Σεξ σε εξωτερικό χώρο

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
στο πίσω κάθισμα του αυτοκινήτου ενώ πηγαίναμε εκδρομή (οκ,οδηγούσε ο κουμπάρος μας και δεν μας πήρε χαμπάρι...είπε

Αυτο πως γινεται? :confused:
Το κανεις στο πισω καθισμα ενω ο αλλος αδηγει και δεν σε βλεπει κιολας? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αυτο πως γινεται? :confused:
Το κανεις στο πισω καθισμα ενω ο αλλος αδηγει και δεν σε βλεπει κιολας? :hmm:
Υπάρχουν διάφοροι τρόποι....:hmm: :whistle:...δεν το κάναμε και "κανονικά"....καταλαβαίνεις φαντάζομαι!
'Οσο για τους λόγους που απαντάει ή απλά διαβάζει κάποιος, τέτοιου "είδους" θέματα, φαντάζομαι ότι ποικίλουν.Ο καθένας έχει τούς δικούς του....γι αυτό άλλωστε κι όποιος θέλει γράφει, όποιος δεν θέλει δεν γράφει,όποιος θέλει διαβάζει κι όποιος δεν θέλει δεν διαβάζει...!!!:) Είναι απλό νομίζω!
Άρα ...συμφωνώ απόλυτα με την @Michelle + Kajira ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι άλλο εγώ;

Λέτε από τόσα μέρη ο καθένας και έχετε γεμίσει 14 σελίδες ρε παιδιά!

Δηλαδή οκ, για τις παραλίες που αναφέρετε, ας πούμε οτι γίνονται σε έρημες. Και με το club , και το αυτοκίνητο οκ!

Αλλά στο λεωφορείο του ΚΤΕΛ; Και άλλοι επιβάτες να μην υπήρχαν ο οδηγός δεν ήταν μέσα;
Δεν σας είδε; Περιμένατε να σας φωνάξει "ΟΕΟ! Σε βλέπω! Τώρα κάνεις σεξ!";

Εντάξει, το σεξ δίνει ζωή, διαχύει ενέργεια αλλά με μέτρο! Σεβάσου και τους γύρω σου που δεν έχουν την ίδια όρεξη με εσένα... Έχω βρεθεί σε απόμακρη παραλία και μετά απο λίγο έφτασε ένα ζευγάρι και προφανέστατα έκανε σεξ μέσα στη θάλασσα! Εγώ ήμουν μακριά και αυτοί ενώ είχαν αφήσει τα πράγματα τους αλλού στην παραλία, μέσα στη θάλασσα, ήρθαν κοντά μου! Και ο άντρας με έχει κατά πρόσωπο και όσο έκανε ότι έκανε με κοιτούσε. Περίμενε να φύγω;

Ε κάτσε ρε μ***κα! Δική σου είναι η παραλία; Πάνε γαμ**σου σε κανένα ξενοχοδείο ή οτιδήποτε αλλά από τη στιγμή που είμαι κι εγώ στην παραλία και δεν σου έκατσε το σενάριο μην το κάνεις. Είναι αδρεναλίνη να κάνεις σεξ με άλλο ένα άτομο στην παραλία;

Δεν ξέρω, thats my opinion..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Ε κάτσε ρε μ***κα! Δική σου είναι η παραλία; Πάνε γαμ**σου σε κανένα ξενοχοδείο ή οτιδήποτε αλλά από τη στιγμή που είμαι κι εγώ στην παραλία και δεν σου έκατσε το σενάριο μην το κάνεις.
:D:D:D:D:D:D Ουουου, κοιτάξτε με, μπορώ και κάνω σεκς!!!

Δεν ξέρω, thats my opinion..
Πέρα από την πλάκα και η δικιά μου opinion αυτή είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
:
Πέρα από την πλάκα και η δικιά μου opinion αυτή είναι.

Σε ποια σελίδα ακριβώς έχεις καταγράψει τις δικές σου εξορμήσεις να μην ψάχνω; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Δεν ξέρω, thats my opinion..

