Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια!

Πώς σας αρέσουν τα κινούμενα σχέδια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)
  • Ζωγραφιστά

    Ψήφοι: 39 51.3%
  • CGI (ψηφιακά)

    Ψήφοι: 9 11.8%
  • Δεν έχω πρόβλημα

    Ψήφοι: 28 36.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είμαι παλιομοδίτισσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
αμποτ κ κοστελο, σαντυ,τεν τεν κ αλλα τετεια κλασικα μικη μαους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Careca

Νεοφερμένος

Ο Careca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Και εγώ σχέδιο στο χέρι ψηφίζω! Αλλά βλέπω και τα ψηφιακά! Είμαι και εγώ fun των anime (αγαπητέ Demelene, manga λένε τα comic books) και εχώ δεί διάφορες σειρές και ταινίες και δεν είναι όλα βία και αίμα. Το σχεδιό τους πάντως είναι κορυφαίο..Ωστόσο και τα κλασσικά της Disney τα βλέπω πολύ ευχάριστα!
Γενικώς τα κινούμενα σχέδια rules....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και εγώ σχέδιο στο χέρι ψηφίζω! Αλλά βλέπω και τα ψηφιακά! Είμαι και εγώ fun των anime (αγαπητέ Demelene, manga λένε τα comic books) και εχώ δεί διάφορες σειρές και ταινίες και δεν είναι όλα βία και αίμα. Το σχεδιό τους πάντως είναι κορυφαίο..Ωστόσο και τα κλασσικά της Disney τα βλέπω πολύ ευχάριστα!
Γενικώς τα κινούμενα σχέδια rules....:clapup::clapup::clapup:
Δεν ήξερα αυτή την διαφορά. Είχα παρατηρήση ότι είχε αρχίσει να χρησιμοποιείται ο όρος anim για τις σειρές αλλά στις ταινίες χρησιμοποιείται το manga καθώς και στην αγορασμένη τότε videocasseta ένος φίλου του Ghost In The Shell το promo video που έχει και ένα τρελό μεταλό κόματι καταλήγει σε ένα κλασσικό σήμα των manga και λέει manga. Πέρα από αυτό δεν έχω κάποια άλλη άποψη επι του θέματος και δεν ξέρω.
Προσωπικά ότι έχω δει (μιλάω για ταινίες) είναι αρκετά βίαιο με αρκετό αίμα. Και δεν έχει κάτι απο αυτά έχει άλλου τύπου ψυχανομαλίαρικες σκηνές όπως αυτές στο MononoKe Hime. Θα μπορούσες να πεις ότι το λιγότερο βίαιο αλλά και πάλι ψυχανώμαλλο ήταν ένα (δεν θυμάμαι πως λέγεται) με μια κοπέλα και κάτι μαύρες μπάλες γούτσου γούτσου το οποίο πρέπει να ήταν και το πρώτο manga-anim έργο που έπαιξαν στον κινηματογράφο και αν θυμάμαι είναι από τους δημιουργούς του Mononoke Hime.
Θα με ενδιέφερε κάποιος τίτλος ταινίας που να είναι anim και να μην είναι bloody ή ανωμαλιάρικο να δω και μια άλλη πτυχή.Αν έχεις να προτείνεις κάποιο ....

Πάντως είδα προχτες το cars. Έχουν ξεφύγει στα CGI ποια έτσι.Χρωματικά ήταν απίστευτο. δηλαδή μια 2 απόλαυση για το μάτι. σεναριακά ένα απλό παραμυθάκι που όμως επειδή ήταν όλο με αμάξια μάρεσε πολύ. όπως πάντα με από μια καλή ταινία κινουμένων σχεδίων (όχι όμως anim) ένιωθα μια εσωτερική χαρά, ένα χαμόγελο στα χείλη και το παιδί να ζωντανεύει μέσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Careca

