Σχέση με Ναυτικό

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
εε ξέρεις σκεφτομαι το κλασσικό κ αν στέλνει αυτη κ δε μου το λεει επειδη ειμαι ζηλιαρα κτλ κτλ κτλ...
αστο κουραζω πολυ το μυαλο μου δεν πρέπει.... εμεις τα κάνουμε δυσκολα τελικά.... πρέπει να το ζουμε.... την καθε στιγμή.... γιατι θα κουραστει με ολο αυτο και θα μετανιωνω!!!
θα λεει και δε κανω κατι και τα ακουω κ απο πανω;;;; τον εχω κουρασει!!! μου λεει εστελνε παει τελειωσε τωρα..... λεω κ αν σου ξανα στειλει;;;; λεει αν ξανα στειλει;; λεει αν ξανα στειλει ξερω τι να πω....
ζηστο αυτο που εχεις,μην το σκεφτεσαι αυτο που εγινε,απλα γυρνα σελιδα που λεμε,και αμα σου ξανακανει τα ιδια ε τοτε πια ξερεις πως να φερθεις.
Το λυσατε εφυγε μην το κρατας και τυραννιεσαι γιατι οι σκεψεις οσο το σκεφτεσαι δεν τελειωνουν ποτε
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
αυτο... τα λεω για να τα ακουω που λενε...... ειμαι απαράδεκτη ενω τον ρωταω μου λεει οχι δεν εχει στειλει μετα απο μερες μπορεί να ξανα ρωτησω εκει το χάνω.... κ μου λεει οχι κ αν συνεχισεις θα μαλωσουμε... δεν μπορώ να λεω ολο τα ιδια με κουραζει αυτο το θεμα.... ωρες ωρες λεω θα βαρεθει θα λεει οτι εγω εχω κολλήσει εκει κ πάντα θα τον ρωταω αν του στέλνει αυτη.... ειναι λες κ μπαίνει μεσα μου ο διαολος που λέμε και ρωτάει.... σκαλωμα!!!
Μου λεει οτι πω είναι συμβολαιο πρεπει να μου εχεις εμπιστοσύνη αν δε μου έχεις στεναχωριεμαι.... λειπω ταξιδεύω εχω λιγο χρονο να μιλαμε κ εσυ με ρωτας αν μου έστειλε αυτη; ενω σου εχω πει οτι εαν στειλει θα στο λω εγω.... ασε ασε.... αυτο το μυαλο μας τα κάνει ολα!!!! αυτο... γιατι να είμαστε ετσι ρε γάμωτο;;;;;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
αυτο... τα λεω για να τα ακουω που λενε...... ειμαι απαράδεκτη ενω τον ρωταω μου λεει οχι δεν εχει στειλει μετα απο μερες μπορεί να ξανα ρωτησω εκει το χάνω.... κ μου λεει οχι κ αν συνεχισεις θα μαλωσουμε... δεν μπορώ να λεω ολο τα ιδια με κουραζει αυτο το θεμα.... ωρες ωρες λεω θα βαρεθει θα λεει οτι εγω εχω κολλήσει εκει κ πάντα θα τον ρωταω αν του στέλνει αυτη.... ειναι λες κ μπαίνει μεσα μου ο διαολος που λέμε και ρωτάει.... σκαλωμα!!!
Μου λεει οτι πω είναι συμβολαιο πρεπει να μου εχεις εμπιστοσύνη αν δε μου έχεις στεναχωριεμαι.... λειπω ταξιδεύω εχω λιγο χρονο να μιλαμε κ εσυ με ρωτας αν μου έστειλε αυτη; ενω σου εχω πει οτι εαν στειλει θα στο λω εγω.... ασε ασε.... αυτο το μυαλο μας τα κάνει ολα!!!! αυτο... γιατι να είμαστε ετσι ρε γάμωτο;;;;;
ισως να ειναι η πρωτη φορα που βιωσες κατι τετοιο,γνωμη μου κανε ενα πειραμα,μην του το ξαναανφερεις ενοσω μιλατε στο τηλεφωνο,οσο και να σε τρωνε οι σκεψεις,που θα σου ελεγα να ηρεμεις και να τις αποβαλλεις λιγο λιγο.
Μην του το ξααναφερεις να δεις την αντιδραση του,οτι θα ηρεμησει κι εκεινος.
Σκεψου το αλλιως,σκεψου οτι σου εστειλε μηνυμα ενας ασχετος μπροστα στο αγορι σου που δε σε ηξερε καν,και το αγορι σου απο εκεινη τη στιγμη σε ρωταει συνεχεια σου ξαναεστειλε?
Δε θα σε κουραζε?
