Τεστ με 16 προσωπικότητες

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Σκεφτείτε έναν κύβο, ποσο μεγάλος είναι
Από τι υλικό είναι και αν ανοίγει.:)
Μεγάλος φτιαγμένος από παγωμένο κρύσταλλο
μαύρο χρώμα
με τις άκρες του λείες και τέλεια σχηματισμένες
και να μην ανοίγει .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Κατι παρόμοιο με τη @Nascentes morimur με καποιες παραλλαγές.

Μεταλλικό με σκαλιστά σχέδια, μαυρο χρώμα, άριστα σχηματισμενες ακμές κλπ και να ανοίγει μόνο στο κέντρο, που φτανει ως τον ζεστό πυρήνα το άνοιγμα
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Πάντως πώς μας κατάφερε η Λουλουδάκι και μιλάμε για κύβους όλοι με τέτοια ζέση δεν μπορώ να καταλάβω. Εγώ την παραδέχομαι :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Πάντως πώς μας κατάφερε η Λουλουδάκι και μιλάμε για κύβους όλοι με τέτοια ζέση δεν μπορώ να καταλάβω. Εγώ την παραδέχομαι :laugh:

Για όσους βλέπουν σταρ τρεκ, εκεινοι ξέρουν

1709214254430.png
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Θα πω πως το έχω κάνει το τεστ αυτό σε οοοο όλους

@Valder ξέχασες μέγεθος
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Μεγάλος κι εμένα, σαν της Μοριμουρ
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Ο μικρότερος που μου έχουν πει ήταν όσο ένα ζάρι, την απάντηση αυτή την είχε δώσει ένας Έφηβος.

Ο μεγαλύτερος κύβος ήταν όσο το σύμπαν.. και περιεργως τον τύπο που είχε δώσει αυτή την απάντηση τον φωνάζανε "θεο" αυτό ήταν το παρατσούκλι του και μάλιστα είχε φτιάξει μια οικοκοινοντητα ,μεγάλη μορφή Ο τυπάς

Α είναι ο Devil ακόμη.. θα περιμένω
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Ο μικρότερος που μου έχουν πει ήταν όσο ένα ζάρι, την απάντηση αυτή την είχε δώσει ένας Έφηβος.

Ο μεγαλύτερος κύβος ήταν όσο το σύμπαν.. και περιεργως τον τύπο που είχε δώσει αυτή την απάντηση τον φωνάζανε "θεο" αυτό ήταν το παρατσούκλι του και μάλιστα είχε φτιάξει μια οικοκοινοντητα ,μεγάλη μορφή Ο τυπάς

Α είναι ο Devil ακόμη.. θα περιμένω
Τι να περιμένεις, ο λαός αδημονεί για την απάντησή σου :laugh:
Τουλάχιστον ας τον κάνουμε ταγκ μήπως και το δει και λάβουμε απάντηση @Devil
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,793 μηνύματα.
Τι να περιμένεις, ο λαός αδημονεί για την απάντησή σου :laugh:
Τουλάχιστον ας τον κάνουμε ταγκ μήπως και το δει και λάβουμε απάντηση @Devil

Εγω για τριγωνάκια ξέρω .... οχι για κύβους.

Πχ τα Μπραζιίλιαν το καλοκαιρι :D

(γαμάω τη κουβέντα το ξέρω)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Εγω για τριγωνάκια ξέρω .... οχι για κύβους.

Πχ τα Μπραζιίλιαν το καλοκαιρι :D

(γαμάω τη κουβέντα το ξέρω)
Απάντα ρε πουλάκι μου εκει πέρα να καταλήξουμε κάπου με τους κύβους γιατι περιμενει μισό φόρουμ την απάντησή σου κι εσύ σκέφτεσαι το ιδρωμένο πουσι του καλοκαιριού.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Απάντα ρε πουλάκι μου εκει πέρα να καταλήξουμε κάπου με τους κύβους γιατι περιμενει μισό φόρουμ την απάντησή σου κι εσύ σκέφτεσαι το ιδρωμένο πουσι του καλοκαιριού.
Μην έχεις αγωνία.. Απότι κατάλαβα από την εισαγώγή, μάλλον θα σε βγάλει ΘΕΟ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ..:P
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.
Εγώ το έψαξα το τεστ τωρα, όμως ρωτάει και άλλα πράγματα οπότε μάλλον το λουλουδακι ξέρει κάποια άλλη version
 
Τελευταία επεξεργασία:

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Μην έχεις αγωνία.. Απότι κατάλαβα από την εισαγώγή, μάλλον θα σε βγάλει ΘΕΟ ΤΟΥ ΣΚΟΤΟΥΣ..:P
Δεν πα να με βγάλει και ότι είμαι η Μπάρμπι παρτουζοεισπράκτορας στο ΚΤΕΛ με τους δονητές, ενα τεστ ειναι, για πλακούλα τα κάνουμε.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,734 μηνύματα.
Και εγώ σκέφτηκα να το ψάξω, αλλά είπα να περιμένω την επίσημη απάντηση.
Αν και εντάξει, σίγουρα η απάντηση θα έχει στοιχεία του στυλ "ανοίγει ο κύβος; Είστε ανοιχτός άνθρωπος" κλπ κλπ. Έχω κάνει άπειρα τέτοια τεστ, όλα πάνω κάτω τα ίδια λένε.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,830 μηνύματα.
Και εγώ σκέφτηκα να το ψάξω, αλλά είπα να περιμένω την επίσημη απάντηση.
Αν και εντάξει, σίγουρα η απάντηση θα έχει στοιχεία του στυλ "ανοίγει ο κύβος; Είστε ανοιχτός άνθρωπος" κλπ κλπ. Έχω κάνει άπειρα τέτοια τεστ, όλα πάνω κάτω τα ίδια λένε.
Ακριβώς
Κάποτε έκανα πολλά quiz για να με πάρει ο ύπνος 🤣
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top