Νεοφερμένος

Ο Careca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αγαπητέ Demelene αυτό που έγραψα δέν ήταν για να στην πώ, ελπίζω να μην το παρεξήγησες !:)
Στο θέμα μας τώρα, σε διάφορες σειρές και ταινίες βάζουνε το σήμα των manga γιατί, αν οχι όλες, οι περισσότερες προέρχονται από αυτά ,απλά οι ταινίες και οι σειρές ονομάζονται anime.
Τώρα για κάτι πιο ανάλαφρο, χωρίς βία (αυτά που μου έρχονται τώρα στο μυαλό) έχω να σου προτείνω απο κλασσικές σειρές: "Kabamaru" και "Jumaru". Πιο καινούριες σειρές με γέλιο: "Full Metal Panic Fumoffu" και "Golden Boy". Για ταινίες: "Grave of the fireflies" και "The Cat Returns". Αα και μια πιο χάσιμο σειρά με τεχνολογία και έτσι "Serial Experiments Lain". Αυτά μου έρχονται για την ώρα αν και υπάρχουν πάρα πολλές σείρες χωρίς ξύλο και αίμα...:D
Ωστόσο υπάρχει και η μέση λύση, ναι μεν μάχες και λίγο ξύλο αλλά οχι σε μεγάλο βαθμό. Anyway, αυτά...
Αα είδα και εγώ το "Cars" χθές και θα συμφωνήσω οτι είναι πολύ ωραίο!!!

Υ.Γ.:Το anime για το οποίο μιλάς μπορεί να είναι το "[SIZE=-1]Nausicaa of the Valley of the Wind"[/SIZE]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Μια που πιάσαμε τα anime να προτείνω κι εγώ στο φίλο Demelene αλλά και σε όλους όλους ενδιαφέρονται την καταπληκτική σειρά Cowboy Bebop. Προσωπικά είναι από τις καλύτερες σειρές ever που έχω δει (κι έχω δει πολλές:P). Σασπένς, κωμωδία, καταπληκτική μουσική (σίγουρα η καλύτερη που έχω ακούσει σε σειρά), δράμα, τα έχει όλα στις κατάλληλες δόσεις. Πραγματικά πιστεύω ότι αξίζει μια ματιά από όλους, ειδικά δε για το είδος του anime τη θεωρώ κορυφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Careca

Νεοφερμένος

Ο Careca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μια που πιάσαμε τα anime να προτείνω κι εγώ στο φίλο Demelene αλλά και σε όλους όλους ενδιαφέρονται την καταπληκτική σειρά Cowboy Bebop. Προσωπικά είναι από τις καλύτερες σειρές ever που έχω δει (κι έχω δει πολλές:P). Σασπένς, κωμωδία, καταπληκτική μουσική (σίγουρα η καλύτερη που έχω ακούσει σε σειρά), δράμα, τα έχει όλα στις κατάλληλες δόσεις. Πραγματικά πιστεύω ότι αξίζει μια ματιά από όλους, ειδικά δε για το είδος του anime τη θεωρώ κορυφή.

:thumbup: Η σειρά είναι κορυφαία!!! Ο τυπάς τα σπάει!!! Και η ταινία είναι ωραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αγαπητέ Demelene αυτό που έγραψα δέν ήταν για να στην πώ, ελπίζω να μην το παρεξήγησες !:)
Στο θέμα μας τώρα, σε διάφορες σειρές και ταινίες βάζουνε το σήμα των manga γιατί, αν οχι όλες, οι περισσότερες προέρχονται από αυτά ,απλά οι ταινίες και οι σειρές ονομάζονται anime.
Τώρα για κάτι πιο ανάλαφρο, χωρίς βία (αυτά που μου έρχονται τώρα στο μυαλό) έχω να σου προτείνω απο κλασσικές σειρές: "Kabamaru" και "Jumaru". Πιο καινούριες σειρές με γέλιο: "Full Metal Panic Fumoffu" και "Golden Boy". Για ταινίες: "Grave of the fireflies" και "The Cat Returns". Αα και μια πιο χάσιμο σειρά με τεχνολογία και έτσι "Serial Experiments Lain". Αυτά μου έρχονται για την ώρα αν και υπάρχουν πάρα πολλές σείρες χωρίς ξύλο και αίμα...:D
Ωστόσο υπάρχει και η μέση λύση, ναι μεν μάχες και λίγο ξύλο αλλά οχι σε μεγάλο βαθμό. Anyway, αυτά...
Αα είδα και εγώ το "Cars" χθές και θα συμφωνήσω οτι είναι πολύ ωραίο!!!

