Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όταν ήμουν μόνη στο σπίτι και ήταν βράδυ πήγαινα στο ψυγείο,έπαιρνα μερικά αβγά,έβγαινα στο μπαλκόνι του δωματίου μου και τα πετούσα στο.... δρόμο.:P
Φυσικά μια μέρα έπεσε ένα σε'να ζευγάρι φοιτητών που έτυχε να περνάει από κάτω και από τότε το σταμάτησα.:redface:
Μετά μια άλλη που έκανα ήταν όταν κοιμόταν ο μπαμπάς μου πήγαινα και του έκλεινα τη μύτη για να μη ροχαλίζει. Μέχρι που μια μέρα σκόνταψα σε'να έπιπλο με κατάλαβε και από τότε έχω νομίζω 6 μήνες να το κάνω.:angel:
Κατά τα άλλα μικρό η γιαγιά μου μου έλεγε ότι θα μου δέσει τα χέρια για να μην πειράζω.:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή, αγαπούσα πολύ τα σκετς :P Γεννημένη ηθοποιός! Αλλάαα.... έβαζα πάντα την μικρή αδερφή μου να κάνει τον... πρίγκιπα :redface: Παίζαμε, και πάντα αυτή με έσωζε και ήταν γενναία, κι εγώ για να μοιάζω με πριγκίπισσα, έβαζα πάντα στα μαλλιά μου μανταλάκια! :whistle: Η μαμά μου πάντα αναρωτιόταν που πήγαιναν όλα τα μανταλάκια και πέρασαν πολλά χρόνια μέχρι να μάθει την τραγική αλήθεια :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
όταν ήμουν μικρή (μικρη.......μέχρι 10 χρονών)είχα όνειρο να γίνω πατινέρ-είχα δεί και μια σχετική ταινία.....
Εννοείται πως ήμουν πανέμορφη και με ιδανικό σωματότυπο για κάτι τέτοιο,αλλά χρειαζόμουν πρόβες....Εφόσον οι γονείς μου έλειπαν κάθε πρωινό, (απο εφτά χρονών έμενα μόνη μου) είχα το ελεύθερο να βάλω τις κάλτσες που γλιστρούσαν περισσότερο,να φέρνω βόλτες στο σαλόνι που είχε πλακάκια που επίσης γλιστρούσαν,και έκανα τις πιρουέτες μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή, αγαπούσα πολύ τα σκετς :P Γεννημένη ηθοποιός! Αλλάαα.... έβαζα πάντα την μικρή αδερφή μου να κάνει τον... πρίγκιπα :redface: Παίζαμε, και πάντα αυτή με έσωζε και ήταν γενναία, κι εγώ για να μοιάζω με πριγκίπισσα, έβαζα πάντα στα μαλλιά μου μανταλάκια! :whistle: Η μαμά μου πάντα αναρωτιόταν που πήγαιναν όλα τα μανταλάκια και πέρασαν πολλά χρόνια μέχρι να μάθει την τραγική αλήθεια :hehe:

πεθαίνω από τα γέλια ρε :rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αν πω κάτι άλλο θα με λιντσάρουν οι φιλόζωοι, οπότε.... :whistle:
Εγώ πάντως θεωρώ ότι το να πειράζεις τα ζώα είναι έλλειψη πολιτισμού.:whistle:
Sorry,Άκη αλλά αν και δεν αγαπάω τα ζώα τουλάχιστον φροντίζω να μην τα πειράζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχετε καταλάβει ότι με βάση την "ψυχολογία" των BELL είσαστε τουλάχιστον κατά συρροήν δολοφόνοι.:P
Μερικά πούπουλα του είχα βγάλει μόνο:'( Μετά το έδωσαν σε μια θεία μου στο χωριό και είχα πλαντάξει στο κλάμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
έπινα τον φυσιολογικό ορό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χμμμμμ αυτό που θα πω δεν είναι σκανταλιά είναι κάτι χαζομάρες που κάναμε με ένα φιλαράκι όταν ήμασταν μικρά:hehe:
Εγώ λόγω προβλήματος υγείας είχα μείνει στον ξενώνα της Ελπίδας κάποια χρονιά :P εκείνη την μέρα είχε έρθει απ'ότι θυμάμαι μία γνωστή κυρία και είχαν φέρει πολλά λευκά τριαντάφυλλα:redface:
Εγώ με τον φίλο μου :P(να σημειώσω ότι αυτός ήταν 5 και εγώ 4 :hehe: :P ) πήραμε όλα τα τριαντάφυλλα φωνάξαμε και μία φίλη μας που ήταν στο δωμάτιο της για παπά :hehe:
Κάναμε μία ανθοδέσμη και τα υπόλοιπα που δεν χωρούσαν στα χέρια μου τα μαδήσαμε και τα βάλαμε σε ένα μπολ για να τα κάνουμε υποτίθεται ρύζι :hehe:κάναμε την φιλενάδα μου παπά:hehe: και την έβαλε ο φίλος μου να μας παντρέψει :hehe: Τα τριαντάφυλλα που κρατούσα εγώ την ώρα της τελετής μας,(χαχαχαχα) τα μαδήσαμε και βγήκαμε στο μπαλκόνι και τα πετάγαμε στους περαστικούς βραδιάτικα :P
το μάθανε αυτό οι μανάδες μας και από τότε αν και τώρα μένουμε αρκετά μακριά λένε η μία την άλλη (όταν μιλούν τηλεφωνικώς) συμπεθέρα:mad:
Οι τρέλες λοιπόν αυτές δεν ήταν για καλό:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κατι που θυμηθηκα σημερα...
Νομιζα οτι οταν στελνουμε φαξ το χαρτι περναει μεσα απο τα καλωδια και φτανει στο αλλο φαξ
:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κατι που θυμηθηκα σημερα...
Νομιζα οτι οταν στελνουμε φαξ το χαρτι περναει μεσα απο τα καλωδια και φτανει στο αλλο φαξ
:P:redface:
Δε γίνεται έτσι; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και εγώ το κάνω ακόμα αυτό όταν πάω στο χωριό και με κοροιδεύει η μάνα μου:hehe:
Καλά είσαι.
Εμένα αν με πλησιάσει και με κοιτάει με τα απειλητικά ματάκια που έχει,αρχίζω και τρέχω πανικόβλητη:redface:

