Σκανταλιές που κάναμε και τι "πιστεύαμε" όταν ήμασταν μικροί

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
:( δεν έφταιγα εγώ,οι γονείς μου έφταιγαν που μου έδιναν με το ζόρι γιαούρτι.Κάτι έπρεπε να κάνω ώστε να το καταντήσω να μη τρώγεται

χαχαχαχαχα και εμένα μου το έκαναν αυτό με τη φέτα, αλλά δεν βούταγα το κεφάλι της κούκλας στο γάρος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
χαχαχαχαχα και εμένα μου το έκαναν αυτό με τη φέτα, αλλά δεν βούταγα το κεφάλι της κούκλας στο γάρος. :P

δεν ετρωγες φετα;;;;;;;;;;;εγω δεν ζω χωρις φετα.πάντα λεω:
ελλάδα δεν είναι ουτε οι παραλίες,όυτε η ιστορία της,αλλά η εξής τετράδα:λάδι,τομάτα,φέτα, ρίγανη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
δεν ετρωγες φετα;;;;;;;;;;;εγω δεν ζω χωρις φετα.πάντα λεω:
ελλάδα δεν είναι ουτε οι παραλίες,όυτε η ιστορία της,αλλά η εξής τετράδα:λάδι,τομάτα,φέτα, ρίγανη
Bitch please.:P
Εμείς εδώ που έχουμε "πλούσια" ποικιλία σε γαλακτομικά προϊόντα-μη χέσω- το μοναδικό τυρί που τρώω είναι η μοτσαρέλλα από το σούπερ-μάρκετ κα δή τριμμένη.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
δεν ετρωγες φετα;;;;;;;;;;;εγω δεν ζω χωρις φετα.πάντα λεω:
ελλάδα δεν είναι ουτε οι παραλίες,όυτε η ιστορία της,αλλά η εξής τετράδα:λάδι,τομάτα,φέτα, ρίγανη

Όχι, δεν έτρωγα και ούτε τρώω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
επερνα οοοολο το καρβελι με το ψωμι μοοονο για εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
πάντα παντού,υπάρχει μια κάμερα που μας παρακολουθεί,έτσι πρέπει να είμαστε πάντα γοητευτικοί,ακόμη και όταν είμαστε στο μπάνιο
-5χρονη τρελή φιλόσοφος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν ετρωγες φετα;;;;;;;;;;;εγω δεν ζω χωρις φετα.πάντα λεω:
ελλάδα δεν είναι ουτε οι παραλίες,όυτε η ιστορία της,αλλά η εξής τετράδα:λάδι,τομάτα,φέτα, ρίγανη
Θεά:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Και οι κρητικοί πολύ που τρώνε ντάκο νομίζεις.
Κούνια που σας κούναγε γατάκια:P

my whole life is a lie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τώρα,αφού με επισκέφθηκε η θεία μου το θυμήθηκα
:όταν πήγαινα σπίτι της (μικρούλα-5 χρονών) και κοιμόμασταν παρέα,ξυπνούσα από τις 6 το πρωί και άρχιζα το μπίρι μπίρι
εκείνη την πρώτη νύχτα καθόταν και παρακολουθούσε,όταν είδε όμως ότι δεν της έδινα σημασία,έπεφτε και ξανακοιμόταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή πίστευα ότι η γκριζωπή ηλιοκαμένη άσφαλτος είναι εντελώς διαφορετική από τη φρέσκια άσφαλτο στο χρώμα της πίσσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρή πίστευα ότι η γκριζωπή ηλιοκαμένη άσφαλτος είναι εντελώς διαφορετική από τη φρέσκια άσφαλτο στο χρώμα της πίσσας.

