Τεστ Προσωπικότητας

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ENTJ
Extravert(44%) iNtuitive(38%) Thinking(12%) Judging(1%)
You have moderate preference of Extraversion over Introversion (44%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (38%)
You have slight preference of Thinking over Feeling (12%)
You have marginal or no preference of Judging over Perceiving (1%)

Ας πούμε καμιά παραπάνω πληροφορία από απλή ανακοίνωση αποτελεσμάτων!

Λοιπόν, από μια αναζήτηση βγάζει ότι έχω ίδιο τύπο προσωπικότητας με τη Margaret Thatcher και τον Ιωσήφ Στάλιν :eek: αλλά και με Steve Jobs και Αριστοτέλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας πούμε καμιά παραπάνω πληροφορία από απλή ανακοίνωση αποτελεσμάτων!

Λοιπόν, από μια αναζήτηση βγάζει ότι έχω ίδιο τύπο προσωπικότητας με τη Margaret Thatcher και τον Ιωσήφ Στάλιν :eek: αλλά και με Steve Jobs και Αριστοτέλη.

Ο jobs είναι archtype istp(μερικοί τον μπερδεύουν επειδή το μόνο που ξέρουν γι' αυτόν είναι οι παρουσιάσεις του), οι άλλοι κλασικοί entj που νομίζω σου βγαλε. Οι ENTJ είναι κατ' εμ'ε οι καλύτεροι ηγέτες καθώς μπορούν να ισορροπούν το long term planning με την πλήρη επίγνωση του τωρινού περιβάλλοντος, ενώ μπορούν να μάθουν όσα πράγματα σε όσο βάθος χρειάζεται. Ο Bill Gates το δείχνει πάρα πολύ καλά καθώς κατάφερε να μάθει σε τεράστιο βάθος πάρα πολλά διαφορετικά πράγματα και να καταστρέψει τον ανταγωνισμό του ενώ ακόμα και μετά την έξοδο του από τη Microsoft συνέχισε να κάνει ουσιαστικά το ίδιο - αυτό που κάνει καλύτερα.

Βέβαια όλα αυτά τα χαρίσματα θα έρθουν στην επιφάνεια μόνο αν από πίσω υπάρχουν χρόνια μόχθου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
INFP
Introvert(59%) iNtuitive(38%) Feeling(12%) Perceiving(25%)
You have distinct preference of Introversion over Extraversion (59%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (38%)
You have slight preference of Feeling over Thinking (12%)
You have moderate preference of Perceiving over Judging (25%)
Ας πω και γω. Γνωστοί INFPs: Jean-Jacques Rousseau, Albert Camus, George Orwell, Franz Kafka, Όμηρος, John Lennon, Kurt Cobain, Julia Roberts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο jobs είναι archtype istp(μερικοί τον μπερδεύουν επειδή το μόνο που ξέρουν γι' αυτόν είναι οι παρουσιάσεις του), οι άλλοι κλασικοί entj που νομίζω σου βγαλε. Οι ENTJ είναι κατ' εμ'ε οι καλύτεροι ηγέτες καθώς μπορούν να ισορροπούν το long term planning με την πλήρη επίγνωση του τωρινού περιβάλλοντος, ενώ μπορούν να μάθουν όσα πράγματα σε όσο βάθος χρειάζεται. Ο Bill Gates το δείχνει πάρα πολύ καλά καθώς κατάφερε να μάθει σε τεράστιο βάθος πάρα πολλά διαφορετικά πράγματα και να καταστρέψει τον ανταγωνισμό του ενώ ακόμα και μετά την έξοδο του από τη Microsoft συνέχισε να κάνει ουσιαστικά το ίδιο - αυτό που κάνει καλύτερα.

Βέβαια όλα αυτά τα χαρίσματα θα έρθουν στην επιφάνεια μόνο αν από πίσω υπάρχουν χρόνια μόχθου.

Πολύ ανταγωνιστικοί οι ENTJ. Ικανοί και έξυπνοι, αλλά... ανταγωνιστικοί. :hmm:

Ας πω και γω. Γνωστοί INFPs: Jean-Jacques Rousseau, Albert Camus, George Orwell, Franz Kafka, Όμηρος, John Lennon, Kurt Cobain, Julia Roberts

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
εσύ πήρες τους καλύτερους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι το ξεχασα αυτο και ανταγωνιστικοι ισως οι πιο ανταγωνιστικοι μαζι με τους istj.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
INTP: Bill Gates, Albert Einstein, Isaac Newton, Blaise Pascal, Aemon Targaryen (lol), Varys (double lol).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
infp και εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Παιδιά τι είναι το introverted intuition (Ni), Extraverted feeling (Fe) και ολα αυτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Παιδιά τι είναι το introverted intuition (Ni), Extraverted feeling (Fe) και ολα αυτα?

