Τεστ με 16 προσωπικότητες

Athens2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Athens2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Εμένα βγήκε ENFP-A και καλώς ή κακώς είναι αρκετά ακριβές ακόμα και στην πιο λεπτομερή περιγραφή. Παρόλο που αυτές οι περιγραφές γενικά είναι γραμμένες με ένα τέτοιο τρόπο ώστε λίγο πολύ να ταυτίζεται κανεις με όλες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ENTP αλλά έχω και στοιχεία από ENTJ.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Ο τύπος προσωπικότητάς σας είναι:
Λογιστής
ISTJ-t
O τύπος προσωπικότητας Λογιστή θεωρείται ο πιο πολυπληθής, αφού αποτελεί περίπου το 13% του πληθυσμού.

Ναι με έβγαλε με το μπούγιο, εμένα που είμαι ο πιο unique άνθρωπος που θα γνωρίσει ποτέ κανείς, επειδή είπα ότι μου αρέσει να έχω ένα σχέδιο. Χαζομάρες. Το απορρίπτω. :pfff:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Ο τύπος προσωπικότητάς σας είναι:
Λογιστής
ISTJ-t
O τύπος προσωπικότητας Λογιστή θεωρείται ο πιο πολυπληθής, αφού αποτελεί περίπου το 13% του πληθυσμού.

Ναι με έβγαλε με το μπούγιο, εμένα που είμαι ο πιο unique άνθρωπος που θα γνωρίσει ποτέ κανείς, επειδή είπα ότι μου αρέσει να έχω ένα σχέδιο. Χαζομάρες. Το απορρίπτω. :pfff:

Ελπίζω να καταλαβαίνεις ποοοοοόσο μέσα πέφτει έτσι ; :redface:
Μην ανησυχείς για τα ποσοστά, είναι καλό που είστε πολλοί. Σημαίνει οτι κάνετε τον κόσμο να γυρίζει λόγω των ικανοτήτων σας .

Αν οι ENTP είμασταν πολλοί,δεν θα δούλευε τίποτα. Ενώ με τους INFJ που θεωρούνται ακόμα πιο σπάνιοι,ο κόσμος δεν θα υπήρχε καν :laugh: . Η φύση δεν παράγει σε ποσότητες ότι δεν είναι εξαιρετικά χρήσιμο ;) .
 

An_uknown_world

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η An_uknown_world αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Μην ανησυχείς για τα ποσοστά, είναι καλό που είστε πολλοί. Σημαίνει οτι κάνετε τον κόσμο να γυρίζει λόγω των ικανοτήτων σας .
Μάλλον στη Ελλάδα δεν είναι και πολλοι με αυτό το σκεπτικό.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν άντεξα το έκανα ... ...
Καλά με αυτά εγώ έχω τρέλα αλλά αυτό που μου έβγαλε τώρα στα γεράματα ομολογώ θα με κάνει να ξανακάνω κάνα δυο μαθήματα αυτογνωσίας 🤔🤔🤔🤔
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210904-071230~2.png
    Screenshot_20210904-071230~2.png
    56.7 KB · Εμφανίσεις: 79

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ταμαμ είναι αυτό για σένα Μαργαρίτα.
Λες βρε Χακ ?
Ε αφού το λες εσύ που με ξέρεις τόσο καλά και με έχεις ψυχολογιση εγώ τι άλλο να πω 🤪

Δεν το λες και κακό αν είναι να ταυτιστώ με μια Βασίλισσα 😂
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20210904-071929~2.png
    Screenshot_20210904-071929~2.png
    78.1 KB · Εμφανίσεις: 76

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Εντάξει! Γιατί δεν ήθελα να διακόψω κι ολας! Εγώ λοιπόν που λέτε έκανα το τεστ πριν από 5 χρόνια και βγήκα ENFJ-T. Τώρα που το ξανά έκανα βγήκα ENTJ-T. Βλέπω και το split τώρα και έχω επηρεαστεί. Μήπως έχω κι εγώ σύνδρομο πολλαπλών προσωπικοτήτων;
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Εντάξει! Γιατί δεν ήθελα να διακόψω κι ολας! Εγώ λοιπόν που λέτε έκανα το τεστ πριν από 5 χρόνια και βγήκα ENFJ-T. Τώρα που το ξανά έκανα βγήκα ENTJ-T. Βλέπω και το split τώρα και έχω επηρεαστεί. Μήπως έχω κι εγώ σύνδρομο πολλαπλών προσωπικοτήτων;

