Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.
σχετικά με την ερώτηση του θέματος, με βάση το βιογραφικό της. Πρέπει να υπάρχουν κάποια ελάχιστα κριτήρια όπως η γνώση ξένων γλωσσών και η κατοχή προπτυχιακού με βαθμό Άριστα. Μετά μπορεί να πάμε στο δεύτερο στάδιο που είναι ο έλεγχος και τα τεστ γνώσεων.






(αστειεύομαι φυσικά)

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ομως πέρα από την πλάκα αυτό που βλέπω πρώτα σε μια γυναίκα είναι ο χαρακτήρας της και μετά όλα τα άλλα.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εξωτερική εμφάνιση φυσικά, αλλιώς είμαστε φιλαράκια, που δεν είναι κακό αλλά αν είναι απλά καλό παιδί, χωρίς να υπάρχει έλξη, ε να του πάρουμε μια πάστα. Τώρα απο εμφάνιση συγκεκριμένα χαρακτηριστικά δεν έχω, νόμιζα ότι μου αρέσουν τα γένια αλλά τελικά δεν ισχύει απαραίτητα. Από εκεί και πέρα προφανώς όχι ακροδεξιός, σεξιστης, ρατσιστής και ιδανικά να ξέρει τι είναι ο φεμινισμός και να αντιλαμβάνεται γιατί είναι απαραίτητος καθώς και το προνόμιο που έχει. Καί ξέρω ότι τό τελευταιο κομμάτι ενδέχεται να σχολιαστεί έντονα και για να σας προλάβω, ναι υπάρχουν τέτοιοι άντρες εκεί έξω γιουχουυυυ!

Από εκεί και πέρα, συνήθως με ελκύει η εξυπνάδα και οι πολλές γνώσεις, το να έχει ο άλλος το τάδε ενδιαφέρον που εγώ δε θα έχω ιδέα και θα ενθουσιαστω ή και κοινά ενδιαφέροντα προφανώς. Ιδανικά όχι gamer τύπου "καίγομαι ακόμα καί όταν είμαστε μαζί με τις ώρες όμως" . Ακόμα πιο ιδανικά να έχουμε κοινά μέρη που μας αρέσουν να βγαίνουμε (πχ μπαράκια αντί για κλαμπ) και να ξεκουνιεται για κανένα ταξίδι καί καμία εκδρομή.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
να ξέρει τι είναι ο φεμινισμός και να αντιλαμβάνεται γιατί είναι απαραίτητος καθώς και το προνόμιο που έχει. Καί ξέρω ότι τό τελευταιο κομμάτι ενδέχεται να σχολιαστεί έντονα και για να σας προλάβω, ναι υπάρχουν τέτοιοι άντρες εκεί έξω γιουχουυυυ!
Αρχικά, μήπως είσαι λίγο προκατειλημμένη; :bleh:Επίσης, θες να έχει γνώσεις τύπου "τι είναι ο φιλελεύθερος, ο ριζοσπαστικός ή ο μαρξιστικός φεμινισμός" ή να είναι φεμινιστής ο ίδιος; Γιατί είναι λίγο διαφορετικό στον άντρα από ό,τι είναι στη γυναίκα το συγκεκριμένο (φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι τον λόγο). Δηλαδή άλλο να σέβεται τους αγώνες του φεμινιστικού κινήματος και άλλο να δηλώνει και ο ίδιος φεμινιστής.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Εγώ θα προτιμούσα να μην υπάρχουν ταμπέλες .Υπήρξα σε σχέση με φεμινίστρια σε σημειο να αισθάνομαι ρατσισμό ή σαν επιθετικότητα παρά ισότητα απέναντι μου

Στην σχέση γνώμη μου αλλά και σε γάμους κλπ καλο θα ήταν να γίνεται μόνο για τον συναισθηματικό τομέα και συντροφικότητα.Δεν χρειάζεται να περιμένεις από τον άλλον πράγματα όπως μαγείρεμα , καθαρισμό σπιτιού , οικονομικά και πολλά άλλα .Όχι κάτσε να τα μάθεις ότι δεν ξέρεις για να μην είσαι ούτε ο μεν ούτε η δε σε εξάρτηση από τον άλλον αλλά παρά μόνο για το κομμάτι του συναισθήματος .Έτσι ταυτόχρονα επενδύεται και οι δύο ο ένας στον άλλον χωρίς να δημιουργούνται συγκρούσεις μεταξύ τους .