Δεν ξέρω να σου απαντήσω, όμως θα σου ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστήσεις :clapup:
Με υγεία, αγάπη, προκοπή... και ότι άλλο επιθυμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Δεν ξέρω να σου απαντήσω, όμως θα σου ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστήσεις :clapup:
Με υγεία, αγάπη, προκοπή... και ότι άλλο επιθυμήσεις.
Αωωω σε ευχαριστω παρα πολύ!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Παιδιά τι είναι το introverted intuition (Ni), Extraverted feeling (Fe) και ολα αυτα?
Νομίζω το πρώτο σημαίνει πως είσαι εσωστρεφής και δεν εξωτερικεύεσαι και το δεύτερο πως είσαι εξωστρεφής. Χωρίς να είμαι και 100% σίγουρη απλά από την ερμηνεία των λέξεων, ας μας πει και κάποιος άλλος που ίσως ξέρει καλύτερα.
Να σου ευχηθώ κι εγώ καλά Χριστούγεννα με την ευκαιρία και να τα εκατοστήσεις!:santa::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thatcherite

Νεοφερμένος

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Introvert(9%) iNtuitive(9%) Thinking(34%) Perceiving(19%)

You have slight preference of Introversion over Extraversion (9%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (9%)
You have moderate preference of Thinking over Feeling (34%)
You have slight preference of Perceiving over Judging (19%)

Προτεινομενα career paths:

Scientist
Physicist
Chemist
Photographer
Strategic Planner
Mathematician
University Professor
Computer Programmer
Systems Analyst
Technical Writer
Engineer
Attorney
Judge
Forensic Research
Park Ranger
Mechanic

Δεν μου προκαλεσαν καμια εκπληξη τα αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Νομίζω το πρώτο σημαίνει πως είσαι εσωστρεφής και δεν εξωτερικεύεσαι και το δεύτερο πως είσαι εξωστρεφής. Χωρίς να είμαι και 100% σίγουρη απλά από την ερμηνεία των λέξεων, ας μας πει και κάποιος άλλος που ίσως ξέρει καλύτερα.
Να σου ευχηθώ κι εγώ καλά Χριστούγεννα με την ευκαιρία και να τα εκατοστήσεις!:santa::birthday:
Σας ευχαριστώ πολύ!! Επίσης! :D

Το έψαξα και κάτι βρήκα ότι το πρώτο σημαίνει πως εσωτερικεύω τη διαίσθησή μου και το δεύτερο πως εξωτερικεύω το συναίσθημα. Δηλαδή το πρώτο δείχνει ότι καμιά φορά με πιάνουν κάτι ξαφνικά ''αχά!'' και κάτι απότομες συνειδητοποιήσεις σε άσχετες ώρες και μάλιστα χωρίς να το καταλαβαίνω, λόγω του ότι σκέφτομαι χωρίς να το ξέρω ότι σκέφτομαι και εκτός αυτού, δεν σκέφτομαι ποτέ φωναχτά, αλλά μόνο μέσα στο κεφάλι μου. Αυτό λέγεται Introverted iNtuition (Ni).

Όσον αφορά το Extraverted Feeling (Fe), σημαίνει πως παρότι έχω προσωπικές αξίες και κρίνω βάση αυτών μερικές φορές, έχω κυρίως την τάση να εξωτερικεύω το συναίσθημά μου και να κρίνω τα πράγματα με βάση ένα σύστημα παγκόσμιων αξιών και όχι με βάση ένα σύνολο προσωπικών αξιών. Δηλαδή μπορεί να πιστεύω πως η άποψή μου σε ένα θέμα είναι καλύτερη (με βάση τις αξίες μου), αλλά τελικά θα κάνω αυτό που είναι καλύτερο για τον υπόλοιπο κόσμο γύρω μου (με βάση τις αξίες του κόσμου). Π.χ. θα πω αυτό που θέλει να ακούσει ο άλλος και όχι αυτό που πιστεύω ειλικρινά για ο,τι λέει. Ή θα πάρω μια απόφαση αφού μπω στη δική του θέση πρώτα και αφού δω τη δική του οπτική γωνία. Επίσης δείχνει πως κατανοώ τα συναισθήματα των άλλων (συμπάθεια: συν+παθαίνω) και έχω ενσυναίσθηση.

