Τα ελαττώματα του άντρα

Ποιο είναι το χειρότερο ελάττωμα του άντρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 84)
  • Ψεύτης

    Ψήφοι: 15 17.9%
  • Τσιγκούνης

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Πνεύμα αντιλογίας

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Ατημέλητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βωμολόχος

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Αναποφάσιστος

    Ψήφοι: 6 7.1%
  • Ασυνεπής

    Ψήφοι: 5 6.0%
  • Πολυλογάς

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Ξερόλας

    Ψήφοι: 9 10.7%
  • Μαμάκιας

    Ψήφοι: 17 20.2%
  • Όλα τα παραπάνω

    Ψήφοι: 5 6.0%
  • Άλλο...

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 5 6.0%

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα δεν με ενοχλούν οι μαμάκιδες αν είναι καλή η μαμά 😂 ίσα ίσα θα την αγαπάω και εγώ.... Αλλά αν είναι κολλημένη με τον γιο της και αντροχωρίστρα ε τότε δεν παίζει...
Αλλο αντροχωριστρα και αλλο μαμακιας ..
Υστερα αντρα ρε συ που επιτρεπει στην μανα του να ανακατευεται στα σεξουαλικα του κατα ποσο τον θεωρεις μαμακια η ανθρωπο που αντιμετωπιζει αλλα θεματακια ?

Μαμαδες ,πεθερες και ολα αυτα απο την στιγμη που τους επιλέγεις να σου κρατανε παιδια στανταρ θα εχεις τετοια θεματα δεν γινεται αλλιως ..Εκει φυσικα μπαινουν ορια αλλα και πάλι ειναι πολυ συχνα παραβιασμενα και οδηγουν σασχημες καταστασεις ...

Ποια γυναικα δεν αντιλαμβανεται τετοια χαρακτηριστικα απο τον πρωτο καιρο και παρ ολα αυτα προχωρα μαζι του ακομα και οικογενεια να κανει και μετα αφου περασει ο ενθουσιασμος του ερωτα που σε στραβώνει στην κυριολεξια αρχιζεις και τα ανακαλυπτεις ?

Ποσοι αντρες ψαχνουν να βρουν στις ερωτικες τους σχεσεις ¨μια μανα ¨και η αλλη το λαμβάνει σαν προτερημα ολο αυτο ?

Τα παντα ειναι σχετικα αλλα εχει καθιερωθει πλεον μονο οι μαμακιδες να ειναι μειονέκτημα :D
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Εμένα δεν με ενοχλούν οι μαμάκιδες αν είναι καλή η μαμά 😂 ίσα ίσα θα την αγαπάω και εγώ.... Αλλά αν είναι κολλημένη με τον γιο της και αντροχωρίστρα ε τότε δεν παίζει...
Αντροχωρίστρα, είναι μία έννοια που αδυνατώ να αντιληφθώ επαρκώς.

Μία σχέση μητέρας και γιου, είναι εξαιρετικά μακρόχρονη.
Μία σχέση ημερών εβδομάδων και μηνών, δεν γίνεται να θέλει αυτά που κατα κύριο λόγο δεν γνωρίζει.

Αρα, χρειάζεται μία απομάκρυνση απο τους γονείς και των δύο, όταν είναι εφικτό.

Και πολύ δουλειά στην γνώση αυτών που θέλουν την ευτυχία των παιδιών τους.
Σεβασμός και υπομονή χρειάζεται.
Και καθόλου βιαστικές κουβέντες.

Οταν μιλάς βιαστικά, είναι σαν να πετάς πέτρες στα αγριοκάτσικα που είναι στα βράχια και να γυρνούν κοτρόνες.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μωρέ είναι και κάτι κόρες μαμάκηδες, που δίνουν αναφορά για τον γαμπρό, χαρτί και καλαμάρι. και νομίζω ότι είναι πιο συχνό φαινόμενο. ίσως γίνομαι λίγο σεξιστής τώρα, αλλά νομίζω ότι οι γυναίκες μπλέκουν πιο πολύ τους γονείς στην σχέση τους. γενικά έχουν μια τάση να τα συζητάνε και να τα αναλύουν περισσότερο. :hmm:
Πωωω, ναι ρε φίλε, ισχύει. Και σου μιλάω σαν παθόντας τώρα. Με εσένα τα έχω μωρή ή με τη μάνα σου;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μία σχέση μητέρας και γιου, είναι εξαιρετικά μακρόχρονη.
Μία σχέση ημερών εβδομάδων και μηνών, δεν γίνεται να θέλει αυτά που κατα κύριο λόγο δεν γνωρίζει.
:thankuu:

