Στήθος ή μπούτι;

Στήθος ή μπούτι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 59)

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν και μου αρέσει το πάνω απο τα μπούτια ενώς άντρα:D πρέπει να πώ ότι σεν με νοιάζει άν το στήθος είναι αγίμναστό άλλα δεν μπορώ π.χ. το στήθος νεου που μιάζει με 60χρονου, πλαδαρό και άσπρο, κατα τα άλλα μου αρέσει να βλέπω στήθος και πόσο μάλλων άτριχο, όσο για τους άντρες πιστέυω ότι θέλουν μπουτάκι και στήθος που πάντα να έχουν να πιάνουν όχι δήλαδή μηδενικό στήθος και όχι μπούτι που έχει μόνο κόκαλό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν και μου αρέσει το πάνω απο τα μπούτια ενώς άντρα:D

Εμένα πάλι μου αρέσει αυτό που είναι ανάμεσα από τα μπούτια! :redface::P:P

(Ε, σόρρυ, αλλά ήταν πολύ προκλητικό, δεν κρατιόμουν να μην γράψω! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σ εναν αντρα θα κοιταξω το συνολο...μ αρεσει να υπαρχει αρμονια γενικοτερα στο ολο παρουσιαστικο του. θα με χαλουσε πολυ να ηταν ο αλλος πολυ χοντρος η να ηταν ξανθος..δεν ξερω αλλα ποτε δεν θα κοιτουσα εναν ξανθο οσο παιδαρος κι αν ηταν...απλα κατι δεν μου κανε κλικ...:worry:
παντα προτιμουσα τους μελαχρινους κλπ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ποτε δεν εχει σημασια ενα σημειο , μια περιοχη αλλα το συνολο και οι αναλογιες.

Τωρα για το συγκεκριμενο....χμ...θα ψηφισω μπουτι. (και λαιμο, και κωλο)

(για κοτοπουλα δε μιλαμε ; :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Ποτε δεν εχει σημασια ενα σημειο , μια περιοχη αλλα το συνολο και οι αναλογιες.

Τωρα για το συγκεκριμενο....χμ...θα ψηφισω μπουτι. (και λαιμο, και κωλο)

(για κοτοπουλα δε μιλαμε ; :P )


Ναι ναι για κοτόπουλα

Εγώ πάλι σαν ντροπαλό κοριτσάκι (το λέω μπας και το πιστέψω) κοιτάω περισσότερο το στήθος. Μην είναι σαν αρκούδα ή πλαδαρόοοοο. Ούτε όμως να βγάζει μάτι από χιλιόμετρα η κατανάλωση κρεατίνης και τα πολύωρα γυμναστήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
όλα έχουν τη χάρη τους, αλλά είμαι μανιακός με τα πόδια. Όχι μόνο τα μπούτια. Οι γάμπες είναι πραγματικά αισθησιακό κομμάτι του (γυναικείου) κορμιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γενικος μπορει απλα κατι απλο ενα λακακι για παραδειγμα να με τραβιξει
αλλα κ κατι παλι απλο να με ξενερωσει π.χ. δενμ'αρεσει καθολου η μεγαλη μυτη
κ τα χαλασμενα η πολυ βρομικα δοντια μπλιαχχχχχχχ:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ να δεις κάτι κολλήματα που έχω. Αφού σε μια γυναίκα τα πρώτα που κοιτάω είναι χαμόγελο, μάτια και δάχτυλα (ανώμαλος έτσι, δεν με πολυνοιάζει το σώμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στήθος και τα μυαλά στον αποχυμωτή...
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kακως εχει παραγκωνιστει (πσσσσσ!!!) ο ποπος ή ποοοοοοοπος....
Απο εκει και περα προσωπικα ειναι πολυ πολυ πολυ σπανιο να μου αρεσει σε γυναικα το μεγαλο στηθος...:(:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kακως εχει παραγκωνιστει (πσσσσσ!!!) ο ποπος ή ποοοοοοοπος....
Απο εκει και περα προσωπικα ειναι πολυ πολυ πολυ σπανιο να μου αρεσει σε γυναικα το μεγαλο στηθος...:(:redface:
Δε αναφέρομαι σε μεγάλο στήθος αλλά σε ωραίο στήθος, εγώ τουλάχιστον.
Φυσικά και δε παραγκονίζουμε το εξαιρετικό (το θαύμα της φύσης θα έλεγα... :D) γυναικείο πισινό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billaras60