Τουλάχιστον αυτά διάβασα. Δε ξέρω κατά πόσο ισχύουν.... :redface::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Το κανα και γω έτσι από περιέργεια περισσότερο. Ιδού λοιπόν:
INTJ
Introvert(9%) iNtuitive(3%) Thinking(59%) Judging(38%)
You have slight preference of Introversion over Extraversion (9%)
You have marginal or no preference of Intuition over Sensing (3%)
You have distinct preference of Thinking over Feeling (59%)
You have moderate preference of Judging over Perceiving (38%)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Λοιπόν, έκανα μια έρευνα όσον αφορά τους 16 τύπους προσωπικότητας και κατέληξα στα εξής αποτελέσματα: (θα χρησιμοποιήσω για παράδειγμα ένα κουτί)

Cognitive Functions

Se (εξωστρεφής αίσθηση): ''Αισθάνομαι το κουτί''
Μπορώ να δω/ακούσω/μυρίσω/αγγίξω/γευτώ το κουτί αυτή τη στιγμή

Si (εσωστρεφής αίσθηση): ''Θυμάμαι το κουτί''
Έχω μια καλή/κακή ανάμνηση του κουτιού και ανακαλώ όλες τις λεπτομέρειες


Ne (εξωστρεφής διαίσθηση):'' Έχω εμπνεύσεις σχετικά με τα πράγματα που μπορώ να κάνω με το κουτί''
Μπορώ να δημιουργήσω ιδέες και να ανακαλύψω καινούργια κομμάτια του κουτιού, κοιτώντας τη γενική του εικόνα

Ni (εσωστρεφής διαίσθηση): ''Βλέπω τις προοπτικές του κουτιού με βάση το νόημά του''
Προβλέπω το πιθανό μέλλον του κουτιού, αναλογιζόμενος μοτίβα, σημάδια, πρότυπα και το λόγο που υπάρχει


Te (εξωστρεφής σκέψη): ''Άσε με να μιλήσω για το κουτί''
Ήδη οργάνωσα τις σκέψεις μου και θέλω άμεσα να πω τι πιστεύω για το κουτί

Ti (εσωστρεφής σκέψη): ''Άσε με να σκεφτώ για το κουτί''
Χρειάζομαι χρόνο για να υπεραναλύσω και να κατηγοριοποιήσω το κουτί στο μυαλό μου


Fe (εξωστρεφές συναίσθημα): ''Πώς επηρεάζει το κουτί τους άλλους;''
Απορροφώ τα συναισθήματα των ανθρώπων και με απασχολεί το πώς το κουτί τους επηρεάζει

Fi (εσωστρεφές συναίσθημα): ''Πώς επηρεάζει το κουτί εμένα;''
Ενδιαφέρομαι για το πώς το κουτί πρόκειται να επηρεάσει εμένα, τις αξίες μου και την αυθεντικότητά μου

Αυτά είναι τα Cognitive Functions για κάθε τύπο:
ENFP: Ne – Fi – Te – Si
INFP: Fi – Ne – Si – Te
INFJ: Ni – Fe – Ti – Se
ENFJ: Fe – Ni – Se – Ti
ISTJ: Si – Te – Fi – Ne
ESTJ: Te – Si – Ne – Fi
ISTP: Ti – Se – Ni – Fe
ESTP: Se – Ti – Fe – Ni
INTJ: Ni – Te – Fi – Se
INTP: Ti – Ne – Si – Fe
ENTJ: Te – Ni – Se – Fi
ENTP: Ne – Ti – Fe – Si
ISFJ: Si – Fe – Ti – Ne
ISFP: Fi – Se – Ni – Te
ESFJ: Fe – Si – Ne – Ti
ESFP: Se – Fi – Te – Ni
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nst

Νεοφερμένος

Η nst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
https://www.16personalities.com/el/η-θεωρία-μας

Η Σελιδα και τα τεστ στην γλωσσα μας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Να κάνω μια διόρθωση στη παραπάνω θεωρία μου για τις Cognitive Functions..
Στο Sensing στο 2ο μέλος που δίνω ένα παράδειγμα για το Si , δεν ισχύει ότι θυμάμαι το κουτί, ούτε ότι έχω μια καλή/κακή ανάμνηση του κουτιού και ανακαλώ όλες τις λεπτομέρειες. Η σωστή λειτουργία είναι η εξής:

