Σεξ σε εξωτερικό χώρο

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
ναι..το εχει κανεις απο εδω σε αεροπλανο?;)
Σου 'χει μείνει απωθημένο από την Εμμανουέλλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν την εχω δει την ταινια...
απλα φανταζομαι...

το πιο ακραιο μερος για ερωτικη επαφη ειναι το Διαστημα.
αλλα δεν εχει αναφερθει ακομα καποια επαφη στον Διεθνη Διαστημικο σταθμο,αναμεσα στις γυναικες(παντα αρκετα λιγοτερες) και τους ανδρες.Σεξ σε μηδενικη βαρυτητα...:D

θα ηταν καλοο πειραμα..αλλα μπορει και να εγινε ..που να το ξερουμε..:P

τωρα που σε μερικα χρονια(2-3) χρονια θα αρχισουν οι εμπορικες πτησεις στο διαστημα και για 6 λεπτα περιπου θα υπαρχει ελλειψη βαρυτητας,δεν αποκλειεται καποιο πλουσιο ζευγαρι να το δοκιμασει ιδιαιτερως.. :P

150χιλ ευρω η πτηση ειναι..λετε να αξιζει?:hmm::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εχω κάνει.. στην παραλία.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
εχω κάνει.. στην παραλία.. ;)

πάω στοίχημα ότι ήταν one night stand
με bisexual σύντροφο που σε έκανε να μην νιώθεις σίγουρος αν κοιτάει και αλλού

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
πάω στοίχημα ότι ήταν one night stand
με bisexual σύντροφο που σε έκανε να μην νιώθεις σίγουρος αν κοιτάει και αλλού

:confused:

Χαχαχαχα!!! Looooool!!!:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:


Πουρνάρια ftw!!!


Αλλά μην δουλεύομαστε... Είναι πολύ πολύ πιο άνετα σε εσωτερικό χώρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Στη θαλασσα και σε πισινα και το λατρευω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
το πέτυχες περίπου! δεν ήταν one night stand ομως :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ήταν μέρα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Στον natsud94 , που δεν έχει κάνει ουάν νάιτ στάντ , δεν είχε μπάισέξουαλ σύντροφο (βλ. άλλα τόπικ) αλλά μου λέει ότι το πέτυχα περίπου (βλ. εδώ)

Δεν ρωτάω εσένα για την πισίνα , φυσικά και ήταν μέρα

το θυμάμαι :redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Στον natsud94 , που δεν έχει κάνει ουάν νάιτ στάντ , δεν είχε μπάισέξουαλ σύντροφο (βλ. άλλα τόπικ) αλλά μου λέει ότι το πέτυχα περίπου (βλ. εδώ)

Δεν ρωτάω εσένα για την πισίνα , φυσικά και ήταν μέρα

το θυμάμαι :redface:

εγω παλι οχι....:hmm: ισως εβαφα τα νυχια μου παραλληλα ....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οτι να ναι. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στον natsud94 , που δεν έχει κάνει ουάν νάιτ στάντ , δεν είχε μπάισέξουαλ σύντροφο (βλ. άλλα τόπικ) αλλά μου λέει ότι το πέτυχα περίπου (βλ. εδώ)

Δεν ρωτάω εσένα για την πισίνα , φυσικά και ήταν μέρα

το θυμάμαι :redface:


δεν είπα ότι δεν ήταν μπαισέξουαλ ο σύντροφος μου :Ρ εννούσα ότι δεν ήταν one night..
και όχιι δεν ήταν μέρα φυσικα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ειναι ωραιο σε εξωτερικο χωρο...βεβαια ωραια ειναι παντου αλλα για αλλαγη ειδικα ειναι τελεια...εγω βασικα ηθελα πολυ ορθιο στον τοιχο και σε ασανσερ......σε αυτοκινητο ειναι η πλεον εξωτερικη τοποθεσια (!)....το πιο κουλο ειναι πανω σε μηχανακι...μη με ρωτησετε πως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ειναι ωραιο σε εξωτερικο χωρο...βεβαια ωραια ειναι παντου αλλα για αλλαγη ειδικα ειναι τελεια...εγω βασικα ηθελα πολυ ορθιο στον τοιχο και σε ασανσερ......σε αυτοκινητο ειναι η πλεον εξωτερικη τοποθεσια (!)....το πιο κουλο ειναι πανω σε μηχανακι...μη με ρωτησετε πως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δε θα πρέπει να κάνει διακοπή ρεύματος όμως; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δε θα πρέπει να κάνει διακοπή ρεύματος όμως; :P
Εάν δεν ήρθες στο 2011 με μια μηχανή του χρόνου, θα ήξερες ότι υπάρχει και το κουμπάκι του STOP. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εντάξει ρε συ, ποιος το κάνει αυτό; (να πατήσει το stop)
Άλλος μπορεί να το χρειάζεται δε θα περιμένει να τελειώσεις εσύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε, προφανώς το κάνει ο ενδιαφερόμενος.
Βασικά εμένα άλλη είναι η απορία μου, άμα πατήσεις το STOP μπορεί κάποιος να το καλέσει και να λειτουργήσει κανονικά, οπότε μαλακία- εκτός κι αν δεν λειτουργεί κανονικά όταν πατάς το στοπ.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εντάξει ρε συ, ποιος το κάνει αυτό; (να πατήσει το stop)

:look:

κανεις σε διαβεβαιω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top