Τα αγαπημένα σας εσώρουχα για το φύλο που σας έλκει ερωτικά!

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Θέλεις να είναι π)&$%$%να μαζί σου αλλά δεν νομίζω οτι θα ήθελες να την πληρώνεις κιόλας όπως θα πλήρωνες μια τέτοια. Μίλα για τον εαυτό σου καλύτερα, γιατί δεν αντιπροσωπεύεις όλους τους άντρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ βασικά αδέσποτο αυτό που εκφράζει ο έποτε (όχι συγκεκριμένα για τα εσώρουχα) είναι γούστο πολλών ανδρών (μιλάμε πάντα μόνο για το κρεβάτι) και γυναικών μπορώ να πω ;) Αμα το σεξ δεν είναι και λίγο πρόστυχο καταντάει προέκταση της αγκαλίτσας imho.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
παντος πιστευω οτι αλλα εσωρουχα φορας οταν εχεις μακροχρονη σχεση κ αλλα οταν εισαι ακομα στην αρχη...
εγω πιστευω οτι οταν εχεις μακροχρονη σχεση καλο ειναι να μην φορας παντα το ιδιο στυλ εσωρουχων..
ωραιο ειναι να κανεις τον αλλον να ανυπομονει για το τι θα δει αυριο
κ να φανταζετε για το τι καινουργιο θα δει:redface:
ετσι δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
παντος πιστευω οτι αλλα εσωρουχα φορας οταν εχεις μακροχρονη σχεση κ αλλα οταν εισαι ακομα στην αρχη...
εγω πιστευω οτι οταν εχεις μακροχρονη σχεση καλο ειναι να μην φορας παντα το ιδιο στυλ εσωρουχων..
ωραιο ειναι να κανεις τον αλλον να ανυπομονει για το τι θα δει αυριο
κ να φανταζετε για το τι καινουργιο θα δει:redface:
ετσι δεν ειναι?
Eγώ συμφωνώ, αλλά ποιός τα πληρώνει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
@kakerlak :στο τελος θα δει τα ιδια παντως:P
@adespoto: πουτ*να τη θελουμε στο κρεβατι.ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι σε αυτο το τομεα..μη την ψαχνεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
@adespoto: πουτ*να τη θελουμε στο κρεβατι.ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι σε αυτο το τομεα..μη την ψαχνεις:D
δεν συμφωνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
δεν συμφωνω:)

Αν και η έκφραση είναι ακραία κατα 99% πιστέυω ότι έχει δίκιο ο διαβολάκος!
Βάλε και δημοψήφισμα να δεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Eγώ συμφωνώ, αλλά ποιός τα πληρώνει; :P
ο ενδιαφερόμενος φυσικά, αν σε θέλει κάπως ντυμένη, να χώσει το χέρι στην τσέπη.
Έτσι θα το ευχαριστηθείτε και οι δύο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όσον αφορά τα γυναικεία εσώρουχα, δεν είναι άκρως ερεθιστικό το σκισμένο εσώρουχο?

(και ναι Michelle μου, σ'αυτή τη περίπτωση πληρώνει ο "ενδιαφερόμενος") :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Cool ρε παιδια...Η εκφραση "πορνη στο κρεβατι" δεν σημαινει οτι θα την πληρωνουμε/ουν στο τελος!:|
Απλως ο καθε αντρας θελει η κοπελα του εξω μαζι του να ειναι "κυρια-σωστη-λαμπερη-ομορφη αλλα και μονο δικη του-βαλτε και οτι αλλο παραπλησιο θελετε, ενω στο κρεβατι την θελει πιο "σπιρτοζα",πιο τσαχπινα πιο,πιο,πιο.... πανω στον ερωτικο τομεα.Δεν θελει να ειναι "κουτσουρο".
Και η εκφραση "πορνη στο κρεββατι" ξεκινησε επειδη -υποτιθεται- οτι οι πορνες ειναι οι δασκαλες του sex.
Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.:)
Δεν αναφερεται με σκοπο να μειωσει τις κοπελες,και ουτε πιστευω οτι υπαρχει καποιος τοσο "γκαου" απο εδω που θα ελεγε την ιδια του την κοπελα "πο#$@!" με την ακριβη-εξευτελιστικη -οπως συνηθιζεται- εννοια της λεξης.

