Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εμένα μου αρέσει ο άλλος να έχει 2 πρόσωπα
και γλυκός, αλλά και αρσενικό με το Α κεφαλαίο
και υποχωρητικός, αλλά και να πατάει πόδι μερικές φορές
και ιππότης αλλά και βασιλιάς
και όμορφος αλλά και να τσαλακώνεται όταν κάνουμε πλάκα
και έξυπνος αλλά όχι να μιλά σαν αυθεντία
και απορρυπαντικό και μαλακτικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
ελεος!!!!!!!!
χαχαχαχαχα ειπαμε!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Εμφανιση
Χιουμορ
Ευστροφια
Καλοι τροποι
Εξυπναδα
Καλο φλερτ
και κερδιζει ενα
Πολυ καλο κρεβατι
Ανθρωπια
Εμπιστοσυνη
Ειλικρινεια
Καλη παρεα
Κουβεντα
και κερδιζει μια σχεση....

Να βγαζει δυο φορες οσα βγαζω εγω...... χαχαχαχχαχα αν μπορει........ δυσκολος στοχος.....
και κερδιζει ενα μπελα....εμενα.....
όχι γυναικείες λίστες στο παρόν τόπικ :mad:
θα πέσει ο σέρβερ

εμένα μου αρέσει ο άλλος να έχει 2 πρόσωπα
και γλυκός, αλλά και αρσενικό με το Α κεφαλαίο
και υποχωρητικός, αλλά και να πατάει πόδι μερικές φορές
και ιππότης αλλά και βασιλιάς
και όμορφος αλλά και να τσαλακώνεται όταν κάνουμε πλάκα
και έξυπνος αλλά όχι να μιλά σαν αυθεντία
βασικά μου αρέσουν οι ΑΝΤΡΕΣ που εκπέμπουν δυναμισμό
αν και δεν είμαι πολύ σίγουρη ότι μπορώ να βάζω σε καλούπια αυτό που θέλω...


και κυρίως θέλω να είναι δυναμικός και να έχει αυτοπεποίθηση

και πολύ ωραία τα λες και καλή υπομονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

passenger123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τί λοιπόν σας έδωσε το τελικό ψυχικό οκ ή κλίκ στο να γείρει η πλάστιγγα από μέρους σας θετικά στην απόφαση να κάνετε το επόμενο βήμα στην δημιουργία μιάς ερωτικής σχέσης με την/τον υποψήφια/ο παρτενέρ σας ;
Είδατε κάτι που έως τότε δεν βλέπατε ; Μιά κίνηση απο μέρους του/της που σας άγγιξε ; Έπαιξαν αποφασιστικό ρόλο ο τόπος - χρόνος ή κάποιες ειδικές συνθήκες που καθορίσθηκαν απο αυτόν/ή γιά να εξελιχθεί θετικά η απόφασή σας ;

Ήταν τσικνοπέμπτη και είχαμε βγεί ένα φιλικό ζευγάρι εγώ και η "υποψήφια" .
Ήταν η δεύτερη φορά που βγαίναμε με παρέα πάντα και είχε ήδη διαφανεί ένα αρκετά μεγάλο ενδιαφέρον απο μεριά της .
Όπως τρώγαμε στο τραπέζι , ο ένας απέναντι από τον άλλο , με μιά ενστικτώδη κίνηση πήρα μιά πηρουνιά φαγητό από το πιάτο μου και της το πρότεινα να δοκιμάσει . Τό δέχθηκε..το κλίκ στο μυαλό μου χτύπησε κόκκινο και η συνέχεια υπήρξε θετική .Περιττό να σας πώ ότι το αλληλοτάισμα συνεχίσθηκε μέχρι εσχάτων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τί λοιπόν σας έδωσε το τελικό ψυχικό οκ ή κλίκ στο να γείρει η πλάστιγγα από μέρους σας θετικά στην απόφαση να κάνετε το επόμενο βήμα στην δημιουργία μιάς ερωτικής σχέσης με την/τον υποψήφια/ο παρτενέρ σας ;
Είδατε κάτι που έως τότε δεν βλέπατε ; Μιά κίνηση απο μέρους του/της που σας άγγιξε ; Έπαιξαν αποφασιστικό ρόλο ο τόπος - χρόνος ή κάποιες ειδικές συνθήκες που καθορίσθηκαν απο αυτόν/ή γιά να εξελιχθεί θετικά η απόφασή σας ;

