Τα αγαπημένα σας εσώρουχα για το φύλο που σας έλκει ερωτικά!

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
(είπα να κάνω έτσι τον τίτλο και όχι "για το άλλο φύλο" ώστε να περιλαμβάνει και τους ομοφυλόφιλους ;))

Τι εσώρουχα προτιμάτε να φοράει στο κρεβάτι ο/η σύντροφος σας; Ποιά σας εξιτάρουν περισσότερο; Ποιά θεωρείτε πιο σέξι; :thumbsup:
Και ποιά σας ξενερώνουν τελείως; :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
+ μποξερακι (++++++++++++++++μαυρο και κολλητο)
- σωβρακο του παππου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ τρελαίνομαι για μαύρα και κολλητά μποξεράκια, αλλά μου αρέσουν και τα φαρδιά. Δεν μου αρέσουν τα σλιπ και απεχθάνομαι τα αντρικά εσώρουχα άσπρου χρώματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:jumpy:Σλιπάκι ή κολλητό μποξεράκι, ειδικά γκρι ή μαύρο :jumpy:
:mpliaks: Στρίγκ, φαρδύ μποξεράκι (ειδικά με καρτούν, ίου) :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
χαχαχαχαα στρινγκ....:clapup::clapup: Ετσι και μου εμφανιζοταν ο αλλος με στρινγκ, εξω απο την πορτα! Χειροτερο και απο σλιπ και ολα! Εδω ακομα και για κοπελες μου ψιλοφαινεται αντιαισθητικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου φαίνεται αρκετά θηλυκό (και βολικότατο μπορώ να πω) για κοπέλες και το λατρεύω. Ακριβώς γι'αυτό δεν μου αρέσει καθόλου σε άντρα, το θεωρώ θηλυκό εσώρουχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλα εννοειται οτι ειναι θηλυκο, απλα μου φαινεται καπως ασχημο, πως να το πω.... Θεωρω οτι υπαρχουν πολυ πιο κομψα και σεξυ εσωρουχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλα εννοειται οτι ειναι θηλυκο, απλα μου φαινεται καπως ασχημο, πως να το πω.... Θεωρω οτι υπαρχουν πολυ πιο κομψα και σεξυ εσωρουχα!
Το κάθε γυναικείο εσώρουχο, είτε στριγκ, είτε τριών τετάρτων, είτε κανονικό, μπορεί να είναι είτε πολύ κομψό είτε χοντροκομμένο και άσχημο, αναλόγως το σχέδιο του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
+ μποξερακι (++++++++++++++++μαυρο και κολλητο)
- σωβρακο του παππου :P

μια απ'τα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χωρις να τα εχω δει στην πραξη, απλα ετσι οπως φανταζομαι stringακι και "κλασικο" (δεν ξερω πως τα λενε αυτα:redface:)
Αυτα τα παναρχαια που φορανε οι γιαγιαδες ειναι γιακ
Κατα τα αλλα δεν ξερω αλλου τυπου γυναικια εσωρουχα (στηθοδεσμοι σε ενα στυλ δεν βγαινουν μονο; εκτος αν εξερεσουμε κατι λεοπαρδαλε και τετια τα οπια δεν νομιζω να μου αρεσουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Careca

Νεοφερμένος

Ο Careca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Χμ απο ότι βλέπω μόνο γυναίκες έχουν απαντήσει!
Εμένα προσωπικά μου αρέσουν περισσότερο τα 3/4 και τα string αν και ενα κανονικό γυναικείο εσώρουχο μπορεί να είναι πολύ sexy. Και επίσης να έχουν λίγο χρώμα, να μην είναι μπέζ (αν και το κατανοώ όταν φοράτε άσπρο παντελόνι) και εννοείται οχι λεοπαρ, λαμέ, με πούλιες και τέτοια. Αα και το σουτιέν αν είναι σετάκι με το απο κάτω είναι καλύτερα.

Sorry Dark_Kronos τώρα είδα ότι απάντησες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aναφερομενος σε κοπελα:
+Στρινγκ, ή εσωρουχο 3/4.Τα θεωρω απιστευτα ερωτικα και τα δυο.Χρωμα δεν με ενοχλει, αλλα εξαρταται και απο χρωμα σωματος της κοπελας.Για στηθοδεσμο μου αρεσουν αυτα με "υποστηριξη" (δεν θυμαμαι στα ελληνικα πως τα λενε.)Ξερετε, που στηριζουν σε ενα "α" υψος το στηθος.Χρωμα επισης δεν με ενοχλει...
Εχω αδυναμια στα ωραια γυναικεια εσωρουχα (οχι για μενα, δεν μου πανε) και γι' αυτο αναλογα την σχεση μου, δωριζω συχνα πυκνα.
-Εσωρουχα τα οποια δεν ειναι εφαρμοστα και ψιλοσακουλευουν...


