Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Το θεμα πλεον για να λειτουργησει ολο αυτο ειναι να εχουμε πληρη αυτογνωσια στο θεμα τι μπορουμε να προσφερουμε εμεις σε καποιον και οχι να ψαχνουμε χαρακτηριστικα που μας ακουγονται τοσο ομορφα αλλα απο πλευρας μας ειναι τοσο δυσκολα να τα κανουμε πρωτα εμεις πραξη .
Αυτη η γενικευση ειναι λαθος. Μπορουμε να ψαχνουμε πραγματα στο συντροφο μας τα οποια εμεις δεν μπορουμε να κανουμε πραξη.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,050 μηνύματα.
Αυτη η γενικευση ειναι λαθος. Μπορουμε να ψαχνουμε πραγματα στο συντροφο μας τα οποια εμεις δεν μπορουμε να κανουμε πραξη.
Και πρακτικά αν το πάρεις δεν βγάζει νόημα γιατί δεν ζητάμε έναν άνθρωπο ο οποίος ζητάει έναν άνθρωπο ίδιο με αυτόν που ζητάμε εμείς. Αν πχ ένας άντρας ζητάει μια δυναμική γυναίκα και αυτή η δυναμική γυναίκα ζητάει έναν άντρα πιο χαμηλών τόνων, εξυπακούεται οτι αυτοί οι δύο άνθρωποι δεν προσφέρουν τα ίδια πράγματα: η γυναίκα προσφέρει δυναμισμό αλλά δεν ζητάει δυναμισμό, ζητάει μια ηρεμία, και ο άντρας προσφέρει την ηρεμία αλλά δεν ζητάει αντίστοιχα ηρεμία, ζητάει δυναμισμό. Οπότε ναι, το να προσφέρεις αυτά που ζητάς δεν βγάζει νόημα. Δε μιλάω για αυτονόητα πράγματα όπως ευγένεια, τιμιότητα, ειλικρίνεια κλπ τα οποία όλοι τα θέλουν.
 

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Και πρακτικά αν το πάρεις δεν βγάζει νόημα γιατί δεν ζητάμε έναν άνθρωπο ο οποίος ζητάει έναν άνθρωπο ίδιο με αυτόν που ζητάμε εμείς. Αν πχ ένας άντρας ζητάει μια δυναμική γυναίκα και αυτή η δυναμική γυναίκα ζητάει έναν άντρα πιο χαμηλών τόνων, εξυπακούεται οτι αυτοί οι δύο άνθρωποι δεν προσφέρουν τα ίδια πράγματα: η γυναίκα προσφέρει δυναμισμό αλλά δεν ζητάει δυναμισμό, ζητάει μια ηρεμία, και ο άντρας προσφέρει την ηρεμία αλλά δεν ζητάει αντίστοιχα ηρεμία, ζητάει δυναμισμό. Οπότε ναι, το να προσφέρεις αυτά που ζητάς δεν βγάζει νόημα. Δε μιλάω για αυτονόητα πράγματα όπως ευγένεια, τιμιότητα, ειλικρίνεια κλπ τα οποία όλοι τα θέλουν.
Συμφωνω εν γενει.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θυμήθηκα τα χθεσινοβραδινα και θέλω να θέσω ένα ερώτημα. Λέτε ότι έχω πάρα πολλές απαιτήσεις κι ότι αναζητώ ένα λούτρινο να το κάνω ο,τι θέλω . Το ξέρετε φαντάζομαι ότι υπάρχουν πάρα πολλές που δεν κοιτούν τον χαρακτήρα αλλά τη φορολογική δήλωση. Και ρωτάω : τι είναι πιο δύσκολο να αγοράσει κάποιος 2 yacht και 3 βίλες ή να

Εμένα πάντως δε μου φάνηκαν πολύ τραβηγμένα (εκτός απ' το να μην πίνει/καπνίζει που το βρίσκω λίγο επιφανειακό λόγο για να αποτελεί από μόνο του deal-breaker), γιατί πολλά πάνε πακέτο, δηλαδή:

1. Ένας άνθρωπος καλόψυχος και δοτικός κατά 99% θα έχει παιδεία και τρόπους, θα είναι ευγενικός και καλοπροαίρετος (βέβαια διαφωνώ με το "προς όλους" γιατί πολλές φορές στη ζωή σου θα χρειαστεί να δείξεις τα όριά σου με κοφτό και απόλυτο τρόπο σε αυτούς που δε χαμπαριαζουν, οι αγάπες και οι σεβασμοι δεν πιάνουν παντού).

