Τι ποτάκι πίνετε όταν βγαίνετε;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από diddle:
πάντα malibu!Με ανανά, με coca-cola, σκέτο...Οτι ναναι..Αρκεί να εχει malibu!

Με ανανά κι εμένα μου αρέσει με κοκα κολα δεν έχω δοκιμάσει είναι ωραίο??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αν και δεν πινω απο ποτα μου αρεσει η βοτκα λεμονι και μετα σε σειρα πανε bacardi breezer gordons space μπυρα αλλα μονο μια kaiser!To ουισκι με αηδιαζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
βότκα με πάγο ή αμαρέτο με λίγο φρέσκο λεμονάκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diddle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.
ναι bunny ωραίο είναι δοκίμασέ το!με κοκα κολα ειναι πιο εντονη η γευση της καρύδας..Με ανανά βέβαια είναι ακόμα πιο τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Εγώ σου λέω δε θα πίνω:P

Ελπιζω να το κρατισεις αυτο που λες τωρα, γιατι στο μελλον ποτε δεν ξερεις τι γινετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Όταν το λέω το εννοώ.Όχι ότι δε θα πίνω ποτέ,αλλά περιστασιακά μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αυτόν τον καιρό

Τζακ Ντάνιελς με κόκα κόλα
Μπύρες
Liverpool

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Αυτόν τον καιρό

Τζακ Ντάνιελς με κόκα κόλα
Μπύρες
Liverpool

:)
Μην το δολοφονείς το ουϊσκάκι ρε Nick :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Η actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
μμμ...πίνω κόκκινα κρασιά,ρακές,μπύρες (άν βρίσκω,πίνω κ εγώ κάιζερ) κ βότκες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Μην το δολοφονείς το ουϊσκάκι ρε Nick :P

Άσε ρε τον άνθρωπο να το πιεί όπως θέλει...μην κοιτάς εμένα (προφανώς κι εσένα) που το πίνω σκέτο (άντε παγάκια με το ζόρι:clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Μην το δολοφονείς το ουϊσκάκι ρε Nick :P

ένστασις κύριε πρόεδρα...
Ο κυρ Τζάκ δεν είναι ουίσκις... είναι μπέρμπον :P


Λοιπόν το τι θα πιώ όταν θα βγω έξω εξαρτάται από κάποιους παράγοντες....
α... είναι καλοκαίρι ή χειμώνας?
βου.... οδηγώ ή όχι?


Συνημμένα λοιπόν η λίστα των ποτών που πίνω με τυχαία σειρά :P ...

Absolut λεμόνι
Τζάκ Αμαρέτο (κυρίως σε σφηνάκι :P )
Καρπούζι
ursus
malibu ανανα
sabuca (κατά προτείμιση μαύρη)
μαργαρίτα (κατά προτείμιση φράουλα)
Pina colada

και πολλά άλλα που βαριέμαι τώρα να γράφω :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aναλογα την εποχη...:)
ΟΠπως και να εχει τα αγαπημενα μου ειναι
Jack(σκετο με δυο κομματια παγο)
Jack + Aμαρετο
Τεκιλα κιτρινη μονο(χοσε Κουερβο)
και για πιο δροσιστικα-καλοκαιρινα
Mojito
Πινια κολαντα
Σάουθερν με sprite

P.S.Ελειψα δυο εβδομαδες και το πρωτο μου ποστ ειναι για το τι πινω....καλα ξεκινησα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
sabuca (κατά προτείμιση μαύρη)


ποοοοοοοοοοοο!
Τι μου θύμισες τώρα....
πόσα χρόνια έχω να πιω μάυρη σαμπούκα....
γ@μ@το ποτό!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
homemade μααργαρίτα φράουλα σε μίξερ που κάνει τον πάγο.....αλοιφή:P:D

(προσφάτως που μου τέλιωσε η φράουλα, έβαλα βύσσινο :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Σιγά για μια μικρή διαφορά χρώματος κάνεις έτσι??:P:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ένστασις κύριε πρόεδρα...
Ο κυρ Τζάκ δεν είναι ουίσκις... είναι μπέρμπον :P
Μ'αρέσεις... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Μην το δολοφονείς το ουϊσκάκι ρε Nick :P

Μου πέφτει λίγο βαρύ το σκέτο ουίσκι.Στα 16 ακόμα βλέπεις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Μου πέφτει λίγο βαρύ το σκέτο ουίσκι.Στα 16 ακόμα βλέπεις :redface:
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα δει την ηλικία σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax:
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα δει την ηλικία σου:redface:

Προωθείς το αλκοόλ σε ανήλικα και αθώα παιδιά.
Αίσχος.Ενίσταμαι

:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
..αποπλανεί και το απολαμβάνει....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top