Υ.Γ.:Το anime για το οποίο μιλάς μπορεί να είναι το "[SIZE=-1]Nausicaa of the Valley of the Wind"[/SIZE]
Κάθε άλλο. Δεν πήγε καν εκεί το μυαλό μου. Απλά δεν ξέρω, δεν είμαι σίγουρος για το καταπόσο τα manga είναι αποκλειστικά τα comic. Όπως και να έχει Serial Experiment Lain μου έχουν ζαλίσει τον έρωτα αλλά ένα επεισόδιο που είδα δεν με έπεισε. βέβαια ένα επεισόδιο δεν λέει και τίποτα. όμως τα τελευταία χρόνια έχω αποκτήσει μια αποστροφή προς την γιαπωνέζικη γλώσσα καθώς μοιράζετε ένα χαρακτηριστικό που μισώ με γαλλικά ,ισπανικά και ιταλικά. Είναι τραγουδιστή.
Kabamaru ,jumaru ήταν καλά να κάνουμε το χαβαλέ μας αλλά μέχρι εκεί για τα γούστα μου.
Και η ταινία που ψάχνω είναι (εδώ έχω internet και μπορώ να ψάξω)




Μια που πιάσαμε τα anime να προτείνω κι εγώ στο φίλο Demelene αλλά και σε όλους όλους ενδιαφέρονται την καταπληκτική σειρά Cowboy Bebop. Προσωπικά είναι από τις καλύτερες σειρές ever που έχω δει (κι έχω δει πολλές:P). Σασπένς, κωμωδία, καταπληκτική μουσική (σίγουρα η καλύτερη που έχω ακούσει σε σειρά), δράμα, τα έχει όλα στις κατάλληλες δόσεις. Πραγματικά πιστεύω ότι αξίζει μια ματιά από όλους, ειδικά δε για το είδος του anime τη θεωρώ κορυφή.
Δεν μάρεσε καθόλου αρκετά χρόνια πριν που είχε πέσει στα χέρια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Απλά δεν ξέρω, δεν είμαι σίγουρος για το καταπόσο τα manga είναι αποκλειστικά τα comic.

Με μπερδέψατε :P
Στο video club της γειτονιάς μου, έχει ολόκληρη κατηγορία cartoon ταινιών που τις λέει "manga"....
Βέβαια αυτό δεν είναι απόδειξη ότι δεν κάνει λάθος, γιατι μπορεί ούτε αυτοί να μην το ξέρουν :P
Ας το ψάξει κάποιος να μας πει καλύτερα :P
εγώ βαριέμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αχ, αχ, θα σας μαλώσω! Αφού έχει αναλυθεί διεξοδικά το θέμα εδώ.
Κοιτάξτε το ποστ του gademis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Έβλεπα, βλέπω και θα βλέπω κινούμενα σχέδια.Προτιμώ σίγουρα αυτά στο χέρι.
Έχω εθιστεί στα anime.Εκτός από τις ταινίες που λέει ο dentonlene, βλέπω και πολλές σειρές.Είναι τέχνη, όπως και να το κάνουμε.

Τώρα τελευταία ξενυχτάω μέχρι τις 5 το πρωί και τι να κάνω τι να κάνω…μια βόλτα στο youtube και δοκιμάζω και πάω στη κατηγόρια animation…πρώτο θαύμα θυμήθηκα την απίστευτη σειρά περιοχή 88 μέσα από τα νέα επεισόδια(2004)
Και δεύτερο θαύμα δοκίμασα να δω ΕΝΤΕΛΩΣ στην τύχη το πρώτο επεισόδιο από οπού δανείστηκες το avatar σου….και έχω φάει κόλλημα 20 επεισόδια κάθε μέρα τέλειο αλήθεια μήπως ξέρεις αν το δείχνει Κανά ελληνικό κανάλι στη πρωινή ζώνη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Η περιοχή 88 δεν ήταν μια με μισθοφόρους πιλότους?? Πολύ μάρεσε, έχω και μια πόρωση με τα αεροπλάνα!
Ξέρεις τον αυτούσιο τίτλο τον ξένο της νέας σειράς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