2. Ένας άνθρωπος που δεν είναι "στον κόσμο του", εγώ αντιλαμβάνομαι πως έχει επίγνωση της πραγματικότητας αλλά και μια άλφα ενσυναισθηση. Ένας τέτοιος άνθρωπος το πιθανότερο είναι να προσέχει και τι λέει/πώς το λέει. Ένας άνθρωπος που δε ζει στον δικό του κόσμο αλλά ζυμώνεται με την κοινωνία καθημερινά επίσης είναι πολύ λογικό να έχει γνώσεις και εμπειρίες να μοιραστεί, αλλά και ενδιαφέροντα.

3. Ο ταπεινός που λες, εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να είναι αλαζόνας. Ο μη αλαζόνας έχει περισσότερες πιθανότητες να αυτοσαρκαζεται, να μη βλέπει τον εαυτό του τόσο σοβαρά και, ως εκ τούτου, να έχει χιούμορ. Μπορεί να μην είναι το χιούμορ που σ αρέσει, αλλά το πιθανότερο είναι ότι θα έχει.

4. Ένας άνθρωπος που δεν είναι επιφανειακός, συνήθως είναι και επιλεκτικός.

Και πάει λέγοντας. Εν ολίγοις, αυτό που θες είναι ένας έξυπνος άνθρωπος που έχει καλές σχέσεις με την οικογένειά του και αυστηρούς γονείς (οχι καταπιεστικους). Τώρα αν κάνει και κάνα τσιγάρο, δώσε τόπο στην οργή κι εσύ :P
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτη η γενικευση ειναι λαθος. Μπορουμε να ψαχνουμε πραγματα στο συντροφο μας τα οποια εμεις δεν μπορουμε να κανουμε πραξη.
Οποτε εισαι σε θεση να μην φερεσαι εγωιστικα και να δοκιμαζεις πραγματα που μεχρι τοτε δεν μπορουσες να κανεις ?

Ενα ¨καλο ¨χαρακτηριστικο δεν ειναι η ελλειψη εγωισμου την οποια την αναζητας αρα μπορεις και την προσφερεις και εσυ ?

Ποσο λαθος λοιπον ειναι ολο αυτο οταν το προσεγγιζεις απο αυτη την οπτικη πλευρα του χαρακτηριστικου και οχι της καθε αυτου πραξης ?
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,496 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εμένα πάντως δε μου φάνηκαν πολύ τραβηγμένα (εκτός απ' το να μην πίνει/καπνίζει που το βρίσκω λίγο επιφανειακό λόγο για να αποτελεί από μόνο του deal-breaker), γιατί πολλά πάνε πακέτο, δηλαδή:

1. Ένας άνθρωπος καλόψυχος και δοτικός κατά 99% θα έχει παιδεία και τρόπους, θα είναι ευγενικός και καλοπροαίρετος (βέβαια διαφωνώ με το "προς όλους" γιατί πολλές φορές στη ζωή σου θα χρειαστεί να δείξεις τα όριά σου με κοφτό και απόλυτο τρόπο σε αυτούς που δε χαμπαριαζουν, οι αγάπες και οι σεβασμοι δεν πιάνουν παντού).

2. Ένας άνθρωπος που δεν είναι "στον κόσμο του", εγώ αντιλαμβάνομαι πως έχει επίγνωση της πραγματικότητας αλλά και μια άλφα ενσυναισθηση. Ένας τέτοιος άνθρωπος το πιθανότερο είναι να προσέχει και τι λέει/πώς το λέει. Ένας άνθρωπος που δε ζει στον δικό του κόσμο αλλά ζυμώνεται με την κοινωνία καθημερινά επίσης είναι πολύ λογικό να έχει γνώσεις και εμπειρίες να μοιραστεί, αλλά και ενδιαφέροντα.

3. Ο ταπεινός που λες, εκ των πραγμάτων δεν μπορεί να είναι αλαζόνας. Ο μη αλαζόνας έχει περισσότερες πιθανότητες να αυτοσαρκαζεται, να μη βλέπει τον εαυτό του τόσο σοβαρά και, ως εκ τούτου, να έχει χιούμορ. Μπορεί να μην είναι το χιούμορ που σ αρέσει, αλλά το πιθανότερο είναι ότι θα έχει.