Ήταν τσικνοπέμπτη και είχαμε βγεί ένα φιλικό ζευγάρι εγώ και η "υποψήφια" .
Ήταν η δεύτερη φορά που βγαίναμε με παρέα πάντα και είχε ήδη διαφανεί ένα αρκετά μεγάλο ενδιαφέρον απο μεριά της .
Όπως τρώγαμε στο τραπέζι , ο ένας απέναντι από τον άλλο , με μιά ενστικτώδη κίνηση πήρα μιά πηρουνιά φαγητό από το πιάτο μου και της το πρότεινα να δοκιμάσει . Τό δέχθηκε..το κλίκ στο μυαλό μου χτύπησε κόκκινο και η συνέχεια υπήρξε θετική .Περιττό να σας πώ ότι το αλληλοτάισμα συνεχίσθηκε μέχρι εσχάτων ;)

Τοσο ρομαντικοοοο:redface::redface::redface:αυτο ειναι....αυτο το κλικ....πολλες φορες ερχεται και ειναι μοιραιο στη ζωη δυο ανθρωπων ...αλλες παλι οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Κυριως η ευγενεια και η λεπτοτητα του,η προσωπικοτητα και το χιουμορ του και τελος αν ειναι αρρενωπος...:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Χιούμορ, ευγένεια και να έχει ερωτική φωνή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
αρχικά κοιτάς εμφάνιση!Αν είναι ωραίος σου κεντρίζει τον ενδιαφέρον!!!μετά είναι ο τρόπος που σου μιλάει!αν είναι ευγενικός και έξυπνος χωρίς να επιδεικνύεται τότε L.O.V.E
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ανέκαθεν θεωρούσα την εξυπνάδα πολύ σημαντικό στον άλλον άνθρωπο, και γι' αυτό και την είχα ψηφίσει.

Και εξακολουθεί να παραμένει σημαντικό για μένα ... αλλά up to a point. Την εξυπνάδα εγώ πλέον την αποσύρω από αυτά που ψήφισα, καθώς η εξυπνάδα σε όλους τους άλλους τομείς δεν συνεπάγεται, εν τέλει, την ύπαρξη της αντίστοιχης εξυπνάδας που απαιτείται για να χειριστείς μια σχέση.

Συνεπώς, δεν δίνω δεκάρα αν θα σκίζει η κοπέλα στα test της Mensa. Να ξέρει να φέρεται αξιοπρεπώς, όμως, το θέλω.

Ζητάω βέβαια κάποια αυτονόητα πράγματα - να μπορούμε να συζητάμε, να λέμε πράγματα, να είναι καλή σύντροφος γενικά - αλλά εντάξει, δεν είναι απαραίτητο να λύνει ολοκληρώματα ή να ξέρει και C++. Μου αρκεί να είναι passionate με κάτι, κι ας είναι η φωτογραφία ή το θέατρο.

Στη θέση του βάζω πλέον το δυναμισμός/αυτοπεποίθηση, γιατί δεν μου αρέσουν τα μίζερα άτομα. Θέλω άτομο που να πιστεύει στον εαυτό της.

Αυτά που παραμένουν για μένα είναι:

  • Χιούμορ: θέλω να σπάω την πλάκα μου μες στην ημέρα, δεν ζω χωρίς χιούμορ, απλά. Και θέλω να το εκτιμά η άλλη.
  • Ρομαντισμός: να υπάρχει τις ώρες που πρέπει. Τι πιο ωραίο από μια ζεστή αγκαλίτσα;
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια: με τους άλλους ας είναι ό,τι θέλει. Εγώ όμως θέλω κάτι τέτοιο.

