Τα αγαπημένα σας εσώρουχα για το φύλο που σας έλκει ερωτικά!

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
https://media.urbandictionary.com/image/large/g-string-5876.jpg

Μινιμαλ πραγματα βρε αδερφε.

αν και νομιζω οτι το εσωρουχο προσδιοριζεται απο το περιεχομενο του, οποιοδηποτε μπορει να ειναι απο φανταστικο εως απαραδεκτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
εχω ακουσει για τα κολητα οτι ζεστενεται η περιοχη στον αντρα και προκαλει προβληματα γονιμοτητας. μυθος?

Παντου υπαρχει ενας.. ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
+ Εφαρμοστά boxer
- Ότιδήποτε άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εννοείτε εφραμοστό boxerάκι και κατά προτίμηση μάυρο ή σκούρο γκρι (ανθρακί). Τα λευκά και τα ανοιχτά γκρι δεν με χαλάνε... αλλά ενα γαλαζιο ή ένα κόκκινο μάλλον θα με ξενερώσουν....
εκεί που θα φυγω τρέχοντας και ταυτόχρονα γελωντας εως δακρύων θα είναι να τον δω με λεοπαρ μοτίβο και κανα στρινγκ :rofl:
τα καρτουν και τα φαρδια δε με χαλανε απλά δεν ειναι για όλες τις ώρες!

περιττο βέβαια σε αυτό το σημείο να πω ότι ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να είναι ΚΑΘΑΡΟ εεεε???? :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σκουρόχρωμο κολλητό μποξεράκι...
Και τα λίγο πιο χαλαρά και φαρδιά, βέβαια...

Παραδόξως ο καλός μου μού αρέσει και με κάτι παλαβά, αλά 70ς με κίνκυ σχέδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μιας και κάποιοι αναφερθήκαν. Τα χαλαρά εσώρουχα δεν κάνουν καλό ειδικά όταν το άνδρας που τα φοράει συμμετέχει σε οποιαδήποτε μορφή άσκηση. Ο λόγος είναι ότι προκαλεί κύλη πάντα ανάλλογα με την ένταση της άσκησης. Στην άσκηση περιλαμβάνεται το περπάτημα και χαρακτηριστικό είναι ότι προπονητές στα αποδυτήρια αν φοράς μποξεράκι θα σου βάλουν τις φωνές.

Επ ευκαιρίας θέλω να ρωτήσω το αντίστοιχο για τον γυναικείο στηθόδεσμο. Εξυπηρετεί κάποιο παραπλήσιο σκοπό? Δλδ πέρα από εμφανισιακούς λόγους (ρόγα και ντεκολτέ), ίσως και καποιους λόγους άνεσης υπάρχει λόγος υγείας που οι γυναίκες φοράτε σουτιέν (ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΕΙΠΑ)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εννοείτε εφραμοστό boxerάκι και κατά προτίμηση μάυρο ή σκούρο γκρι (ανθρακί). Τα λευκά και τα ανοιχτά γκρι δεν με χαλάνε... αλλά ενα γαλαζιο ή ένα κόκκινο μάλλον θα με ξενερώσουν....
εκεί που θα φυγω τρέχοντας και ταυτόχρονα γελωντας εως δακρύων θα είναι να τον δω με λεοπαρ μοτίβο και κανα στρινγκ :rofl:
τα καρτουν και τα φαρδια δε με χαλανε απλά δεν ειναι για όλες τις ώρες!

περιττο βέβαια σε αυτό το σημείο να πω ότι ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να είναι ΚΑΘΑΡΟ εεεε???? :P :P

....αααααααααυτό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μιας και κάποιοι αναφερθήκαν. Τα χαλαρά εσώρουχα δεν κάνουν καλό ειδικά όταν το άνδρας που τα φοράει συμμετέχει σε οποιαδήποτε μορφή άσκηση. Ο λόγος είναι ότι προκαλεί κύλη πάντα ανάλλογα με την ένταση της άσκησης. Στην άσκηση περιλαμβάνεται το περπάτημα και χαρακτηριστικό είναι ότι προπονητές στα αποδυτήρια αν φοράς μποξεράκι θα σου βάλουν τις φωνές.