Τις προ άλλες διάβαζα ένα ποστ στο σχέσεις.γρ από μια κοπέλα που είχε παράπονα ότι ο άντρας της δεν βοηθάει στο νοικοκυριό ενώ μένει στην σχέση για οικονομικούς λόγους . Προφανώς αν ήταν ανεξάρτητη οικονομικά θα μπορούσε να πει αλεε .

Εμένα προσωπικά με ελκύει πρώτα η εμφάνιση και μετά πολύ ο χαρακτήρας που με δένει και οι απόψεις αλλά και το να είναι ανεξάρτητη ότι είπα παραπάνω.Επισης να έχει φουλ γνώσεις πάνω στην ζωή θα μου άρεσε πολύ
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αρχικά, μήπως είσαι λίγο προκατειλημμένη; :bleh:Επίσης, θες να έχει γνώσεις τύπου "τι είναι ο φιλελεύθερος, ο ριζοσπαστικός ή ο μαρξιστικός φεμινισμός" ή να είναι φεμινιστής ο ίδιος; Γιατί είναι λίγο διαφορετικό στον άντρα από ό,τι είναι στη γυναίκα το συγκεκριμένο (φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι τον λόγο). Δηλαδή άλλο να σέβεται τους αγώνες του φεμινιστικού κινήματος και άλλο να δηλώνει και ο ίδιος φεμινιστής.
Διάβασε εδώ τι θεωρείται φεμινισμός, προφανώς δεν μιλάω για ακρότητες μιλάω για κάτι που εν τέλει αφορά όλα τα φύλα (είτε βιολογικά είτε κοινωνικά)

Για το λόγο ότι ο φεμινισμός αντιπροσωπεύσει όλα τα φύλα, δε θεωρώ παράλογο ένας άντρας να δηλώνει φεμινιστής και όπως είπα δε ψάχνω απαραίτητα κάτι τέτοιο, αν και θα ήταν ιδανικό. Ψάχνω για ένα άτομο που να αντιλαμβάνεται κάποια πράγματα γύρω από το φεμινισμό και τίς ανισότητες των φύλων. Προσωπικά, θεωρώ ότι ειδικά όταν πρόκειται για μία σχέση είναι σημαντικό να έχουμε κοινές αξίες αλλιώς αν πχ είμαι με κάποιον που θεωρεί ότι οι γυναίκες πχ δε βιώνουν δυσκολίες εξαιτίας του φύλου τους, τότε πώς θα αντιληφθεί και θα με στηρίξει αν εγώ πχ έχω μια άσχημη μέρα εξαιτίας μιας σεξουαλικής παρενόχλησης ή κάτι πιο "αθώου";
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης να προσθέσω εδώ ότι προφανώς και όλες οι φεμινίστριες δεν είμαστε αυτό που παρουσιάζετε ως οργισμένες, που μισούμε τους άντρες και θέλουμε να κυριαρχησουμε στον κόσμο. Το να μιλάς με ένα άτομο που δεν έχει τις ίδιες αξίες με εσένα και προσπαθεί να σε πείσει ότι υπάρχει ισότητα ενώ του παραθέτεις άπειρα στοιχεία ότι δεν υπάρχει, για να το συνδεσω και με το θέμα, είναι εξοργιστικο και άπειρα ξενερωτικο σε ένα ραντεβού, σε μια σχέση. Έχω βρεθεί και σε ραντεβού και σε τέτοια σχέση και είναι πραγματικά ανυπόφορο. Οπότε ναι, προσωπικά δε θα ήθελα να θυσιάσω την ψυχική μου υγεία για να είμαι απλά με κάποιον που "είναι καλό παιδί" καί νιώθω μία έλξη ενώ δεν έχουμε κοινές αξίες. Καί επειδή ξέρω πόσο ταμπού είναι για τους άντρες να δηλώνουν φεμινιστες, αν ήξεραν τί είναι θα δήλωναν φεμινιστες, γι αυτό λέω ότι δε ψάχνω απαραίτητα κάποιον που να δηλώνει φεμινιστής αλλά που να αντιλαμβάνεται τον κόσμο τριγύρω του. Ο οποίος είναι εξαιρετικά άδικος όχι μόνο για τις γυναίκες αλλά καί για άλλες μειονότητες

