Τεστ με 16 προσωπικότητες

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδια, ντρέπεστε όλοι να έρθετε προς τα δω λιγάκι πιο Evil; :devil:

Στο φόρουμ με τις παναγίτσες είμαι;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
Τελικά δίκιο είχε ο Wonderkid. 4/4 INFJ έχουμε έως τώρα, όσο πάει και αυξανόμαστε.
Οπότε μπαρούφες τα όσα λέει για την σπανιότητα και καλά του συγκεκριμένου τύπου.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,659 μηνύματα.
IMG_0037.jpeg
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Τελικά δίκιο είχε ο Wonderkid. 4/4 INFJ έχουμε έως τώρα, όσο πάει και αυξανόμαστε.
Οπότε μπαρούφες τα όσα λέει για την σπανιότητα και καλά του συγκεκριμένου τύπου.
Δεν παίζει λες να μαζεύτηκε μόνο το σπάνιο είδος στο forum ? :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Πάμε ενα άλλο τεστ με πετράδια, αυτο ειναι ιδανικο να δουμε και ποιοι ταιριάζουν με ποιούς:

Το τεστ θα το βρείτε εδω:


Εδω ειναι η εξήγηση τι ειναι το καθένα.

1709156924043.png




Και εδω ειναι τα δικά μου αποτελέσματα:

1709157054761.png
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
Πάμε ενα άλλο τεστ με πετράδια, αυτο ειναι ιδανικο να δουμε και ποιοι ταιριάζουν με ποιούς:

Το τεστ θα το βρείτε εδω:


Εδω ειναι η εξήγηση τι ειναι το καθένα.

View attachment 130133



Και εδω ειναι τα δικά μου αποτελέσματα:

View attachment 130135
Το πιο σημαντικό δε μας είπες, ποιοι ταιριάζουν με ποιους :laugh:
Πριν κάνω το τεστ μαντεύω τι θα βγω, αλλά ας το κάνω να δω ότι δε θα πέσω έξω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Το πιο σημαντικό δε μας είπες, ποιοι ταιριάζουν με ποιους :laugh:
Πριν κάνω το τεστ μαντεύω τι θα βγω, αλλά ας το κάνω να δω ότι δε θα πέσω έξω
Κάτω κάτω, σου λεει πχ. σε μενα 40% εμεραλντ 31% περλ

Αρα εγω θα ταιριαξω με μια που να έχει περλ πιο πολύ, άντε και ίσως δευτερευον εμεραλντ, αλλα οχι ρουμπι ή ζαφειρι.

Τα συμπληρωματικα αντιθετα συνηθως στα πρώτα δυο.
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Your Result:

Pearl​

Pearl, you looked at the test and considered all four answers before making your choice (as you were instructed when you read through the introduction thoroughly). Though you may have been somewhat uneasy answering some very direct questions, you considered what fit you most and continued on.

Here's how your result compares to others:

40% Emerald

31% Pearl

19% Sapphire

8% Ruby


Η καλύτερη ερώτηση για μένα ήταν αυτή με τα ρούχα :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
χμ νομιζω οτι τα 40-31-19-8 τελικα ειναι πως συγκρινομαστε με αλλους που πηραν το τεστ και οχι δυστυχως τα secondary personalities μας

Δεν πειράζει.
 

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,001 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Και εγώ έτσι κατάλαβα.
Και η μαλακια ειναι οτι θυμαμαι σε ενα βιντεο για επιχειρηματικοτητα που το εξηγουσε καποιος αυτο, οτι εχουμε το primary αλλα εχουμε και secondary και απο κει θυμαμαι τα ταιριασματα αλλα τωρα δεν το βρισκω
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,999 μηνύματα.
Όοοοοοχχιιιι, έπεσα έξω.
Ό,τι και εσείς @rafaela11 και @Valder. I'm a beautiful and shiny emerald :prettyplz:.
Μάλλον τα ποσοστά αυτό που είπατε θα είναι, γιατί και εμένα τα ίδια με βγάζει.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Λοιπον το χα δει σε ενα βιντεο του Dan Lok που εδινε διαλεξη και έλεγε ότι τα πράσινα ταιριαζουν με τα ασπρα, δεν ταιριάζουν με τα κοκκινα κλπ (κυριως για μπίζνα ειναι τα gems, όχι για σχέσεις)

Να αυτη η κυρία εδω στο 27ο λεπτο εξηγει τα Primary & Secondary


ΥΓ: Κοινώς, ταιριάζω με τα κοριτσια πιο πάνω, αλλα με συμπληρώνει η Wonderful.. (παναγιτσα μου)
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Το αποτέλεσμά σας:

Μαργαριτάρι​

Pearl, κοίταξες το τεστ και έλαβες υπόψη σου και τις τέσσερις απαντήσεις πριν κάνεις την επιλογή σου (όπως σου δόθηκε οδηγίες όταν διάβασες διεξοδικά την εισαγωγή). Αν και μπορεί να ήσασταν κάπως ανήσυχοι να απαντήσετε σε ορισμένες πολύ άμεσες ερωτήσεις, σκεφτήκατε τι σας ταιριάζει περισσότερο και συνεχίσατε.

Πώς συγκρίνετε;​

Δείτε πώς συγκρίνεται το αποτέλεσμά σας με άλλα:



40% Σμαράγδι


31% μαργαριτάρι


19% Ζαφείρι


8% Ρουμπίνι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,415 μηνύματα.
Το αποτέλεσμά σας:

Μαργαριτάρι​

Pearl, κοίταξες το τεστ και έλαβες υπόψη σου και τις τέσσερις απαντήσεις πριν κάνεις την επιλογή σου (όπως σου δόθηκε οδηγίες όταν διάβασες διεξοδικά την εισαγωγή). Αν και μπορεί να ήσασταν κάπως ανήσυχοι να απαντήσετε σε ορισμένες πολύ άμεσες ερωτήσεις, σκεφτήκατε τι σας ταιριάζει περισσότερο και συνεχίσατε.
Αχ τι ωραία. Κι άλλο μαργαριταρι. Σώσε με μη με πάρει η άλλη εχμ η καλή μας η Wonderful νι. :bleh:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Πάμε ενα άλλο τεστ με πετράδια, αυτο ειναι ιδανικο να δουμε και ποιοι ταιριάζουν με ποιούς:

Το τεστ θα το βρείτε εδω:


Εδω ειναι η εξήγηση τι ειναι το καθένα.

View attachment 130133



Και εδω ειναι τα δικά μου αποτελέσματα:

View attachment 130135
Val εισαι ο πρώτος άνθρωπος πέρα απο εμένα που του αρέσουν τα τεστ αχαχαχα ..

Το δικό μου με τον κύβο δεν τον κάνατε όμως αποφύγετε όλοι :bleh: :bleh: :bleh:
 

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Χεχεχε το πρώτο που σκεφτηκα ηταν 40 ερωτησεις ..ωππ ελα ρε φιλε αχαχχαχ


Screenshot_20240229_084337_Chrome.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top