Και εμένα :). Άντε να τελειώσει η εξεταστική να γράφω και τη δική μου άποψη αναλυτικά :P !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εεεεε...σε αυτοκίνητο κλασσικά,(μέσα κι έξω) παρκαρισμένο και εν κινήσει:redface: ,σε θάλασσα (μέσα κι έξω),σε ξενοδοχείο ,σε δωμάτιο,σε μπαλκόνι,σε τουαλέτες bar,εστιατορίου,πισίνας:hmm: ,σε ασανσέρ,στο γραφείο(μας έπιασε στα πράσα ο γιός του αφεντικού:D ),στο τρένο,στο καράβι:) ,σε κάτι βουνά,σε πάρκινγκ στην εθνική οδό( κάναμε στάση για να ξεπιαστούμε):hehe: :hehe: :hehe: ,στο πίσω κάθισμα του αυτοκινήτου ενώ πηγαίναμε εκδρομή (οκ,οδηγούσε ο κουμπάρος μας και δεν μας πήρε χαμπάρι...είπε:P:D.....δεν θυμάμαι τίποτα άλλο:hmm::D

nνα σε πω, καλο μου σεξοβιο... δε μου αναλυεις πως διαολο τα καταφερνεις?
ειδικα σε τουαλετα... δε σας βλεπουν που μπαινετε μαζι? δε σιχαινεσαι που ακουμπας στον τοιχο?

για πες και για το γιο του αφεντικου!!!!!

και στην εθνικη... μη μου πεις οτι το κανατε και στο καπω γιατι χμ..:whistle: θα πρεπει αμεσα να τρεξω στην τουαλετα..:redface::whistle: πως διαολο ρε παιδι μου??

και στο τρενο?? για πες λιγο περισσοτερα για τα υπογραμμισμενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
nνα σε πω, καλο μου σεξοβιο... δε μου αναλυεις πως διαολο τα καταφερνεις?
ειδικα σε τουαλετα... δε σας βλεπουν που μπαινετε μαζι? δε σιχαινεσαι που ακουμπας στον τοιχο?

για πες και για το γιο του αφεντικου!!!!!

και στην εθνικη... μη μου πεις οτι το κανατε και στο καπω γιατι χμ..:whistle: θα πρεπει αμεσα να τρεξω στην τουαλετα..:redface::whistle: πως διαολο ρε παιδι μου??

και στο τρενο?? για πες λιγο περισσοτερα για τα υπογραμμισμενα!!!
Μόνο με pm...λέγονται αυτά ή με τον καφέ ;) που λέγαμε στο άλλο θέμα....Τώρα πώς θα τα συνδυάσουμε, ( δύο εντελώς διαφορετικού περιοχομένου ζητήματα:P ), εεεε θα βρούμε έναν τρόπο!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σωστα... τι ρωταω κι εγω δημοσια η ξανθια...:P
τα λεμεεε!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως Gio μου, δεν είναι ανάγκη ούτε να πας ταυτόχρονα στην τουαλέτα, ούτε να ακουμπας στον τοίχο για να κάνεις ..ό,τι θες. Απαιτείται απλά να μην έχει κόσμο η τουαλέτα (μια σχετική τύχη δηλ. χρειάζεσαι μόνο). ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Tωρα αμα καποιος πει "εχω κανει σεξ σε υπονομο γιατι μαρεσει το βρωμικο σεξ" , θα θερωρειτε οτι υποβαθμιζει το τοπικ ; ή οτι θα ειναι off topic ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα ειρωνικά σχόλια και όσα σχετίζονται με αυτά μεταφέρθηκαν στα off-topics.

Παρακαλώ να κρατήσουμε τη συζήτηση σε ένα επίπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ε κάτσε ρε μ***κα! Δική σου είναι η παραλία; Πάνε γαμ**σου σε κανένα ξενοχοδείο ή οτιδήποτε αλλά από τη στιγμή που είμαι κι εγώ στην παραλία και δεν σου έκατσε το σενάριο μην το κάνεις. Είναι αδρεναλίνη να κάνεις σεξ με άλλο ένα άτομο στην παραλία;

Δεν ξέρω, thats my opinion..

