Σε ποια ηλικία είδατε για πρώτη φορά πορνό;

Σε ποιά ηλικία είδατε για πρώτη φορά πορνό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 220)
  • Κάτω των 10 και είμαι γυναίκα

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Κάτω των 10 και είμαι άνδρας

    Ψήφοι: 19 8.6%
  • 10-12 και είμαι γυναίκα

    Ψήφοι: 19 8.6%
  • 10-12 και είμαι άνδρας

    Ψήφοι: 47 21.4%
  • 12-15 και είμαι γυναίκα

    Ψήφοι: 39 17.7%
  • 12-15 και είμαι άνδρας

    Ψήφοι: 46 20.9%
  • 15-18 και είμαι γυναίκα

    Ψήφοι: 19 8.6%
  • 15-18 και είμαι άνδρας

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • 18-25 και είμαι γυναίκα

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • 18-25 και είμαι άνδρας

    Ψήφοι: 2 0.9%
  • Δεν έχω δει ποτέ και είμαι γυναίκα

    Ψήφοι: 7 3.2%
  • Δεν έχω δει ποτέ και είμαι άνδρας

    Ψήφοι: 4 1.8%

Christof

Νεοφερμένος

Ο Christof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Στα 10 μου είχα δεί κάποιες σελίδες του Playboy και στα 12 το πρώτο βίντεο με κάποιον ξάδελφο μου:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στα 15 μου; νομίζω πάντώς μέχρι τώρα η συλογή μεγαλώνει ταχύτατα:redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Στα 28 .........



γύρισα το πρώτο μου.:P



Πέρα απο την πλάκα γύρω στα 15-17 αν θυμάμε καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Γύρω στα 15 αν θυμάμαι καλά...

Υ.Γ. John που είσαι εσύ ρε φίλε?Δεν χαιρετηθήκαμε μετά την επιστροφή μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εις τας 13 μου, από περιοδικό-πορνό ενός συμμαθητή. πολύ γέλιο μιλάμε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Στα 13...:redface:Μόνο και μόνο γιατί ήθελα να δω τι το ωραίο βλέπουν τα αγόρια και δεν λένε να ξεκολλήσουν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
πρεπει να μου 11 ή 12 :P

κασετες :redface:

τελειως τυχαια βρηκα μια στο σπιτι και ειδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Α έκτη δημοτικού θυμάμαι πως ήταν.:P
Πήγα σπίτι της ξαδέλφης μου,η οποία είχε ανακαλύψει ένα καινούριο κανάλι στην TV και ήθελε να μοιραστεί την συγκίνηση μαζί μου. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στα 24.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μικρούλα ήσουν. :)
32 εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Eγώ κάπου στις πρώτες τάξεις του δημοτικού ψαχούλευα τα πράγματα των γονιών μου και βρήκα ένα βιβλίο kama sutra. Το σούφρωσα λοιπόν και το έβαλα μέσα στην μαξιλαροθήκη μου για να το ξεφυλλίζω από λίγο κάθε μέρα. Μετά το βρήκε η μαμά που πήγε να αλλάξει σεντόνια και με μάλωσε. :( Αργότερα ανακάλυψα πως κάτι παρακμιακά κανάλια έβαζαν την Εμμανουέλα γύρω στα μεσάνυχτα και από τότε "κοιμόμουν" στον καναπέ με ανοιχτή την τηλεόραση και κλειστό τον ήχο. Και καλά έβλεπα video-clip για να νυστάξω, δεν νομίζω όμως να με πίστεψαν ποτέ. Γύρω στα 16 μάζεψα το θάρρος να πάω σε ένα περίπτερο μακριά από τη γειτονιά μου και να πάρω περιοδικά. Κάπου εκεί ήταν που απέκτησα πρόσβαση στο ιντερνετ (από cafe) και κατέβαζα ο,τι είχε το limewire, τα έβαζα στο flash και έβλεπα στο σπίτι. Eίχα δει τα ίδια, 2-3λεπτα παμπάλαια βίντεο άπειρες φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πριν περίπου 2 χρονια αλλα προσφατα ειδα το πιο ερωτικο απ ολα. Ειναι ελληνικης παραγωγης αλλα με ξενους χορηγους. Διαδραματιζεται σ'ενα καταλληλο περιβαλλον με καυτες παρουσιες και τα πολλα "ναι ναι ναι":redface: που ακουγονται, ειναι ομολογω ακρως ερεθιστικα. :inlove:. Δεν συνισταται για καρδιακους:https://www.youtube.com/watch?v=NoM7nWeJLaM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Τετάρτη δημοτικού, από κάποιον μυημένο συμμαθητή μου που είχε να μου δείξε ένα "αστείο βιντεάκι" στο κινητό του.
Μόνο αστείο δεν ήταν!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ποτέ. Ποτέ.

ντροπήηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δημοτικο. Υπηρχαν στον υπολογιστη σε ενα φακελο. Μπορει και πιο πριν ; Δε θυμαμαι ακριβως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Θα σας πω το δράμα μου...
Ήμουν δεν ήμουν 10-11 χρονών, και μια μέρα ήθελα να παίξω Playstation. Όταν έβγαλα το CD παρατήρησα για 1η φορά το εξώφυλλο που ήταν γυρισμένη από την ανάποδη και μέσα είχε φώτο από σκηνή τσόντας.
ΤΣΑΚ, 1ο ΣΟΚ!
Μετά μου κινήθηκε η περιέργα, και σκέφτηκα να βάλω το CD στον υπολογιστή...μέγα λάθος.
ΤΣΑΚ, 2ο ΣΟΚ!
Μπορώ να πω ότι αηδίασα με ό,τι είχα δει ΚΑΙ θύμωσα που ο μπαμπάς μου έβλεπε πορνο...Μα να γράψει παιχνίδι πάνω από ταινία πορνό, και να χρησιμοποιήσει το ίδιο εξώφυλλο στην ανάποδη; :mad:
Τραυματική εμπειρία...τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δε φταίω εγώ,η μάνα μου που είχε στα αρχεία της τσοντούλες φταίει:redface:

Λοιπόν.
Εγώ πρώτη φορά είδα στη Πέμπτη δημοτικού νομίζω.
Μπορεί να ήμουν και Έκτη.Πάντως κάπου εκεί ήτανε.
Ήταν ανάσταση και οι δικοί μου είχαν βγει,εγώ ήμουν στο σπίτι και τότε είχα το pc μαζί με τη μάνα μου και τον πατέρα μου.
Ήξερα οτι έβλεπαν τέτοιου είδους ταινίες,είχα πετύχει και 2-3 κασετούλες στο ντουλαπάκι με τα αναμνηστικά και γενικά με μια φίλη μου,επειδή οι γονείς μας έκαναν παρέα ξέραμε τα επι του θέματος.Ε,μίλαγα στο τηλέφωνο με τη ξαδέρφη μου τη Χριστίνα που ετοιμαζόταν να βγει και ψάχνοντας στα αρχεία είδα βιντεάκι με μια όμορφη ξανθιά κοπέλα.Ε,το άνοιξα γιατί το χαζό νόμιζα οτι ήταν βιντεοκλιπ.
Έλα που δεν ήτανε.
Έπαιξε 3-4 λεπτά και μετά είδα δυο να χαϊδεύονται.:redface:
Είχα πατήσει παύση,για να μη καταλάβει η ξαδέρφη μου τι βλέπω και όταν το έκλεισε προχώρησα το βιντεάκι.
Ουψ.
Εκεί τα είδα όλα.
Τι γίνεται πως-Πως γίνεται τι-Γιατί έγινε κτλ.
Καβαλιόντουσαν κανονικά και με το νόμο.

αργότερα,ψάχνοντας το κινητό του κολλητού μου,είχα πετύχει τσοντοφωτογραφίες και όταν τον ρώτησα τι του άρεσε μου λέει
"ε,όταν γίνεις και εσύ αγόρι Σταυρένια θα καταλάβεις"
δεν τον είχα καταλάβει,αλλά υγεία.

Μια πιο πρόσφατη εμπειρία,ήταν όταν ανακάλυψα ένα σάιτ με ιστορίες τέτοιου περιεχομένου.
Για να λέω και την αλήθεια 1-2 ήταν καλές και τις διάβασα (μιλάμε για πέρσι τα Χριστούγεννα),αλλά το είχα χοντροξεχάσει μέχρι που μου άρεσε ένα παιδί.
Ε,να.
Και ήμασταν στα μέλια (πριν τη σχέση που λέμε;.) και πηγαίναμε βολτούλες πέρα-δώθε.
Ε ρε και να μας βλέπει ένας φίλος του και να μας λέει να πάμε κατα κει.Τι να κάνω,πήγα μαζί του.
Και πιάσανε τη πορνοσυζήτηση (τα γνωστά που λένε τα 12,5χρονα).Και με ρώτησε ο φίλος του αν έχω δει ποτέ μου τσόντα.
Δεν του απάντησα,και υπέθεσε οτι δεν έχω δει και μου μιλούσε περι σεξ.
Ε ρε γλέεεεεντια:P
Να βλέπει ο άλλος τσόντα και να με ρωτάει αν έχω δει ποτέ μου.Τι να του έλεγα;!Μετά απο ωρίτσα,με πείσανε και τους άφησα να δούνε-μπροστά μου,λέγοντάς μου οτι έπρεπε να δω κ εγώ κτλ κτλ και τελικά είδα.
Και καθόμασταν με τον φίλο του πριν μια βδομάδα και μου λέει "Να σε πιάσω το μπούτι;"
και του κάνω εγώ "Μαναράκο ακόμα να τις κόψεις τις τσόντες;" :hehe: :lol: :P

αυτά.
και η πρώτη και οι πρόσφατες.
και απο πέρσι τα Χριστούγεννα,ε,σιχάθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Στα δεκαέξι.:sick::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top