Δε θα ελεγες δεν αντεχω?
Απλα μην του το ξανααναφερεις και δες αντιδρασεις.Θα ηρεμησετε και οι δυο και θα ειστε μια χαρα.
Πλιζ καντο για να ηρεμησεις κι εσυ και αυτος.
Και θα δεις οτι ολα ειναι οκ.
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι αυτο το εχω σκεφτει... θα ήταν οντως κουραστικοοοοοο ειδικα ενω ξερω οτι ειναι Φεβρουαριος κ απο Ιουλιο πχ δε εχουμε στείλει τίποτα παρα μονο στα γενέθλια!!! απλα ισως υπηρχαν πολλα μνμτα κ μου εμεινε.....
δηλαδη επρεπε να γινει ολο αυτο ομως για να καταλάβει οτι ηταν λαθος να μιλάει μαζι της;;;; μετα σκέφτομαι αυτο κ νευριαζω.. η συγκεκριμένη ειναι παρτα ολα τωρα!!!! και μου λεει δεν μου ειχε πει κατι για να της κοψω τοτε τον αερα του έστελνε κ καλα να τον ρωταει περι ανεμων κ υδάτων..... αλλα πολλα μνμτα!!!! καλλιο αργα παρα ποτε βεβαια.... καταλαβε το λάθος του κ οτι δεν ηταν σωστος.... αλλα επρεπε να ζηλεψω τόσο πολυ εγω να το καταλαβει.... μου είπε οτι κ εκεινος αν έστελνα με καπιον έτσι θα ζηλευε... ναι πρέπει να το ξεπερασω κ να τον εμπιστευτώ.... κ οχι να τον πριζω με τις ιδιες ερωτήσεις... απλα ζω με ενα φοβο.. λεω μη γυρίσει κ δω το κινητο του κ βρω μνμτα!!! δεν το θέλω να γίνει αυτο.... που οκ δε θα γινει.... αλλα κ να γινόταν καλυτερα κ καλα για να καταλαβεις τι ειναι ο αλλος!!!! λεμε τωρα.... αν κ ξέρει την γνώμη μου εχει φαει ωρες αυτη η κουβεντα... δεν θα το εκανε ποτε... εγω μετανιώνω ωρες ωρες για το πρηξιμο που του χω κανει..... δυστυχώς....
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι αυτο το εχω σκεφτει... θα ήταν οντως κουραστικοοοοοο ειδικα ενω ξερω οτι ειναι Φεβρουαριος κ απο Ιουλιο πχ δε εχουμε στείλει τίποτα παρα μονο στα γενέθλια!!! απλα ισως υπηρχαν πολλα μνμτα κ μου εμεινε.....
δηλαδη επρεπε να γινει ολο αυτο ομως για να καταλάβει οτι ηταν λαθος να μιλάει μαζι της;;;; μετα σκέφτομαι αυτο κ νευριαζω.. η συγκεκριμένη ειναι παρτα ολα τωρα!!!! και μου λεει δεν μου ειχε πει κατι για να της κοψω τοτε τον αερα του έστελνε κ καλα να τον ρωταει περι ανεμων κ υδάτων..... αλλα πολλα μνμτα!!!! καλλιο αργα παρα ποτε βεβαια.... καταλαβε το λάθος του κ οτι δεν ηταν σωστος.... αλλα επρεπε να ζηλεψω τόσο πολυ εγω να το καταλαβει.... μου είπε οτι κ εκεινος αν έστελνα με καπιον έτσι θα ζηλευε... ναι πρέπει να το ξεπερασω κ να τον εμπιστευτώ.... κ οχι να τον πριζω με τις ιδιες ερωτήσεις... απλα ζω με ενα φοβο.. λεω μη γυρίσει κ δω το κινητο του κ βρω μνμτα!!! δεν το θέλω να γίνει αυτο.... που οκ δε θα γινει.... αλλα κ να γινόταν καλυτερα κ καλα για να καταλαβεις τι ειναι ο αλλος!!!! λεμε τωρα.... αν κ ξέρει την γνώμη μου εχει φαει ωρες αυτη η κουβεντα... δεν θα το εκανε ποτε... εγω μετανιώνω ωρες ωρες για το πρηξιμο που του χω κανει..... δυστυχώς....
σε καταλαβαινω κι εγω το ιδιο θα ενιωθα κι ας σου εγραψαν καποιοι εκει που μας πρωτοεγραψες για ανασφαλειες.
Μα δεν ειναι καθολου ανασφαλειες,ειναι απλα επειδη εγω ειμαι ενταξει και σωστη θελω και τον αλλον να συμπεριφερεται το ιδιο σε μια νορμαλ σχεση,αμα ειναι να τα καταργησουμε ολα τοτε δεν κανουμε σχεσεις δεν κανουμε τιποτα,απλα παμε και φευγουμε απο οποιον μας αρεσει και ειναι ολα μια χαρα.
