Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 126)

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Και το Λασιθι εχει πολυ ωραιες παραλιες και τα Χανια.<3
Ειπαμε, απο παραλιες μια χαρα τα παμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Και στο νότιο Ρέθυμνο εχει ωραίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πάντως ολοι ειμαστε πολυταξιδεμένοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Κρητη,Θασο,Ζακυνθο,Συρο,Τηνο,Κερκυρα,Σαντορινη
Αυτα θυμαμαι..Δεν εχω παει και σε πολλα βεβαια αλλα σε αυτα που πηγα μου αρεσαν πολυ(εκτος απο την Θασο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εγω εχω παει=χανια,ρεθυμνο,σαμο,χιο,κεφαλλονια,ναξο,ζακυνθο

φετος θα παω κερκυρα.ελπιζω να περασω καλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Οι καλύτερες παραλίες είναι προς Λασίθι μεριά. Έχτε πάει στη Χερσόνησο; Εκεί που είναι το Creta Marris; Είναι απ' τις καθαρότερες και ωραιότερες παραλίες (αν και πρέπει να πας πολύ στην άκρη για να βρεις άμμο).



Ο νομός Λασιθίου (από έρευνα π έκανα) έχει τις περισσότερες γαλάζιες σημαίες (συνεπώς και παραλίες) σε ολόκληρη την Ελλάδα. Από πρόχειρο υπολογισμό μου βγαίνουν κάπου στις 10-13 μόνο στον Άγιο Νικόλαο αν δεν κάνω λάθος...Και καθαρές, όχι ψέμματα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papaki94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Έχω παει Κέρκυρα, Λευκάδα , Πάρο , Νάξο , Σπέτσες , Ύδρα , Αίγινα και Πόρο !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Σαμος Ζακηνθος Κεφαλονια Ιθακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δυστυχως δεν εχω παει σε πολλα νησια.
εχω παει κεφαλλονια,κερκυρα, και συρο.

λατρευω κερκυρα παιδακια... τη λατρευω... με τις παραλιες της, τα καντουνια της, τους φιλοξενους και θεομουρλους κατοικους, τους κουκλους κερκυραιους:redface:... μη σας πω την εχω στην καρδια μου οπως εχω και τη μανη! λολ:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω πάει σε διάφορα νησιά: Ύδρα, Αγκίστρι, Αίγινα, Πόρο σε φάσεις μονοήμερης ή διήμερης. Μύκονο με την σχολή. Κέρκυρα για πενταήμερη στο σχολείο. Ζάκυνθο τόσο για διακοπές, όσο και τον δεύτερο γάμο του μπαμπά μου και για Πάσχα. Σαλαμίνα για ένα γάμο. Μυτιλήνη, Ρόδο, Κω, Σύμη (είναι ονειρικά, αλλά για εκδρομή από Ρόδο, όχι να μείνεις), Λευκάδα (οι πιο φοβερές παραλίες που έχω δει!), Άνδρο, Πάρο για σ/κ, Τήνο, Σύρο, Σκόπελο, Σκιάθο και Σαντορίνη.

Η Σαντορίνη είναι το πιο αγαπημένο μου, έχω πάει 3 φορές! Εκεί που δεν έχω πάει και θέλω είναι στην Κρήτη.. κάθε χρονιά που κανονίζω κάτι γίνεται και ακυρώνεται. Αλλά που θα πάει, θα τα καταφέρω κάποια στιγμή!

ΥΓ: Τελικά είναι πολλά, νόμιζα θα είναι λιγότερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εεε οχι και η θασος δεν ειναι ωραια!!!! εχει φοβερεσ παραλιες!!!!
εχω παει θασο---πολυ πρασινο ωραιες παραλιες και ωραιο φαι απλα δεν ειναι γραφικο νησι και ωραιους δρομους που σε νησι σπανιο...
λημνο---φοβερες παραλιες,οχι πρασινο,αστακομακαροναδες τι να λεμε!!!!
σκιαθο--επισης γαματα--αλλα πολυ ακριβα....πρασινο+ωραια θαλασσα
σαμο---ολα τα λεφτα--αλλα θελει μερες για να την γυρισεις---και χαλια δρομους δυτυχως
ροδο--δε θυμαμαι πολλα κ δεν πηγα καλοκαιρι αλλα το καστρο των ιπποτων φοβερο
τηνο---φοβερη ενεργεια--εγινα και σχεδον νονα εκει!!!
συρο---πολυ φθηνα ωραια θαλασσα και η ερμουπολη ονειρο!
ναξο....απλα τελεια φοβερες παραλιες ωραιους δρομους για νησι φοβερο φαι τιμες νορμαλ σουπερ!!
αμμουλιανη εκδρομουλα μονοημερη...να την πιεις στο κουταλι την θαλασσα!!!αλλα πολυ ακριβα και απο φαι μαπα.επισης μην πας σαβκο!!!
κερκυρα πολυ μικρη για πασχα ηταν πολυ ομορφα αλλα δε θυμαμαι πολλα πολλα το παλατι της Σισσυς θυμαμαι με τα αγαλματα....