Si (εσωστρεφής αίσθηση): ''Μου θυμίζει κάτι αυτό το κουτί''
Ανακαλώ μία ανάμνηση η οποία μου θυμίζει το κουτί, χρησιμοποιώντας τις αισθήσεις μου

Δηλαδή το Si, δεν σημαίνει ότι ανακαλώ την ανάμνηση αυτού του συγκεκριμένου κουτιού. Σημαίνει ότι ενώ είμαι σε άμεση επαφή με το αληθινό κουτί (αυτή τη στιγμή), φέρνω στο μυαλό μου μία ανάμνηση, την οποία για κάποιο λόγο μου θυμίζει το κουτί που έχω τώρα μπροστά μου. Ας υποθέσουμε πως αντί για κουτί έχω ένα κόκκινο πουκάμισο.

Π.χ. Se --> Αισθάνομαι το πουκάμισο αυτή τη στιγμή με (ίσως) όλες τις αισθήσεις μου. Το βλέπω, το φορώ, το αγγίζω, το μυρίζω, ακούω τον ήχο που κάνει την ώρα που το δοκιμάζω κλπ κλπ.

Ωστόσο..

Π.χ. Si --> Αυτό το κόκκινο πουκάμισο μου θυμίζει έντονα ένα άλλο κόκκινο πουκάμισο που είχε φορέσει ένας ξάδελφός μου στο πάρτι μιας φίλης μας πριν 2 χρόνια και θυμάμαι ότι ήταν από το ίδιο υλικό γιατί το είχα πιάσει [άρα θυμάμαι την αίσθηση που το άγγιξα (αφή)].

Είναι λοιπόν όταν ανακαλείς μια ανάμνηση από κάτι που σου τράβηξε το ενδιαφέρον (π.χ. πουκάμισο), επειδή έχω στο μυαλό μου την αίσθησή του (αφή, μυρωδιά, όψη κλπ)

Αντιλαβού? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
https://www.16personalities.com/el/η-θεωρία-μας

Η Σελιδα και τα τεστ στην γλωσσα μας.:)
Ετυχε να κανω και εγω αυτο το τεστ χτες και ειμαι Architect-INTJ-T.
Ομολογω οτι δεν εξεπλαγη απο το αποτελεσμα,αλλα απο το γεγονος οτι μονο το 0,8% των γυναικων εχει τετοια προσωπικοτητα(αναμεσα τους και η Michelle Obama).:redface:
Μελετησα το πραγμα λιγο παραπανω και ελεγε οτι τετοια ατομα ασχολουνται με science,enginnering και τα σχετικα.Σε αυτο το σημειο γελασα πολυ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγω ειμαι ESTJ, δεν άλλαξε κατι απο την τελευταία φορα που έκανα το τεστ :hehe:
Οι ESTJ είναι οι εκπρόσωποι της παράδοσης και της τάξης και χρησιμοποιούν την αντίληψή τους για το τι είναι σωστό, λάθος και κοινωνικά αποδεκτό για να ενώσουν οικογένειες και κοινότητες. Οι άνθρωποι με τύπο προσωπικότητας ESTJ ενστερνίζονται τις αξίες της ειλικρίνειας, της αφοσίωσης και της αξιοπρέπειας. Οι άλλοι τους εκτιμούν για τις ξεκάθαρες συμβουλές και την καθοδήγηση που προσφέρουν και εκείνοι τους οδηγούν μετά χαράς ως ηγέτες σε δύσκολους δρόμους. Οι ESTJ είναι περήφανοι που ενώνουν τους ανθρώπους και συχνά έχουν το ρόλο του οργανωτή της κοινότητας, δουλεύοντας σκληρά για να ενώσουν τους πάντες για τον εορτασμό τοπικών γεγονότων ή για την υπεράσπιση των παραδοσιακών αξιών που συνδέουν τις οικογένειες και τις κοινότητες.
Οι περισσότεροι αμερικανοί πρόεδροι ηταν ESTJ λεει. ηγετικός τύπος λοιπον :popcorn: Παντως όντως θέλω να εχω πάντα τον έλεγχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Έκανα το τεστ πριν λίγες μέρες (στην Ελληνική version) και μου βγήκε αυτός ο τύπος προσωπικότητας, δηλαδή INFP-A/INFP-T.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top