Πράγματι, η σεξουαλική επίδειξη μ' ενοχλεί κι εμένα, γιατί απλά αφαιρεί από το σεξ την προσωπικότητά του και το κάνει να "κραυγάζει", πράγμα που ίσως το εκχυδαΐζει. Από την άλλη πλευρά, μου έχει τύχει προσωπικά να το κάνω με τη γυναίκα μου, παντρεμένοι ενώπιον Θεού και ανθρώπων, στο δωμάτιό μας κι εντελώς ιδιωτικά κι επειδή απλά ακουστήκαμε κατά τη στιγμή του "χασίματος", στιγμή που δεν μπορεί να ελεγχθεί, να σχολιάζουν οι γείτονες και μάλιστα δημοσίως (ευτυχώς δεν καταλάβανε πως ήμασταν εμείς, ή μήπως το κατάλαβαν;;; ) πράγματα του στυλ: "Σόδομα και Γόμμορα", "Πηδιούνται σαν ζώα" και λοιπά. Τελικά το σεξ πρέπει να γίνεται μόνο εν κρυπτώ; Γιατί δεν μπορούμε να το δούμε ως έναν τρόπο ανύψωσης της λίμπιντο των υπολοίπων; Μήπως το να κάνει κανείς σεξ και να δείχνει ότι το ευχαριστιέται προκαλεί το φθόνο των υπολοίπων; Πάλι η Ιουδαιοχριστιανική ηθική θα μας βάλει στα κλουβιά μας;

Και κάτι ακόμη. Όπως δεν είναι δική του η παραλία δεν είναι και δική σου φίλη Suspiria. Μου έχει τύχει κι εμένα αυτό και στην μια περίπτωση κοιτούσα αλλού, στην άλλη πήγα λίγο παραπέρα από διακριτικότητα. Γιατί το δικαίωμα του να μην κάνεις σεξ πρέπει πάντα να υπερτερεί του δικαιώματος να το κάνεις; Πάλι ηθικολογία; Όταν ήμουν στην ηλικία σου καλή μου φίλη, κανείς δεν σχολίαζε το σεξ με τέτοιο τρόπο, κι έχουν δει πολλά τα μάτια μας, σε σημείο να μην μας κάνει εντύπωση. Βλέπω ότι και η Πύλη, η οποία είναι σχεδόν συνομήλική μου έχει κάνει διάφορα που σας σόκαραν, ενώ εμένα μου θύμισαν παλιές καλές μέρες (Δηλώνω την απόλυτη συμπαράστασή μου στην αξιοπρεπέστατη και ιδιαίτερα διακριτική μας συνταξιδιώτισσα). Πάνω από δυο δεκαετίες μετά γυρνάμε στην ηθικολογία του '60. Γιατί συμβαίνει αυτό; Δεν αναφέρομαι προσωπικά στη Suspiria, γενικά βλέπω αυτήν την τάση στη νέα γενιά. Πολλά πρέπει, πολλά μη, λίγη ουσία, 0% απόλαυση. Νομίζω ότι θα πρέπει αυτό να συζητηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Γιατί το δικαίωμα του να μην κάνεις σεξ πρέπει πάντα να υπερτερεί του δικαιώματος να το κάνεις; Πάλι ηθικολογία;
η ειδοποιός διαφορά είναι ο δημόσιος-ιδιωτικός χώρος. Αν κάνεις σεξ δημόσια, να είσαι προετοιμασμένος τόσο για χειροκροτήματα, όσο και για γιουχαϊσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Ναι, οφφ τόπικ απλά να πω, ότι δεν είναι ντροπή να παίρνει κανείς τα ΜΜΜ... Ακόμα και στην ΕΛλάδα...

Συνήθως στην ηλικία αυτή οδηγείς αμάξι, εκτός και αν δεν έχεις.

Edit :Δεν είπα ότι είναι ντροπή, εσύ το είπες.;) Καμιά φορά οι άνθρωποι βιάζονται να μιλήσουν και βγάζουν τις δικές τους σκέψεις ως σκέψεις άλλων.;)
Φιλικά πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συνήθως στην ηλικία αυτή οδηγείς αμάξι, εκτός και αν δεν έχεις.