φετος θελω να παω παρο. τι λετε? γραψτε που να παω τι να φαω κτλ κτλ....που να μεινω τιποτα οικονομικο
για ζευγαρι που ειναι καλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Επειδή μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια και η θάλασσα έχω πάει στα περισσότερα, με εξαίρεση τις Σποράδες όπου έχω πάει μόνο Σκιάθο πριν πολλά χρόνια, δεν έχω ακόμα καταφέρει να πάω Μυτιλήνη, Θάσο , Λήμνο, Τήνο, και από νησιά Ιονίου έχω πάει μόνο Κέρκυρα και Κεφαλλονιά, στα περισσότερα έχω ταξιδέψει, και η προτίμησή μου είναι τα Δωδεκάνησα όπου πηγαίνω σταθερά τα τελευταία χρόνια το καλοκαίρι με διαμονή στην Κω και λίγο Ρόδο, με μονοήμερες κρουαζιέρες στα γύρω νησιά.
Θα έχω ξεχάσει βέβαια κάποια που δεν θυμάμαι να πήγα, αλλά χαίρομαι ιδιαίτερα που είμαι Έλληνας, και ζω και ταξιδεύω στην πιο όμορφη χώρα του κόσμου, με τα πιο όμορφα μέρη, τον ήλιο και την θάλασσά της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Παράπονο δεν έχω!

Χμμ έχουμε και λέμε : Σύρο (πολλέεεες φορές :P), Άνδρο, Τήνο (3 φορές), Πάρο (2), Νάξο, Ελαφόνησο :P, Πόρο, Ιθάκη, Κεφαλονιά, Λευκάδα, Κέρκυρα, Σκόπελο, Σκιάθο , Θάσο (2), Κρήτη( Ηράκλειο και Λασίθι) , Αμμουλιανή.

Προτιμώ τις Κυκλάδες πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν έχω πάει σε πολλά νησιά (για την ηλικία μου:P), καθώς ξεκίνησα να πηγαίνω ως φοιτήτρια (οι γονείς μου δεν έχουν τρέλα με νησιά, οπότε πριν να ξεκινήσω τις ενήλικες διακοπές δεν πήγαινα). Το αγαπημένο μου είναι η Νάξος, λόγω του ότι συνδυάζει θάλασσα και βουνό. Μπορείς να είσαι μέσα σε 30' από την πανέμορφη αμμώδη παραλία με τα γαλάζια πεντακάθαρα νερά στο ορεινό χωρίο με την καταπληκτική θέα. Καταπληκτικό νησί, φιλόξενοι άνθρωποι, μοναδικό φαγητό, καλές τιμές. Έχω πάει 2 φορές για δουλειά, κάνοντας και κάποιες μέρες διακοπές και φέτος θα ξαναπάω. Το μόνο αρνητικό είναι ότι στα πολύ κεντρικά σημεία συχνάζουν οικογένειες, οπότε αν δεν έχετε παιδιά καλύτερα να ψάχνετε πιο ήσυχες τοποθεσίες!

Άλλα νησιά που μου αρέσουν είναι η Αμοργός (πολύ καλή ενέργεια, πολύ ομορφιά, άγριο τοπίο, must το μοναστήρι της Χοζοβιώτισσας), η Μύκονος (επίσης πολύ ενεργειακό νησί, όμορφο, καταπληκτικές παραλίες. Βέβαια πήγα τέλος Αυγούστου κι ήταν ήσυχα, αν είχα πάει νωρίτερα μάλλον θα ξενέρωνα από τον κόσμο), η Σαμοθράκη (για τα μέρη για πεζοπορία, τις βάθρες, τους καταρράκτες και την Χώρα, αλλά και τον αρχαιολογικό χώρο), η Λευκάδα (υπέροχες απέραντες αμμουδιές, καθαρή θάλασσα, ωραία ορεινά χωριά).