Με τρομαζει λιγακι οτι σε λιγα χρονια θα ερθω και στην δευτερη θεση :hmm:
Θελει πολυ δουλιτσα ολο αυτο δεδομενης της αδυναμιας που του εχω σαν αγορομανα ,αλλα ειλικρινα δεν μπορω να σκεφτω οτι δεν θα αγαπησω εναν ανθρωπο που προσεχει και σεβεται το ιδιο μου το παιδι οπως και εγω ...

Άλλωστε δεν ειναι σαν να υποτιμας το ιδιο σου το παιδι οταν πας να του διορθωσεις - ακυρώσεις την καθαρή προσωπική του επιλογή ?
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Άλλωστε δεν ειναι σαν να υποτιμας το ιδιο σου το παιδι οταν πας να του διορθωσεις - ακυρώσεις την καθαρή προσωπική του επιλογή ?
Για πολλούς γονείς το να γίνει το δικό τους είναι πιο σημαντικό από την ευτυχία του παιδιού τους.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για πολλούς γονείς το να γίνει το δικό τους είναι πιο σημαντικό από την ευτυχία του παιδιού τους.
Ναι ειναι ενας πολυ σημαντικος λογος που ολο αυτο παραπέμπει σε νοσηρες καταστασεις
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μέχρι ένα σημείο οι "αδυναμίες" στον γονέα του αντιθέτου φύλου είναι οκ. Το να επιτρέπει όμως ο άλλος στη μητέρα του να εμπλέκεται στη σχέση, τοτε η δικιά του πρέπει να τον χωρίσει χωρίς δεύτερη σκέψη.
Άλλο επιτρέπω και άλλο επιδιώκω σε κάτι τέτοιο γιατί πολύ απλα δεν εμπιστεύομαι την κρίση μου ..
Η δικιά του καμια φορα αρέσκεται σε κατι τέτοιο γιατί καλλιεργειται ακριβώς η ιδια κατάσταση και από την δίκη της πλευρά .
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
:thankuu:

Με τρομαζει λιγακι οτι σε λιγα χρονια θα ερθω και στην δευτερη θεση :hmm:
Είναι σαν να μου λες, οτι σε τρομάζει που θα πεθάνεις. Κανένας μας δεν θα μείνει εδώ, οπότε δες τη σήμερα και τις χαρές του.

Χαρά είναι όταν ένας νεαρός, αφήνει την αγκαλιά της μάνας του για μία αγκαλιά όλο υποσχέσεις.

Αρα, όταν νοιώσεις να χαλαρώνει το σφίξιμο της αγκαλιάς του, όχι μόνο να χαλαρώσεις, αλλά και κάποια στιγμή σκόπιμα να αφήσεις το δικό σου αγκάλιασμα και να νοιώσει ελεύθερο το παιδί σου, δίνοντας του την ευκαιρία να ανδρωθεί, που πρέπει να είναι και το ποθούμενο.
Θελει πολυ δουλιτσα ολο αυτο δεδομενης της αδυναμιας που του εχω σαν αγορομανα ,αλλα ειλικρινα δεν μπορω να σκεφτω οτι δεν θα αγαπησω εναν ανθρωπο που προσεχει και σεβεται το ιδιο μου το παιδι οπως και εγω ...
Αυτός ο άνθρωπος δεν είναι η κούκλα που έπαιζες και την έκανες ότι ήθελες. Πάντα για να είναι ποιο όμορφη, κατα την δική σου άποψη.
Είναι ξεχωριστή προσωπικότητα και χρειάζεται μεγάλη προσοχή μέχρι να ξεκλειδώσει τον χαρακτήρα της.
Άλλωστε δεν ειναι σαν να υποτιμας το ιδιο σου το παιδι οταν πας να του διορθωσεις - ακυρώσεις την καθαρή προσωπική του επιλογή ?
Ποιο διδακτικό είναι αυτό που λέει στην εκκλησία μας στο κατα Ματθαίον 5.19, "όποιος ποιήσει και διδάξει"...
Δηλαδή, με τις πράξεις σου να διδάξεις Μαργαρίτα.
Γιατι πάντα και σήμερα ποιο πολύ, οι νεαρές έχουν τον δικό τους τρόπο.
Οπότε, "τα λόγια είναι περιττά" κατα το λαϊκό άσμα.
Μπες λοιπόν στην λάντζα, λιώσε και κάποια στιγμή ρώτησε την αν θέλει να τις δείξεις πού μαζεύεις τα ραδίκια για να κάνεις εκείνη την υπέροχη πίτα, που ο κανακάρης σου τρελαίνεται.

