Τι θέλουν οι γυναίκες;

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,911 μηνύματα.
Όπως είπες "νορμάλ" και κάθε άνθρωπος το κάνει αυτό που σέβεται τον εαυτό του απο κει και πέρα υπάρχουν ανδρες και γυναίκες που ασχολούνται μονίμως με αυτό...ε καταντάει κουραστικό...

δεν μιλάω για τα πρώτα ραντεβού...μιλάω γενικά στη σχέση...
Άμα η άλλη είναι ξύλο απελέκιτο...ε τι να τη κάνω...

Κι όμως ξέρεις πόσοι είναι τέτοιοι και θεωρούν ότι αυτά είναι σωστά και φυσικά αυτό βασίζεται στην έλλειψη βασικών γνώσεων στη βιολογία...
Προφανώς και μακριά και αγαπημένοι...

Ε καλά εδω υπάρχουν και άνθρωποι που πιστευουν οτι δεν υπάρχει ο HIV. Μια απο αυτές πέθανε το 2012 ενω πιο πρίν έκανε εκστρατείες και παραπληροφορούσε το κόσμο και οταν ειχαν μαζευτεί οι γιατροί - ενας συγκεκριμένα στον Χαρδαβέλλα της μιλάγανε με το σίς και με το σάς κιόλας. Αν επιτρέπεται και παρακαλώ και να σας διακόψω λίγο.

ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ θα της έλεγα εγώ. Όλα οσα λές εδω ειναι ασυνάρτητες ανοησίες. Πολύ φοβάμαι οτι δεν θα έχεις καλό τέλος με ολα αυτα που λές.

Οπότε με τέτοιες απόψεις για παράδειγμα τι δεύτερο ραντεβού να υπάρξει ; και το 1ο πολύ θα ήταν.

Εδώ συμφωνούμε και πολύ μάλιστα!

Επειδή έχω ακούσει χοντράδες γι αυτό τα λέω και τα ξαναλέω...

Όπως εγραψα και παραπάνω απο ένα σημείο και μετά και σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να ρίχνεις χοντρό κράξιμο, εγω δεν ειμαι αγκαλίτσας ουτε η μητέρα Τερέζα αν ο άλλος/άλλη λένε παπαριές τοσο ξεδιάντροπα να ειναι και έτοιμοι για αντίλογο.

Παρεξηγηθούν ή οχι λίγο με ενδιαφέρει ας μου κόψουν τη καλημέρα.

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από συντρόφο χωρίς ενδιαφέροντα και άποψη-γνώση
Καλό το κρεβάτι-καλές οι βόλτες αλλά υπάρχει και το σοβαρό κομμάτι της σχέσης...και είναι πολύ πολύ σημαντικό...

Ωστόσο.... οση έλλειψη ανεκτικότητας εχω σε χοντράδες και ανοησιες άλλη τοση ανεκτικότητα έχω σε διαφορετικές απόψεις και ακομη κ αν δεν ξέρει η άλλη κάτι, εχω μεγάλη υπομονή και δεν μ αρέσει να γινομαι εριστικός χωρίς λόγο.

Για αυτο σ λέω και σένα μην το βαραίνεις βρές εκει μια κοπελιτσα να εχει ενα σοβαρό προφίλ όπως εσυ

και όχι τέτοιες -> https://m.youtube.com/shorts/q1C8x_SCRcU

Barbie δηθεν και μαλακίες.... αυτες οι τύπισσες ειναι για άλλους τύπους δεν σου ταιριάζουν εσένα.

να έχει σπουδάσει ή να προσπαθεί έστω και να είσαι συγκαταβατικός και επιεικης άλλωστε στην ηλικια που εισαι Γιωργάκο μου δεν εισαι για σοβαρή σχέση.

Σοβαρη σχέση = συγκατοικηση και με οριζοντα γάμο και οικογένειες. Μην βαραινεις τσάμπα και βερεσε κ μη το γιγαντωνεις στο μυαλο σου ζήσε πρωτα τα αρχικά... μην πάς απευθειας απο το Α στο Ω.