Επίσης έχω πάει Αντίπαρο (alternative κόσμος και πολλά ροκ μαγαζιά, αλλά σα νησί δεν λέει και τίποτα), Ίο (ωραίο νησί, αλλά δεν είδα πολλά επειδή κραιπάλιαζα), Σύρο (μέτριο), Σκιάθος (αξίζουν οι παραλίες), Κέρκυρα (έχει ωραία μέρη, αλλά είναι πολύ τουριστικό για τα γούστα μου, αντιπαθώ άλλωστε τα μέρη που πάνε οι Βρετανοί), Αίγινα-Αγκίστρι (μόνο για ημερίσια), Σαντορίνη (πήγα τέλος Ιουλίου, πολύς κόσμος και εκμετάλλευση, βλακεία επειδή το τοπίο ήταν πανέμορφο).

I love Greek islands!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καθώς έχετε βάλει και την Κύπρο στην κατηγορία "ελληνικά νησιά" , ας γράψω και την εμπειρία μου από το ταξίδι μου εκεί. Πήγα 7 χρόνια πριν με το Πανεπιστήμιο, μήνα Μάρτιο. Οπότε δεν έχω γνώμη για παραλίες και θάλασσες, καθώς δεν τα δοκίμασα. Πέρα από αυτό, είναι σίγουρα ιδιαίτερο νησί, τόσο λόγω πολιτισμικών ιδιαιτεροτήτων, όσο και λόγω μεγέθους .

Από πόλεις πήγα Λευκωσία (όπου έμενα), Πάφο, Λεμεσό, Λάρνακα. Μου άρεσαν κατά βάση οι 2 πρώτες. Η Λευκωσία συνδυάζει την ελληνική με την βρετανική αρχιτεκτονική (ως απόρροια της αποικιοκρατίας) κι αυτό την κάνει ενδιαφέρουσα. Η Παλιά Πόλη είναι πολύ ωραία! Με λίγο περπάτημα χάνεσαι σε στενά δρομάκια κι ιδιαίτερα μαγαζιά, αρκετά γοητευτικά. Η Πάφος ωραία, με πολύ φως, αρκετά νεοκλασσικά, όμορφο Κάστρο, αξίζει.

Ανεβήκαμε στο βουνό Τρόοδος με τις Πλάτρες ("τα αηδόνια δεν σε αφήνουνε να κοιμηθείς στις Πλάτρες" έλεγε ο Σεφέρης), το οποίο είναι όμορφο, καταπράσινο και βουκολικό. Πήγαμε κι Αγία Νάπα (βλακεία, μου θύμισε τουριστικά μέρη όπως Κέρκυρα εκεί που πάνε οι Βρετανοί, άθλια και βρώμικα μαγαζιά, κλασσικό μέρος για τουριστικές προχειρότητες ).

Σημαντικό μέρος των αξιοθεάτων αποτελούν τα αρχαία, τα μουσεία, μοναστήρια όπως η Μονή Κύκκου, αν θες δηλ. να κάνεις πολιτισμικές διαδρομές μπορείς! Ιδιαίτερα όμορφο το χωριό Λεύκαρα, πολύ κοντά στη Λάρνακα. Στα συν της Κύπρου το καλό φαγητό κι οι φιλόξενοι άνθρωποι.

Πέρα από αυτά το μέρος έχει και τις ιδιαιτερότητές του. Το όρος Πενταδάκτυλος με τις τουρκικές σημαίες (όσο φιλικές σχέσεις να έχεις με τον τουρκικό λαό αισθάνεσαι σφίξιμο στο στομάχι), η πράσινη γραμμή (είχα πάει ελάχιστα πριν ανοίξουν τα σύνορα), τα φυλάκια. Θυμάμαι είχαμε πάει στο νεκροταφείο όπου εψάλη τρισάγιο για τον Ισαάκ και τον Σολωμού! Είναι ιδιαίτερο νησί η Κύπρος, ότι και να πει κάνείς.

Θέλω να ξαναπάω Πάφο, Λευκωσία και στον Ακάμα, που θεωρείται τόπος μοναδικής φυσικής ομορφιάς. Εκτός αυτού δεν ψήνομαι τρελά να επισκεφτώ πάλι την Κύπρο, καθώς είναι δίκοπο μαχαίρι. Εννοώ ότι αν θέλω να πάω εξωτερικό δεν θα την προτιμήσω, καθώς δεν αισθάνεσαι ότι είσαι στο εξωτερικό και δεν βλέπεις κάτι που δεν έχεις ξαναδεί (πέρα από κάποια συγκεκριμένα χαρακτηριστικά που προανέφερα). Αν από την άλλη θέλω ελληνικό νησί, θα προτιμήσω κάποιο που θα θέλει λιγότερο πρόγραμμα (διαφορετικά αγοράζεις το εισιτήριο για Κυκλάδες και μπαίνεις άμεσα στο καράβι, διαφορετικά το αεροπορικό εισιτήριο για Κύπρο, συγκρίνοντας τιμές και κλείνοντας αρκετό καιρό πριν αν θες να σου βγει οικονομικά η εκδρομή!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε:

