Τι θέλετε να κάνετε μετά το τέλος της καραντίνας;

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ερώτηση είναι σαφής και επίκαιρη! Τι θα θέλατε να κάνετε μετά την καραντίνα; Τι σας έχει λείψει πιο πολύ;

Προσωπικά, το πρώτο που θα ήθελα να κάνω είναι να συναντηθώ με αγαπημένα μου πρόσωπα! :bigarmhug Και αργότερα, να επισκεπτώ άλλα μέρη (νέα/παλιά δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Αρκεί να κάνω καμιά βόλτα εκτός των ορίων που είμαι τώρα :slourp:).
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Να πάω Εσθονία που κανόνιζα, αλλά μάλλον δε θα γίνει. :Ρ
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Μπάνιο!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
κατάλογος.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
Να δω τους φίλους μου από το πανεπιστήμιο!!!Ειναι η πρώτη φορά που κατάλαβα ποσό σημαντικό είναι να έχεις φίλους!Μου έλειψαν πολύ 😥😥😥😥😥😥😥
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να κάνω μπάνιο στη θάλασσα. :cry_x:
Τόσο που μού έχει λείψει κάνω παντού, σε θάλασσα, σε πισίνα, σε λίμνη, είμαι πολύ κοντά να βάλω στο μπαλκόνι το φουσκωτό που κάνουν μπάνιο τα παιδιά... Απελπισία με πιάνει. Κατά τα άλλα δε μού έχει λείψει τίποτα τόσο πολύ.
 

Guest 451212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να πάω στη βιβλιοθήκη, γιατί νοιώθω ότι οι εργασίες μου δεν βγαίνουν, όπως "πρέπει", με πηγές του διαδικτύου.
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,634 μηνύματα.

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,656 μηνύματα.
Να πάω στη βιβλιοθήκη, γιατί νοιώθω ότι οι εργασίες μου δεν βγαίνουν, όπως "πρέπει", με πηγές του διαδικτύου.


κι εγω αυτο θέλω για διάβασμα αλλα όλοι μου λενε οτι θα ανοίξει μόνο για δανεισμό😭
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τι να πρωτό-πιάσω
- Να συναντήσω πρόσωπα που μου έχουν λείψει πάρα πολύ
-Να επανέλθω λίγο στη καθημερινότητα μου (δουλειά, σχολή, γυμναστήριο)
-Να πάω και λίγο στο νησί...η καραντίνα μας έφερε τα πάνω-κάτω
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βόλτα στη παραλία με ένα παγωτό στο χέρι από το πρωί ως το ηλιοβασίλεμα και να ΚΑΩ απο τον ήλιο.
Να γυρίσω στην δουλειά μου που μου έχει λείψει ΑΠΕΙΡΑ, ακόμα και αυτοί οι σπαστικοί πελάτες βρε παιδί μου, η επικοινωνία με το κόσμο.

Κομμωτήριο από τις πρώτες
Και παντεκιουρ μάναμ γιατί θα βάλουμε και ξωφτερνα & ξώνυχα. :3
 

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Βολτα στη θαλασσα και μαζωξη με φιλους...Ααα και κουρεμα γιατι εγινα σα γιδι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Σεξ. Γιατί απλούστατα:

 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετά την καραντίνα εγώ λέω να χαλαρώσω για κάνα δυο βδομάδε.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεδομένου ότι δουλεύω κανονικά και τους φίλους μου τους βλέπω το ίδιο και περισσότερο απ' ό,τι εκτός καραντίνας (γιατί θα ήταν σε άλλες πόλεις, ενώ τώρα πάμε για καμιά βολτούλα με το Β6), το πρώτο πράγμα που θα κάνω μετά την καραντίνα είναι να πιω μια φραπεδαρα στην πρώτη καφετέρια που θ' ανοίξει. Μετά, όπως πολύ σωστά είπε η Himela, μπάνιο στη θάλασσα. Τη φουσκωτή πισίνα τη σκέφτηκα κι εγώ, ωστόσο ευελπιστώ να μη χρειαστεί να την παραγγείλω και να μας αφήσουν έστω σε μη οργανωμένες παραλίες. Τέλος, κάπου στο βάθος κρύβεται και η επιθυμία μου να ξεκινήσω γυμναστήριο, αλλά αυτό δεν το βροντοφωναζω κιόλας, μην εκτεθώ.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
1. Θα φυγω σφαιρα με άδεια να δω τους γονεις μου στην Αθηνα και την κοπέλα μου.
2. Σεξ.
3. Θα δω φιλους στην Αθηνα
4. Θα βγω βολτα σε οποιο μαγαζι έχει ανοιξει

γυμναστηριο θα κανω το σπτι μου με λάστιχα αντιστάσεων ετσι και αλλιως. Σιγα μη περιμενα να ανοιξουν. Μολις βιώσω την εμπειρια μου με τα λάστιχα μετά απο3-4 μήνες κατα το Σεπτεμβριο περιπου γιατι τωρα ξεκουράζομαι κ κανω ειδικες ασκησεις αποκατάστασης γι μια τενοντιτιδα που ειχα ηδη ειμαι στο μισο της αποκατάστασης ..... θα ξεκινησω το προγραμμα μου να αυξανω λιγο την ενταση καθε φορα με ακομα πιο σκληρα λάστιχα και μετα θα δουμε την απαντηση στο ερωτημα

''Μπορει κάποιος να πετυχει μυικη ανάπτυξη με λάστιχα;;;'' :D

βεβαια το πιο σημαντικο σε ολα αυτα ακομη και εν καιρω καραντινας ειναι η ΔΙΑΤΡΟΦΗ! Πάμε που πάμε πισω λογω καραντινας και τραυματισμου αμα το ριξουμε κ στη σαβουρα κάθε μέρα μετά απλα θα χρειαστει να πάμε 4-5 μήνες πίσω. Οποτε μενεις ως εισαι ουτε χάσιμο κιλών ουτε ανέβασμα τρως και οτ θες 1 φορα στις 15 ημέρες και οχι ασυδοτα καθε μέρα και μολις επανέλθεις σε 1-2 το πολυ 3 μήνες εχεις πιάσει κ παλι φορμα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Θα πάω στη δουλειά που με τόσο κόπο έκλεισα :P
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Πολύ θα ήθελα να κατέβω Αθήνα μιας και έχω μπόλικο κόσμο να δω και γενικά μου αρέσει πολύ η Αθήνα για "διακοπές" και μετά να πάω σε μια πολύ καλή μου φίλη στην Πάτρα (που δεν έχω πάει ποτέ στην Πάτρα, αξίζει αλήθεια?) αλλά αν πάνε όλα καλά θα ξεκινήσω πρακτική οπότε χλωμό το βρίσκω.
Επίσης ονειρεύομαι νησιά και ατέλειωτες ώρες στη θάλασσα αλλά λόγω πρακτικής μάλλον στα όνειρα θα μείνω :P
 
Top