Και αν φας άκυρο, μη δώσεις σημασία. Τα πράγματα δυσκολεύουν.

Είναι αυτό που είπε κάποιος: "σήμερα οι νέοι δεν μας καταλαβαίνουν".

Κομφούκιος
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι σαν να μου λες, οτι σε τρομάζει που θα πεθάνεις. Κανένας μας δεν θα μείνει εδώ, οπότε δες τη σήμερα και τις χαρές του.

Μάλλον δεν κατάλαβες το point αυτού ..

Το θέμα είναι ο τρόπος που θα αντιδράσω σε μια ενδεχόμενη δύσκολη κατάσταση που μπορεί να αντιμετωπίσει ο γιος μου ...
Όχι για το προφανές ..
Άλλωστε σε κάθε μου νέα πρόκληση έτσι κάπως αισθάνομαι και αν δεν περάσω μέσα από αυτό δεν μπορώ να είμαι σίγουρη ότι θα κάνω το σωστό όσο καλά προετοιμασμένη και να ειναι ..😉
Είναι καθαρά το κομμάτι της μάνας που πάντα λέω πως αν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να είσαι σίγουρη για το αποτέλεσμα ..
Για εμένα δεν με νοιάζει να κάνω λάθη πλέον αφού δεν φοβάμαι να δοκιμάσω κάτι για το οποίο μου προκύπτει και το επιθυμώ ,αλλά για το κομμάτι των παιδιών είναι άλλο ζήτημα ..

Αυτός ο άνθρωπος δεν είναι η κούκλα που έπαιζες και την έκανες ότι ήθελες. Πάντα για να είναι ποιο όμορφη, κατα την δική σου άποψη.
Είναι ξεχωριστή προσωπικότητα και χρειάζεται μεγάλη προσοχή μέχρι να ξεκλειδώσει τον χαρακτήρα της.

Μα ακριβώς επειδή αντιλβανομαι ότι δεν πρόκειται για μια κούκλα που άλλωστε ποτέ από την ώρα που πήρε σάρκα και οστά δεν τον είδα ετσι, προκύπτει και όλο αυτό που λέω ...
Τα πάντα όταν μιλάμε για γονεις και πράξεις που έχουν άμεσο αντίκτυπο στις ζωές των παιδιών ,παιρνουν άλλη τροπή και είναι το μόνο κομμάτι που θα δίνω κάθε μέρα εξετάσεις μόνο για εκείνα δεδομένων ακόμα των ηλικιών τους ..

Μπες λοιπόν στην λάντζα, λιώσε και κάποια στιγμή ρώτησε την αν θέλει να τις δείξεις πού μαζεύεις τα ραδίκια για να κάνεις εκείνη την υπέροχη πίτα, που ο κανακάρης σου τρελαίνεται.

Και αν φας άκυρο, μη δώσεις σημασία. Τα πράγματα δυσκολεύουν.

Χαχαχα με έκανες και γέλασα Μάξιμε 😂😂😂😂

Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα να μαζέψω χόρτα πλέον αν και φτιάχνω τέλεια σπανακοπιτα παρεπιπτόντως ,αλλά ας είναι καλά και τα έτοιμα χόρτα ....
Άλλωστε ο κανακαρης μου έχει φάει μια φλασια με την καραντίνα και από την βαρεμάρα που ήταν μέσα στο σπίτι μπηκε κουζίνα και ξεκίνησε τους πειραματισμούς και τους έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο που αρχίζω να πιστεύω ότι αυτός θα της μαγειρεύει τέτοιες τέλειες πίτες και θα με φωνάζει και εμένα να δοκιμάζω 😉
Νομίζω με την μελλοντική κοπέλα του θα έχουμε πολύ καλύτερα πράγματα να κάνουμε 🙂
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Μάλλον δεν κατάλαβες το point αυτού ..