Welcome to my ted talk !
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διάβασε εδώ τι θεωρείται φεμινισμός, προφανώς δεν μιλάω για ακρότητες μιλάω για κάτι που εν τέλει αφορά όλα τα φύλα (είτε βιολογικά είτε κοινωνικά)

Για το λόγο ότι ο φεμινισμός αντιπροσωπεύσει όλα τα φύλα, δε θεωρώ παράλογο ένας άντρας να δηλώνει φεμινιστής και όπως είπα δε ψάχνω απαραίτητα κάτι τέτοιο, αν και θα ήταν ιδανικό. Ψάχνω για ένα άτομο που να αντιλαμβάνεται κάποια πράγματα γύρω από το φεμινισμό και τίς ανισότητες των φύλων. Προσωπικά, θεωρώ ότι ειδικά όταν πρόκειται για μία σχέση είναι σημαντικό να έχουμε κοινές αξίες αλλιώς αν πχ είμαι με κάποιον που θεωρεί ότι οι γυναίκες πχ δε βιώνουν δυσκολίες εξαιτίας του φύλου τους, τότε πώς θα αντιληφθεί και θα με στηρίξει αν εγώ πχ έχω μια άσχημη μέρα εξαιτίας μιας σεξουαλικής παρενόχλησης ή κάτι πιο "αθώου";
Έχω διδαχθεί σε ακαδημαϊκό επίπεδο για τον φεμινισμό, οπότε γνωρίζω πέντε πράγματα. Ο λόγος που το είπα είναι γιατί (εκ των πραγμάτων) είναι λίγο δύσκολο να είσαι φεμινιστής σαν άντρας, επειδή, απλά, δεν είσαι γυναίκα. Δεν μπορείς να το δεις από την οπτική της γυναίκας. Άλλο να στηρίζεις τα δικαιώματα των γυναικών για ίσες ευκαιρίες, να μην αρχίζεις τα γνωστά «ναι, αλλά γιατί είχε ντυθεί έτσι» και λοιπά φαλλοκρατικά και άλλο να δηλώνεις φεμινιστής. Δεν ξέρω αν γίνεται αντιληπτός ο τρόπος που το σκέφτομαι.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Η σειρά είναι τυχαία
Α)να είναι άνθρωπος με παιδεία και τρόπους. Να μην βρίζει να μην εκφράζεται χυδαία και να είναι ευγενικός και καλοπροαίρετος. Να τους σέβεται όλους
Β)να είναι καλοψυχος, βοηθητικός δοτικός και ταπεινός
Γ) να έχει γνώσεις και εμπειρίες. Να μπορεί δηλαδή να συζητήσει για πάντα.
Δ)Να έχει πηγαίο χιούμορ.
Ε)να είναι επιλεκτικός
Ζ)να μην είναι επιφανειακός
Στ)να μην είναι αλαζόνας
Η)να μην είναι επικριτικός
Θ)να μην είναι στον κόσμο του
Ι)να προσέχει τι λέει και πως το λέει .
Κ)να μην είναι φανατικός στο οτιδήποτε
Λ)να είναι ανοιχτόμυαλος.
Μ)να μην ασχολείται πολύ με την εξωτερική του εμφάνιση (όχι να είναι απεριποιητος)
Ν)να έχει ενδιαφέροντα
Ξ)να μην πίνει/καπνίζει.
Ο) να μην είναι τεμπέλης
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Έχω διδαχθεί σε ακαδημαϊκό επίπεδο για τον φεμινισμό, οπότε γνωρίζω πέντε πράγματα. Ο λόγος που το είπα είναι γιατί (εκ των πραγμάτων) είναι λίγο δύσκολο να είσαι φεμινιστής σαν άντρας, γιατί, απλά, δεν είσαι γυναίκα. Δεν μπορείς να το δεις από την οπτική της γυναίκας. Άλλο να στηρίζεις τα δικαιώματα των γυναικών για ίσες ευκαιρίες, να μην αρχίζεις τα γνωστά «ναι, αλλά γιατί είχε ντυθεί έτσι» και λοιπά φαλλοκρατικά και άλλο να δηλώνεις φεμινιστής. Δεν ξέρω αν γίνεται αντιληπτός ο τρόπος που το σκέφτομαι.