Απάντησες με διαφορετικό τρόπο σε κάποιες ερωτήσεις πιθανότατα. Θα πρότεινα να τις θυμάσαι ή να τις αποθηκεύεις κάπου. Για αυτές δε που δεν είσαι σίγουρη είναι προτιμότερο να βάζεις κάτι στην μέση έτσι ώστε να μην αλλάζει συνεχώς το αποτέλεσμα και να σταθεροποιηθεί.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Απάντησες με διαφορετικό τρόπο σε κάποιες ερωτήσεις πιθανότατα. Θα πρότεινα να τις θυμάσαι ή να τις αποθηκεύεις κάπου. Για αυτές δε που δεν είσαι σίγουρη είναι προτιμότερο να βάζεις κάτι στην μέση έτσι ώστε να μην αλλάζει συνεχώς το αποτέλεσμα και να σταθεροποιηθεί.
Μα όλοι δεν παίζουμε μεταξύ πολλών ;
Και εγώ άλλο πρέπει να είχα βγει παλιά.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Μα όλοι δεν παίζουμε μεταξύ πολλών ;
Και εγώ άλλο πρέπει να είχα βγει παλιά.

Μπορείς να παίζεις μεταξύ κάποιων ναι δεν είναι αδύνατο. Για αυτό είπα οτι στις ερωτήσεις που δεν είμαστε σίγουροι εαν πρέπει να βάλουμε κάτι ως "πολύ" ή "λίγο" είναι προτιμότερο να απαντάμε ουδέτερα. Γιατί έτσι το αποτέλεσμα είναι όσο πιο κοντά γίνεται στην μέση, η οποία είναι και ο μέσος όρος των δυο άκρων στα οποία αμφιταλαντευόμαστε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Εντάξει! Γιατί δεν ήθελα να διακόψω κι ολας! Εγώ λοιπόν που λέτε έκανα το τεστ πριν από 5 χρόνια και βγήκα ENFJ-T. Τώρα που το ξανά έκανα βγήκα ENTJ-T. Βλέπω και το split τώρα και έχω επηρεαστεί. Μήπως έχω κι εγώ σύνδρομο πολλαπλών προσωπικοτήτων;
People DO change. :yes:
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 568 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Όπως είχε πει και μια ηθοποιός σε μια σειρά ''I'd rather hang myself than do another Myer Briggs test''.
Όμως με πήρε από το χέρι μια φίλη και το έκανα πριν μερικά χρόνια.
INFJ είμαι, ό,τι και να σημαίνει αυτό.
Σαν τα ζώδια μου φαίνεται λίγο.
Πολλά από τα χαρακτηριστικά που παρατήρησα είναι αρκετά ασαφή ώστε , με τον ένα τρόπο ή τον άλλο, να μπορούν να ταυτίζονται οι περισσότεροι άνθρωποι.
Δεν πιστεύω πως είναι κακό να ψάχνουμε τον εαυτό μας, ωστόσο ένα τεστ στο διαδίκτυο δεν θα ήταν κάτι που θα έκανα προσωπικά για αυτό τον σκοπό.
Έτσι κι αλλιώς, απαντάμε ανάλογα με το πως βλέπουμε εμείς τον εαυτό μας. Αυτή δεν είναι ολόκληρη η είκονα, για να μπορούμε να πούμε ότι είμαστε ένας συγκεκριμένος τύπος.
 

An_uknown_world

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η An_uknown_world αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
ωστόσο ένα τεστ στο διαδίκτυο δεν θα ήταν κάτι που θα έκανα προσωπικά για αυτό τον σκοπό.
Ναι, το είχαμε αναφέρει εξαρχής πως δεν είναι ένα επιστημονικό εργαλείο. Ωστόσο πολλοί άνθρωποι πιστεύουν πως τους περιγράφει αρκετά καλά. Επίσης σε πολλούς βγάζει λάθος αποτελέσματα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top