Σχετικά με τις Υπογραφές

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλέεε; Πού ανεβάζω εικόνεεεες;
Επεξεργασία υπογραφής >> Επιλογές (κάτω από τα ***ticons).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
'εν την ανεβάζει! μου κρατάει την παλιά υπογραφή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Hard refresh έκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ε;

μπαϊ δε γουέι, έτσι μου εμφανίζει το παραθυράκι:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • steki.jpg
    steki.jpg
    146.4 KB · Εμφανίσεις: 85

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
A για δείτε, έγινε! :)

Ευχαριστώ πολύ!!! :bigarmhug
Το Edit μου στο άλλο μου μήνυμα το είδατε; Γιατί δε μου εμφανίζει καλά το παράθυρο των emoticons;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩΩΩΩΩΩ :cry_x:

Θέλω να βάλω την εικόνα δεξιά και το κειμενάκι μου δίπλα όπως είναι στο ποστ από πάνω μου και δεν μπορώ...

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει....
Διάβασα όλο το θέμα! Έκανα αυτό με τα align και πάλι τίποτα! Τι κάνω λάθος; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αντέγραψε τον κώδικα από εδώ και παρατήρησε να βρεις τι λάθος έκανες!:) (θα πρέπει να ξανακάνεις την μορφοποίηση στα γράμματα μόνο)
HTML:
[imgalign=right]https://tn1-4.pv.deviantart.com/fs22/150/f/2007/336/1/4/1415783d3e194fbc.jpg[/imgalign]
 
I'm not calling for a second chance,
  I'm screaming at the top of my voice,
  Give me reason, but don't give me choice,
  Cos I'll just make the same mistake again
Code:
[imgalign=right]https://tn1-4.pv.deviantart.com/fs22/150/f/2007/336/1/4/1415783d3e194fbc.jpg[/imgalign]

[CENTER][FONT=Verdana][I][SIZE=2][COLOR=#a50575][SIZE=3] I'm not calling for a second chance,[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=Verdana] [I][SIZE=2][COLOR=#a50575][SIZE=3] I'm screaming at the top of my voice,[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=Verdana] [I][SIZE=2][COLOR=#a50575][SIZE=3] Give me reason, but don't give me choice,[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT]
[FONT=Verdana] [I][SIZE=2][COLOR=#a50575][SIZE=3] Cos I'll just make the same mistake again[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/I][/FONT][/CENTER]

Αν δεν τα καταφέρεις και πάλι, πες μου να στην φτιάξω εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μάλλον είμαι ανεπίδεκτη μαθήσεως! Ή κάνω αυτό που λέει η υπογραφή μου... I just make the same mistake again :P

Έκανα αντιγραφή αυτού που μου έγραψες αλλά τίποτα!
Θα ήταν πολύ να ζητήσω να μου τη φτιάξεις; :redface:

Ευχαριστώ πάααααααααααααρα πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μάλλον είμαι ανεπίδεκτη μαθήσεως! Ή κάνω αυτό που λέει η υπογραφή μου... I just make the same mistake again :P

Έκανα αντιγραφή αυτού που μου έγραψες αλλά τίποτα!
Θα ήταν πολύ να ζητήσω να μου τη φτιάξεις; :redface:

Ευχαριστώ πάααααααααααααρα πολύ

έχεις κάνει ένα πολύ απλό λάθος....
δεν στο φτιάχνω για να το δεις μόνη σου
έχεις γράψει imgalign=left ... εφόσον όμως θες την εικόνα δεξιά απ το κείμενο.... θα πρέπει να γράψεις right ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
:cry_x:πώς μικραίνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
:cry_x:πώς μικραίνει??

Το πιο απλό είναι μάλλον να βάλεις μικρότερη γραμματοσειρά.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
:cry_x:πώς μικραίνει??

Θα μπορούσες να την ανεβάσεις ως εικόνα υπογραφής σου , που κάνει αυτόματα resize την εικόνα στα όρια της υπογραφής.Όσο για το κείμενο μπορείς να χρησιμοποιησεις alignment.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Bill ευχαριστώ πολύ:)
προσπάθησα να το ανεβάσω ως εικόνα υπογραφής, αυτό που γράφει [SIGPIC ] [ /SIGPIC]αλλά δεν δούλευε με τίποτα το alignment:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
προσπάθησα να το ανεβάσω ως εικόνα υπογραφής, αυτό που γράφει [SIGPIC ] [ /SIGPIC]αλλά δεν δούλευε με τίποτα το alignment:confused:

To [SIGPIC ][/SIGPIC] δε δουλεύει με το imgalign.

Στο παραπάνω λινκ που έδωσα λέει στοίχιση εικόνας για υπογραφές.Εκεί έχει κάτι σαν το παρακάτω:
Code:
[PLAIN] [imgalign=left]https://www.e-steki.gr/image.php?u=<id_μέλους>&type=sigpic[/imgalign][/PLAIN]
Αυτός είναι ο τρόπος για τη στοίχιση εικόνας υπογραφής.

Πηγαίνοντας εκεί, το link εμφανίζεται με το id που αντιστοιχεί στο μέλος που το βλέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@#$%@#^#$^%@#$^%$@!#% $%#%#


Eδώ και μισή ώρα προσπαθώ να βάλω αυτή
ή αυτή

στην υπογραφή μου, αφού τις έχω κατεβάσει το pc για να τις φέρω στις σωστές διαστάσεις και μετά θέλω να τις κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Η πρώτη pic είναι πολύ μοβόρικη και δε σου πάει.
Βάλε τη δεύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Res, είδες αυτό το ποστ?
εμένα με βοήθησε πολύ, ειδικά το κομμάτι "Οι firefox users μπορούμε να κάνουμε δεξί κλικ στην προεπισκόπηση της εικόνας (βλέπε συνημμένο) και να πατήσουμε το "Αντιγραφή τοποθεσίας εικόνας" / "Copy image location"."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top