Μα ο φεμινισμός αφορά όλα τα φύλα γιατί εν τέλει και το "ο άντρας πληρώνει στο πρώτο ραντεβού" ή "ο άντρας πρέπει να ντύνεται έτσι καί νά μήν φοράει μακιγιάζ ή hot pink κοστούμια" είναι καταπιεστικό για τους άντρες και απόρροια της πατριαρχίας. Οπότε για εμένα, με την έννοια ότι ο φεμινισμός στοχεύει στο equity όλων των φύλων είτε κοινωνικών είτε βιολογικών τότε δε βρίσκω γιατί να μην υποστηρίζεται και απο τους άντρες. Προφανώς μπορεί να ξεκίνησε ως κίνημα για τις γυναίκες, προφανώς υπήρχε αυτό που λέμε "λευκός φεμινισμός" καί χίλια δυο άλλα σκατα στην ιστορία του αλλά σάν έννοια στο τώρα υπό αυτή τη μορφή δε βρίσκω κάτι κακό
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα ο φεμινισμός αφορά όλα τα φύλα γιατί εν τέλει και το "ο άντρας πληρώνει στο πρώτο ραντεβού" ή "ο άντρας πρέπει να ντύνεται έτσι καί νά μήν φοράει μακιγιάζ ή hot pink κοστούμια" είναι καταπιεστικό για τους άντρες και απόρροια της πατριαρχίας. Οπότε για εμένα, με την έννοια ότι ο φεμινισμός στοχεύει στο equity όλων των φύλων είτε κοινωνικών είτε βιολογικών τότε δε βρίσκω γιατί να μην υποστηρίζεται και απο τους άντρες. Προφανώς μπορεί να ξεκίνησε ως κίνημα για τις γυναίκες, προφανώς υπήρχε αυτό που λέμε "λευκός φεμινισμός" καί χίλια δυο άλλα σκατα στην ιστορία του αλλά σάν έννοια στο τώρα υπό αυτή τη μορφή δε βρίσκω κάτι κακό
Έτσι όπως το λες, ναι, γιατί ο φεμινισμός έχει εξελιχθεί σε κίνημα που προσέγγισε (και προσεγγίζει ολοένα και περισσότερο) το αντιρατσιστικό κίνημα, το κίνημα για τα δικαιώματα των γκέι κλπ. Όμως, υπήρξε όντως εποχή στην οποία ο φεμινισμός πρέσβευε τον διαχωρισμό των γυναικών από τους άντρες (π.χ. τα κοινόβια για γυναίκες του ριζοσπαστικού φεμινισμού), οπότε κάποιες αντιφεμινιστικές απόψεις του σήμερα (ενδεχομένως να) είναι απόρροια και αυτών.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Έτσι όπως το λες, ναι, γιατί ο φεμινισμός έχει εξελιχθεί σε κίνημα που προσέγγισε (και προσεγγίζει ολοένα και περισσότερο) το αντιρατσιστικό κίνημα, το κίνημα για τα δικαιώματα των γκέι κλπ. Όμως, υπήρξε όντως εποχή στην οποία ο φεμινισμός πρέσβευε τον διαχωρισμό των γυναικών από τους άντρες (π.χ. τα κοινόβια για γυναίκες του ριζοσπαστικού φεμινισμού), οπότε κάποιες αντιφεμινιστικές απόψεις του σήμερα (ενδεχομένως να) είναι απόρροια και αυτών.
Ναι το γνωρίζω αυτό και γι αυτό ανέφερα ότι δεν αναφέρομαι σε ακρότητες ή στα προηγούμενα κινήματα και γι αυτό παρέθεσα καί εκείνο τό άρθρο το οποίο με εκφράζει απόλυτα :) Αναφέρομαι στην έννοια που έχει λάβει ο φεμινισμός τώρα
 

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,653 μηνύματα.
Η εξωτερική εμφάνιση, δηλαδή τα βυζγιά και ο κώλος.

Τα υπόλοιπα είναι για λαϊκή κατανάλωση εκτός και εάν είστε HR manager και ζητάτε cv.

