Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μαθαμε ολοι να παιζουμε ενα οργανο και ειπαμε να κανουμε μια μπαντα..

και αν το οργανο που παιζουμε δεν γινεται μπαντα?:shifty::shifty::hypno::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
:offtopic:

Άμα ξανακούσω αυτό, αλήθεια θα σπάσω όποια τηλεόραση δω μπροστά μου!!!

ΘΑ ΤΙΣ ΚΟΠΑΝΗΣΩ!!!!!!!! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
και αν το οργανο που παιζουμε δεν γινεται μπαντα?:shifty::shifty::hypno::smoke:

κανεις σολο καριερα...χωρις απαραιτητα να εχεις ποιοτητα σαν "καλλιτεχνης"...:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=Pa8Jxgco51c
-.- ελεος και παλι ελεος -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=buVPB5_I8Vo&feature=related

ολοκαινουργιος-κιαμος
και ναι το παιδι πηγε για ολικο service!!!! :crazy:

για να ειμαι ομως δικαιη το τραγουδακι ειναι γελοιο αλλα εγω το χορεψα στην Παρο...μετα απο 3 μπυρες και 3 σφυνακια τεκιλα!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=tzXgPegZEqA
ειναι Χ-Α-Λ-Ι-Α!!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το συγκεκριμενο περιεργως μου αρεσει καπως..:P

ειδικα εκει που λεει για τον κοσμο πριν το "εγω θα ειμαι Γκέυ":hehe::hehe::hehe:..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
το συγκεκριμενο περιεργως μου αρεσει καπως..:P

ειδικα εκει που λεει για τον κοσμο πριν το "εγω θα ειμαι Γκέυ":hehe::hehe::hehe:..

τσ τσ τσ τσ....με απογοητευεις :confused:....το αυγκεκριμενο τραγουδι ειναι αισχος...και κυριως γιατι το λεει ο Νινο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ... :hmm:
Εκτός κι αν δεν αρέσει η φωνή.

Γενικά μιλώντας, όχι για το συγκεκριμένο του Νίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ... :hmm:
σωστα..

το μονο τραγουδι του nino που μου αρεσει ειναι..
να κρινουμε το τραγουδι σκετο..
παρολο που ειναι ενα απο τα σπανια τραγουδια του Φοιβου που λεει κατι,,αισιοδοξο,,και βγαζει ενα νοημα..

που και που βγαζει και κατι καλο ο ανθρωπας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Γιατί κοιτάτε κυρίως ποιος το λέει το τραγούδι και όχι τους στίχους, τον ρυθμό κτλ... :hmm:
Εκτός κι αν δεν αρέσει η φωνή.

Γενικά μιλώντας, όχι για το συγκεκριμένο του Νίνο.

νομιζω παρεξηγηθηκα....ενταξει παντα υπαρχουν "ακυρα" τραγουδια που μπορει να μας αρεσουν καπως...αλλα κατα τη γνωμη μου ενα τραγουδι για να σταθει πρεπει να τραγουδηθει...αν αυτος που το λεει ειναι αφωνος 'η δεν εχει εκφραστικοτητα κλπ αυτοματα το τραγουδι "χαλαει"....π.χ το every time της britney spears δεν μου αρεσει απο αυτην καθολου...αλλα απο τον glen hansard το λατρεψα...δεν ξερω αν εγινα κατανοητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
ει, όχι οι δεξιώσεις, έχουν πλάκα :(
Καλα, βαλε μου αρνητικη :tongue:

Ειπα εγω οτι δεν εχουν? Καθε φοραω που το ακουω γελαω με τη ψυχη μου! :P
Εχουν πλακα ρε παιδι μου αλλα ο στιχος ειναι τελειως χαλια! Παραδεξου το... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ενα καινουριο ενος τους...κατι λεει μην ρωτας πως περναω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
αυτη την περιοδο μου τη σπανε παρα πολυ τα μπιτακια που εχουν βγει και εχουν πλεον παρακρυωσει..οκει να ακουσουμε ενα αντε δυο το καλοκαιρι..αλλα εως εκει..περσι το χειμωνα θυμαμαι τα βαζανε μες το καταχειμωνο στα ραδιοφωνα και σε ξενερωναν..και ολα τα τετοιου ειδους τραγουδια εχουν πανω κατω την ιδια μελωδια..επισης μου σπανε τα νευρα πλεον τα ποπ τραγουδακια που εχουν βγει -παραβγει θα ελεγα καλυτερα- με ενα ψιλοποπ ρεφρεν που επαναλαμβανεται γυρω στις 4 φορες στη διαρκεια του κομματιου ενω τα υπολοιπα λεπτα γεμιζουν με χιπ χοπ...και ετσι πιθανοτατα να γινεται επιτυχια το κομματι απο το ρεφρεν -και τον γνωστο τραγουδιστη που το ερμηνευει-...τετοια τραγουδια ειναι στυλ..σοκολα-το χρωμα των ρεκ,σαν ερθει η μερα και πολλα πολλα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αν ο τίλος ήτανε "Τα τραγούδια που δεν σιχαίνεστε αυτή την περίοδο" θα έγραφα λιγότερα.. Πλέον, υπάρχουν πολύ λίγα -μπορεί να μην υπάρχουν και καθόλου- τραγούδια που μένουν ζωντανά με την πάροδο του χρόνου.. Τώρα τα περισσότερα τραγούδια έχουν στίχους που είναι σα να τους έγραψαν 5χρονα και επειδή ο κόσμος τα βαριέται πολύ εύκολα βγάζουν καινούργια κάθε καλοκαίρι, Χριστούγεννα και Πάσχα με την ίδια ποιότητα αντί να βγάζουν ποιοτικά που να μένουν για αρκετό καιρό... :/:

Επίσης, σιχαίνομαι την συγκεκριμένη περίοδο (το λέω αυτό για να μείνω εντός θέματος - συνέχεια τα σιχαίνομαι) τα τραγούδια του Χατζηγιάννη.. Τα τραγούδια του είναι σα να έχουν όλα την ίδια μουσική, αλλά διαφορετικούς στίχους.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top