Όταν ήμουν μικρός δεν θα με ενδιέφερε ποτέ να σκεφτώ τι μορφές που παίρνει η άσφαλτος και τις πιθανές διαφορές της... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να δοκιμάσω να φάω την φρεσκοστρωμένη άσφαλτο. :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ πάλι πίστευα πως οι κούκλες μπορούσαν να συνουσιαστούν. Θυμάμαι μια μέρα που είχε έρθει μια φίλη σπίτι και εγώ έκανα τον άντρα και έλεγα "Τι σου κάνω μάνα μουυυ". Το είχα δει σε σειρά, και μάλιστα είχα βάλει και τη μπάρμπι απο πάνω. :hehe:
Παιδί προς μίμηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μια φορά όταν έλειπαν οι γονείς μου πήρα λίγο γάλα από το ψυγείο και το έριξα σε ένα ποτήρι με λεμονίτα. Ε και λέω: Δεν προσθέτω και λίγο κρασί; :devil: Το αποτέλεσμα μου άρεσε μπορώ να πω και φυσικά φρόντισα να εξαφανίσω τις αποδείξεις :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ιχχχχ το καλυτερότερο ήταν όταν έβαζες χυμό μήλου σε ένα κρυσταλλένιο ποτηράκι,έριχνες 2-3 παγάκια
και παριστανες οτι πίνεις ουισκι.
like a boss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
μια μέρα που ήμουν μόνος στο σπίτι προσπάθησα να μαγειρέψω τρομάρα μου,μακαρόνια..αποτέλεσμα τα μακαρόνια άβραστα και να έχουν κολλήσει στην κατσαρόλα ενώ παράλληλα έκανα μια σάλτσα ντομάτα που αυτό το πράγμα μόνο σάλτσα ντομάτα δεν ήταν,αφού την είχα κάψει κιόλας και είχε μια πικρή γεύση και μαύρο χρώμα..
στο τέλος παρήγγειλα απο εξω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Νομίζω κανεὶς δὲν ἀνέφερε τὴν κλασικὴ σκανταλιὰ ποὺ τὴν κάναμε σχεδὸν ὅλοι καὶ εἶμαι σίγουρος γι' αὐτό. Μιλῶ φυσικὰ γιὰ τὴν περίπτωση ποὺ φθάναμε στὸ σπίτι ἀργὰ τὸ μεσημέρι καὶ οἱ ὑπόλοιποι εἶχαν φάει καὶ εἴχαμε φαγητὸ ποὺ δὲ μᾶς ἄρεσε, τύπου φασολάδα, καὶ μετὰ πηγαίναμε καὶ ἀναποδογυρίζαμε τὸ περιεχόμενο τοῦ πιάτου πίσω στὴν κατσαρόλα γιὰ νὰ φαίνεται ὅτι τὸ φάγαμε τὸ φαγητό...

Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι ὅσες φορὲς τὸ εἶχα κάνει, ἡ μάνα μου καταλάβαινε ὅτι δὲν εἶχα φάει καὶ μοῦ τὸ ἔλεγε μετὰ καὶ τὸ ἔτρωγα ἀναγκαστικὰ τὸ βράδυ :P. Θυμόταν τὴ στάθμη τῆς κατσαρόλας καὶ πόσα πιάτα ἔβγαιναν μὲ τὴ μαγειρεψιὰ ποὺ εἶχε κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Νομίζω κανεὶς δὲν ἀνέφερε τὴν κλασικὴ σκανταλιὰ ποὺ τὴν κάναμε σχεδὸν ὅλοι καὶ εἶμαι σίγουρος γι' αὐτό. Μιλῶ φυσικὰ γιὰ τὴν περίπτωση ποὺ φθάναμε στὸ σπίτι ἀργὰ τὸ μεσημέρι καὶ οἱ ὑπόλοιποι εἶχαν φάει καὶ εἴχαμε φαγητὸ ποὺ δὲ μᾶς ἄρεσε, τύπου φασολάδα, καὶ μετὰ πηγαίναμε καὶ ἀναποδογυρίζαμε τὸ περιεχόμενο τοῦ πιάτου πίσω στὴν κατσαρόλα γιὰ νὰ φαίνεται ὅτι τὸ φάγαμε τὸ φαγητό...

Ἡ πλάκα εἶναι ὅτι ὅσες φορὲς τὸ εἶχα κάνει, ἡ μάνα μου καταλάβαινε ὅτι δὲν εἶχα φάει καὶ μοῦ τὸ ἔλεγε. Θυμόταν τὴ στάθμη τῆς κατσαρόλας καὶ πόσα πιάτα ἔβγαιναν μὲ τὴ μαγειρεψιὰ ποὺ εἶχε κάνει...

Το έκανα εγώ αυτό, στη γιαγιά μου. Περίμενα να φύγει απ'τη κουζίνα για να χύσω τα ρεβύθια/φασόλια στη κατσαρόλα. Αν όχι όλη τη μερίδα, τη μισή. Δε τα μπορούσα. :sick:
Ιχχχχ το καλυτερότερο ήταν όταν έβαζες χυμό μήλου σε ένα κρυσταλλένιο ποτηράκι,έριχνες 2-3 παγάκια
και παριστανες οτι πίνεις ουισκι.
like a boss

Και βυσσινάδα αντί για κρασί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top