Σεξ και εμμηνορρυσία

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Με τους συντρόφους που ειχα προ γάμου δεν είχαν θέμα όταν είχα περίοδο. Ο άντρας μου από την άλλη ενω δε σιχαίνεται με είχε φοβησει διότι είχε διαβάσει η του το χε πει κάποια πρωην οτι το αίμα λέει παλινδρομει και δεν κάνει. Τι να πω, παντως στην περιοδο δεν κάνουμε κάτι εκτός αν ειναι τελ μέρες. Δε νομίζω πως είναι ωραίο να σιχαίνεται κάποιος δεν είχα σκεφτεί ποτε ότι μπορεί άντρας να σιχαίνεται... Εδώ το διαβάζω. Ίσα ίσα στη περιοδο καλά όχι πρωτες μέρες, μπορεί η γυναίκα να είναι πολυ πιο θελκτικη . Εντάξει ότι αρέσει στο καθενα. Εγώ παντως τελ μέρες δεν έχω θέμα
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Υπάρχει menstrual disc. Το έχω δοκιμάσει και είναι αναιμακτο 😆 Ziggy cup λέγεται αυτό που πήρα.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Με τους συντρόφους που ειχα προ γάμου δεν είχαν θέμα όταν είχα περίοδο. Ο άντρας μου από την άλλη ενω δε σιχαίνεται με είχε φοβησει διότι είχε διαβάσει η του το χε πει κάποια πρωην οτι το αίμα λέει παλινδρομει και δεν κάνει. Τι να πω, παντως στην περιοδο δεν κάνουμε κάτι εκτός αν ειναι τελ μέρες. Δε νομίζω πως είναι ωραίο να σιχαίνεται κάποιος δεν είχα σκεφτεί ποτε ότι μπορεί άντρας να σιχαίνεται... Εδώ το διαβάζω. Ίσα ίσα στη περιοδο καλά όχι πρωτες μέρες, μπορεί η γυναίκα να είναι πολυ πιο θελκτικη . Εντάξει ότι αρέσει στο καθενα. Εγώ παντως τελ μέρες δεν έχω θέμα
Το αίμα δεν παλινδρομεί απλά αυξάνονται οι πιθανότητες για λοιμώξεις στη γυναίκα οπότε καλό είναι να χρησιμοποιείται προφυλακτικό, ειδικά όταν το άτομο αλλάζει συντρόφους καί να τηρούνται ένα τσακ παραπάνω οι κανόνες υγιεινής μετά το σεξ (ούρηση και πλύσιμο). Κατά τα άλλα, αν το σεξ με περίοδο φαίνεται οκ καί στις δύο πλευρές δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος από αυτά που έχω διαβάσει και έχω ενημερωθεί
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top