Νεοφερμένος

Ο billaras60 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εννοείται αρχικά όλο το παρουσιαστικό.
:hmm: στη συνεχεια νομίζω ότι προσέxουμε κυρίως το στήθος!:whistle:
ε και αν ικανοποιηθούμε κοιτάμε και όλα τα υπόλοιπα!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kι εγω θα ελεγα οτι μαλλον ειμαι butt person , before tit person. Θα διαλεγα για το χαρεμι μου δλδ, μεταξυ 2 γυναικων, αυτην με ωραιο πισινο και μετριο στηθος παρα το αναποδο.

Κι εγω δεν ενθουσιαζομαι ιδιαιτερα με το μεγεθος του στηθους. Περισσοτερο σημασια εχει σχημα,συσταση,θηλή. Ομοιως για τον πισινό. Αν δεν υπαρχει το ιδανικο, προτιμω μεγαλυτερο αλλα σφιχτο, παρα μικρο και πλαδαρο.

Και μια μπυρα παρακαλω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Όχι δεν θα φάμε κοτόπουλο. Ποιό σημείο του σώματος τραβάει το βλέμμα σας πρώτο. Με τι ξενερώνετε η τι είναι αυτο που σας αποθεί σε ένα γυναικείο/αντρικό σώμα. :redface:

Χμμ..ισως φανταζει περιεργο αλλα πριν απο ολα παρατηρω τα δαχτυλα των χεριων..μετα το βλεμμα και μετα τον κ@λο..:whistle:

(ειπα να ξεθαψω και εγω ενα θεματακι, γιατι μια ψυχη με αποκαλεσε "chicken" :devil: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χμμ..ισως φανταζει περιεργο αλλα πριν απο ολα παρατηρω τα δαχτυλα των χεριων..μετα το βλεμμα και μετα τον κ@λο..:whistle:

(ειπα να ξεθαψω και εγω ενα θεματακι, γιατι μια ψυχη με αποκαλεσε "chicken" :devil: )

και για να επιβεβαιωσω τον pirate ακριβως τα ιδια, με ακριβως την ιδια σειρα κοιταζω κι εγω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγω σε μια γυνεκα κοιταω
1) Στηθος, Ποδια, Πισινο- αναλογα με απο που την βλεπω
2) Προσωπο, οσο ωραιο κολο και να εχει ενα ασχημο προσοπω την εχει κανει ολοιδια με την νταλικα των 200 κιλων
3) χερια (απο την αρχη του μπρατσου μεχρι την ακρη του νυχιου, ολοκλιρο) και μου αρεσει να εχουν λεπτα χερια (οχι κοκαλο ομως) και ωυχια οχι τεραστια αλλα ουτε και κομενα σαν του αντρα
4)φωνη- μυαλο ( γιατι συνιθος πανε μαζι, παιδικη φωνη-παιδικο μυαλο...)
(πού το θυμήθηκα αυτό το ποστ)
(bold)Δεν ισχύει αυτό αλλά τέσπα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Oταν βλεπω μια γυναικα κοιταω τον πισινο της και το προσωπο της.Ξενερωνω οταν καποια γυναικα εχει ολα τα αλλα και δεν εχει πισινο.Δεν ειναι πολυ ασχημο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν ειπα neraida οτι δεν εχει καθολου αλλα ειναι το πισω μερος ολοισιο.Δεν ξεχωριζει καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν ειπα neraida οτι δεν εχει καθολου αλλα ειναι το πισω μερος ολοισιο.Δεν ξεχωριζει καθολου.

Ναι βρε...σε πειραζω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

squall

Νεοφερμένος

Ο squall αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν ειναι κριμα?Ειναι πολυ ασχημο μια κοπελα να μην εχει πισινουλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top