Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Monte Cristo

Well-known member

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 488 μηνύματα.
Συνήθως μπύρα αλλά όταν ξέρω ότι δεν θα φτιάξουν καμμιά μπόμπα, πίνω ρούμι.
Captain Morgan το χειμώνα, Cuba libre το καλοκαίρι

Απολειφάδι

New member

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
γενικά δε πίνω αλκοόλ αλλά όταν είμαι σε κλαμπ, πίνω βότκα. Μ αρέσουν όμως και τα κοκτέηλ (μοχίτο κλπ)

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Αυτό το θέμα πάντα, ΠΑΝΤΑ μα π ά ν τ α το διαβάζω ''τι ποτάκι ΒΓΑΙΝΕΤΕ όταν ΠΙΝΕΤΕ.'' :|

Βλα

New member

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.
Συνήθως πίνω North με χυμό ροδάκινο, αλλά εξαρτάται και από την περίσταση.
Γενικά είμαι πολύ επιλεκτικος. Συγκεκριμένα πίνω: Κόκκινο κρασί, North με κάποιον χυμό και Mojito!
Άντε και στο "τσακίρ" Absinthe :P (Κίντινγκ)

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου κοκτειλ apple Martini! ^^

kwnna z

New member

Η kwnna z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και πινω βοτκες και πινω βοτκες και πινω βοτκες!!!!!!!:clapup:;)

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Well-known member

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,589 μηνύματα.
Τελευταία κάνα breezer ή vodka absolut :)

BLUE SEA

New member

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Πορτοκαλάδα. Χα χα χα! Έχω και κάποια ηλικία για ποτό! Ε, χε χε!:D:D:D

alitaki17

New member

Η alitaki17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 164 μηνύματα.
ααααααααα....εγω ειμαι αναλογα με τα κεφια μου αλλοτε θα πιω μπυρα αλλοτε βοτκα ή μαρτινι ή ουισκι..:D

mourningStar

New member

Ο mourningStar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Μοχιτο γιατι ειμαι πολυ σκληρος.

ΔΕΝ ΣΥΧΝΑΖΩ ΣΕ ΓΚΛΑΜΠΣ

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.
Χυμό με γρεναδίνη.. Για τρελλά κέφια!!!!!!!!!!!!!!!!!

xrisopsaro

New member

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Μπυριτσα κ αγιος ο θεος....μεχρι εκει που αντεχει η κοιλιτσα(γιατι φουσκωνει η ατιμη) και το κεφαλακι!!! :P

timonierhs

New member

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.
Μπυριτσα κ αγιος ο θεος....μεχρι εκει που αντεχει η κοιλιτσα(γιατι φουσκωνει η ατιμη) και το κεφαλακι!!! :P
Σχεδόν το ίδιο :) Μπυρίτσα, με μια διαφορά μόνο, όχι μέχρι εκεί που αντέχει η κοιλίτσα και το κεφάλι. Μέχρι εκεί που αντέχει η τσεπούλα:P

xrisopsaro

New member

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Σχεδόν το ίδιο :) Μπυρίτσα, με μια διαφορά μόνο, όχι μέχρι εκεί που αντέχει η κοιλίτσα και το κεφάλι. Μέχρι εκεί που αντέχει η τσεπούλα:P

Αμα την βγαζεις με τις φτηνες οπως εγω και η τσεπη αντεχει....( 3Ε-500ml :clapup: )

Rainbow Blues

New member

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Mπύρα!! η μεγάλη μου ασχολία να δοκιμάζω διαφορετική κάθε φορά.....

Αγαπημένες πολλές.... Franziskaner, duvel, μαυρη Kozel και αλλες.....

^Dark Angel^

New member

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Βασικα δεν πινω και δεν πηγαινω σε κλαμπ και τετοια.
Δυο φορες που πηγα σε χοροεσπεριδα ηπια Breezer's και Gordon's Space.:P

yperoxi

New member

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Τίλιο με φασκόμηλο:drunk::hehe:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 3 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...