Τεστ με 16 προσωπικότητες

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Εγώ το έψαξα το τεστ τωρα, όμως ρωτάει και άλλα πράγματα οπότε μάλλον το λουλουδακι ξέρει κάποια άλλη version
Να μας την δειξεις γιατί κι εμένα μου το κάνανε πριν 20 χρόνια προφορικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Devil αντε πουλάκι μου
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.
Να μας την δειξεις γιατί κι εμένα μου το κάνανε πριν 20 χρόνια προφορικά
Σε παρακαλούμε ΕΚΛΙΠΑΡΟΥΜΕ, δώσε μας την απάντηση και μην χρονοτριβείς άλλο
Όλο το φόρουμ κρέμεται από τα χείλη σου
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Να μας την δειξεις γιατί κι εμένα μου το κάνανε πριν 20 χρόνια προφορικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Devil αντε πουλάκι μου
μα δεν θα απαντήσει ο devil , μας ξεκαθάρισε ότι αλλού είναι το μυαλό του :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Φφφφφ αντε ποια ειναι η ερώτηση ;;;; εχω να πάω κ γυμναστήριο
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Σκέψου έναν κύβο. Αυτό.
Και περιέγραψέ τον

Μμμ οκ

Για κάποιο λόγο μου έρχεται στο μυαλό ένας τρισδιαστατος κυβος λευκός η γκρι... Τα χρώματα γκρι μου αρέσουν πχ σε τραπέζια του ΙΚΕΑ.

Τι άλλο να πω ;
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Μμμ οκ

Για κάποιο λόγο μου έρχεται στο μυαλό ένας τρισδιαστατος κυβος λευκός η γκρι... Τα χρώματα γκρι μου αρέσουν πχ σε τραπέζια του ΙΚΕΑ.

Τι άλλο να πω ;
πόσο μεγάλος είναι και αν ανοίγει..
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Πόσο μεγάλος είναι,από τις υλικό και αν ανοίγει
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
πόσο μεγάλος είναι και αν ανοίγει..

Κανονικου μεγέθους. Περίπου ως το υψος του αναλογία μου χαχα 1.80 είμαι βάλε το πολυ ένα μέτρο υψος.

Αν ανοίγει για να μπεις μέσα ; μπα όχι. Μόνο από πανω να βαζω καθαρά ρουχα μέσα.

Υλικό υφασμάτινο γκρι με μεταλλικες γωνίες.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Από πάνω να βάζεις καθαρά ρουχα μέσα.. τυπου ντουλαπάκι? Αχαχαχ καλο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Από πάνω να βάζεις καθαρά ρουχα μέσα.. τυπου ντουλαπάκι? Αχαχαχ καλο

Ε ναι. Εχω ένα τέτοιο από ΙΚΕΑ αλλά είναι παραλληλόγραμμο. Ωραία ειναι αυτα. Να έχεις άμεσα διαθέσιμα τα ρουχα που θες να φοράς.
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Το μέγεθος μας λέει πόσο σημαντικούς θεωρούμε τον εαυτο μας

Ένα νορμαλ μέγεθος και το πιο συνηθισμένο ειναι κάπου 15-30 cm.

,
Το υλικό μας δείχνει τις αντοχές που εχουμε απέναντι στις δυσκολίες τις ζωής..
Πχ.. το γυαλί ,κόβεται δύσκολα, ειναι αδιάβροχο, διάφανο, μπορείς να δεις από την άλλη πλευρά μα σε προστατεύει.. (δυνατό κ ευθραυστο,χρησιμο,χρηστικο)

Σπάει εύκολα και 1 φορά.. η λίγες τέλος.παντων.. όμως..
Αν το λιώσουμε σε υψηλές θερμοκρασίες μπορούμε να το καλουπωσουμε σε άλλο σχήμα και να το ξαναφτιάξουμε..

Και να σπάσει, παραμένει γυαλι .. ( ακέραιος χαρακτήρας σε γενικές γραμμές)

Το μεταλλο πχ.

Είναι πολύ σκληρό τρελες αντοχές, αδιάβροχο, αθραυστο,δεν μπορείς να το κόψεις...
Λιωνει δυυυσκολα.. μα έτσι κ λιώσει αλλάζει μορφή δυυυσκολα μα παραμένει μεταλο.. (ο.εαυτος.του)

Δυσκαμπτο, συγκεκριμένο, βαρύ

Έτσι και πέσει μέσα στην θάλασσα μπλουυυυυμ
Παει στον πατο και μενει εκει για παντα.. ακουνιτο..
Έτσι και πεσει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το ξύλο.πχ...

