προσωπικα την εκανα σε δημοσιο νοσοκομειο, εδωσα αμοιβη 1000 ευρω για πλαστικο, ωρυλα και αναισθησιολογο, και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι με ειδαν οι γιατροι πριν το χειρουργειο...κ μαλιστα ο πλαστικος μου μετα απο κατι επειγοντα χειρουργεια που ειχε, με εψαχνε κιολας για να παμε στο γραφειο του να του θυμισω ακριβως τι αλλαγες ειχαμε πει να κανουμε... και ειμαι σε ολα ευχαριστημενη, εκτος απο ενα μικρο καρουμπαλακι που εχει μεινει στη ραχη της μυτης μου και μου τη σπαει... (θελω να μαθω πραγματικα αν γινεται να μου το ξισει ο γιατρος, να φυγει...) κατα τ'αλλα δεν εχω να πω κατι, ο ανθρωπος με προσεξε οπως επρεπε! αυτο για τα ρουθουνια σου το καταλαβα οτι το ειχες και πριν, αλλα ειναι δυνατον να στο χειροτερεψε??!!! ειπα μηπως στα εφτιαξε, αλλα επειδη πχ η μυτη σου ξεπριζεται ανομοιομορφα φαινονται ετσι... δε ξερω τι να πω πραγματικα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μπραβο μακαρι να σου πανε ολα καλα και το καρουμπαλακι σου να φυγει..εμενα μη σου πω γιατι με εψαξαν μονο...το ανεφερα και παραπανω...εμενα μου τη δινει ακομα περισσοτερο και με τρελαινει που με ναρκωσαν ρε συ,ενω ειχα πει θελω 2 λεπτα να μιλησω με το γιατρο...αυτος εχει ποσες επισκεψεις τη μερα,πως θα θυμαται τι θελει ο καθενας?και απο τη στιγμη ρε μεγαλε που δε προκειται να κανεις αυτα που σου ζηταει ο πελατης σου,απλα πες του το.ξερεις ποσο μ@4%κας ενιωσα οταν δεν ειδα να αλλαζει τπτ στη μυτη μου?γιατι να μπω στη διαδικασια να ξανακανω,επειδη αυτος δε θυμοταν τι ειχαμε συμφωνησει να κανουμε?αυτο λεγεται επαγγελματισμος για να ξερω ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
οτι και να πεις εχεις απολυτο δικιο, πραγματικα ειναι αθλιο ολο αυτο που σου συμβαινει, κ σε καταλαβαινω απολυτα γιατι την ιδια ταλαιπωρια περασα κ εγω, και το πιο λογικο ειναι να περιμενεις ενα καλο - αριστο αποτελεσμα.. το να εισαι ομως τα ιδια κ χειροτερα απο πριν, ειναι ελεεινο ρε... του ειπες τπτ του 'μεγαλου επιστημονα' για ολα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgalis

Νεοφερμένος

Ο giorgalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
για να πουμε τα πραγματα με το ονομα τους (και ας με διαγραψουν)

μακρια απο τον ΑΣ.μεγαλη απατη ο ανθρωπος!εχει ατομα στην tv και τον προωθουν για να εχει πελατεια!

οταν τον εβλεπα στην τηλεοραση να κραταει απο το χερακι και να βγαινουν απο το Ιασω με την δημητριου,τα σουργελα και τα δυο στο star, επρεπε να καταλαβω τι δουλεια θα κανει...

μονο με κραξιμο μπορουμε να κανουμε κατι με αυτους τους γιατρους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

makis-135

Νεοφερμένος

Ο makis-135 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
χθες ο εν λογω γιατρος ηταν στη μπεκατωρου και διαφημιζε την κορη του και το κεντρο ΑΣ...giorgali αυτος δεν ελεγε οτι να μην εμπιστευεστε αυτους που βγαινουν στην tv?τις τελευταιες 2 εβδομαδες τον ειδα σε πανω απο 5 εκπομπες...τυχαιο?εν τω μεταξυ χθες ελεγε οτι πλεον δε θα πρεπει να κανουμε μικρες μυτεσ η' σηκωμενες γιατι θα χουμε προβληματα στην αναπνοη και θα ξαναχρειαστουμε στο μελλον παλι εγχειρηση....ενω πριν μια βδομαδα ελεγε οτι εγω κανω και ''γυναικειες'' μυτες σε αντρες και δεν υπαρχει κανενα προβλημα....τι να πεις τωρα?το κορυφαιο που ελεγε πριν την εγχειρηση ηταν,οτι εγω δε τελειωνω την επεμβαση αν κατι δε παει καλα(δεν δουλευς με ρολοι οπως οι αλλοι,ειπε χαραχτηριστικα)...μαλλον στη περιπτωση μου το ξεχασε αυτο....giorgali εσυ οταν πηγες και του ειπες οτι δεν εισαι ικανοποιημενος τι σου απαντησε?περιμενε κανα 10μηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top