Ιόνια Νησιά
Κέρκυρα 3-4 φορές ούτε θυμάμαι πόσες ακριβώς, αλλά πάνε χρόοονια από την τελευταία φορά. Μεγάλο νησί, όμορφο ιστορικό κέντρο, καταπληκτικές πλατείες, συμπαθητικές παραλίες
Λευκάδα πάνω από 10 φορές. :P Συναντάς τις ομορφότερες ίσως παραλίες της Ελλάδας
Παξοί με χαλάνε τα πολυτελή σκάφη σε κάθε "ερημική" κατά τ΄άλλα παραλία, αλλά κρυστάλινα γαλαζοπράσινα νερά που σε κάνουν να λες "θέλω να μείνω εδώ για πάντα!"
Κεφαλλονιά τίποτα το ιδιαίτερο πέρα από συγκεκριμένα μέρη που τείνουν να είναι και τα πιο τουριστικά βλέπε Φισκάρδο.
Ζάκυνθος μου άρεσε περισσότερο από την Κεφαλλονιά, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας

Δωδεκάνησα
Ρόδος 2 φορές. Πανέμορφο νησί, κάστρα -ιππότες- παραμύθι.
Κως Τίποτα το φοβερό, αλλά σίγουρα καλύτερες παραλίες από της Ρόδου

Κυκλάδες
Σαντορίνη Ανύπαρκτες παραλίες, αλλά μαγευτικό τοπίο!
Μύκονος Πήγα Οκτώβρη μόνο και μόνο για το νησί. Πέρα από τη χώρα το όμορφο τοπίο με τους ανεμόμυλους και τη μικρή Βενετία, δε μου άρεσε τίποτα άλλο. Πολυχτισμένη, πολυσυζητημένη, υπερτιμημένη.
Σύρος Πολλή εκκλησία ρε παιδάκι μου!

Βορειανατολικού Αγαίου
Σάμος Το νησί μου! Δάσος, παραδοσιακά χωριά, φανταστικές παραλίες, ήρεμη ζωή. Από τις καλύτερές μου διακοπές σε νησί.
Θάσος Πράσινο, καλές παραλίες, συμπαθητικό!


Κρήτη
Είναι τόσα που έχεις να δεις, που πρέπει είτε να πας με κάποιον Κρητικό, είτε να το έχεις ψάξει πολύ για να μη χάσεις τα καλά του! Μέρη αδιάφορα αλλά και μαγικά, τουριστικά και μή! Φαράγγι, ερημικές παραλίες με σπηλιές, πανηγύρια με κρητική μουσική, καλό φαγητό είναι από αυτά που δεν πρέπει να χάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkyonii

Νεοφερμένος

Η alkyonii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Πηγαίνω εδώ κ χρόνια στο πιο όμορφο νησί της Ελλάδας - κ στο νησί που ονειρεύομαι να ζήσω κάποια στιγμή - στην Αμοργό! Απίστευτες παραλίες, μαγικό τοπίο, "κάτι" που δεν έχω συναντήσει σε κανένα άλλο νησί!
Σχοινούσα, Δονούσα, Ηρακλειά, Κουφονήσια! Έχω πάει σε όλα πανέμορφα!!
Ίος - Τπτ το ιδιαίτερο αν κ είχα περάσει τέλεια όταν είχα πάει στα 18! Ενδείκνυται για τέτοιες ηλικίες :)
Ρόδος, χάσιμο χρόνου δεν μου άρεσε. Βέβαια γούστα είναι αυτά! Στη Σύμη όμως είναι πολύ ωραία!!!
Αστυπάλαια , πολύ ωραία κ εκεί παρόλου που ανήκει στα Δωδεκάνησα θυμίζει Κυκλάδες.
Αμμουλιανή, είναι 1 νησάκι απέναντι από τη Χαλκιδική. Ωραία μπαράκια, ωραία μουσική αλλά τπτ το ιδιαίτερο γενικά. Αξίζει όμως 1 επίσκεψη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
κρητη, ολα τα ιονια εκτος απο ζακυνθο, αρκετα απο κυκλαδες, αλλα το πιο αγαπημενο μου ηταν η απιστευτη σκοπελος την οποια καποτε σιγουρα θα ξαναεπισκεφθω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω πάει: Πάρο, Νάξο, Αντίπαρο, Μήλο, Αίγινα, Κέρκυρα.


:mad::mad:Έχω πάει σε πολύ λίγα τελικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top