Βρές εκει μια κοπελίτσα να περνάτε ωραια και το πολυ πολύ να μένεις κάποιες μερες στο φοιτητικο της ή εκεινη στο δικό σου.

Ασε τα σοβαρά για αργότερα...

Φιλικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,651 μηνύματα.
Ο λόγος που δεν πόσταρα κάτι σ΄ αυτό το θέμα (αν και μια, δυο φορές μπήκα στον πειρασμό...), είναι γιατί έβλεπα να έχει ξεφύγει...απ΄ το αρχικό του νόημα : Τί θέλουν οι γυναίκες, δηλαδή...

Για πρώτη φορά, εδώ και πολλά posts..."είδα" μια αληθινή επιθυμία των γυναικών. Ειπωμένη απ΄ το στόμα ενός άντρα...

Και είπα να...προσυπογράψω. Με τη διαφορά όχι ένα, αλλά δύο !!! Και τρία, μην πω...
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,184 μηνύματα.
Με τη διαφορά όχι ένα, αλλά δύο !!! Και τρία, μην πω...
ε, οκ, μην το παρατραβάμε κιόλας και καταλήξετε στο μπέρντι_σίτυ_νιαμ_νιαμ. Απλά για την εκτόνωση. Και οι δύο ωφελούνται εξάλλου από την -αλγεινή- νηνεμία μετά
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,651 μηνύματα.
ε, οκ, μην το παρατραβάμε κιόλας και καταλήξετε στο μπέρντι_σίτυ_νιαμ_νιαμ. Απλά για την εκτόνωση. Και οι δύο ωφελούνται εξάλλου από την -αλγεινή- νηνεμία μετά
Αφήστε εμάς να γνωρίζουμε αν το παρατραβάμε ή όχι...

Άλλωστε, άλλο τί θα θέλαμε και άλλο τί θα κάνουμε...

Και σε κάθε περίπτωση, είμαι απ΄ αυτές που υποστηρίζουν ότι ούτε με...βαμβάκι δεν ακουμπάμε τον άλλον/η. Αλλά στα όνειρα...ναι, τρώτε ένα πολύ καλό - και γερό - χέρι ξύλο. Όταν απαιτείται...
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Αυτό το φαντασιακό ξύλο είναι τόσο
εκτονωτικό σε συνδυασμό με τόνους εκφραστικής αποφόρτισης... Αν και σε στιγμές big rage έχω κάνει αποκαιδια φωτο υλικό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,184 μηνύματα.
Αφήστε εμάς να γνωρίζουμε αν το παρατραβάμε ή όχι...
σωωωωστό!!!! Αλίμονο αν έχουν λόγο οι αποδέκτες βρωμόξυλου :ρ

Άλλωστε, άλλο τί θα θέλαμε και άλλο τί θα κάνουμε...
ο πολιτισμός φταίει για όλα τα δεινά μας. Που αυτό που θέλουμε βαθιά μέσα μας, πόρρω διίσταται αυτού που μας επιτρέπουμε


Αλλά στα όνειρα...ναι, τρώτε ένα πολύ καλό - και γερό - χέρι ξύλο. Όταν απαιτείται...
ονειρικό μπερντάκι :Ρ. Ιδίως όταν αυτή που αποπειράται πονάει τελικά πιο πολύ από μας αχαχαχχ
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,651 μηνύματα.
Κάποια πράγματα, χάνουν τη γοητεία τους, μα και την αξία τους, σαν υπεραναλύονται...

'Όνειρο' πολλών γυναικών, αυτό που παραπάνω ελέχθη. Σε αυτό μένω...