Φυσικό, δεν κάνει κακό στο περιβαλλον ,συνυπάρχει σε μια αρμονία και κανόνες της φύσης..

Εύχρηστο ... κόβεται και παίρνει οποιαδήποτε μορφή.. έπιπλα.. καράβι.. τραπέζι, ξύλο.κοπης.. χρήσιμο..

Επιπλέει.. οποτε έξτρα αντοχη..μα καίγεται..

Μια.φορα καίγεται, αν κάνει γίνεται κάρβουνο η στάχτη, αλλάζει μορφή μια για παντα..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υλικό πχ υφασμάτινο ...με μια μικρή επένδυση.. πχ χαρτόνι από.μεσα..

Χμ...ευθραυστο ατομο πολύ..

Βοηθητικό, χρηστικο ,γίνεται ρούχο.. κουρτίνες..τσάντα... κουβέρτες ..αιωρα.... κουτάκι για ρούχα :bleh:
Σκεπάζεσαι, κρύβεσαι, παίζεις...

Μα βρέχεται.. σκίζεται, παίρνει φωτιά.. κόβετε ακόμη και με ψαλίδι..

Δεν αλλάζει το είναι του ,παραμένει ο εαυτός του (ύφασμα) εκτός και αν κάει (σοβαρή ζημιά.. δυσκολια στην ζωή.. )

Αν έχει επένδυση χαρτονακι ε κάπως καλυτερα πιο δυνατό..

Αν έχει μεταλλικό σκελετό., έχει ένα.στηριγμα.. μια αντοχη έξτρα.. μια μορφη πιο συγκεκριμένη κ κάπως πιο γερή..

Λυγίζει..δεν είναι άκαμπτο τελείως..

Αν βουλιάξει.. βουλιάζει μα το ύφασμα βοηθάει το.νερακι να το μετακινήσει έστω και λίγο.. Να το μεταφερει..

Μπορεί το ύφασμα να σκιστεί να καει κλπ αλλά ο σκελετός κάπως θα.μεινει συγκεκριμένος και μπορείς να ξαναραψεις ένα ύφασμα από πάνω του..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έμεινε αλλο υλικό? Ξέχασα κάτι?

..το αν ανοίγει μας λέει αν ειμαστε πραγματικά διατεθειμένοι να ανοίξουμε και να εμπιστευτούμε πραγματικα κάποιον..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το χειρότερο μου ήταν πάντα όταν κάποιος έλεγε πχ 10cm μεγάλο συμπαγή σαν πέτρα..δεν ανοίγει.. το βάζω στην χούφτα η στην τσεπη..

Ειναι ο τυπος "δεν αλλάζω αυτός είμαι κ αν σαρεσειιιι βαρυμαγκας "
 
Τελευταία επεξεργασία:

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,601 μηνύματα.
Σε αγωνιώδη αναμονή για το νεο quiz, αφού ο" κύβος ερρίφθη "
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,968 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ας πάμε στα πιο σοβαρά. Πόσο Dark Triad (Ναρκισσοι, Μακιαβελλικοί, Ψυχοπαθείς), είστε:

 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,742 μηνύματα.
Ας πάμε στα πιο σοβαρά. Πόσο Dark Triad (Ναρκισσοι, Μακιαβελλικοί, Ψυχοπαθείς), είστε:

Ώπας, αυτά είναι τα ωραία. Να τα δικά μου αποτελέσματα:
Βασικά, κάτσε, περίμενε. Εσύ γιατί δε μας δείχνεις τα δικά σου; Ποια είναι η παγίδα εδώ; :sly:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ώπας, αυτά είναι τα ωραία. Να τα δικά μου αποτελέσματα:
Βασικά, κάτσε, περίμενε. Εσύ γιατί δε μας δείχνεις τα δικά σου; Ποια είναι η παγίδα εδώ; :sly:
Μαλλον προσπαθω να σας χειραγωγήσω! :devil:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Καπως μπερδεύτηκα ρε παιδακι μου
Screenshot_20240302_184845_Samsung Internet.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Επεξηγηση του τεστ (οπως το καταλαβα):

Μετράει καθε ενα απο τα 3 χαρακτηριστικά, σε κλίμακα απο το 1 (Χαμηλο) ως το 5 (Υψηλό) και σε συγκρινει διπλα με τον ενηλικο αμερικανικο πληθυσμο και σου λεει ποσο ποσοστο ειναι λιγότερο ταδε (Ναρκισσοι, Μακιαβελλιστές, Ψυχοπαθεις) απο σενα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top