Τεστ με 16 προσωπικότητες

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ήμουν 1000% σίγουρη, αυτό υποψιάστηκα.
Τώρα θα μοιραστείς τα αποτελέσματά σου μαζί μας ή όχι;
Θα τα μοιραστώ κουκλίτσα μου, παίξε εσυ, να δειξεις πρωτα ποσο κρινος εισαι και μετα θα σκασει μυτη ο Θεος του Σκότους :devil:
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Θα τα μοιραστώ κουκλίτσα μου, παίξε εσυ, να δειξεις πρωτα ποσο κρινος εισαι και μετα θα σκασει μυτη ο Θεος του Σκότους :devil:
Έπαιξα και απ' ό,τι φαίνεται δεν είμαι καθόλου κρίνος. Ευτυχώς όμως βγήκα αυτό που περίμενα (και που κυρίως ήθελα πάρα πολύ):

1709398999509.png

1709398999429.png

1709398946904.png

1709399071971.png

Δε με έχω για τόσο Μακιαβελική βέβαια, αλλά τέλος πάντων.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
1709399403083.png


1709399427502.png

1709399438720.png

1709399448952.png
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Στοίχημα ότι θα μας φανερωθεί κανένας Βάλντερ τώρα με Machiavellism 5/5
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Και εμένα πολύ Μακιαβελικό με έβγαλε, δε το περίμενα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Έπαιξα και απ' ό,τι φαίνεται δεν είμαι καθόλου κρίνος. Ευτυχώς όμως βγήκα αυτό που περίμενα (και που κυρίως ήθελα πάρα πολύ):

View attachment 130268Δε με έχω για τόσο Μακιαβελική βέβαια, αλλά τέλος πάντων.
4,1 Μακιαβελική; Σε αγαπώ.-


Εγω, μωρά μου λατρεμένα, πάρτε με, δικός σας:

Dark Triad Test Results.png



Gag, fuck and shit!
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Και εμένα πολύ Μακιαβελικό με έβγαλε, δε το περίμενα
Ε εγώ το περίμενα λίγο. Και βασικά το προτιμώ από το να έβγαινα ψυχοπαθής ή ναρκισσίστρια.
Βασικά εμείς έχουμε πάνω κάτω ίδια αποτελέσματα για άλλη μια φορά σε κάποιο τεστ :laugh:
4,1 Μακιαβελική; Σε αγαπώ.-


Εγω, μωρά μου λατρεμένα, πάρτε με, δικός σας:

Dark Triad Test Results.png



Gag, fuck and shit!
Τι σας έλεγα; 5/5 ο Αυτοκράτορας.
Εύγε, έτσι πρέπει να είμαστε, να πατάμε επί πτωμάτων για το σκοπό μας :diablo:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,821 μηνύματα.
Ε εγώ το περίμενα λίγο. Και βασικά το προτιμώ από το να έβγαινα ψυχοπαθής ή ναρκισσίστρια.
Βασικά εμείς έχουμε πάνω κάτω ίδια αποτελέσματα για άλλη μια φορά σε κάποιο τεστ
Εννοείται, το να είσαι διπλωματικός είναι δείγμα ευφυΐας κατά την άποψή μου, αρκεί να μη ξεφεύγει και σπα την ηθική.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Screenshot_2024-03-02-19-25-54-032_com.android.chrome.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αναμενόμενα τα αποτελέσματα.... Για ορισμένους ( χμμμ δε λέω για ποιους)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Α και εμένα παρόμοιο αποτέλεσμα , αλλά δεν μου φαίνεται σωστό το αποτέλεσμα.

Το θέμα είναι αν εμείς κρατάμε μυστικά πχ από τους υπόλοιπους και όχι αν θεωρούμε καλό να κρατάει κανείς μυστικά . Είναι σαν λέει πως πρέπει να γίνει κανείς ηγεμόνας η τέλος πάντων να επιβιώσει ; ε συμφωνούμε με τον Μακιαβέλι , τι θα πούμε να πηγαίνεις με το σταυρό στο χέρι ; :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top