Δεν το αναφερω με σκοπο ουτε να δημιουργησω αντιπαραθεσεις,ουτε για το αν προσωπικα την χρησιμοποιω την εκφραση,ουτε για το αν ειναι πρεπουσα μια τετοια εκφραση.
Απλως για να εξηγησω πως και με ποιο σκοπο χρησιμοποιειται.
Παμε παρακατω τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτως με Mario!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Cool ρε παιδια...Η εκφραση "πορνη στο κρεβατι" δεν σημαινει οτι θα την πληρωνουμε/ουν στο τελος!:|
Απλως ο καθε αντρας θελει η κοπελα του εξω μαζι του να ειναι "κυρια-σωστη-λαμπερη-ομορφη αλλα και μονο δικη του-βαλτε και οτι αλλο παραπλησιο θελετε, ενω στο κρεβατι την θελει πιο "σπιρτοζα",πιο τσαχπινα πιο,πιο,πιο.... πανω στον ερωτικο τομεα.Δεν θελει να ειναι "κουτσουρο".
Και η εκφραση "πορνη στο κρεββατι" ξεκινησε επειδη -υποτιθεται- οτι οι πορνες ειναι οι δασκαλες του sex.
Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.:)
Δεν αναφερεται με σκοπο να μειωσει τις κοπελες,και ουτε πιστευω οτι υπαρχει καποιος τοσο "γκαου" απο εδω που θα ελεγε την ιδια του την κοπελα "πο#$@!" με την ακριβη-εξευτελιστικη -οπως συνηθιζεται- εννοια της λεξης.

Δεν το αναφερω με σκοπο ουτε να δημιουργησω αντιπαραθεσεις,ουτε για το αν προσωπικα την χρησιμοποιω την εκφραση,ουτε για το αν ειναι πρεπουσα μια τετοια εκφραση.
Απλως για να εξηγησω πως και με ποιο σκοπο χρησιμοποιειται.
Παμε παρακατω τωρα.

:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Cool ρε παιδια...Η εκφραση "πορνη στο κρεβατι" δεν σημαινει οτι θα την πληρωνουμε/ουν στο τελος!:|
Απλως ο καθε αντρας θελει η κοπελα του εξω μαζι του να ειναι "κυρια-σωστη-λαμπερη-ομορφη αλλα και μονο δικη του-βαλτε και οτι αλλο παραπλησιο θελετε, ενω στο κρεβατι την θελει πιο "σπιρτοζα",πιο τσαχπινα πιο,πιο,πιο.... πανω στον ερωτικο τομεα.Δεν θελει να ειναι "κουτσουρο".
Και η εκφραση "πορνη στο κρεββατι" ξεκινησε επειδη -υποτιθεται- οτι οι πορνες ειναι οι δασκαλες του sex.
Τιποτα περισσοτερο και τιποτα λιγοτερο.:)
Δεν αναφερεται με σκοπο να μειωσει τις κοπελες,και ουτε πιστευω οτι υπαρχει καποιος τοσο "γκαου" απο εδω που θα ελεγε την ιδια του την κοπελα "πο#$@!" με την ακριβη-εξευτελιστικη -οπως συνηθιζεται- εννοια της λεξης.

Δεν το αναφερω με σκοπο ουτε να δημιουργησω αντιπαραθεσεις,ουτε για το αν προσωπικα την χρησιμοποιω την εκφραση,ουτε για το αν ειναι πρεπουσα μια τετοια εκφραση.
Απλως για να εξηγησω πως και με ποιο σκοπο χρησιμοποιειται.
Παμε παρακατω τωρα.