Δεν ειναι ετσι ομως τα πραγματα.
Κι εγω θα ρωτουσα αν εβρισκα μηνυματα αν αυτος το ξεκαθαριζε δεν θα ξαναασχολιομουν.
Μονο αμα το ξαναεβλεπα.
Μπορει και να μην το ξαναεβλεπα ποτε καταλαβες.
Απο τη στιγμη που ο αλλος ειναι οκ και δε σου δειχνει ενδειξεις οτι παιζει παραλληλο,να μην αγχωνεσαι και να μη φρικαρεις.
Σε σενα πιστευω επιδεινωνει αν θες την κατασταση αυτη η απουσια που σε τρωνε οι σκεψεις τι να κανει τωρα αν της μιλαει και δεν τον βλεπω εγω κλπ κλπ.
Απο τη στιγμη που στο ξεκαθαρισε βαζεις μια τελεία.Και δεν του ξαναμιλας γιαυτο.
Γιατι τον σεβεσαι.Οτι αυτο που σου ειπε αυτο ηταν και τελειωσε.
Μη χαλιεσαι καλη μου,θα τον κουρασεις και θα φυγει απο ολο αυτο,και πιστευω δεν θα ειναι επειδη δεν τον θελεις,θα ειναι επειδη φοβασαι μη στειλει μηνυμα η αλλη.
Ξεκαθαρισε τα μεσα σου.
Εγινε οτι εγινε τωρα ειστε οι δυο σας.Χαρειτε το .
Και μην του ξαναπεις για το συγκεκριμενο περιστατικο.
Να χαλαρωσεις απλα και να το ζησεις ολο αυτο που ξεκινησατε.
Και να εισαι καλα.
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ετσι ακριβως!! τα είπες ολα!!! ειναι ενας φοβος μια ανασφαλεια επειδη λείπει ολα αυτα..... καμια φορα εχω ενα ένστικτο οτι μιλανε.... αλλα έπρεπε να τα σταματήσω ολα οταν μου εστειλε σκρινσοτ με τα χρόνια πολλα κ ειδα οτι δεν είπαν τίποτα... με τιποτε τοτε δεν ηθελε να μου στειλει σκρινσοτ... λεει για να ηρεμησεις εσυ κ να επιβεβαιωσεις οτι δεν μιλαμε εγω θα γινω χαλια γιατι δεν μου εχεις εμπιστοσύνη.... εχει δικιο.... με τα πολλα εστειλε το σκρινσοτ κ μου λεει ευχαριστημένη;;; της ειπε χρονια πολλα του απαντησε ευχαριστώ κ εληξε εκει....
τότε λεω συγνώμη απλα ηθελα να το δω.... κ μου λεει απλα νιωθω οτι δε με πιστεύεις οτι σου λεω..... τον λυπάμαι τον κακομοίρη ωρες ωρες.... μου λεει δε με φτανει που ειμαι εδω μόνος μου εχω πολυ δουλεια κ οταν πιανω το κινητο θελω να μιλαμε για εμας η για κατι αλλο οχι να μαλώνουμε χωρις λογο κ για τους ίδιους λογους!!!
Πρέπει να το αποβαλω.... μαλλον τον θελω παρα πολυ κ δεν θελω να τον χασω κ με τον να τον ρωτάω αν του έστειλε κερδιζω κ καλα επιβεβαιωση κ ηρεμω οτι ωραια δεν του στέλνει οντως(αυτη εν τω μεταξυ έχει σχέση εδώ κ μηνες) απλα ξενερώνω γιατι τοτε που του εστελνε μου ελεγε αυτος ειναι ακρως φιλικη!!! κ τωρα αυτη που λειπει αυτος κ εφυγε ειναι εξαφανισμένη εννοω αν τον νοιαζοταν φιλικά θα ηθελε να μαθει τι κανει.... χαιρομαι που δεν ρωτάει αλλα μια μερα του εκανα πλυση εγκεφαλου να καταλαβει οτι οι γυναίκες εχουν αλλα πράγματα στο μυαλο τους κ ειναι πονηρες....
Αχ μωρε μου λείπει κ εύχομαι αυτός να ειναι ο ανθρωπος μου... εχει πολυ καλη ψυχη.... ακομη κ οταν μου φωνάζει κ μπορει να φταιω μετα μλυ ζηταει συγνώμη..... ειναι καλο παιδι... μη τον ματιασω!!!!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,347 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!! εχω σχεση με Ναυτικό

