Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μπορω να παρακολουθησω ΠΟΛΛΑ σκουπιδια, αλλα τον Αρναουτογλου δεν τον αντεχω για κανεναν λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drteddy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βλέπω ειδήσεις στα ιδιωτικά κανάλια με όλους τους φωνσκούντες δημοσιογράφους-δικαστές να εμφανίζονται σαν κριτές των πάντων υπερασπιζόμενοι τον μέσο έλληνα πολίτη, ενώ την ίδια στιγμή οι τσέπες τους ξεχειλίζουν από τους παχυλούς μισθούς τους.
Επίσης, δεν μπορώ να δω ταινίες στην ιδιωτική τηλεόραση (αν και τελευταία και η δημόσια έχει πάρει τον κατήφορο). Ατέλειωτες διαφημίσεις και διακοπές. Η παρακολούθηση ταινίας είναι πλέον μεροκάματο με...βαρέα ένσημα. Καλά που έχω NOVA και DVD...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
κάθε καλοκαίρι,το ίδιο δράμα..έχω βαρεθεί απίστευτα να βλέπω τις ατελείωτες επαναλήψεις των κωμικών -κυρίως- σήριαλ,είτε αυτής της σεζόν είτε προερχόμενα απ'το 1821... :down: αλλαγή ρε παιδιάάάά..φρέσκες ιδέες ντεεεε.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Γενικά έχω βαρεθεί την tv αμά τύχει βλέπω κωνσταντίνου κ ελένης αλλά και αυτά έχω βαρεθεί να τα βλέπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Everything sucks donkey balls! Γενικά για να βλέπεις τηλεόραση σήμερα πρέπει να έχεις μια πετριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ καθόλου τα μεταγλωτισμένα και τα ριάλιτι(εντάξει, παραδέχομαι ότι τα πρώτα χρόνια ψιλοέβλεπα, τώρα δεν αντέχω πάνω από 5 λεπτά!).
Όσο για τις επαναλήψεις όντως κουραστικές, αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω αδυναμία στο "Λίφτινγκ" του Ρώμα και κάθε φορά γελάω πολύ(το ξέρω θεωρείται ξεφτίλα σειρά:redface: )!
Πάντως όπως και να έχει τηλεόραση βλέπω πολύ λίγο. Ακόμα και καμιά καλή ταινία να βάλει δεν αντέχω τις διαφημίσεις, προτιμώ dvd.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εμενα παντως μου αρεσουν οι ειδησεις του σταρ.. τις προτιμω με τα χιλια απο τις υπολοιπες που βγαινουν ολοι και μιλανε ο ενας πανω στον αλλο, φωναζουν, βριζουν, κραζουν... ααααααααααααααααααααααααααααααααα πονοκεφαλος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Επισης ειναι λιγο γελοιο να βλεπεις σε 3 καναλια ταυτοχρονα, το ιδιο ατομο σε "απευθειας συνδεση" με διαφορετικο φοντο/πουκαμισο/χτενισμα κλπ. :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Δεν αντέχω τις ελληνικές σειρές που όλοι φωνάζουν και γενικά παίζουν λες και βρίσκονται σε θεατρική επιθεώρηση(ναι και αυτές τις μισώ, πόσο μάλλον όταν παίζονται στην TV). Επίσης μισώ το δήθεν χιούμορ(βλ. Σεφερλής, τελευταία ΑΜΑΝ, Ρώμας, Λαζόπουλος). Ένας φίλος γνώστης του είδους είχε πει πολύ σοφά(εγώ δεν το είχα σκεφτεί ποτέ) ότι για να είναι κάτι αστείο για το κοινό πρέπει να είναι έξυπνο, σύντομο, περιεκτικό και να είναι μεταξύ ενός χαρακτήρα που παίζει αστεία κι ενός που παίζει σοβαρά. Οι εξηγήσεις του αστείου είναι κουραστικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Αυτα τα ηλιθια σιριαλ(παρτο αλλιως) με τους αταλαντους ηθοποιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μα είναι κουτλουριάρικος τρόπος ηθοποιίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν μπορώ με τίποτα ότι έχει σχέση με Χατζηνικολάου, συχένομαι την δουλειά του το στίλ του και τον ίδιο γενικότερα...
Δεν μπορώ τις υπερβολικές επαναλήψεις με φρικάρουν, κάποτε βλέπαμε κωσ/νου και Ελένης και μας άρεσε και τώρα μας έκαναν να την συχαθούμε...
Δεν μπορώ την Βέρα στο δεξι
Αυτά θυμάμε τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τον Ρώμα σε οτιδήποτε κάνει.
Δε μου άρεσε ποτέ αλλά τον σιχάθηκα με τις άπειρες επαναλήψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ούτε μένα μαρέσει ο ρώμας
μπλιέεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί τις επαναλήψεις επί των επαναλήψεων!!!!Έλεος πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Δεν μπορω με τίποτα την Μελέτη-μα με τίποτα όμως-και την Λαμπίρη!!!
Μου τη δίνουν!!!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν βλέπω τιβι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και ειδήσεις έχω βαρεθεί να βλέπω...
Ειδικά εκείνες τις μακρόσυρτες με τις 3ωρες άνευ λόγου συζητήσεις επί των συζητήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ούτε γω βλέπω τβ μόνο ειδήσεις και παιδικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε βλεπω! τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top