4. Ένας άνθρωπος που δεν είναι επιφανειακός, συνήθως είναι και επιλεκτικός.

Και πάει λέγοντας. Εν ολίγοις, αυτό που θες είναι ένας έξυπνος άνθρωπος που έχει καλές σχέσεις με την οικογένειά του και αυστηρούς γονείς (οχι καταπιεστικους). Τώρα αν κάνει και κάνα τσιγάρο, δώσε τόπο στην οργή κι εσύ :P
Λοιπόν αρχικά ευχαριστώ γιατί κατάλαβες το νόημα 🤣
1. Όταν λέω να τους σέβεται όλους εννοώ και την καθαρίστρια και τον σερβιτόρο. Δεν εννοούσα σε μια ακραία κατάσταση να μείνει αδρανής. Άνθρωποι είμαστε.
2. Σωστό
3 σωστό
4 σωστό
έχεις δίκιο,πολλά από αυτά που είπα συνδέονται μεταξύ τους ...
Αυτό για τους γονείς δεν ισχύει θα ήθελα να είναι πιο προσιτοί. Αν μου τύχει κακιστρω πεθερά την κάνω 👋😘
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λοιπόν αρχικά ευχαριστώ γιατί κατάλαβες το νόημα 🤣
1. Όταν λέω να τους σέβεται όλους εννοώ και την καθαρίστρια και τον σερβιτόρο. Δεν εννοούσα σε μια ακραία κατάσταση να μείνει αδρανής. Άνθρωποι είμαστε.
2. Σωστό
3 σωστό
4 σωστό
έχεις δίκιο,πολλά από αυτά που είπα συνδέονται μεταξύ τους ...
Αυτό για τους γονείς δεν ισχύει θα ήθελα να είναι πιο προσιτοί. Αν μου τύχει κακιστρω πεθερά την κάνω 👋😘

Αυστηροί γονείς δεν εννοώ αυταρχικοί αλλά με αυστηρές αρχές, που να μαλώνουν το παιδί τους όταν κάνει κάτι λάθος και να το βάζουν να συμμετέχει στις διάφορες εργασίες της οικογένειας, να μάθει να είναι ενεργό μέλος αυτής και να μην είναι στο σπίτι μόνο για φαΐ ύπνο και λεφτά. Τα περισσότερα παιδιά που είναι όπως τα περιγράφεις έχουν τέτοιους γονείς. Ούτε καταπιεστικούς, ούτε αδιάφορους/απόντες, ούτε "γονείς-φιλαράκια".
 

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Οποτε εισαι σε θεση να μην φερεσαι εγωιστικα και να δοκιμαζεις πραγματα που μεχρι τοτε δεν μπορουσες να κανεις ?

Ενα ¨καλο ¨χαρακτηριστικο δεν ειναι η ελλειψη εγωισμου την οποια την αναζητας αρα μπορεις και την προσφερεις και εσυ ?

Ποσο λαθος λοιπον ειναι ολο αυτο οταν το προσεγγιζεις απο αυτη την οπτικη πλευρα του χαρακτηριστικου και οχι της καθε αυτου πραξης ?
Mπορεις να εισαι εγωιστης και να αναζητας καποιον που δεν ειναι. And that's totally fine
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Το ρίξαμε too much στα personal traits αλλά υποθέτω είναι λογικό καθώς και αυτά δημιουργούν έλξη ή ξενερώνουν ανάλογα, αρκετές φορές. Anyways,my list :

1.Πρέπει να έχει ποδάρες οπωσδήποτε.
2.Να μην είναι φανατισμένη, και ιδανικά να έχει δυνατό χιούμορ.
3.Να είναι δημιουργική, πολύ ανοιχτόμυαλη και έξυπνη.
4.Να έχει πάθος για μια επιστήμη ή τέχνη και να της αρέσει να μοιράζεται γνώσεις και οτι της κάνει εντύπωσης πάνω σε αυτά.
5. Να είναι πιο εσωστρεφής. Π.χ. να προτιμάει να διαβάσει κανά βιβλίο ή να δει κάποια ταινία σε καθημερινή βάση(όχι και συνεχώς βέβαια) παρά να πάει σε κανά κλαμπάκι.
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Εσείς που ξέρετε τι μπορώ εγώ να προσφέρω;;
Πως είστε σίγουροι ότι δεν έχω τίποτα από αυτά που ζητάω ;; Με γνωρίζετε;;;

έκανες μια λίστα τι ζητάς απο τους άλλους σωστά; τι έχεις απο αυτά που ζητάς; :)
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
Με την απορία θα μείνεις

μπράβο σου όμως που είπες κάτι τόσο σωστό και δεν χρειάζεται να το γράψω εγώ και να φανώ κακός γενικά.