Οκ, πάντως δεν τη βρίσκω σωστή σαν έκφραση :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Απλως ο καθε αντρας θελει η κοπελα του εξω μαζι του να ειναι "κυρια-σωστη-λαμπερη-ομορφη αλλα και μονο δικη του-βαλτε και οτι αλλο παραπλησιο θελετε, ενω στο κρεβατι την θελει πιο "σπιρτοζα",πιο τσαχπινα πιο,πιο,πιο.... πανω στον ερωτικο τομεα.Δεν θελει να ειναι "κουτσουρο".
Και η εκφραση "πορνη στο κρεββατι" ξεκινησε επειδη -υποτιθεται- οτι οι πορνες ειναι οι δασκαλες του sex.

Δεν διαφωνώ ΚΑΘΟΛΟΥ με όλα όσα έγραψες αλλά απλά θα ήθελα να αδράξω την ευκαιρία για να θέσω ένα ερώτημα που μου δημιουργηθηκε απ το γραπτό σου και νομίζω ότι αφορά όλους τους άντρες και αν δεν βαριέστε... μου απαντάτε....

Το λοιπόν....
πως μπορεί να συνυπάρχει σαν γεγονός το ότι η δική σας κοπέλα δεν θα έχει και "παρελθόν" αλλά θα είναι δασκάλα του σεξ? :hmm:

Το 90% των ανδρών, ναι σωστά, την θέλουν "τσαχπίνα" στο κρεβάτι....
Το 90% επίσης, θέλουν η κοπέλα τους να μην έχει κάνει πάνω από μια δυο σοβαρές σχέσεις πριν από αυτούς... κοινώς να μην έχει πολλούς ερωτικούς συντρόφους πριν από αυτους γιατί αλλιώς είναι πουτ@ν@....
πως μπορούν να συνυπάρχουν αυτα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το λοιπόν....
πως μπορεί να συνυπάρχει σαν γεγονός το ότι η δική σας κοπέλα δεν θα έχει και "παρελθόν" αλλά θα είναι δασκάλα του σεξ? :hmm:

Κάτσε βρε ΚΕ, πρέπει μια γυναίκα να έχει πάει με πολλούς για να ξέρει τι της γίνεται στο κρεββάτι;:P Ανάλογα με τον άνθρωπο και την φαντασία του είναι αυτά, εντάξει, κι η εμπειρία παίζει ρόλο αλλά κατά την γνώμη μου όχι πολύ σημαντικό.

Εννοείται βέβαια ότι δεν συμφωνώ με την άποψη των αντρών που θέλουν την γυναίκα αγνή κι αμόλυντη, αλλά και πάλι, τόσο πολλοί είναι αυτοί στην κοινωνία μας; Όχι ότι θέλω να τους γνωρίσω βέβαια.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κάτσε βρε ΚΕ, πρέπει μια γυναίκα να έχει πάει με πολλούς για να ξέρει τι της γίνεται στο κρεββάτι;:P Ανάλογα με τον άνθρωπο και την φαντασία του είναι αυτά, εντάξει, κι η εμπειρία παίζει ρόλο αλλά κατά την γνώμη μου όχι πολύ σημαντικό.

για να ξέρει τι της γίνεται... όχι...
για να είναι "δασκάλα" όμως... ε ναι :P

κοίτα να δεις...
ο κάθε άνθρωπος είναι εντελώς διαφορετικός απ τον άλλον (γνωστό αυτό φυσικά :P)
η κάθε σχέση είναι επίσης διαφορετική απ την προηγούμενη...
κάθε άνθρωπος σου βγάζει από μέσα σου κι άλλα ερωτικά πράγματα....
έχω περάσει απο σχέση που ο άλλος έβγαζε από μέσα μου (στο κρεβάτι) το κτήνος... την πόρνη... την λύσα την κακιά :P
κι άλλος που μου έβγαζε το ρομαντικό.... το τρυφερό... το εντελώς διαφορετικό....
αυτά που σου περιγράφω, φυσικα και είναι δυο άκρα... και φυσικά μπορείς με τον ίδιο σύντροφο να γνωρίσεις πολλές διαφορετικές όψεις στον έρωτα...