Τώρα τελευταία ξενυχτάω μέχρι τις 5 το πρωί και τι να κάνω τι να κάνω…μια βόλτα στο youtube και δοκιμάζω και πάω στη κατηγόρια animation…πρώτο θαύμα θυμήθηκα την απίστευτη σειρά περιοχή 88 μέσα από τα νέα επεισόδια(2004)
Και δεύτερο θαύμα δοκίμασα να δω ΕΝΤΕΛΩΣ στην τύχη το πρώτο επεισόδιο από οπού δανείστηκες το avatar σου….και έχω φάει κόλλημα 20 επεισόδια κάθε μέρα τέλειο αλήθεια μήπως ξέρεις αν το δείχνει Κανά ελληνικό κανάλι στη πρωινή ζώνη?
To Naruto να δείχνει ελληνικό κανάλι?Μπαααα....
Πραγματικά καμιά φορά απορώ αυτός ο ΑΝΤ1 πώς έδειξε όλο το dragonball και δεν το έκοψε έτσι ξαφνικά, όπως έκανε το αλτερ με το one piece (ή Ντρέηκ στα ελληνικά :confused: ).Και το mega οταν έπαιζε το samurai X ή Rouruni Kenshin το έβαζε νομίζω γύρω στις 7 το πρωι του σ/κ, αν είναι δυνατόν.
To naruto πάντως είναι πάρα πολύ καλή σειρά και αν έχεις φάει κόλλημα από τα πρώτα 20 επεισόδια, δε σου λέω τι θα πάθεις στα επόμενα.Θα σε τρέχουνε στις κλινικές αποτοξίνωσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
ειδικά στο Ice Age2,τα παλικάρια είχαν κάνει απίστευτη δουλειά με τα 3d..!!:worship:

δεν νομιζω πως ειχαν κανει κατι ιδιαιτερο η ξεχωριστο. Ειδικα το Ice age ειναι πολυ "επιπεδο", πολυ ασπριλα και λιγη λεπτομερια στο περιβαλοντα χωρο (η εν πασι περιπτοση λεπτομερια που δεν ξεχωριζει και δεν δινει χαρακτηρα).

Τα cartoon εχουν σταματησει να ειναι "στο χερι" εδω και 25 χρονια. Ακομα και αυτα που ειναι cell shaded (δυσδιαστατα δηλαδη), ο χρωματισμος γινεται συνηθος απο υπολογιστη ενω το animation γινεται στο χερι μονο στα keyframes και οχι σε ολα, τα ενδιαμεσα τα "φτιαχνει" υπολογιστης.

ολα αυτα ειναι τεχνικες. Εργαλεια. Δεν εχει σημασια αν γραφεις σε παπυρο η σε χαρτι η σε πετρα, αν εισαι καλος ποιητης το ποιημα θα ειναι καλο.

ο υπολογιστης ειναι σαν το μολιβι η το πινελο, απλα ενα αλλο εργαλειο με ορισμενες τεχνικες ιδιαιτεροτητες. Αυτος που κανει τη διαφορα ειναι ο καλιτεχνης απο πισω του.

δεν ειναι τυχαιο οτι ολες οι μεγαλες εταιριες 3d animation δεν κοιτανε αν ξερεις maya και max, ουτος η αλλως αυτοι εχουν δικα τους προγραμματα. Θελους καλους καλιτεχνες.

Γιαυτο μην στεναχωριεσαι για οσους απολυθηκαν, το ξερεις οτι ολο το staff της πιξαρ προερχεται απο παραδοσιακους animators?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duke nukem

Νεοφερμένος

Ο duke nukem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Για να τιμήσουν την παλιά σειρά , το 2004 εφτιαξαν12 επεισόδια της περιοχής 88 τα οποία θεωρούνται σαν μια αυτοτελή ιστορία, όταν τα είδα μου άρεσαν αλλά τα παλιά είναι μακράν καλυτέρα.(You tube-κάνε search area 88 episode)

