Τεστ με 16 προσωπικότητες

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,474 μηνύματα.
Με κέντρισε ο τίτλος, σε διάβασα, κι από περιέργεια το έκανα (σε πολύ λιγότερο από 12 λεπτά, όπως αναφέρει...)...


Ευστοχότατο, θα πω κι εγώ...
 

msvague2023

Νεοφερμένος

Η msvague2023 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ωραίο τεστακι! Το είχα ξεχάσει.. Παλιότερα με έβγαζε intj, τώρα με βγάζει infp. Αρκετά σωστό μπορώ να πω.
 

Guest 586541

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα από τα trends αυτοταμπελοποίησης της σύγχρονης εποχής. Για άλλη μία φορά, μάλλον είσαι αυτό που θα ήθελες να είσαι.

 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,822 μηνύματα.
Βαλανε καινούριες ερωτήσεις από την τελευταία φορά που το έκανα εγώ τουλάχιστον.

Πάντα είμαι ανάμεσα σε αυτό και στο ENFJ-T
Screenshot_20231226_135842_Samsung Internet.jpg
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Κανονικά αυτο πρεπει να κανετε όλοι:

 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,822 μηνύματα.
Κανονικά αυτο πρεπει να κανετε όλοι:

Και ποιος σου είπε ότι δεν το έχουμε κάνει :P
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και ποιος σου είπε ότι δεν το έχουμε κάνει :P
το αποτελεσμα ομως κανεις δεν τολμα να το ανακοινώσει ,αυτη ειναι η ουσια :lol: :lol:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κανονικά αυτο πρεπει να κανετε όλοι:

νωρις ειναι ακομα για πολλους εδω μεσα να την εχουν βρει ακομα ψαχνονται θα πω εγω :bleh::lol:
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,822 μηνύματα.
το αποτελεσμα ομως κανεις δεν τολμα να το ανακοινώσει ,αυτη ειναι η ουσια :lol: :lol:
Αντε καλέ σιγα, εγώ απλά είμαι πολύ vanilla για να κάναμε χαβαλέ, οπότε τι να θίξουμε τώρα. :lol:

Δεν είναι ντροπή η ευχαριστηση με όποιο φετίχ και και να έχεις (εντός μερικών ορίων φυσικά, γιατί έχω ακούσει από ένα psycho ότι του αρέσει να σκέφτεται ότι η άλλη είναι συγγενής του όταν κάνει σεξ κι συγκεκριμένα την αδερφη του, πήγε σε ψυχίατρο για να το λύσει) :scratchhead:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αντε καλέ σιγα, εγώ απλά είμαι πολύ vanilla για να κάναμε χαβαλέ, οπότε τι να θίξουμε τώρα. :lol:

Ποτε δεν ξερεις για παρακατω εφοσον εξαρταται και απο τον ερωτικο συντροφο :)

Με εκείνον πειραματιζεσε και εκεινος ειναι καμια φορα που προτείνει κατι που ο αλλος δεν εχει δοκιμασει !

Η γυναικα ειναι γεγονος οσο μεγαλωνει ανακαλυπτει ολο και περισσοτερο την σεξουαλικοτητα της εξου και οι μεγαλυτερες γυναικες ειναι πιο παγιωμενες ή και απολυτες θα ελεγα πολλες φορες οσο αφορα την επιλογη του ερωτικου συντροφου !
Δεν είναι ντροπή η ευχαριστηση με όποιο φετίχ και και να έχεις (εντός μερικών ορίων φυσικά, γιατί έχω ακούσει από ένα psycho ότι του αρέσει να σκέφτεται ότι η άλλη είναι συγγενής του όταν κάνει σεξ κι συγκεκριμένα την αδερφη του, πήγε σε ψυχίατρο για να το λύσει) :scratchhead:
Τιποτα στο χώρο αυτο δεν ειναι ντροπη αρκει να συναινουν και οι 2 πλευρες και να μην εμπλεκονται ελαττωματικες προσωπικοτητες :P

Τα ορια ειναι ξεχωριστα για τον καθενα μας αρκει να προκαλουν ηδονή και απολαυση στα ατομα που απαρτίζουν την ερωτικη πραξη ..

Σιγουρα δεν επιλεγουμε συντροφους οι οποιοι δεν ειναι συμβατοί με τα δικα μας προσωπικα ορια αν και καμια φορα αυτο ειναι η μεγαλύτερη παγιδα που ερχομαστε να ξεπερασουμε και να μην πεσουμε μεσα , οταν μιλαμε για μακροχρονιες μονιμες ερωτικες σχεσεις :)