Τα της εμφάνισης δεν τα έχω ΚΑΝ αγγίξει. Προτιμώ να κοιτάζω το δάσος, αντί για το δέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Στη θέση του βάζω πλέον το δυναμισμός/αυτοπεποίθηση, γιατί δεν μου αρέσουν τα μίζερα άτομα. Θέλω άτομο που να πιστεύει στον εαυτό της.

Γενικά συμφωνώ με όλο σου το ποστ αλλά περισσότερο με αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,087 μηνύματα.
Αυτά που παραμένουν για μένα είναι:

  • Χιούμορ: θέλω να σπάω την πλάκα μου μες στην ημέρα, δεν ζω χωρίς χιούμορ, απλά. Και θέλω να το εκτιμά η άλλη.
  • Ρομαντισμός: να υπάρχει τις ώρες που πρέπει. Τι πιο ωραίο από μια ζεστή αγκαλίτσα;
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια: με τους άλλους ας είναι ό,τι θέλει. Εγώ όμως θέλω κάτι τέτοιο.

Τα της εμφάνισης δεν τα έχω ΚΑΝ αγγίξει. Προτιμώ να κοιτάζω το δάσος, αντί για το δέντρο.

Με εκπλήσσεις ευχάριστα. Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να βρεις αυτήν που ψάχνεις - αν δεν την έχεις βρει ήδη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
πρωτα απο ολα γλυκητητα και συνηθως την πρωτη ''δοση'' την εισπραττω απο το χαμογελο και τα ματια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αν εχει μεγαλα βυζια και ωραιο κωλο :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά: Στην εμφάνιση: φατσούλα (baby face)κ καλά χαρακτηριστικά:clapup:, ψηλός (από 1.75 δηλ. κ πάνω), κανονικό σώμα, να μην είναι full στη γουρουνότριχα:worry:! Προσωπικότητα: να' ναι έξυπνος, συναισθηματικός και να μην είναι θρήσκος, παλαιών αρχών κ κολλημένος με τη μαμά του. Κλικ μπορεί να μου κάνει κ ένας ιδιαίτερος τρόπος προσέγγισης (με όλο το υπόλοιπο πακέτο φυσικά) αν κ κάτι τέτοιο δεν μου'χει τύχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Με τραβάνε πολύ οι ντροπαλοί :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Με τραβάνε πολύ οι ντροπαλοί :redface:
εγω το θεωρω πολυ ασχημο (το λεω γιατι ειμαι πολυ:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
εγω το θεωρω πολυ ασχημο (το λεω γιατι ειμαι πολυ:()


Εμένα μου αρέσει, γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να σκέφτεται ο άλλος, γιατί μπαίνεις στη διαδικασία να κερδίσεις την κάθε του κίνηση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει, γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να σκέφτεται ο άλλος, γιατί μπαίνεις στη διαδικασία να κερδίσεις την κάθε του κίνηση ;)

και μετά... τι ?
οταν περάσει εκείνο το "σε μαθαινω"..
ποσο ευχάριστος θα ειναι ένας τέτοιος ερως?
ποσο θα καλύπτει τις αδυναμίες,τις ευαισθησίες και..αλλες στιγμες σου:redface::) ?

για εμένα ολα ξεκινούν απο τον συνδυασμό..
βλέμμα , επικοινωνία , χαρακτήρας.
Ακολουθεί η εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
και μετά... τι ?
οταν περάσει εκείνο το "σε μαθαινω"..
ποσο ευχάριστος θα ειναι ένας τέτοιος ερως?
ποσο θα καλύπτει τις αδυναμίες,τις ευαισθησίες και..αλλες στιγμες σου:redface::) ?


Ενώ αν είναι ψηλός ξανθός και με αστραφτερά δόντια ο έρως θα κρατήσει για πάντα ας πούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top