Το θέμα είναι ο τρόπος που θα αντιδράσω σε μια ενδεχόμενη δύσκολη κατάσταση που μπορεί να αντιμετωπίσει ο γιος μου ...
Όχι για το προφανές ..
Άλλωστε σε κάθε μου νέα πρόκληση έτσι κάπως αισθάνομαι και αν δεν περάσω μέσα από αυτό δεν μπορώ να είμαι σίγουρη ότι θα κάνω το σωστό όσο καλά προετοιμασμένη και να ειναι ..😉
Είναι καθαρά το κομμάτι της μάνας που πάντα λέω πως αν δεν το ζήσεις δεν μπορείς να είσαι σίγουρη για το αποτέλεσμα ..
Για εμένα δεν με νοιάζει να κάνω λάθη πλέον αφού δεν φοβάμαι να δοκιμάσω κάτι για το οποίο μου προκύπτει και το επιθυμώ ,αλλά για το κομμάτι των παιδιών είναι άλλο ζήτημα ..



Μα ακριβώς επειδή αντιλβανομαι ότι δεν πρόκειται για μια κούκλα που άλλωστε ποτέ από την ώρα που πήρε σάρκα και οστά δεν τον είδα ετσι, προκύπτει και όλο αυτό που λέω ...
Τα πάντα όταν μιλάμε για γονεις και πράξεις που έχουν άμεσο αντίκτυπο στις ζωές των παιδιών ,παιρνουν άλλη τροπή και είναι το μόνο κομμάτι που θα δίνω κάθε μέρα εξετάσεις μόνο για εκείνα δεδομένων ακόμα των ηλικιών τους ..