Θυμήθηκα τα χθεσινοβραδινα και θέλω να θέσω ένα ερώτημα. Λέτε ότι έχω πάρα πολλές απαιτήσεις κι ότι αναζητώ ένα λούτρινο να το κάνω ο,τι θέλω . Το ξέρετε φαντάζομαι ότι υπάρχουν πάρα πολλές που δεν κοιτούν τον χαρακτήρα αλλά τη φορολογική δήλωση. Και ρωτάω : τι είναι πιο δύσκολο να αγοράσει κάποιος 2 yacht και 3 βίλες ή να

και γενικά μπράβο που μιλάς σαν ώριμη γυναίκα το παραπάνω σχόλιο σου "τι κοιτάνε στις μέρες
μας αρκετές κοπέλες..." το έχω ακούσει μια μόνο φορά απο κάτι 35αρες στην δουλειά μου και
μου έκανε εντύπωση σαν έκφραση και σκεπτικό.

πόσο χρονών είπαμε οτι είσαι;; το "Λόλα να ενα μήλο" που γράφεις εδω που το έμαθες??
αυτό ειναι απο το αλφαβητάρι του δημοτικού που ούτε εγώ δεν πρόλαβα, ούτε καν οι
γονείς σου.. οι γιαγιάδες και οι παπούδες το πρόλαβαν όταν πήγαν σχολείο. :cool2:
 

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Το ρίξαμε too much στα personal traits αλλά υποθέτω είναι λογικό καθώς και αυτά δημιουργούν έλξη ή ξενερώνουν ανάλογα, αρκετές φορές. Anyways,my list :

1.Πρέπει να έχει ποδάρες οπωσδήποτε.
2.Να μην είναι φανατισμένη, και ιδανικά να έχει δυνατό χιούμορ.
3.Να είναι δημιουργική, πολύ ανοιχτόμυαλη και έξυπνη.
4.Να έχει πάθος για μια επιστήμη ή τέχνη και να της αρέσει να μοιράζεται γνώσεις και οτι της κάνει εντύπωσης πάνω σε αυτά.
5. Να είναι πιο εσωστρεφής. Π.χ. να προτιμάει να διαβάσει κανά βιβλίο ή να δει κάποια ταινία σε καθημερινή βάση(όχι και συνεχώς βέβαια) παρά να πάει σε κανά κλαμπάκι.

με σειρά προτεραιότητας;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,050 μηνύματα.
Το ρίξαμε too much στα personal traits αλλά υποθέτω είναι λογικό καθώς και αυτά δημιουργούν έλξη ή ξενερώνουν ανάλογα, αρκετές φορές. Anyways,my list :

1.Πρέπει να έχει ποδάρες οπωσδήποτε.
2.Να μην είναι φανατισμένη, και ιδανικά να έχει δυνατό χιούμορ.
3.Να είναι δημιουργική, πολύ ανοιχτόμυαλη και έξυπνη.
4.Να έχει πάθος για μια επιστήμη ή τέχνη και να της αρέσει να μοιράζεται γνώσεις και οτι της κάνει εντύπωσης πάνω σε αυτά.
5. Να είναι πιο εσωστρεφής. Π.χ. να προτιμάει να διαβάσει κανά βιβλίο ή να δει κάποια ταινία σε καθημερινή βάση(όχι και συνεχώς βέβαια) παρά να πάει σε κανά κλαμπάκι.
Να είναι εσύ δηλαδή (για τις ποδάρες ΣΟΥ δεν ξέρω) :kissing:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
με σειρά προτεραιότητας;
Εαν και δεν το είχα στο μυαλό αυτό όταν τα έγραφα , η αλήθεια είναι οτι εάν τα έβαζα σε σειρά προτεραιότητας έτσι θα τα είχα :laugh: . Τουλάχιστον για τα χαρακτηριστικά προσωπικότητας γιατί το πρώτο απευθύνεται στην εμφάνιση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να είναι εσύ δηλαδή (για τις ποδάρες ΣΟΥ δεν ξέρω) :kissing:
Πρέπει να υπάρχει μια ισορροπία, να είναι η άλλη διαφορετική μεν αλλά όχι και πάρα πολύ. Τότε πιστεύω οτι δένει καλύτερα το γλυκό :D . Όχι εγώ ποδάρες δεν έχω, για αυτό, το κενό αυτό πρέπει να καλύπτεται απο εκείνη :hehe: .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mπορεις να εισαι εγωιστης και να αναζητας καποιον που δεν ειναι. And that's totally fine
Μάντεψε..
Και να τον βρεις απλά δεν θα συνυπαρξετε για πολύ 🙂