αν εχεις προδιαθεση δυναται να προκαλεσουν βουβονικη κοιλη, αλλα αν εχεις προδιαθεση πολλα μπορουν να το κανουν, ακομα και το σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ που είμαι μικρός ακόμα επιτρέπεται να φοράω κόκκινα μποξεράκια ή όχι???:D:D:D:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ποτε δεν επιτρεπετε να φορας κοκκινα μποξερακια. Ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ που είμαι μικρός ακόμα επιτρέπεται να φοράω κόκκινα μποξεράκια ή όχι???:D:D:D:redface::P
Μόνο αν είσαι ολυμπιακός ή ferrari και η κοπέλα σου είναι και αυτή κάτι σε Ολυμπιακός* και δεν είναι McLarren.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επ ευκαιρίας θέλω να ρωτήσω το αντίστοιχο για τον γυναικείο στηθόδεσμο. Εξυπηρετεί κάποιο παραπλήσιο σκοπό? Δλδ πέρα από εμφανισιακούς λόγους (ρόγα και ντεκολτέ), ίσως και καποιους λόγους άνεσης υπάρχει λόγος υγείας που οι γυναίκες φοράτε σουτιέν (ΟΡΙΣΤΕ ΤΟ ΕΙΠΑ)?

Ναι βρε, κρατάει το στήθος και βοηθάει στο να μην "πέσει" και γίνει χάλια. Επίσης αν μια γυναίκα έχει μεγάλο στήθος έχει ενόχληση χωρίς σουτιέν σε φάσεις έντονης σωματικής δραστηριότητας(άσκηση, τρέξιμο και άλλα πολλά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πρεπει να φοραει κατι?????????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ναι βρε, κρατάει το στήθος και βοηθάει στο να μην "πέσει" και γίνει χάλια. Επίσης αν μια γυναίκα έχει μεγάλο στήθος έχει ενόχληση χωρίς σουτιέν σε φάσεις έντονης σωματικής δραστηριότητας(άσκηση, τρέξιμο και άλλα πολλά).
Κοίτα για την παλινδρόμηση λογικό ναι και δεν ρώταγα αυτό. Μιλάω για την καθημερινότητα και ότι αν προκαλεί κάποιο πρόβλημα υγείας όταν για πολλές ώρες το στήθος είναι ελεύθερο ανεξαρτήτου μεγέθους. Ξέρω ότι αν είναι μεγάλο σε βάθος χρόνου προκαλεί πόνους στην μέση αλλά πόσο αλλάζει αυτό φορόντας σουτιέν. Το βάρος παραμένει ίδιο απλά πιο ελεγχόμενο:D :P

πρεπει να φοραει κατι?????????????:P
Ένα διακριτικό κόσμημα μόνο αρκετό δεν είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ξέρω ότι αν είναι μεγάλο σε βάθος χρόνου προκαλεί πόνους στην μέση αλλά πόσο αλλάζει αυτό φορόντας σουτιέν.

:hmm: Κι εγώ το έχω ακούσει αυτό, αλλά μάλλον θα πρέπει να ισχύει για υπερβολικά μεγάλο στήθος που προφανώς θα συνοδεύεται και από παχυσαρκία. Μιλάμε για νορμάλ καταστάσεις!

Πέρα από αυτά που σου είπα δεν έχω υπόψην μου να παίζει κάτι άλλο για λόγους υγείας. Αν και το να κρατήσεις το στήθος σε επιθυμητό επίπεδο είναι για εμένα σημαντικός λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Η ιδέα μιας γυναίκας χωρίς εσώρουχα πιστεύω ότι είναι απο τα πιο σεξουαλικά σενάρια στο μυαλό ενός άντρα.
Όσο αφορά τώρα τον συνδυασμό θα έλεγα κάτι σε μαύρο η λευκό που να συνδυάζεται με ζαρτιέρα και δαντέλα.
Το ροζ επίσης βγάζεις κάτι απο αποπλάνηση ενω το κόκκινο δεν μου αρέσει καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για τον αντρικό πληθυσμό ερώτηση....
το μπορντώ... δεν ειναι πολύ καλυτερο απ το καρακόκκινο το πουτ@νέ? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Μαυρα κολλητα μποξερακια μμμμμμ μουρλια:bleh: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
απανταω κ ας μην ειμαι αντρας:P
δεν μ'αρεσουν καθολου τα κοκκινα απεσια....
ασπρο ροζακι κ μαυρο κ παλυχρωμα γλυκα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ναι, αλλα τα "γλυκα" εσωρουχα το φωραει η αδερφη μας, η γκομενα μας πρεπει να ειναι πο#%^#$%ανα με μας:p Αρα κοκκινακια g string με δαντελα και Piercing εκει που δεν ανατελει ο ηλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top