Οσο για εμενα, απλως ναπ ω οτι σιχαινομαι τα φαρδια μποξερακια...Νιωθω τελειως αβολα.Σορυ αλλα πιστευωπως τα γεννητικα οργανα πρεπει να εχουν "στηριξη" και να μην κανουν τραμπαλα...:| Ποσο μαλιστα αυτα πυο εχουν πανω, καρδουλς,ζωακια,καρτουν κτλ κτλ...:knife:
Το ξερω οτι δεν το ζηταει το θεμα, αλλα να μην το πω;:P

Aλλος ενας που του αρεσουν τα 3/4!!!
Γεια σου φιλε careca!!!!:clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα 3/4 πια ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εχω ακουσει για τα κολητα οτι ζεστενεται η περιοχη στον αντρα και προκαλει προβληματα γονιμοτητας. μυθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ωραια ειναι και αυτα:D Βαλτε και αυτα στην λιστα μου:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
εχω ακουσει για τα κολητα οτι ζεστενεται η περιοχη στον αντρα και προκαλει προβληματα γονιμοτητας. μυθος?

Για τα εσωρουχα ναι.(αλλα)
Μιας και τα εσωρουχα Ε Α Ν ειναι καλης ποιοτητας και ειναι το νουμερο σου ειναι τοσο ελαστικα οσο πρεπει.Υποψην οτι το ιδιο ισχυει και για τα σλιπακια.
απο την αλλη εαν φορα παρα πολυ στενα τζην στον καβαλο εχω ακουσει οτι δεν ειναι οτι καλυτερο.

Krone ειναι οντως ωραια τα ατιμα ετσι;;) :clapup:
Αν δεν κανω λαθος υπαρχουν και με με λιγοτερο..."υφασμα"...Να τα λενε 2/3 ή οχι;
΄Η ειναι κι εκεινα 3/4 απλως πιο αποκαλυπτικα.Και τα δυο προσωπικα μου αρεσουν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,854 μηνύματα.
Καταρχήν απεχθάνομαι τα σλιπάκια :down: και οποιοδήποτε εσώρουχο σε έντονα χρώματα [πλην του άσπρου] όπως κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, με καρτούν και γενικά με προχωρημένα σχέδια κτλ :down:

Κολλητά μποξεράκια με μαύρο/ γκρί /άσπρο [χμμμ προς άσπρο απόχρωση του γκρι καλύτερα]..
πολύ μου αρέσει που τα κολλητά μποξεράκια τονίζουν και... τον πισινό :redface: ;)

Για βράκες του στυλ για παππούδες κτλ, ούτε λόγος. :|





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Για τα εσωρουχα ναι.(αλλα)
Μιας και τα εσωρουχα Ε Α Ν ειναι καλης ποιοτητας και ειναι το νουμερο σου ειναι τοσο ελαστικα οσο πρεπει.Υποψιν οτι το ιδιο ισχυει και για τα σλιπακια.
απο την αλλη, εαν φορα παρα πολυ στενα τζην στον καβαλο, εχω ακουσει οτι δεν ειναι οτι καλυτερο.
Εγώ πάλι διάβασα σε ένα βιβλίο για αυτό το θέμα και σας παραθέτω το κομμάτι του κειμένου (που βρήκα σε ένα forum):
It was originally thought that wearing tight underwear could lead to infertility in men as it may raise testes temperature to a point where it interferes with sperm production.
In 1998 in The Journal of Urology, Drs. Robert Munkelwitz and Bruce R. Gilbert analyzed semen samples from 97 men with fertility problems. Half of them wore briefs, half wore boxers. The researchers measured the men's scrotal, internal and skin temperatures, both while the men were wearing underwear and again when they were going commando. They found no significant differences between the two groups of men in scrotal temperature, sperm count, sperm concentration or sperm motility.
The purpose of the scrotum is to maintain the testes at a temperature of approximately five degrees less than the rest of the body (about 93.6 degrees). It appears as though the scrotum does its work whether you are in boxers, briefs or nothing.
So you can make your own fashion choice and your sperm won't know the difference.
λεξικό για όσους έχουν απορίες:
briefs: σλιπ
fertility: γονιμότητα
scrotum: όσχεο (link wikipedia, μπορεί να θεωρηθεί ακατάλληλο:P)
were going commando: δεν φορούσαν τίποτα απο κάτω
concentration: συγκέντρωση

Sorry για το offtopic, αλλά είναι ενδιαφέρον (προσωπικά με απασχολούσε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top