Φιλάκια
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι το γνωρίζω αυτό και γι αυτό ανέφερα ότι δεν αναφέρομαι σε ακρότητες ή στα προηγούμενα κινήματα και γι αυτό παρέθεσα καί εκείνο τό άρθρο το οποίο με εκφράζει απόλυτα :) Αναφέρομαι στην έννοια που έχει λάβει ο φεμινισμός τώρα
Για πες μου τώρα, πιστεύεις ότι ο φιλελεύθερος φεμινισμός έχει πετύχει τα περισσότερα και πιο χειροπιαστά αποτελέσματα για την ισότητα των φύλων, παρά την κριτική που έχει δεχτεί από τα άλλα είδη φεμινισμού, ως προς το ότι είναι «λάιτ»;​
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,744 μηνύματα.
Εγώ θέλω μια που να έχει αντίθετες πολιτικές απόψεις από εμένα, έτσι ώστε μετά από έναν άγριο τσακωμό να κάνουμε καλό σεξ 😜
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,065 μηνύματα.
Η εξωτερική εμφάνιση, δηλαδή τα βυζγιά και ο κώλος.

Τα υπόλοιπα είναι για λαϊκή κατανάλωση εκτός και εάν είστε HR manager και ζητάτε cv.

Φιλάκια
Μερικοί "κατέθεσαν" και με λιγότερες απαιτήσεις, δυστυχώς.

"Έχεις κάνει εμβόλιο;"
-"Όχι μωράκι μου, βάζουνε τσιπ μεσα σ αυτά".

Καύλωσε η άλλη, του το δωσε "να το, πάρτο φάτο".

Κι εμείς κάνουμε την τρίχα τριχιά στη μπλαμπλαδούρα για τη γενετική καταγωγή των Stallion Breeds του ανατολικού Κεντάκυ και δεν κοντεύουμε ούτε μισό χέρι μαλακία να παίξουμε ακόμα.
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Για μένα η ευφυία είναι must.
Δεν ξέρω γιατί ακριβώς αλλά ελκύομαι από έναν άνθρωπο που είναι έξυπνος και να ξέρει να χειρίζεται σωστά τον λόγο του.
Τώρα σε εμφάνιση έχω κάποιες προτιμήσεις αλλά πολλές φορές τις έχω ξεπεράσει εξαιτίας του πρώτου :P
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,080 μηνύματα.
Ναι το γνωρίζω αυτό και γι αυτό ανέφερα ότι δεν αναφέρομαι σε ακρότητες ή στα προηγούμενα κινήματα και γι αυτό παρέθεσα καί εκείνο τό άρθρο το οποίο με εκφράζει απόλυτα :) Αναφέρομαι στην έννοια που έχει λάβει ο φεμινισμός τώρα
Νομίζω πάντως οτι πολύ λίγοι νέοι άνθρωποι πλέον είναι υπέρ ρατσιστικών ιδεών, κατά των γκέι, κατά της ισότητας των φύλων κλπ. Νομίζω οτι η νέα γενιά τα έχει ξεπεράσει αυτά τα κολλήματα και είναι πολύ ευχάριστο. Αυτοί που εξακολουθούν να τα πιστεύουν αυτά είναι αυτοί που ακολουθούν ίσως νουθεσίες των πατεράδων τους και δεν έχουν δική τους άποψη για τίποτα. Οπότε εγώ θα του έδινα μια προέκταση και θα έλεγα οτι θες κάποιον ο οποίος να είναι ανοικτός στη διαφορετικότητα και στην ισότητα των φύλων και όλων των ανθρώπων.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,975 μηνύματα.
Ξ)να μην πίνει/καπνίζει.
Ο) να μην είναι τεμπέλης

σου είχα απαντήσει με εμότικονς και ο συντονισμός ίσως επειδή δεν μπόρεσε να καταλάβει ότι ήθελα να αναφερθώ σε κομμάτι του μηνύματός και αν χρησιμοποιούσα το σύστημα αξιολογήσεων, όπως μου προτάθηκε, δεν θα φαινόταν αυτό, αλλά θα φαινόταν ότι αξιολογώ ολόκληρο το μήνυμα, το έσβησε. οπότε σου γράφω και δύο λογάκια: και πίνω, και καπνίζω, και είμαι τεμπέλης. :beach:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top