Χαχαχα με έκανες και γέλασα Μάξιμε 😂😂😂😂

Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα να μαζέψω χόρτα πλέον αν και φτιάχνω τέλεια σπανακοπιτα παρεπιπτόντως ,αλλά ας είναι καλά και τα έτοιμα χόρτα ....
Άλλωστε ο κανακαρης μου έχει φάει μια φλασια με την καραντίνα και από την βαρεμάρα που ήταν μέσα στο σπίτι μπηκε κουζίνα και ξεκίνησε τους πειραματισμούς και τους έχει φτάσει σε τέτοιο επίπεδο που αρχίζω να πιστεύω ότι αυτός θα της μαγειρεύει τέτοιες τέλειες πίτες και θα με φωνάζει και εμένα να δοκιμάζω 😉
Νομίζω με την μελλοντική κοπέλα του θα έχουμε πολύ καλύτερα πράγματα να κάνουμε 🙂
Αν υπερέβαλα κάπου λιγουλάκι, το έκανα χάριν της εικόνας που ήθελα να δείξω.
Πάντως κάπου δεν κατάλαβες καλά τι ήθελα να πω.
Εκεί που μιλώ για κούκλα. Δεν εννοώ τον κανακάρη σου. Μιλώ σε θηλυκή κατάληξη, οπότε για την υποψήφια.
Επίσης, σου πρότεινα να πας να μαζέψεις "ραδίκια", πράγμα αδύνατο, γιατι δεν κάνεις πίτα με ραδίκια.
Δηλαδή, να κάνεις κάτι άσχετο, αλλά να το κάνεις. Να πας στην ταβέρνα και να αφήσεις το σπίτι άδειο απο την παρουσία σου, για όσο χρειαστεί... και αυτό δεν είναι αληθές. :rofl:
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μεγαλύτερο ελάττωμα του άντρα είναι πως μπλέκει με γυναίκες.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άλλο επιτρέπω και άλλο επιδιώκω σε κάτι τέτοιο γιατί πολύ απλα δεν εμπιστεύομαι την κρίση μου ..
Η δικιά του καμια φορα αρέσκεται σε κατι τέτοιο γιατί καλλιεργειται ακριβώς η ιδια κατάσταση και από την δίκη της πλευρά .
Είτε επιτρέπει είτε επιδιώκει, ένας άνδρας που αφήνει τη μητέρα του να εμπλακεί στη σχέση του πρέπει να πάρει πόδι από τη δικιά του.
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Στην λίστα πρέπει να προστεθεί και η έλλειψη επικοινωνίας. Καποιοι δεν επικοινωνούν καθόλου και είναι σαν να μιλάς σε τοίχο. Στην κοσμαρα τους.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είτε επιτρέπει είτε επιδιώκει, ένας άνδρας που αφήνει τη μητέρα του να εμπλακεί στη σχέση του πρέπει να πάρει πόδι από τη δικιά του.
Δεν θα τον χαλάσει και τόσο στην δεδομένη περίπτωση ..
Η μάνα του να είναι καλά 😉
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είτε επιτρέπει είτε επιδιώκει, ένας άνδρας που αφήνει τη μητέρα του να εμπλακεί στη σχέση του πρέπει να πάρει πόδι από τη δικιά του.
Το ίδιο ισχύει και για την γυναίκα που αφήνει την μάνα της να εμπλακεί,ε
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Το ίδιο ισχύει και για την γυναίκα που αφήνει την μάνα της να εμπλακεί,ε
Πολύ σπάνια η μάνα θα θέλει να χαλάσει τη σχέση της κόρης της γιατί πρώτον η μάνα θέλει να δει την κόρη της να παντρεύεται όσο γίνεται πιο γρήγορα και δεύτερον δεν υπάρχει ανταγωνισμός με τον άντρα της κόρης της. Η μάνα του άντρα όμως δε θέλει ντε και καλά να τον δει να παντρεύεται και να φεύγει από κοντά της και γι' αυτό πολύ συχνά δε θέλει η σχέση να στεριώσει αφού βλέπει τη νύφη ανταγωνιστικά.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ σπάνια η μάνα θα θέλει να χαλάσει τη σχέση της κόρης της γιατί πρώτον η μάνα θέλει να δει την κόρη της να παντρεύεται όσο γίνεται πιο γρήγορα και δεύτερον δεν υπάρχει ανταγωνισμός με τον άντρα της κόρης της. Η μάνα του άντρα όμως δε θέλει ντε και καλά να τον δει να παντρεύεται και να φεύγει από κοντά της και γι' αυτό πολύ συχνά δε θέλει η σχέση να στεριώσει αφού βλέπει τη νύφη ανταγωνιστικά.
Δηλαδή δε μπλέκονται οι μανάδες και δεν βάζουν λόγια για τον «αχαΐρευτο»;
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
Πολύ σπάνια η μάνα θα θέλει να χαλάσει τη σχέση της κόρης της γιατί πρώτον η μάνα θέλει να δει την κόρη της να παντρεύεται όσο γίνεται πιο γρήγορα και δεύτερον δεν υπάρχει ανταγωνισμός με τον άντρα της κόρης της. Η μάνα του άντρα όμως δε θέλει ντε και καλά να τον δει να παντρεύεται και να φεύγει από κοντά της και γι' αυτό πολύ συχνά δε θέλει η σχέση να στεριώσει αφού βλέπει τη νύφη ανταγωνιστικά.

θα θυμάσαι από παλιά που θέλανε να ξεφορτωθούν τα κορίτσια, να πάρει σειρά και ο γιός και να αναλάβει τα κτήματα και το σπίτι.

(όχι, δεν ισχύουν πάντα αυτά τα σενάρια. είναι πιο μιξντ το δείγμα που έχω)
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Δηλαδή δε μπλέκονται οι μανάδες και δεν βάζουν λόγια για τον «αχαΐρευτο»;
Πραγματικά δεν το έχω ακούσει στο περιβάλλον μου ενώ το αντίθετο πάρα πολύ συχνά. Εξάλλου άλλο να κρίνει η πεθερά τον γαμπρό της τύπου αχαϊρευτος κι άλλο να λέει η πεθερά στον γιο τί τη θες αυτή που δεν ξέρει να μαγειρέψει, που δεν ξέρει να ράψει ένα κουμπί, κλπ κλπ και τον πιέζει να την αφήσει "για να βρει καλύτερη" (μετάφραση, για να μείνεις κι άλλο με τη μανούλα).
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
για παράδειγμα, περίπτωσις χωρισμένης μητέρας, που έχει κακοπεράσει για ένα διάστημα, έχει πάθει και έχει μάθει, με μια-δυο κόρες. τον περνάει από αξονική τον γαμπρό, με τις κόρες από κοντά να σιγοντάρουν! αμέ... :look:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top