Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Θάλεια

New member

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,788 μηνύματα.

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

Alma Libre

Well-known member

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,441 μηνύματα.
νιάρ. εγώ μικρή καθόμουν και έτρωγα κάτω απ'τα τραπέζια. :P

Nefeli Graf

Well-known member

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,669 μηνύματα.
Εγώ είχα κρυφτεί κάτω από ένα γυάλινο τραπέζι σήκωσα το κεφάλι μου πάνω.Το χτύπησα.άρχισε να ραγίζει το γυαλί και αν δεν έβγαινα αμέσως θα τρέχαμε στο νοσοκομείο:worry:

Lilla My

New member

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Μα κι εσύ απ΄όλα τα τραπέζια, το γυάλινο διάλεξες για να κρυφτείς; :hehe:

Nefeli Graf

Well-known member

Deutsch... Lover

New member

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.
Μιλουσα με ολες τις πωλήτριες στο σουπερ:P

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,821 μηνύματα.
εγώ πάω ακόμα και τώρα στο συρματόπλεγμα:worry: και το ρίχνω πάνω τους κάτι σκηνές που έχω δει με τις κότες άσε ντρέπομαι:Pείμαι κακό παιδάκι:P:redface:
Και εγώ το κάνω ακόμα αυτό όταν πάω στο χωριό και με κοροιδεύει η μάνα μου:hehe:

ΑNι

New member

Η Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
εγώ κρυβόμουν κάτω από το κρεβάτι της αδελφής μπυ κ πάντα όμως με έβρισκε.........

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Well-known member

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,821 μηνύματα.

Nefeli Graf

Well-known member

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Nefeli Graf

Well-known member

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Ε δεν ήμουν και το πιο αγγελούδι μες στην οικογένεια:shifty:
Εγώ ήμουν ήσυχο παιδάκι άλλα περίεργο :P

Επίσης είχα ένα παπάκι όταν ήμουν μικρή και το ξεπουπούλιαζα το καημένο αλλά δεν ήξερα ότι πονάει :(

τρελή φιλόσοφος

New member

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.
να υποθεσω το οτι έτρωγα τη μερέντα όταν έλειπαν οι γονείς μου,και όταν το ανακάλυπταν έκανα την πάπια δεν είναι σκανταλιά αλλά καθημερινό φαινόμενο

Akis_Megara

Well-known member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

Nefeli Graf

Well-known member

να υποθεσω το οτι έτρωγα τη μερέντα όταν έλειπαν οι γονείς μου,και όταν το ανακάλυπταν έκανα την πάπια δεν είναι σκανταλιά αλλά καθημερινό φαινόμενο
δεν είσαι η μόνη :look:
το κάνω και εγώ αυτό πιάνετε;;;:look:

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

lugar

Well-known member

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.
Εγώ ήμουν ήσυχο παιδάκι άλλα περίεργο :P

Επίσης είχα ένα παπάκι όταν ήμουν μικρή και το ξεπουπούλιαζα το καημένο αλλά δεν ήξερα ότι πονάει :(
Έχετε καταλάβει ότι με βάση την "ψυχολογία" των BELL είσαστε τουλάχιστον κατά συρροήν δολοφόνοι.:P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...