Καλέ και εγώ:redface:
Επίσης όταν πηγαίναμε θάλασσα κυνηγούσα μέδουσες με τον ξάδερφό μου:hehe:
Εγώ στην ξαδέρφη μου πετούσα άμμο.
Ή ακόμα καλύτερα έσκαβα ένα λάκκο και τη έθαβα στην άμμο μέχρι που το βλαμμένο κάηκε από τον ήλιο και με φοβάται.:(

έπινα τον φυσιολογικό ορό :P
True story.
Ακόμα το κάνω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
-Έριξα πιπέρι στα μάτια του αδερφού μου
-Αχρήστευα τον ελληνικό καφέ που έπιναν οι δικοί μου, ρίχνοντας μέσα αρκετό αλάτι
-Έκανα με το οινόπνευμα διάφορα σχήματα και μετά πετούσα αναμμένα σπίρτα για να φτιαχτεί το ανάλογο σχήμα. Αποτύγχανα συνήθως στην δημιουργία της πεντάλφας, αλλά ο νιπτήρας σχεδόν καταστράφηκε...

αυτά και άλλα πολλά, που δεν θυμάμαι τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλά είσαι.
Εμένα αν με πλησιάσει και με κοιτάει με τα απειλητικά ματάκια που έχει,αρχίζω και τρέχω πανικόβλητη:redface:


Εγώ στην ξαδέρφη μου πετούσα άμμο.
Ή ακόμα καλύτερα έσκαβα ένα λάκκο και τη έθαβα στην άμμο μέχρι που το βλαμμένο κάηκε από τον ήλιο και με φοβάται.:(


True story.
Ακόμα το κάνω.:redface:
Χαχαχα lol :-P

Τώρα που το σκέφτομαι όταν ήμουν μικρή με είχε τσιμπήσει o κόκορας και έλεγα στη γιαγιά μου όλη την ώρα να τον σφάξουμε ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
πιστευα ότι άμα η έγκυες πήγαιναν τουαλέτα,υπήρχε κίνδυνος να βγει το μωρό και να πέσει στην τουαλετα
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Χαχαχα lol :-P
Τώρα που το σκέφτομαι όταν ήμουν μικρή με είχε τσιμπήσει o κόκορας και έλεγα στη γιαγιά μου όλη την ώρα να τον σφάξουμε ;3
Εγώ του λέω όταν με κοιτάει απειλητικά "Φύγε,κόκωρ κρατάω σκουπόξυλο -το οποίο κρατάω-:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τα λουκανικα φτιαχνονται απο ουρα σκυλου........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ του λέω όταν με κοιτάει απειλητικά "Φύγε,κόκωρ κρατάω σκουπόξυλο -το οποίο κρατάω-:redface:
χαχαχαχαχαχα :P

Καλέ είναι πολύ βλαμμένα ζώα:P Εγώ εκτός ότι τα πετούσα πέτρες όταν μπαίναμε με τη θεία μου στο κοτέτσι να μαζέψουμε τα αυγά τις άρπαζα με τα χέρια και τις πετούσα από δω και από κει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
φούσκες με τα σάλια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top