Θα "κεντήσει" φίνα πένα σε λιμάνια ξένα, ωωω σε λιμάνια ξένα, βιβλία ολόκληρα μελάνι θα χύσει η πένα....

(Βαλντέριος Μπακλαβαδένιος Καταιφάτος - Ναυτική Ποίηση 2021 - Εκδόσεις Ερωτύλος)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ετσι ακριβως!! τα είπες ολα!!! ειναι ενας φοβος μια ανασφαλεια επειδη λείπει ολα αυτα..... καμια φορα εχω ενα ένστικτο οτι μιλανε.... αλλα έπρεπε να τα σταματήσω ολα οταν μου εστειλε σκρινσοτ με τα χρόνια πολλα κ ειδα οτι δεν είπαν τίποτα... με τιποτε τοτε δεν ηθελε να μου στειλει σκρινσοτ... λεει για να ηρεμησεις εσυ κ να επιβεβαιωσεις οτι δεν μιλαμε εγω θα γινω χαλια γιατι δεν μου εχεις εμπιστοσύνη.... εχει δικιο.... με τα πολλα εστειλε το σκρινσοτ κ μου λεει ευχαριστημένη;;; της ειπε χρονια πολλα του απαντησε ευχαριστώ κ εληξε εκει....
τότε λεω συγνώμη απλα ηθελα να το δω.... κ μου λεει απλα νιωθω οτι δε με πιστεύεις οτι σου λεω..... τον λυπάμαι τον κακομοίρη ωρες ωρες.... μου λεει δε με φτανει που ειμαι εδω μόνος μου εχω πολυ δουλεια κ οταν πιανω το κινητο θελω να μιλαμε για εμας η για κατι αλλο οχι να μαλώνουμε χωρις λογο κ για τους ίδιους λογους!!!
Πρέπει να το αποβαλω.... μαλλον τον θελω παρα πολυ κ δεν θελω να τον χασω κ με τον να τον ρωτάω αν του έστειλε κερδιζω κ καλα επιβεβαιωση κ ηρεμω οτι ωραια δεν του στέλνει οντως(αυτη εν τω μεταξυ έχει σχέση εδώ κ μηνες) απλα ξενερώνω γιατι τοτε που του εστελνε μου ελεγε αυτος ειναι ακρως φιλικη!!! κ τωρα αυτη που λειπει αυτος κ εφυγε ειναι εξαφανισμένη εννοω αν τον νοιαζοταν φιλικά θα ηθελε να μαθει τι κανει.... χαιρομαι που δεν ρωτάει αλλα μια μερα του εκανα πλυση εγκεφαλου να καταλαβει οτι οι γυναίκες εχουν αλλα πράγματα στο μυαλο τους κ ειναι πονηρες....
Αχ μωρε μου λείπει κ εύχομαι αυτός να ειναι ο ανθρωπος μου... εχει πολυ καλη ψυχη.... ακομη κ οταν μου φωνάζει κ μπορει να φταιω μετα μλυ ζηταει συγνώμη..... ειναι καλο παιδι... μη τον ματιασω!!!!!
ε γιαυτο λοιπον επειδη ειναι ολα αυτα,και μπραβο του που σου φερεται ομορφα και σωστα,δεν ειναι κριμα να του κανεις το κεφαλι καζανι επαναλαμβανοντας τα ιδια και τα ιδια?
Ξερω οτι τον θελεις,και αυτο που εγινε σου ταραξε την ηρεμια.
Απλα απεβαλλε το και μιλα του κανονικα σαν να μην εχει γινει και απλα ζειτε το παρον σας οπως το εχετε.
Για να γελασεις θα σου βαλω αυτο,γιατι μου το θυμισες με τις επαναλαμβανομενες ερωτησεις σου προς εκεινον αν οντως μιλαει ακομα μαζι της,δες τι μου θυμησες :D δες @wthiswrongwu

