Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Πολυ ωραίο φαίνεται το ποτό αλλά εγώ άλλο ήθελα να σχολιάσω....τι τατουαζάρα είναι αυτή;πολύ όμορφα χρώματα!
Ευχαριστώ πολύ :redface: Είναι το πρώτο μου και το καμαρώνω πολύ η αλήθεια είναι :inlove:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.
Τα τσούξαμε δηλαδή, ε; όλα από ένα ποτήρι κρασί ξεκινούν. Πρόσεχε! :bleh:

Εγώ πάλι ήπια 2 μοχίτο και την άκουσα. Πλέον, ως μεσόκοπος, έχω ξεσυνηθίσει.
Τελείωσα την εξεταστική χθες αρα επιβαλλόταν.🤪🤪

Έδινα μάθημα 17-19 το απόγευμα, μόλις τελείωσα βγήκαμε έξω με ένα φίλο και τα ήπιαμε ώστε να γιορτάσουμε το τέλος του 3ου έτους. 😉😉
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τελείωσα την εξεταστική χθες αρα επιβαλλόταν.🤪🤪

Έδινα μάθημα 17-19 το απόγευμα, μόλις τελείωσα βγήκαμε έξω με ένα φίλο και τα ήπιαμε ώστε να γιορτάσουμε το τέλος του 3ου έτους. 😉😉
Μπράβο ρε Φώτη.Πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα και έχεις και ένα φιλαράκι να τα πίνετε :)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,023 μηνύματα.
τελευταία για χαλαρό ποτάκι με παρέα Radler λεμόνι:thumbup:
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Τζιν τόνικ φανατικά:inlove: (καμια φορά Τζιν με sprite για την αλλαγη:lol:)
Και το καλοκαίρι ενίοτε, aperol spritz.

Κυριολεκτικά, δεν πίνω τίποτα αλλο από αλκοόλ! (Οριακά ντρέπομαι οταν παμε για φαγητό που όλοι ειναι με τις μπύρες και τα κρασιά τους και εγω πίνω coca cola, sprite ή την radler:jumpy:)
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 388 μηνύματα.
Συνήθως τζιν τόνικ, καμιά μπύρα ή κάνα κρασί. Το καλοκαίρι ότι βρεθεί μπροστά μας.:)
 

Esperos1

Δραστήριο μέλος

Ο Esperos1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 465 μηνύματα.
Στην Αθήνα Πειραιά, ρετσίνα, στο νησί τσίπουρα κρασί , άμα ζέστα, μπίρα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Φέτος προσδοκώντας μια καλύτερη φυσική κατάσταση, αποφεύγω το αλκοόλ. (δυστυχώς όχι και τα αναψυκτικά μια στο τόσο το μήνα)

Το Jameson και το Ardbeg μου χαμογελάνε στην κάβα αλλά δεν! Disziplin bis zum Ende!
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,959 μηνύματα.
Είμαι σαβουροπότης τελείως στο ποτό. Καλοκαίρι (αλλά και όλη τη χρονιά) μπύρες, τζιν σόδα και λίγο λεμόνι (παλιά τζιν τόνικ) και καμπάρι σόδα. Όλη την υπόλοιπη χρονιά κρασιά και ρετσινάρα (ΜΑΛΑΜΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ). Καμιά φορά και τσίπουρο. Προτιμήσεις σε μάρκες δεν έχω, αρκεί να μην είναι πολύ ακριβά (για να παίρνω πολλά), αλλά, οκ, να μην είναι και Μπύρι Μπύρι ούτε ρετσίνα «τσαχπίνα» (υπάρχουν) που έπινα μικρός.

μ.jpg

ρ τ.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Νερό.
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 388 μηνύματα.
Είμαι σαβουροπότης τελείως στο ποτό. Καλοκαίρι (αλλά και όλη τη χρονιά) μπύρες, τζιν σόδα και λίγο λεμόνι (παλιά τζιν τόνικ) και καμπάρι σόδα. Όλη την υπόλοιπη χρονιά κρασιά και ρετσινάρα (ΜΑΛΑΜΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ). Καμιά φορά και τσίπουρο. Προτιμήσεις σε μάρκες δεν έχω, αρκεί να μην είναι πολύ ακριβά (για να παίρνω πολλά), αλλά, οκ, να μην είναι και Μπύρι Μπύρι ούτε ρετσίνα «τσαχπίνα» (υπάρχουν) που έπινα μικρός.


Το καμπάρι είναι ωραίο γενικά;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Mai Tai τώρα για το καλοκαίρι, είναι τέλειο :clapup: :clapup: :clapup:
 

Helen06

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
πινκ σοδα
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Τζιν με λεμόνι
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Παλαιότερα τεκίλα αλλά δυστυχώς έχω κόψει το αλκοόλ λόγω αγωγής. Οπότε τώρα τελευταία πίνω tourtel twist (μπύρα με 0% αλκοόλ) με γεύση φραμπουαζ ή καρπούζι. Δροσιστικό και φρουτώδες!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Παλαιότερα τεκίλα αλλά δυστυχώς έχω κόψει το αλκοόλ λόγω αγωγής. Οπότε τώρα τελευταία πίνω tourtel twist (μπύρα με 0% αλκοόλ) με γεύση φραμπουαζ ή καρπούζι. Δροσιστικό και φρουτώδες!
Καρπούζι? Πρέπει να είναι τέλειο ! Εγώ έχω δοκιμάσει μόνο Strongbow με φράουλα κ μου άρεσε!
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Καρπούζι? Πρέπει να είναι τέλειο ! Εγώ έχω δοκιμάσει μόνο Strongbow με φράουλα κ μου άρεσε!
Yeap! Βασικά είναι συνδυασμός καρπουζιού και πεπονιού το συγκεκριμένο, αλλά έχει κι άλλες γεύσεις όπως λαιμ, μάνγκο, κεράσι κτλ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top