Ο φίλος faith-gaara ( τι χαρακτήρας!!!! χτες είδα εκεί που πάει στο νοσοκομείο) άνοιξε ένα ζήτημα που με απασχόλει πάρα πολύ, είμαι πραγματικά πορωμένος με τα καλές <<παιδικές σειρές>> -πρώτο λάθος των τηλεοπτικών σταθμών-

Δεύτερο λάθος των τηλεοπτικών σταθμών τι είναι <<καλή παιδική σειρά>>?? Τα έχουν χωρίσει ότι καλό είναι αυτό που κάνει νούμερα όπως τα pokeμon το οποίο εμένα δεν μου αρέσει καθόλου, και πιστεύω ότι η επιτυχία του έχει να κάνει με το όλο σύστημα της προώθησης από την εταιρία, και καλό είναι ότι ΔΕΝ είναι βίαιο…αυτό για μένα είναι τρομερή κοτσάνα γιατί αυτές οι επιτροπές, ΕΣΡ και δεν συμμαζεύεται δεν έχουν ιδέα…και θεάς πω ένα παράδειγμα…λίγο πριν την δημιουργία της ελληνικής ιδιώτης τηλεόρασης το πιο συναρπαστικό κινούμενο σχέδιο ήταν τα στρουμφακια….και ξαφνικά ένα βράδι παρασκευής η ΕΤ2 (ΝΕΤ), η εκφωνήτρια στο τέλος των ειδήσεων ανάφερε πως ακολουθεί η ξένη σειρά κινουμένων σχεδίων thundercats ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ…το είδαμε όλοι οι πιτσιρικάδες άσε το χαμό που ακολούθησε με τα παιχνίδια…μετά από καιρό το thundercats το έδειχνε το star για τα παιδία…που είναι οι επιτροπές και το ΕΣΡ…αλλάξανε γνώμη??? Όχι απλώς δεν έχουν ιδέα τι κάνουν όχι μόνο για τα κινούμενα σχέδια .

ΑΛΛΑ το μεγαλύτερο λάθος…τα σαββατοκύριακα πραγματικά είχαμε μια ποικιλία στο τι να δεις σειρές από MARVEL COMICS, DC,TRANSFORMERS το αναφέρω γιατί έρχεται ταινία , ΤΙΝΥ ΤΟΟΝS ποιοτικές και ακριβές σειρές και ταινίες πρέπει να έδειξε και το AKIRA…μέχρι να βγει αυτή η νομοθεσία που απαγορεύει τις διαφημίσεις παιχνιδιών πριν της 10 το βράδυ, έτσι οι περισοτεροι σταθμοί το γύρισαν στα πρωιναδικα.(στην πραγμτικότητα ο νόμος εγίνε για άλλους λόγους και όχι για την προστασία των παίδιων, για να τελειωσουν ένα καναλί που θα εκάνε τρομέρα νουμέρα)

Δεν τα ισοπεδώνω όλα.. ο spongebob είναι κορυφή δηλαδή υπάρχουν και σήμερα καλές σειρές αλλά θεωρώ πως θα πρέπει να αλλάξει η νοοτροπία πάνω στο όλο θέμα.

ελπίζω η digital tv να τα αλαξει αύτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fetish

Νεοφερμένος

Η fetish αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ειμαι fun τον κιν σχεδιων!!!!ακομα αγοραζω μικι κ ντοναλντ απ΄το
περιπτερο μιλαμε για εξαρτηση!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ζωγραφιστά! ._

Άλλη μαγεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πάντως τελευταία με τις τελευταία CGI ταινίες, και την απίστευτη εικόνα και καρτουνίστικο στιλ, έχουν αρχίσει και μαρέσουν πολύ. Δλδ το cars ήταν απλά απίστευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ψάχνωντας κάτι για ένα άλλο post έπεσα πάνω σε αυτό το άρθρο Timeline of CGI in film and television
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι η πρωτοπορία σε τεχνικές σε ταινίες που ούτε καν το κατάλαβα αλλά και οι ημερομηνίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exophrenic

Νεοφερμένος

Ο exophrenic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
lucky look , ένα παλιό alladin, και το καλύτερο απ'όλα Dragonball
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top