Σεξισμός από δημοσιογράφο στον αέρα

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Είπε ότι αυτό δεν είναι καμάκι, και όντως ήταν γλοιώδης.

εκτός αν η τοποθέτηση σου είναι ότι δεν πρέπει να γίνεται καμία ερωτική προσέγγιση σε χώρο εργασίας γενικά.

Δε προκειται να ξαναμπώ σε κουβέντες που ο καθένας και η καθεμία καταλαβαίνουν ότι θέλουν. Όπως είπες και εσυ το έγραψα ξεκάθαρα.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Οπότε ?
Αυτά τα σχόλια πρώτη φορά τα άκουσε ?Είναι πολύ όμορφη γυναικά και φαντάζεσαι και εσύ οτι έχει ακούσει και πολλά περισσότερα σε δημόσιο χώρο ..
Έμενα προσωπικά και μόνο τα δικά του σχόλια και ο τρόπος του θα ηταν αρκετός για να πάρει την ανάλογη απάντηση ..

Μάλλον είπα, η κοπέλα δεν ήξερε με ποιο τρόπο να υπερασπιστεί τον ευατο της .Η τηλεόραση κανιβαλιζει τα πάντα για χαρη της τηλεθέασης ,αυτό το ξέρουμε όλοι μας . Αν δεν θες να πάρει ακόμα μεγαλύτερη διάσταση όλο αυτό γιατί είσαι αυτη που υποστηρίζεις το κόβεις με τον ανάλογο τρόπο και δεν το έκθετης και άλλο, γιατί ακριβώς πάντα υπάρχουν και οι κακόβουλοι να το πω ευγενικά ...
Μα αυτή δεν άκουσε τα σχόλια, εγώ δεν θεωρώ κακό τον τρόπο που της μίλησε, τα προηγούμενα σχόλια των άλλων και θα το τσακώσω ήταν κάπως.

Τέλος πάντων δεν τη ξέρουμε και από χτες και αν ήθελε δημοσιότητα και τι ήθελε, εγώ σαν συμβάν λέω, να σε σχολιάζει κάποιος δημόσια σε όλο το πανελλήνιο ''απρεπώς'' ας πούμε χωρίς τη δική σου συγκατάθεση.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα αυτή δεν άκουσε τα σχόλια, εγώ δεν θεωρώ κακό τον τρόπο που της μίλησε, τα προηγούμενα σχόλια των άλλων και θα το τσακώσω ήταν κάπως.

Τέλος πάντων δεν τη ξέρουμε και από χτες και αν ήθελε δημοσιότητα και τι ήθελε, εγώ σαν συμβάν λέω, να σε σχολιάζει κάποιος δημόσια σε όλο το πανελλήνιο ''απρεπώς'' ας πούμε χωρίς τη δική σου συγκατάθεση.
Γι'αυτό επειδή δεν την ξέρουμε, ας ελπίσουμε να βρει το δίκιο της με αυτό τον τρόπο που διάλεξε οποίο να είναι αυτό και οποίο εκείνη αποζητά καταβαθος !
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top