Απλα να ηρεμησεις και να δεις οτι εχεις μια υπεροχη σχεση,σε τετοιες συνθηκες δυσκολες ετσι,και εναν ανθρωπο υπεροχο.Απλα το ζεις καλη μου φιλη!Το ζεις γιατι αλλοι δεν εχουν καν σχεση κλπ κλπ
Η ζωη ειναι απλη,εμεις την κανουμε πολυπλοκη.
Με ολα αυτα.
Χαλαρωσε,παρε μια ανασα,δες τι εχεις,εχεις μια σχεση και εναν ανθρωπο που σε θελει και σε αγαπαει και σου φερεται καλα,αξιζει να τα πεταξεις ολα αυτα?
ΑΞιζει?
Ζηστο και να περνατε ομορφα!
Ειπαμε μικροπροβληματα υπαρχουν απλα τα συζητας και τα λυνεις αν λυνονται.
Το ξεκαθαρισατε ειναι ολα μια χαρα παμε παρακατω!
Ζηστο καλε!:clapping:
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
χαχαχχαχαχα!!! οχιιιιι δεν μιλανεεεεεεε!!!! απλα το μυαλο μου μπαινουν διαολακια...... κ με ταραζουν.... φαντάσου να ηταν κ κανενας και ετσι και γιουβετσι κ δε ξερω τι θελω κ ολα αυτα;;;;;ααααααχ!!! άβυσσος η ψυχη μας καλη μου φιλη!!!!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θα "κεντήσει" φίνα πένα σε λιμάνια ξένα, ωωω σε λιμάνια ξένα, βιβλία ολόκληρα μελάνι θα χύσει η πένα....

(Βαλντέριος Μπακλαβαδένιος Καταιφάτος - Ναυτική Ποίηση 2021 - Εκδόσεις Ερωτύλος)
μμμμμμμμααααααλισταααααα
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,347 μηνύματα.
Σιγκαπούρη ε; Γεμάτη ωραίες Ασιάτισσες...
Και δεν εχει και κοβίντ, θα φυγει ασκούφωτος κρεμπιές τύπε, θα πυρφορίσουμε εμείς εδω πίσω κι ο ναυτάκης θα διαιωνίζει τον Ιχώρ του Πλάτωνα και του Αριστοτέλη σε σχιστομάτα αγκαλιά.

ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟ ΠΥΡΦΟΡΙΣΤΑΝ.-
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,347 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εσυ πρέπει να ησουν το παιδάκι στο σχολείο που έτρεχε στη δασκάλα και φώναζε "Κυλία κυλία, ο Κοθτάκιθ είπε κακχια λεκθούλα!"

Μπουστουλύκουαποδωχάμου! :bleh: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:
αφου η κοπελα προσπαθει να διωξει καποιες σκεψεις και εσεις τις εντεινετε περισοτερο.
Εσεις ειστε για Μπουστουλύκουαποδωχάμου! :dance2:
 

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,347 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

katerina1990

Νεοφερμένος

Η katerina1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Και δεν εχει και κοβίντ, θα φυγει ασκούφωτος κρεμπιές τύπε, θα πυρφορίσουμε εμείς εδω πίσω κι ο ναυτάκης θα διαιωνίζει τον Ιχώρ του Πλάτωνα και του Αριστοτέλη σε σχιστομάτα αγκαλιά.

ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟ ΠΥΡΦΟΡΙΣΤΑΝ.-
ειναι 6μηνες μεσα σε ενα καραβι.... λογω κοβιντ δε μπορουνε να βγουνε καθολου!!! Λυπάμαι που σε στεναχώρησα.....
Οχι φυσικά. Εσύ σίγουρα έπεσες στη εξαίρεση.
μην εισαι τοσο σιγουρος......
λεγε τα δικα σου εσυ.......
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top