Αλλωστε μεσα στα ¨καθήκοντα ¨μας ωστε να θεωρουμαστε εμεις πρωτα καταλληλοι να μπουμε σε μια σχεση ειναι να κατανοούμε ¨πως ειναι απολυτα φυσιολογικο ο συντροφος μας να ειναι διαφορετικος απο εμας ¨
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.
ειμαι ο τυπος <<πρέσβης>>:queen::santa::clapclap:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν είναι ντροπή η ευχαριστηση με όποιο φετίχ και και να έχεις (εντός μερικών ορίων φυσικά, γιατί έχω ακούσει από ένα psycho ότι του αρέσει να σκέφτεται ότι η άλλη είναι συγγενής του όταν κάνει σεξ κι συγκεκριμένα την αδερφη του, πήγε σε ψυχίατρο για να το λύσει) :scratchhead:
Έχω δει role play σε ταινιες οπου ο αδερφός πιανει τη θετη του αδερφη με γκόμενο, και μολις τελειωνει τις αγαπες με το γκομενο της λεει "ελα δω κι εγω μέσα", αλλά είναι ταινιες, θεατράκια, όπως τα mommy and stepson. Ταινίες, ψέμματα, ίσα ίσα για την ίντριγκα κι αυτό με θετή αδερφή διάολε.

Τελικά όλα θα τα ακουσουμε σ αυτη τη ζωή. Οσο ζουμε ακούμε.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,822 μηνύματα.
Έχω δει role play σε ταινιες οπου ο αδερφός πιανει τη θετη του αδερφη με γκόμενο, και μολις τελειωνει τις αγαπες με το γκομενο της λεει "ελα δω κι εγω μέσα", αλλά είναι ταινιες, θεατράκια, όπως τα mommy and stepson. Ταινίες, ψέμματα, ίσα ίσα για την ίντριγκα κι αυτό με θετή αδερφή διάολε.

Τελικά όλα θα τα ακουσουμε σ αυτη τη ζωή. Οσο ζουμε ακούμε.
Ο τύπος παλιά με φλερταρε ξέρω γω αλλά εμένα δεν μαρεζε ούτως ή άλλως, φαινόταν ότι κάτι στο μυαλουδακι δεν πήγαινε πολύ καλά, και επειδή μια φορά ήθελε να μου πει τον καημό του είπα δεν βαριέσαι, θα το δούμε ψυχοθεραπεία σήμερα.

Άρχισε να μου λέει ότι πολλές φορές σκεφτόταν την αδεφφη του ερωτικά και ότι τον αναβε.
Ότι πήγε σε ψυχίατρο έπαιρνε ψυχοφαρμακα αλλά του έχει μείνει σαν φετίχ η ιδέα και κανει ψυχανάλυση.

Φου εγώ, ούτε που με είδατε.
Εξαφανίστηκα.
Ε δεν θα γίνω και Freud με το κάθε περίεργο να πούμε :lol:
Όπως είπες, στα ψέμματα εντάξει μέχρι εκεί σε αυτά που έχουν υπάρξει πάει στο διαολο.
Ολόκληρο ευτυχισμένοι μαζί βλέπαμε και γελούσαμε.

Αλλά ο τύπος μιλάμε με τη βιολογική του αδερφη.
Game of thrones.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ο τύπος παλιά με φλερταρε ξέρω γω αλλά εμένα δεν μαρεζε ούτως ή άλλως, φαινόταν ότι κάτι στο μυαλουδακι δεν πήγαινε πολύ καλά, και επειδή μια φορά ήθελε να μου πει τον καημό του είπα δεν βαριέσαι, θα το δούμε ψυχοθεραπεία σήμερα.

Άρχισε να μου λέει ότι πολλές φορές σκεφτόταν την αδεφφη του ερωτικά και ότι τον αναβε.
Ότι πήγε σε ψυχίατρο έπαιρνε ψυχοφαρμακα αλλά του έχει μείνει σαν φετίχ η ιδέα και κανει ψυχανάλυση.

Φου εγώ, ούτε που με είδατε.
Εξαφανίστηκα.
Ε δεν θα γίνω και Freud με το κάθε περίεργο να πούμε :lol:
Όπως είπες, στα ψέμματα εντάξει μέχρι εκεί σε αυτά που έχουν υπάρξει πάει στο διαολο.
Ολόκληρο ευτυχισμένοι μαζί βλέπαμε και γελούσαμε.

Αλλά ο τύπος μιλάμε με τη βιολογική του αδερφη.
Game of thrones.
Λεω μετα απο αυτη την υπέροχη εξιστόρηση να κανω το τεστ με τις 16 προσωπικότητες, ΤΟ ΑΘΩΟ ΟΧΙ ΤΟ ΑΛΛΟ, να καθαρισει λιγο ο εγκεφαλος απο αυτα που διάβασα. :lol:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,822 μηνύματα.
Ωωωω... ήμουν κι εγώ μέχρι πέρυσι διαμεσολαβιτης τωρα με βγάζει το άλλο πράσινα κι <3 ❤️
Εγω τις περισσότερες φορές βγαίνω ENFJ-T , πρωταγωνιστής δηλαδή, κι νιώθω ότι όντως μου ταιριάζει
Αλλά τώρα έτυχε αυτό 🤷🏼‍♀️ κι τα 2 είναι πολύ καλά ❤️
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Screenshot_20240225_164846_Chrome.jpg


Τι ωραία που μας βγάζει το ίδιο:)


Και έχω ζευγαρωσει τα τελευταία χρόνια μόνο με "Στελεχη" ... :playboy: :hmm:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top