Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μου τη δίνει απόλυτα η αγένεια, η ειρωνία, η αλλαζονεία, η απολυτότητα και η "ξερολίαση".
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
H Ελληνική νοοτροπία (με την αρνητική έννοια). :/:
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Μαζί σου 1000% και απ' ό,τι βλέπω κι εσύ σηκώθηκες κι έφυγες από αυτό το μπ.....!

Μπ... υπάρχουν παντού. Έχω τελείως απομυθοποιήσει τις ανθρώπινες κοινωνίες γιατί οι άνθρωποι είναι ίδιοι. Πιστεύω ότι οι άνθρωποι σε κάθε κοινωνία έχουν τα ίδια βιολογικά ένστικτα άσχετα οι σκοπιμότητες προσπαθούν να μας πείσουν ότι αλλού είναι καλύτερα.
 

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Μπ... υπάρχουν παντού. Έχω τελείως απομυθοποιήσει τις ανθρώπινες κοινωνίες γιατί οι άνθρωποι είναι ίδιοι. Πιστεύω ότι οι άνθρωποι σε κάθε κοινωνία έχουν τα ίδια βιολογικά ένστικτα άσχετα οι σκοπιμότητες προσπαθούν να μας πείσουν ότι αλλού είναι καλύτερα.
Συμφωνώ ως προς το ότι έχουμε παντού τα ίδια βιολογικά ένστικτα, αλλά η διαφορά είναι η παιδεία, το νοιάξιμο για τον συνάνθρωπο, οι μη τοξικές συμπεριφορές.. Εγώ έχω φύγει από Ελλάδα σε χώρα που η νοοτροπία και το πώς λειτουργούν τα συστήματα και η καθημερινή ζωή είναι πολύ πιο κοντινή με τη δική μου κ έχω βρει την υγειά μου!
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Τώρα μου ήρθε η ειρωνεία, γιατί δεν μπορείς να ψυχολογήσεις αν κάποιος σε κοροϊδεύει μες στη μούρη σου ή το λέει με πιο πειραχτική διάθεση .
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Δε συμπαθώ όχι απλά δε συμπαθώ τη κακία. Πιστεύω πως πρέπει να εξουδετερωθεί. (Σε κάποιον που είναι κοντά μου).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top