ΟΜΩΣ....
πάντα μιλάμε για δυο μυαλά... δύο φαντασίες... δύο ανθρωπους....
κάποια στιγμή αυτό, κλεινει, τελειώνει κάπου, μένει κάπου σχετικά στάσιμο....

δεν μπορεί ένας άνθρωπος που έχει 1-2 ερωτικές εμπειρίες να θεωρηθεί το ίδιο εμπειρος με κάποιον που είχε 10-20 εμπειρίες παραπάνω

σε καμία περίπτωση δεν κρίνω ουτε τη μια ούτε την άλλη περίπτωση...
ο καθένας κάνει τις επιλογές του
αλλά εγώ προσωπικά δεν πιστεύω ότι μια κοπελα 20 ετών με 2 ερωτικούς συντρόφους, μπορεί να έχει τις ίδιες τσαχπινιές στο κρεβάτι με μια κοπελα που έχει πάει στα 30 της με 10.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
δεν μπορεί ένας άνθρωπος που έχει 1-2 ερωτικές εμπειρίες να θεωρηθεί το ίδιο εμπειρος με κάποιον που είχε 10-20 εμπειρίες παραπάνω

αλλά εγώ προσωπικά δεν πιστεύω ότι μια κοπελα 20 ετών με 2 ερωτικούς συντρόφους, μπορεί να έχει τις ίδιες τσαχπινιές στο κρεβάτι με μια κοπελα που έχει πάει στα 30 της με 10.....

Βρε ΚΕ, με βάση αυτά που λες μια κοπέλα 30 χρονών που έχει πάει με 2 επειδή βρήκε μικρή την αδελφή ψυχή θα πρέπει να την πιάσουν τρελές ανασφάλειες του στυλ δεν είμαι τόσο καλή στο κρεββάτι όσο μια που έχει πάει με 15, λες ο σύντροφός μου να μην ικανοποιείται πλήρως μαζί μου, πού βρίσκομαι, τι κάνω;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όχι... ουδέποτε δεν θα ήθελα να υπονοήσω κάτι τέτοιο....

όταν είσαι με έναν άνθρωπο κάποια χρόνια δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος ανασφάλειας για το αν είσαι ή είναι καλός στο κρεβάτι...

αν δεν ήταν ικανοποιημένος ο σύντροφος, δεν θα είχε αναφέρει κάτι? δεν θα είχε συζητηθεί κάτι? για να είναι δυο άνθρωποι τόσο καιρό μαζί, για να είναι "ο ένας για τον άλλο" πάει να πει ότι συμπίπτουν ΚΑΙ στο κρεβάτι το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι αρκετά σημαντικό για μια υγιή σχέση.


Το θέμα στις σχέσεις των ανθρώπων και στο κρεβάτι τους, δεν έχει να κάνει με το πόσες κολοτουμπες μπορεί να κάνει και το πόσες στάσεις ... αλλά αν τελικώς είναι ικανοποιημένοι και οι δυο απ το αποτέλεσμα....
Για να είναι μαζί λοιπόν τόσο καιρό... μάλλον είναι ;)

Τέλος.... δεν υπάρχει καμία καλύτερη από μένα ή από σένα ή από οποιαδήποτε άλλη στο κρεβάτι, όταν το κεβάτι μου/σου/της είναι στρωμένο με αγάπη και ενδιαφέρον για την ικανοποίηση ΚΑΙ των δύο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και για να δώσω τις απαραίτητες διευκρινήσεις....
δεν αναφέρομαι στις μακροχρόνιες σχέσεις στο αρχικό μου ερώτημα όπως το έθεσα στους άντρες της παρέας....
γιατί στις μακροχρόνιες σχέσεις το ζευγάρι έχει βρει τον ρυθμό του....
μιλάω για μια νέα σχέση... ολοκαίνουργια... όπου ο άντρας θελει την κοπελα "αμαγάριστη" από πολλούς αλλά να ξέρει ΟΛΑ τα κόλπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top