Τι είναι αυτό που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Με τη "Σιωπή" από Ξύλινα Σπαθιά. Μου θυμίζει λάθος επιλογές μου που μπορεί να πλήγωσαν άλλους και εμένα μαζί και ΠΑΝΤΑ σκέφτομαι πως θα ήταν αν είχα πάρει την άλλη απόφαση. Το άκουσα από 2 φίλους μου που το παίζανε live unplugged και σηκώθηκα κι έφυγα από το μαγαζί.. Μιλάμε για τόσο άσχημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Περισσότερο με χαλάει ο θάνατος του αγαπημένου μου σκύλου!!!
Ακόμα τον θυμάμαι και συγκινούμαι όταν μου έρχεται στην θύμισή μου! :bye: :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
όταν ακούω στίχους του λουδοβίκου για γυναίκες που έμειναν δίπλα στον αγαπημένο τους χωρίς να ζητήσουν τίποτα και χωρίς να πάρουν,
στίχους για αγάπη δίχως όρους.εγώ αντιθέτως έχοντας παράπονα μετα απο μια σχεση 8 χρόνων έφυγα δεν φάνηκα τόσο δυνατη όσο αυτές και αυτό με χαλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
όταν ακούω το τραγούδι Τρένο (Τρύπες) ,
Το θέλω να γυρίσω στα παλιά (Γιώργος Μαζωνάκης & Goin'Through ),
και το έφυγες νωρίς ( Ελευθερία Αρβανιτάκη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

__Ntepi__

Νεοφερμένος

Η __Ntepi__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
καποια τραγουδακια που θυμιζουν καποιους ναι με χαλανε!!!!!!!!!:'( αλλα δν παυει να ειναι παρελθον!!!!!!! 108331-263844.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η πρώην μου.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Η διπλωματική μου πριν 3 χρόνια σχεδόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ne0ellinaC

Νεοφερμένος

Ο ne0ellinaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Με τη "Σιωπή" από Ξύλινα Σπαθιά.

και εμένα αυτο το τραγουδι μου θυμιζει πάρα πολλα..
και καταφέρνει συνεχεια να μ χαλαει την διαθεση
και να καταλιγο νταουννιασμενος...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ένα σκηνικό πριν 10 μέρες περίπου.
Σοκαρίστηκα τόσο πολύ για το ποιόν και την αμάθεια ενός ανθρώπου για τον οποίο είχα άλλη άποψη [ειδικά για τις ικανότητες του] εδώ και 5 χρόνια που, αφού μου πέρασαν τα πρώτα νεύρα λόγω της κατάφορης αδικίας και προσβολής σε βάρος μου τελικά μου έμεινε μια στενοχώρια και μια λύπηση για αυτόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τριτη γυνασιου το ποσο ασχημα και αδικα και με κακια φερθηκα σε μια παιδικη μου φιλη που ειμασταν και κολλητες ακομα με ποναει και με κανει να νιωθω ζηλοφθον και κακο ανθρωπο.... ευτυχως εκεινη μεχει συγχωρεσει αν κ εγω ακομα και τωρα στους μικροτσακωμους μας κανω πισω οταν θυμαμαι πως ειχα φερθει τοτε... θελω να το ξεχασω αυτο το συμβαν και να προχωρησει εχοντας γινει καλυτερος ανθρωπος:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ειμαι κυκλοθυμικη οποτε μπορει να 'πεσω' σε ανυποπτο χρονο ακουγωντας ενα τραγουδι που ακουγα με ατομα που δεν ειμαστε πια μαζι (ειτε φιλους ειτε ανδρες), περνωντας απο ενα σημειο/μαγαζι/δρομο που μου θυμιζει τους παραπανω κτλπ
Υποθετω ομως πως χαλιεμαι για θεματα που δε θα επρεπε, και αναλωνομαι σε κλαμματα και μελαγχολιες αντι να ζησω τη ζωη που μου εχει προσφερθει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Τι είναι αυτο που όταν το θυμάστε σας χαλάει;




:mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η περσινή χρονιά.:eek:

Ντιπ άκυρη. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κάποια άτομα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaris80

Νεοφερμένος

Ο xaris80 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Το "παλιο μου παλτό" όταν το ακούω μου χαλάει πολύ την διάθεση... μου θυμίζει έναν άνθρωπο που με πλήγωσε πολύ και όχι μόνο... φανταστείτε τι "χαρά" έκανα όταν ξαναβγήκε στην επικαιρότητα με το Fame story!!!!!!

Το ίδιο ακριβώς αισθάνθηκα και γω με την αναβίωση του τραγουδιού στο Fame Story.
Άρεσε πολύ σε έναν παλιό και μεγάλο έρωτα μου. Προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου αυτό
το τραγούδι και το θεωρώ καταθλιπτικό, αλλά μόλις το άκουσα στο Fame πάγωσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι είναι αυτο που όταν το θυμάστε σας χαλάει;

Η ζωή μου γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ο,τι άλλο και να πούμε εμείς τώρα θα φανεί αστείο....Συλληπητήρια μέσα απ'την καρδιά μου....
αχ συλληπητηρια και εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κάποιους "φίλους" που με πουλήσανε... Αυτό κυρίως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

I can't sleep alone anymore
I need you here with me
Even though I closed all the doors
There's somethin' holdin' me
+1

εγώ πέφτω και με το "δεν έχω μάτια για άλλη" του Πετρέλη :/:
+1

Το "Ανάθεμά σε", όποτε το ακούω πέφτω...πολύ!:(
+1

και το έφυγες νωρίς ( Ελευθερία Αρβανιτάκη)
+1

=============
αλλά τελευταία "πετάω" ένα :

"You put me together
then trashed me for pleasure.
You used me again and again
abused me, confused me.

Suddenly naked i run
through your garden.
Right through the gates of the
past and I'm finally free.

Ahh!, there's a world without you
I see the light.
Living in a world without you.

Ahh!, there is hope to guide me
I will survive!
Living in a world without you."
και έρχομαι στα ίσα μου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ακούγοντας το "Broken Strings" θυμάμαι ότι το αφιέρωσε η πρώνην κοπέλα του πρώην μου και τώρα νυν μου και μου έρχεται να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο που τον χώρισα και βρήκε άλλη!:cry_x: :sick:

Ακούγοντας τον "Φύλακα άγγελο" του Κότσιρα θυμάμαι τον πρώτο μαλ*** που με πλήγωσε.:ropalo:

Χμμμ....θα θυμηθώ και άλλα...που θα μου παει... :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top