Και αν πάλι συνυπάρξετε πάει να πει πως τελικά δεν είσαι και τόσο εγωιστής γιατί αυτός ο άνθρωπος με τον οποίο βρίσκεσαι είναι τόσο σημαντικός αρα και ικανός αυτό που σου προσφέρει πρώτα εκείνος να το εισπράξει μετέπειτα 😉

Δεν εχεις ιδέα σε τι σημείο μπορεί να σε φτάσει ο δικός σου ιδανικός άνθρωπος ..
Ας αναρωτηθεί ο καθένας μας αν μπορεί να τα αντέξει όλα αυτά και ας αφήσουμε όλα τα άλλα για μετά 😉
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μακράν αυτό .Για να ζητάς κάποια πράγματα νομίζω θα πρέπει να τα έχεις και εσύ ο ίδιος
ή να έχεις την διάθεση της εξέλιξης και να είσαι με έναν άνθρωπο που θαυμάζεις και θέλεις να σου τα μάθει..

Άλλωστε όλο αυτό είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με το ερωτικό παιχνίδι και εξαπτει ακόμα πιο πολύ την φαντασία και συνεπώς το όλο κλίμα 🙂
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
Μάντεψε..
Και να τον βρεις απλά δεν θα συνυπαρξετε για πολύ 🙂

Και αν πάλι συνυπάρξετε πάει να πει πως τελικά δεν είσαι και τόσο εγωιστής γιατί αυτός ο άνθρωπος με τον οποίο βρίσκεσαι είναι τόσο σημαντικός αρα και ικανός αυτό που σου προσφέρει πρώτα εκείνος να το εισπράξει μετέπειτα 😉

Δεν εχεις ιδέα σε τι σημείο μπορεί να σε φτάσει ο δικός σου ιδανικός άνθρωπος ..
Ας αναρωτηθεί ο καθένας μας αν μπορεί να τα αντέξει όλα αυτά και ας αφήσουμε όλα τα άλλα για μετά 😉
Βασικα κανεις λαθος. υποθετεις οτι ξερεις τι θελουν ολοι οι ανθρωποι και πως συμπεριφερονται.

Μπορει να ειμαι εγωιστης και παρ' ολα αυτα να συνυπαρχω σε μια σχεση με καποια που δεν ειναι. Υπαρχουν περισσοτεροι απο 8 δις διαφορετικοι ανθρωποι. Ειναι εκπληκτικο το ποσο διαφορετικες ειναι οι αναγκες τους. Οι ανθρωπινες σχεσεις δεν μπαινουν σε τοσο απλους κανονες.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βασικα κανεις λαθος. υποθετεις οτι ξερεις τι θελουν ολοι οι ανθρωποι και πως συμπεριφερονται.
Μπορεί να κάνω και λάθος εφόσον σου απάντησα καθαρά στο συγκεκριμένο γεγονός, δεν έβαλα όλες τις περιπτώσεις μέσα.
Μπορει να ειμαι εγωιστης και παρ' ολα αυτα να συνυπαρχω σε μια σχεση με καποια που δεν ειναι. Υπαρχουν περισσοτεροι απο 8 δις διαφορετικοι ανθρωποι. Ειναι εκπληκτικο το ποσο διαφορετικες ειναι οι αναγκες τους. Οι ανθρωπινες σχεσεις δεν μπαινουν σε τοσο απλους κανονες.
Άρα αυτή που θα συνυπάρχει πως θα την χαρακτηριζες ?

Πιστεύω να συζητάμε για σχέσεις μέσα σε νορμάλ πλαίσια κσι όχι για αρρωστημενες καταστάσεις που παθολογικες περιπτώσεις ψάχνουν θύματα και όχι συντρόφους ..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top