Σεξ και εμμηνορρυσία

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν θα το διακινδύνευα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Απορια:
Γιατι ειναι τοσο πιο επιρρεπης η γυναικα στο να κολλησει κατι οταν εχει περιοδο? Καταλαβαινω γιατι απο θαλασσα, αμμους κλπ. Αλλα απο το σεξ?

Αν δεν κάνω λάθος απο την θάλασσα δεν κολάς τίποτα (το αλάτι καει τα μικρόβια) αλλα απο πισίνα και άμμο μπορείς να κολλήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Οκ, απο σεξ ομως? Εννοειται οτι ο συντροφος δεν εχει τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Όσο για το αν θα το κάνεις η όχι, ποτέ μην λές ποτέ, φαντάσου να πάει ο σύντροφος σου φαντάρος, να έρθει μετά απο 6 μήνες και να έχει μόνο κανα δυο μέρες άδεια, τι θα κάνεις?
Δεν νομίζω και πάλι οτι θα το έκανα. Πιο πολύ θα με ένοιαζε να τον δω, να τον αγκαλιάσω, να κάνουμε τρυφερότητες παρά να π*δηχτούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οκ, απο σεξ ομως? Εννοειται οτι ο συντροφος δεν εχει τιποτα..
Κι εγώ την έχω αυτή την απορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος απο την θάλασσα δεν κολάς τίποτα (το αλάτι καει τα μικρόβια) αλλα απο πισίνα και άμμο μπορείς να κολλήσεις
Δεν ισχύει αυτό Γιάννη μου.
Μπορείς να κολλήσεις πολύ εύκολα, ένα σωρό μύκητες.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δεν ισχύει αυτό Γιάννη μου.
Μπορείς να κολλήσεις πολύ εύκολα, ένα σωρό μύκητες.......

Δεν το ήξερα αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πάντως επειδή με προβληματίζουν λίγο οι απαντήσεις σας, θέλω να τονίσω ότι είναι εύκολο να έχουν οργασμόκαι οι δύο χωρίς κολπική διείσδυση, με πολλούς τρόπους. Εσείς εννοείτε ότι δεν κάνετε ΚΑΘΟΛΟΥ σεξ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμείς μάλλον εννοούμε κολπικό σεξ με τη λέξη σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ εννοώ τα πάντα πάντως, εκτός από το να μου κάνει εκείνος στοματικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σιχαινομαι. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Από την 3η μέρα και μετά... ναι χωρίς πρόβλημα
Βέβαια δεδομένου ότι εμένα κρατάει 4 μέρες όλες κι όλες κι άρα την 3η μέρα είναι "τελειώματα"
Οπότε... μετά από ένα μπανάκι.... γιατί όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

menelia

Νεοφερμένος

Η Μενελία-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα απαντήσω σε κάτι που διάβασα παραπάνω.Από το σεξ με τον σύντροφο σου μπορείς να πάθεις οποιαδήποτε μόλυνση εφόσον όλα είναι ανοιχτά εκεί κάτω αλλα και επίσης για το λόγο ότι ο συντροφός σου μπορεί να είναι φορέας οποιουδήποτε ιού χωρίς να το ξερει.(λέγοντας φορέας εννοώ να υπάρχει μέσα του χωρίς να το ξερει ο ίδιος)Και επιπλέον ειναι και αηδιαστικό δεδομένου όλα αυτα που βγαίνουν από εκει κάτω,φανταστείτε πως θα νιώθει ο άντρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν το χω κανει ποτε και ουτε προκειται.:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θεωρείτε οτι αυτά τα δύο μπορούν να συμβαδίσουν; Το έχετε κάνει ποτέ; Πιστευετε οτι αν ο άνδρας σιχαίνεται δεν αγαπά αρκετά τη σύντροφο του;
Προσωπικά δεν το έχω κάνει και ούτε θέλω (σιχαίνομαι και εγώ και ο σύντροφος μου) αλλά τελευταίως ακούω αρκετά ζευγάρια να το κάνουν... :confused:

Δεν Μπορώ να καταλάβω πώς έχουμε γίνει έτσι, μα καλά αυτοί που ξέρεις δεν νοιώθουν άσκημα; δεν αηδιάζουν; πώς μπορείς να το κάνεις αυτό, εδώ απλά να έχεις και συχένεσε τον εαυτό σου πόσο μάλλον ο σύντροφός, κατα την δική άποψη είναι κάτι που πρέπει η γυναίκα να κρατάει για την πάρτη της:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikgal

Νεοφερμένος

Ο nikgal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Το εχετε κανει; Πειτε τις γνωμες/εμπειριες σας αν αξιζει και προτασεις για να γινει σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πιο παλιά το σεξ με περίοδο το θεωρούσαν ταμπού, σύμφωνα με τις "θεωρίες" περί της "ακάθαρτης γυναίκας". Οι γιατροί σήμερα έχουν αντίθετη γνώμη και δεν βλέπουν σοβαρούς λόγους για να το αποφεύγει ένα ζευγάρι. Δεν πρόκειται για πληγή ώστε να είναι η επαφή επώδυνη. Η απόλαυση της γυναίκας δεν θα είναι μειωμένη, μάλιστα σε πολλές γυναίκες τις μέρες αυτές η σεξουαλική επιθυμία είναι πιο έντονη. Καλύτερα να το αποφύγουν τις 2 πρώτες μέρες που μπορεί να υπάρχει πόνος και που η ροή αίματος είναι μεγαλύτερη και να χρησιμοποιήσουν μια παλιά βυσσινί πετσέτα για να μη λερωθούν τα σεντόνια. Πάντως, το προφυλακτικό είναι απαραίτητο, καθώς και ο κίνδυνος εγκυμοσύνης δεν λείπει, αλλά και αυξάνονται οι πιθανότητες μετάδοσης μικροβίων. Μάλλον πρόκειται για θέμα προσωπικής επιλογής. Αν ο ένας από τους δύο δεν νοιώθει άνετα, καλύτερα να μη γίνει. Όπως λένε και τα τραγούδια "Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι κι άλλοι δρόμοι" ή "Δυο πόρτες έχει η ζωή". Βέβαια, αν πρόκειται για ζευγάρι π.χ. φοιτητών που σπουδάζουν σε άλλη πόλη και έρθουν οι "κομουνιστές" το διήμερο που μετά από πολύ καιρό θα συναντηθούν, τότε δεν υπάρχουν περιθώρια δισταγμού.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το εχετε κανει; Πειτε τις γνωμες/εμπειριες σας αν αξιζει και προτασεις για να γινει σωστα.
Όχι στο σπίτι σου, εκτός αν δεν έχεις πρόβλημα να καθαρίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόνοι οι άντρες εδώ πέρα λέτε ότι σιχαίνεστε τη περίοδο της κοπέλας σας. Εκεί έξω κυκλοφορούν άντρες που δε τους νοιάζει αν έχεις περίοδο ή οχι, θα σε "αγαπήσουν'' έτσι κι αλλιώς. :P
Λίγο λέρωμα, λίγο πλυντήριο ασαπ, αλλά λεπτομέρειες, άμα σου' ρθει το πάθος της στιγμής δε ρωτάς πολλά, αλλά ντάξει μην είναι και πρώτη μέρα κιόλας, είναι too much. Προσωπικά το αποφεύγω, αλλά έχει συμβεί πάνω στο πάθος της στιγμής. lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μόνοι οι άντρες εδώ πέρα λέτε ότι σιχαίνεστε τη περίοδο της κοπέλας σας. Εκεί έξω κυκλοφορούν άντρες που δε τους νοιάζει αν έχεις περίοδο ή οχι, θα σε "αγαπήσουν'' έτσι κι αλλιώς. :P
Λίγο λέρωμα, λίγο πλυντήριο ασαπ, αλλά λεπτομέρειες, άμα σου' ρθει το πάθος της στιγμής δε ρωτάς πολλά, αλλά ντάξει μην είναι και πρώτη μέρα κιόλας, είναι too much. Προσωπικά το αποφεύγω, αλλά έχει συμβεί πάνω στο πάθος της στιγμής. lol
Πάλι οι άντρες φταίνε; Μήπως και οι πιο πολλές γυναίκες λένε "καλύτερα όχι"; Κι εσύ η ίδια λες ότι το αποφεύγεις. Για στιγμή πάθους ή έκτακτες περιπτώσεις, δεν υπάρχει πρόβλημα. Το λέρωμα δεν είναι τραγικό, υπάρχουν και βυσσινί πετσέτες ή το κάνεις στο ντους. Έχω γράψει αναλυτικά λίγα μηνύματα πιο πάνω. Αν ο ένας από τους δύο δεν θέλει, υπάρχουν και άλλοι τρόποι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top