Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Παλιά δεν με έπιανε τόσο πολύ...Αλλά από τις αρχές της Γ. πωπω άλλος άνθρωπος...Παίρνω μαξιλάρι και χτυπάω τη ντουλάπα, βάζω καμιά μεταλιά έτσι γερή. Φυσικά όλα μου φταίνε αλλά παιρνάει σύντομα, δεν έχω παράπονο... :/
Με πιάνει ημικρανία μετά από τη πίεση, και ησυχάζω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
χαχα ΛΟΛ και εγω το κανω και αυτο μερικες φορες..αρκει να μην ειναι οι γονεις στο σπιτι..crandle of filth,arch enemy,kreator .... και αντε γειαααα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Βάζω δυνατά την μουσική, κλαίω, δεν μιλάω.... (όχι όλα μαζί :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.p

Νεοφερμένος

Η eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ότι και αν μου συμβαίνει προτιμώ να το κρατάω μέσα μου, και όταν δεν αντέχω άλλο ξεσπάω σε όποιον βρεθεί μπροστά μου…
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι σωστό.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ότι και αν μου συμβαίνει προτιμώ να το κρατάω μέσα μου, και όταν δεν αντέχω άλλο ξεσπάω σε όποιον βρεθεί μπροστά μου…
Δεν ξέρω βέβαια αν είναι σωστό.:(

Δεν είναι σωστό καλή μου αλλά είσαι μικρούλα ακόμη (στην ηλικία και μόνο αναφέρομαι :)).
Δεν είναι σωστό κυρίως για σένα και ύστερα για τους άλλους.
Αυτά που κρατάς μέσα σου θα τα βρεις μπροστά σου κάποια στιγμή. Είναι το μόνο σίγουρο.
(είναι σαν την θάλασσα που ξεβράζει και ξαναμαζεύει τα σκουπίδια της συνεχώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
όταν ο θυμός εξαρτάται από κάποιον, τον κοιτάω απλά, για λίγο και τον αφήνω να ξανασκεφτεί τί είπε.... :sly:
όταν είμαι μόνος μου, μια μπουνιά ή μια κλωτσιά, είναι πιθανό ενδεχόμενο.... :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ακουω το "so fuck you anyway" βλεποντας παραλληλα το βιντεακι του sweeney todd...ευχομενη να ημουν στη θεση του:devil:
για οσους επιθυμουν να ακολουθησουν την τακτικη μου αυτο ειναι το πολυποθητο βιντεο--> https://www.youtube.com/watch?v=e6EjgubaYMg
Πώ ρε ναι.
Το fuck you από Archive.
Kάθε φορά που έχω νεύρα το ακούω κι εγώ.

Γενικά τρελά ξεσπάσματα θυμού δεν έχω συχνά,αλλά όταν τύχει και βγώ πραγματικά εκτός ευατού δεν με σώζουν ούτε οι Cradle of Filth. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τηλεφωνώ στην αδερφή μου.. Να ναι καλά το what's up με τα 1500:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ωχ.. Τι κάνω όταν νευριάζω. Παλιότερα έβριζα. Τώρα μπορεί και να συγκρατηθώ, αλλά αν δεν τα καταφέρω πάλι βρίζω. Το "άντε γ...." είναι το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό και στο στόμα όταν έχω νεύρα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγω ακουω μουσικη και περιμενω να μου περασει ο θυμος, αλλιως λεω στον αλλον να παει στο καλο και να με αφησει ησυχη.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κλείνω τον γενικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Κλαίω σνιφ-σνιφ :baby::cry_x:. Όχι πολύ ώριμο για να είμαι ειλικρινής :p...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καθαρίζω το σπίτι. Ξανά, και ξανά…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Δοκιμασε να γραφεις στο φορουμ :ρ

Πολύ φοβάμαι ότι κάτι τέτοιο θα αυξήσει τα νεύρα της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaplamas

Νεοφερμένος

Ο kaplamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ακούω Slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
καταστρεφω οτι βρω μποστα μου σε γενικες γραμμες...
ριχνω στο πατωμα οτι κανει θορυβο...
και μαξιλαρια στον τοιχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πιάνω τον μικρό και λατρεμένο μου αδερφούλη.. --α σήμερα έχει και γενέθλια ο σκατούλης, να τον χαίρομαι :D
αν λείπει ο αδερφούλης, το ρίχνω στο σκοινάκι, δεν υπάρχει άλλη λύση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arte

Νεοφερμένος

Η Άρτεμη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ξεσπαω και δεν μπορει να με συγκρατισει κανεις...Πεταγωντε σπιθες απο τα ματια μου και εκεινη την ωρα τα αραδιαζω ολα...βεβαια αυτο δεν ειναι καλο και πρεπει αργοτερα να υποστω τις συνεπειες...:(Αλλα εμενα για να με νευριασει καποιος πρεπει να μου εχει κανει κατι πολυ κακο...Π.χ να με κοροιδεψει ή να μην μου μιλαει και να μην μου εξηγει τον λογο για τον οποιο δεν μου μιλαει...Για να νευριασω εγω ομως που ειμαι Βουδας..:P1-2 φορες εχω νευριασει τοσο πολυ που εκλαιγα..:/:Ναι το ξερω...ειμαι ελεος...Τελευταια εχουν συμβει καποια πραγματα και τα παιρνω ευκολα ... Αλλα που θα παει θα ηρεμισω...Λεω να κανω ΒΕΛΟΝΙΣΜΟ...χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top