Σωματότυπος και ερωτισμός

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Στο τέλος θα σου δωσουν καμια να γαμήσεις και θα πας σαν κουτό να την παντρευτείς.


Αμα ειναι μπαμπάτσα, σημαινει οτι ξέρει να τρωει. Και η σωστη γυναικα για γάμο, πρεπει να ξερει να τρωει τις ιδιες μαλακιες με τον αντρα, να ταιριαζουνε, κοντοσουβλια εξοχικά λουκάνικα μπριζόλες παστιτσια, μουσακαδες.

Αμα ειναι αδυνατη θα σε πλακωσει στα τόφου με σως σογιας και θα βγαλεις ωοθηκες στο διμηνο ρε κακομοίρη.
Συμπέρασμα στον Βαλ αρεσει να τρώει καλά!!
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Ξέρετε τι δεν μου αρέσει? Δεν μου αρέσει ο άντρας να έχει μεγααααλο πισινό, δυσανάλογο εννοω
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,134 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,544 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Πρόσεχε τι εύχεσαι σ αυτη τη ζωή.
Να δοκιμάζει με μένα όχι γενικά όπου να ναι κ με άλλους...Να διευκρινίσω αγαπητό σύμπαν..

Του είχα πει πάνω στο 6 μηνο του συντρόφου μου.. όταν άρχισε τα ..δεν ειμαι σίγουρος τότε..

Άκου..
Μπορείς να είσαι άπληστος ερωτικά..θέλω.. αλλά γίνε μαζί μου με εμενα... δεν χρειάζεται να γίνεις άπληστος με 100 γυναίκες.. γίνε με μια..

Χαχαχσ..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.
Να αγαπάει τον έρωτα κ το σεξ και να μην ειναι συντηρητικός να δοκιμάζει:)
Αυτό θα ήταν ιδανικό..αν δε συνοδευόταν από παράπλευρες απώλειες. Συνήθως τέτοια άτομα διευρύνουν τους ορίζοντες τους με τρόπο άπληστο με τρίτα, τέταρτα κλπ άτομα παράλληλα .. Άρα, πιθανόν δε θα είσαι η μοναδική.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,250 μηνύματα.
Αμα ειναι μπαμπάτσα, σημαινει οτι ξέρει να τρωει. Και η σωστη γυναικα για γάμο, πρεπει να ξερει να τρωει τις ιδιες μαλακιες με τον αντρα, να ταιριαζουνε, κοντοσουβλια εξοχικά λουκάνικα μπριζόλες παστιτσια, μουσακαδες.

Αμα ειναι αδυνατη θα σε πλακωσει στα τόφου με σως σογιας και θα βγαλεις ωοθηκες στο διμηνο ρε κακομοίρη.
Ο σωστός ο Σαμουράι ξέρει να μαγειρεύει μόνος του και δεν εξαρτάται από κανέναν.

Έλα ρε γιατί να τα κάνει αυτά; Η ιδανική θα έρχεται για τρέξιμο-πεζοπορία στο βουνό μαζί σου:yes:


Στο τέλος θα σου δωσουν καμια να γαμήσεις και θα πας σαν κουτό να την παντρευτείς.
Για αυτό σε υπεραγαπώ, ξέρεις να πετάς τις μπηχτες με ωραίο τρόπο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,544 μηνύματα.
Αυτό θα ήταν ιδανικό..αν δε συνοδευόταν από παράπλευρες απώλειες. Συνήθως τέτοια άτομα διευρύνουν τους ορίζοντες τους με τρόπο άπληστο με τρίτα, τέταρτα κλπ άτομα παράλληλα .. Άρα, πιθανόν δε θα είσαι η μοναδική.
Γενικεύσεις. Δεν ξέρετε τίποτε. Μπορει κάλλιστα ενας αντρας να ειναι και πιστος μονογαμικος και πειραματικός.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.
Γενικεύσεις. Δεν ξέρετε τίποτε. Μπορει κάλλιστα ενας αντρας να ειναι και πιστος μονογαμικος και πειραματικός.
Μα είπα ιδανικά αυτό θα ήταν τέλειο. Και μάλιστα θα διανθισει τη σχέση για να μη βαριούνται οι άνθρωποι, να μη βαλτώνει το σεξουαλικό. Δεν είπα ότι δε συμβαίνει στα πλαίσια της μονογαμίας. Μια χαρά ξέρουμε, δε γεννηθήκαμε χθες
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Αυτό θα ήταν ιδανικό..αν δε συνοδευόταν από παράπλευρες απώλειες. Συνήθως τέτοια άτομα διευρύνουν τους ορίζοντες τους με τρόπο άπληστο με τρίτα, τέταρτα κλπ άτομα παράλληλα .. Άρα, πιθανόν δε θα είσαι η μοναδική.
Το κατάλαβα δυστυχώς με τον δύσκολο τρόπο
.. κι εγώ είμαι άπληστη ερωτικά αλλά μόνο με τον άνθρωπο μου.. χαζοί άντρες.. δεν υπαρχει σαν τον έρωτα όταν υπάρχει οικειοτητα..
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.
Το κατάλαβα δυστυχώς με τον δύσκολο τρόπο
.. κι εγώ είμαι άπληστη ερωτικά αλλά μόνο με τον άνθρωπο μου.. χαζοί άντρες.. δεν υπαρχει σαν τον έρωτα όταν υπάρχει οικειοτητα..
Μα ίσα ίσα η οικειότητα και η εμπιστοσύνη δημιουργούν κλίμα ασφάλειας για πειραματισμούς κάθε είδους.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Να δοκιμάζει με μένα όχι γενικά όπου να ναι κ με άλλους...Να διευκρινίσω αγαπητό σύμπαν..

Του είχα πει πάνω στο 6 μηνο του συντρόφου μου.. όταν άρχισε τα ..δεν ειμαι σίγουρος τότε..

Άκου..
Μπορείς να είσαι άπληστος ερωτικά..θέλω.. αλλά γίνε μαζί μου με εμενα... δεν χρειάζεται να γίνεις άπληστος με 100 γυναίκες.. γίνε με μια..

Χαχαχσ..
ο άνδρας είναι πολυγαμικό ον...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,544 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,544 μηνύματα.
Ναι γιατι εσεις φυλάτε τον κρίνο σας όλες για τον ένα.

Δεν υπάρχουν μονογαμικες γυναικες και πολυγαμικές γυναικες κι αντιστοιχα μονογαμικοι και πολυγαμικοι άντρες;

Αμα ειμαι ερωτευμένος όχι μονο να γαμήσω αλλα ούτε και να διανοηθω να σκεφτω άλλη, κυρία μου.

Αμα μου αρχισεις τις απάτες και τα παιχνιδια, εκει θα σε κανω μικρη ταρανδέζα ε ναι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top