Καλή σας συνέχεια
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,184 μηνύματα.
όταν η διερεύνηση των αρχέγονων νεαντερντάλικων ασεβών πόθων μας βαφτίζεται υπερανάλυση χάριν αποφυγής αντιμετώπισής τους, έχουμε κάνει το πρώτο και σίγουρο βήμα προς την προσωπική μας ωριμότητα με τις καθ' έξιν υποτροπές :ρ
 

kamekiwii23

Νεοφερμένος

Ο kamekiwii23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Άνδρας να εξέφραζε τις από πάνω 'σκεψεις' με τις πέτρες θα τον παίρνανε τώρα...
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,945 μηνύματα.

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Αυτό το φαντασιακό ξύλο είναι τόσο
εκτονωτικό σε συνδυασμό με τόνους εκφραστικής αποφόρτισης... Αν και σε στιγμές big rage έχω κάνει αποκαιδια φωτο υλικό
Περιεργες φαντασιωσεις βιας εχετε κυρια μου με παραλληλες τασεις πυρομανιας. Εχετε δει καποιον ειδικο;
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,651 μηνύματα.
Άνδρας να εξέφραζε τις από πάνω 'σκεψεις' με τις πέτρες θα τον παίρνανε τώρα...
Aν μη τί άλλο είσαι ευγενικός (γιατί παρακάτω από σένα, αηδιάζεις...για μένα μιλώ). Οπότε μία απάντηση είναι, σχεδόν, μονόδρομος...

Δεν έχεις άδικο, σ΄ αυτό που λες. Αλλά λίγη σημασία έχει. Ό,τι γράφει δεν ξεγράφει...

Αρκεί να μην παίρνουμε και τα πάντα τοις μετρητοίς. Άλλωστε, πόσοι στη ζωή μας (και στη δική σου και στη δική μου και στου καθενός...) δε θ΄ άξιζαν, αυτό που λέμε...ένα γερό χέρι ξύλο ; Το δώσαμε ή θα το δώσουμε ; Όχι...Θα το θέλαμε ; Ίσως, να μας πέρασε απ΄ το μυαλό...

Σε κάθε περίπτωση, ξέρεις τί λένε για τον αναμάρτητο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
Κανεις με τετοιες τασεις δε παραδεχεται το προβλημα. Αλλα για να το λετε εσεις
Υποθέτω πως ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ο, τι θέλει με τα προσωπικά του αντικείμενα συμπεριλαμβανομένου να τα καταστρέψει με όποιο τρόπο επιθυμεί.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,218 μηνύματα.
Υποθέτω πως ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ο, τι θέλει με τα προσωπικά του αντικείμενα συμπεριλαμβανομένου να τα καταστρέψει με όποιο τρόπο επιθυμεί.
Α ναι αλιμονο, εγω την υπαρξη τοσης συσσωρευμενης οργης σχολιασα, η οποια ισως προσεγγιζει την αποκλιση απο τα ορια του φυσιολογικου
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,184 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,739 μηνύματα.
... ο αναμάρτητος ημών τε και υμών, πρώτος βαλέτω το μπουκέτο;
Το "μπουκέτο"καλά θα κάνει να παραμείνει στο ανθοδοχειο του και να μην αποπειράται απότομες προσγειώσεις σε ακατάλληλα μέρη. Γόνιμη επικοινωνία και χρόνο διαθέσιμο για αυτήν χρειάζονται τα φύλα
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,184 μηνύματα.
Το "μπουκέτο"καλά θα κάνει να παραμείνει στο ανθοδοχειο του και να μην αποπειράται απότομες προσγειώσεις σε ακατάλληλα μέρη. Γόνιμη επικοινωνία και χρόνο διαθέσιμο για αυτήν χρειάζονται τα φύλα
ποιός θα διαφωνήσει; Μόνο που η γονιμότητα κάποιες -αρκετές- φορές είναι υπέρμετρη και οδηγεί σε τερατογενέσεις.
Πάντως πέρα από σαββατιάτικες πρωινές μπούρδες, αυτό που θέσατε όλοι το επιδιώκουμε διακαώς και οι περισσότεροι το καίμε
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top