Καλα αυτο δεν εχει λεει.. Πολλοι ανθρωποι οδηγουν, εχουν και αμαξι αλλα επιλεγουν να πανε με ΜΜΜ στην δουλεια τους πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συνήθως στην ηλικία αυτή οδηγείς αμάξι, εκτός και αν δεν έχεις.

Edit :Δεν είπα ότι είναι ντροπή, εσύ το είπες.;) Καμιά φορά οι άνθρωποι βιάζονται να μιλήσουν και βγάζουν τις δικές τους σκέψεις ως σκέψεις άλλων.;)
Φιλικά πάντα!

Μη μου αποδίδεις κάτι που δεν έκανα, μου φάνηκε άτοπο το σχόλιό σου. Ακόμα κι αν "Συνηθίζεται" στην Ελλάδα να έχουμε πάρει αμάξι και να αποφεύγουμε τα ΜΜΜ *κακώς, κατά τη γνώμη μου, κακώς γίνονται τα ΜΜΜ ταμπού), δε σημαίνει ότι θα 'ταν περίεργο να πάρει κάποιος ΚΤΕΛ. Από κει και πέρα, ναι, υπέθεσα ότι για να βγεις οφφ τόπικ, πρέπει να σου φάνηκε πολύ ακατανόητο, το να μπει ένας 35άρης σε ΚΤΕΛ. Που δε μας είπε κιόλα ότι το 'κανε τώρα. Αλλά ακούστηκε κάπως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Από την άλλη πλευρά, μου έχει τύχει προσωπικά να το κάνω με τη γυναίκα μου, παντρεμένοι ενώπιον Θεού και ανθρώπων, στο δωμάτιό μας κι εντελώς ιδιωτικά κι επειδή απλά ακουστήκαμε κατά τη στιγμή του "χασίματος", στιγμή που δεν μπορεί να ελεγχθεί, να σχολιάζουν οι γείτονες και μάλιστα δημοσίως (ευτυχώς δεν καταλάβανε πως ήμασταν εμείς, ή μήπως το κατάλαβαν;;; ) πράγματα του στυλ: "Σόδομα και Γόμμορα", "Πηδιούνται σαν ζώα" και λοιπά.

Μα δεν μίλησε κανένας για ανάλογη περίπτωση με αυτή. Μπορείς να μεταφερθείς βέβαια στο θέμα που είχε ανοίξει η viki_thess (αν θυμάμαι καλά) που ψάχνει τρόπους να ακρωτηριάσει τους γείτονες της :P :P



Μήπως το να κάνει κανείς σεξ και να δείχνει ότι το ευχαριστιέται προκαλεί το φθόνο των υπολοίπων;

Φθόνο; Όταν περνάει δίπλα σου με το αμάξι ο τυπάς με τη hip hop μουσική στο τέρμα, αν υποθέσουμε οτι ενοχλείσαι, είναι από φθόνο; Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση με τη λογική σου, γιατί το βράδυ θα πας στο club και θα την ακούσεις στην ίδια ένταση.

Και κάτι ακόμη. Όπως δεν είναι δική του η παραλία δεν είναι και δική σου φίλη Suspiria. Μου έχει τύχει κι εμένα αυτό και στην μια περίπτωση κοιτούσα αλλού, στην άλλη πήγα λίγο παραπέρα από διακριτικότητα. Γιατί το δικαίωμα του να μην κάνεις σεξ πρέπει πάντα να υπερτερεί του δικαιώματος να το κάνεις;

Λάθος γνωρίζω οτι το σεξ σε δημόσιο χώρο αποτελεί προσβολή της δημόσιας αιδούς, συνεπώς είναι παράνομο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eγω ψηφιζω ή να μετριαστει το δημοσιο σεξ, ή να εχουμε δικαιωμα συμμετοχης :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Eγω ψηφιζω ή να μετριαστει το δημοσιο σεξ, ή να εχουμε δικαιωμα συμμετοχης :hehe:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :sorry: :hmm: :hmm: :laugh: :laugh: :laugh:
Δεν "υπήρχε" άλλος τρόπος να το σχολιάσω! Καλόοοοοο....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top