Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Η σκατοψυχία.
Η έλλειψη τρόπων.
Η τακτική μερικών του στυλ '' θα σου συμπεριφέρομαι λες και εισαι σκουπιδακι,για να δώσεις σημασία''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανδρεας1991

Νεοφερμένος

Ο Ανδρεας1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μολις τωρα μπηκα στην ομορφη παρεα σας και ειναι το πρωτο θεμα στο οποιο σχολιαζω... Λοιπον δεν μου αρεσει η τσιγκουνια, τα ψωνια( οχι στο super :P), η υποκρισια και πολλα αλλα.... ομως θεωρω οτι σημαντικο ειναι οταν γνωριζουμε ενα ατομο, να κραταμε τα θετικα στοιχεια του χαρακτηρα του και οχι τοσο τα αρνητικα. Διαβασα απο πολλους να λενε οτι δεν εχουν πολλους φιλους( πραγμα που δεν ειναι κακο) επειδη ουσιαστικα εχουν πολλες απαιτησεις απο τους ανθρωπους γυρω τους. Απλα θελω να πω οτι ισως πολλες φορες δεν ειναι οι αλλοι τοσο τσιγκουνιδες, ουτε τοσο υποκριτες, ισως να ειμαστε και εμεις υπερβολικοι σε καποια θεματα και να μην ξερουμε τι θελουμε απο εκεινους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το να μην έχει γούστο στη μουσική:worry:

Εγώ ακούω τα πάντα εκτός απο:Μπίμπερ,Παραδοσιακά και κλαψιάρικα

Μου έχει τύχει να είμαι σε παρέα και να ακούνε όλες Μπίμπερ και μόνο εγώ να ακούω ροκ.
Και ήταν στις εποχές που άρχισα να ακούω μέταλ και χτυπάει το κινητό μου κάποια στιγμή και είχα βάλει Rotting Christ,το Νέμεσις.
Και μια μου λέει 'Τέτοιες Μαλακίες ακούς εσύ;Άη άκου καμια μουσική της προκοπής!'
και την έκραξα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
δεν μου αρέσουν αυτοί που προσβάλουν τους αλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μου γυρίζουν τα άντερα οι "ειδήμονες" και ιδιαίτερα εκείνοι που δεν λένε απλώς τη γνώμη τους αλλά την καταθέτουν υπό μορφή....οδηγίας, είδος εν αφθονία στον χώρο. :whatever:
Εξαιρούνται βέβαια όσοι βρίσκονται σε διατεταγμένη υπηρεσία, αυτοί τουλάχιστον προσπαθούν να κάνουν τη δουλειά τους :console:

Η αντίδραση μου; :spell:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Η υπεροψία , η αδιαφορία , η αχαριστία ,ο εγωισμός και η έλλειψη ανθρωπιάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελλόγιμος λαγός

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ελλόγιμος λαγός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αυτοί που με το που σε γνωρίζουν σε "ερωτεύονται" και αφού έχετε φτιάξει μαζί με άλλα άτομα μια παρέα και περνάτε καλά, την χαλάνε γιατί εσύ σε 2 μέρες δεν μπορείς να ξέρεις αν σ'αρέσει ο άλλος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο τόνος της φωνής τους και η χροιά τους.
Δε ξέρω πώς να το εξηγήσω, αλλά είναι μερικοί άνθρωποι, κυρίως γυναίκες, που' χουν αυτή τη σπαστική φωνή και μιλάνε λες και δε ξέρω γω τι.
Πρέπει να το ακούσετε για να καταλάβετε.

Απλά φανταστείτε λίγο φωνή που λέει ειρωνικά και περιφρονικα(ή περιφρονιστικά, ή τεςπα αυτός που περιφρονεί) "καλέ πώς είσαι έτσι;" και να τραβάει τις λέξεις. Και τεςπα. Βλακεία.
Αυτό. Μου τη σπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το να συνεχίζει να λεει ψέματα μπροστά στα μούτρα σου...ενώ του εξηγείς ότι ξέρεις ότι λεει ψέματα....:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το να συνεχίζει να λεει ψέματα μπροστά στα μούτρα σου...ενώ του εξηγείς ότι ξέρεις ότι λεει ψέματα....:P;)

Κάτι σαν τα καλά παιδιά που έχουμε στη βουλή δηλαδή... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
H αχαριστια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UnoDos

Νεοφερμένος

Η UnoDos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Συνηθως οι γυναικες ειναι αυτες που σε κοιτανε με "καρφωμα" ενα πραμα. Δηλαδη, εκει που μιλατε εσυ εισαι ανετος κ κοολ κ μετα σταματατε να μιλατε δεν εχετε να πειτε κατι και η αλλη εκει σε κοιταει λες και εισαι αλιεν και ακομα χειροτερα να το περνεις κ εσυ πρεφα... τι να πω... δεν το χω κανει ΠΟΤΕ των ΠΟΤΩΝ και ευχομαι να μην τυχει σε κανεναν, απλα ειναι υπερβολικα σπαστικο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
αχαριστία αλλά κυρίως κοροιδία.το να πει ένα ψέμα μπορώ να το συγχωρησω,αλλα το να με κοροιδευει να μου λεει συνεχεια ψεματα και να λεει απο μεσα του(η χειροτερα απεξω του)τι χαζη....,με εξοργίζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ψέμα,αδιαφορία,αχαριστία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Η δηθεν-ιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Το κουτσομπολιό είναι αυτό που με εξοργίζει όταν κάποιος άνθρωπος ασχολήτε με αυτό και κουτσομπολεύει. Και η αλαζονεία μου την δίνει πολύ. Όλα τα άλλα αρνητικά όταν τα βλέπω σε κάποιον απλά γελάω από μέσα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η υποκρισία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μου τη δινει πολυ οταν ενα ατομο σου λεει οτι δεν θα σου βαλει πια νεα μετρα κι ομως συνεχιζει να σου βαζει σκληροτερα. Προσωπικα αποφευγω να κανω παρεα με τετοιου ειδους ατομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι το πιο σπαστικο ειναι να εχει προβλημα μαζι σου και ενω ειστε φιλοι αν σε θαβει.Πες το μπροστα ρε φιλε τι φοβασαι; Με το να το μαθαινω απο αλλους με χεις χασει ειδη θες δεν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top