Στις κεντρικές συνοικίες της Αθήνας

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Ποια είναι η αγαπημένη σας κεντρική συνοικία;
 

brizoulis

Δραστήριο μέλος

Ο Άκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Πλάκα !!
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Μοναστηράκι-Ψυρρή
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θησείο-Μοναστηράκι!
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Μακράν οι χειρότερες συνοικίες προς Κυψέλη-Πεδίον Άρρεως
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Ερμου- Μοναστηρακι- Θησειο
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Ειδικά τώρα στις γιορτές Πλάκα-Μοναστηράκι-Θησείο-Ψυρρή είναι τέλεια, που είναι όλα στολισμένα
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Ποιες είναι κατά τη γνώμη σας οι χειρότερες συνοικίες της Αθήνας;​
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,854 μηνύματα.

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 827 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,854 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Γενικά υπάρχουν διάφορα σημεία που κάνω λίγο κακάκια να περπατήσω μονάχος αφού πέσει το σκοτάδι, αλλά προσφάτως το ξανάνιωσα με τη Μιχαήλ Βόδα.
Από τότε με την Άννυ σ' αυτόν τον δρόμο απλά δεν.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Είναι στα δυτικά προάστια, εδώ λέμε για κεντρικές συνοικίες της Αθήνας
μπερδεύτηκα Λιοσίων εννοούσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΧΑΧΑΧΑ πραγματικά
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Σε λίγο που θα περάσουν οι γιορτές, θα είναι πολύ μελαγχολικά στο κέντρο της Αθήνας έχω την εντύπωση, μέσα στον Γενάρη-Φλεβάρη δε θα έχει ιδιαίτερη κίνηση
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Δυτική μεριά Φιλοπάππου. Θησείο, Κεραμεικός, άνω Πετράλωνα. Νομίζω όλα θεωρούνται κέντρο
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποια είναι η αγαπημένη σας κεντρική συνοικία;
Πετραλωνα και Πλάκα.

Ποιες είναι κατά τη γνώμη σας οι χειρότερες συνοικίες της Αθήνας;​
Ιερά οδός και πέριξ και Ομόνοια εκεί στη σωκρατους και πέριξ. Κι όσα είπαν οι προηγούμενοι συμφωνώ.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,148 μηνύματα.
Πετραλωνα και Πλάκα.
Πλάκα ισχύει είναι πολύ ωραία! Πετράλωνα δεν έχω πάει ακόμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης, Εξάρχεια έχω ακούσει έχει ωραία μπαράκια για φοιτητές
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πλάκα ισχύει είναι πολύ ωραία! Πετράλωνα δεν έχω πάει ακόμα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης, Εξάρχεια έχω ακούσει έχει ωραία μπαράκια για φοιτητές
Εχουν και τα Πετράλωνα κάποια ωραία στέκια αν ψάξεις.

Εξάρχεια ναι στη Μαυρομιχάλη κοντά και σχεδόν γύρω περιξ της πλατείας στα στενά θα τα βρεις.
Ένα χαρακτηριστικό είναι εκείνο στην Ναυαρίνου δεν ξέρω αν έκλεισε. Ναυαρίνου και Χαριλάου Τρικούπη εκεί κοντα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top