Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
1)Η μιζερια και η ισοπεδωση των παντων
2)Η μουνοδουλεία(πραγματικα δεν μπορω να εχω στην παρεα μου τετοια ατομα..θα σε ''κρεμασουν'' αμα πασα στιγμη για κοπελα)
3)Οι επιφανειακοι ανθρωποι που τους νοιαζει μονο το image και που θα βγουνε το βραδυ
και οτι ειπε και η απο πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα..

Νεοφερμένος

Η Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Να είναι δήθεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δε μου αρεσουν οι ψυχροι ανθρωποι, οι κρυοι. Εμενα μου αρεσουν τα χαμογελα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
η κουτοπονηρια :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
η μιζερια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Το ψέμα και η υποκρισία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Η αχαριστία ... να έχεις κάνει πολλά , αλλά στο τέλος να ακούς ένα.. ''Σιγά μωρέ και τι έγινε;;;'' :mad::mad::mad:
και δεύτερον η υποκρισία που έχουν πει παρά πάνω πολλοί και δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω!!!! :/::/: είναι από τα χειρότερα!! ... Να μην υπάρχει ειλικρίνεια..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και η ασυνέπεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμα
Υποκρισία
Αλαζονεία
Ασυνέπεια
Τα ψωνισμένα άτομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Δεν μπορώ την κακομοιριά και τη στενομυαλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
να τους λες την αληθεια και να μην σε πιστευουν ακομα και αν εισαι εμπιστευσιμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαξέντιος

Νεοφερμένος

Ο Μαξέντιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το να είναι γάβρος.
Πασόκος.
Χρυσαυγίτης.
Βλαχογκουρμές - φάγαμε ένα σούσι και μια πάπια με καραμελωμένο αμύγδαλο προχθες, με την Ελεονώρα, άλλο πράγμα
Ψευτοκουλτουριαρης.
Δηθενιά
Ακρατής του Μάριου Φραγκούλη.
Λάτρης της Μελίνας Κανά.
Τηλεθεατής της Μπήλιως Τσουκαλά.
Αγενής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ο κυριος ξερολας...που δεν ξερει τίποτε αλλα απαντά γενικά και αόριστα
για να δειξει οτι" κατεχει " το θέμα μπροστά σε όλους...
Και δεν καταλαβαίνει οτι όλοι τον έχουν πάρει χαμπαρι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Η δηθενιά, η αγένεια, ο εγωισμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
στο χαρακτηρα ενος ανθρωπου μου τη σπαει
να περιαυτολογει και να υπερβαλει μιλωντας για καμωματα του
να ειναι μεμψιμοιρος βλεποντας το ποτηρι μισοαδειο και οχι μισογεματο
να ειρωνευεται τους παντς και τα παντα
να μην εχει αισθηση του χιουμορ..
αλλα αυτο που με απωθει περισσοτερο ειναι το κοτσομπολιο!! δειχνει πολυ ανασφαλη και κομπλεξικο ατομο.. χαλιααα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Το να τα παίρνει όλα τοις μετρητοίς, να μην σηκώνει καθόλου απο πλάκες και να είναι άκρως ανταγωνιστικός με κάθε τι περπατάει στα δύο. Για μερικούς ανθρώπους ο ανταγωνισμός ειναι το άλφα και το ωμεγα στη ζωή τους για την επίτευξη οποιοδήποτε στόχου τους. Προσωπικά το να ζω και να βλέπω τον εκαστοτε συνάνθρωπο μου μοναχα ανταγωνιστικά θα με έκανε δυστυχισμένη. Προσπαθώ να επιτύχω κάποια πράγματα χωρίς να προσπαθώ να προκάλεσω κωλύματα στο έργο αυτουνου που εχω απέναντι μου. Ωστόσο γνωρίζω ανταγωνιστικα άτομα. Δε πα να επιτύχουν οτι θέλουν στη ζωη τους; Απο τη στιγμη που για μενα δεν λογίζονται σαν ανθρωποι οι οποιοι να ειναι ικανοί να αποπνέουν τον σεβασμό μου, λιγο με νοιαζει.

«Όταν η άμιλλα μας οδηγεί σε ανύψωση του εαυτού μας, μόνο με την αξία μας και όχι με την ταπείνωση του συνανθρώπου μας, τότε είναι ένα από τα πιο μεγάλα παρορμητικά της δράσης.»
Σάμιουελ Τζόνσον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να πίνει pepsi αντί για coca cola
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οι ψευτοκουλτουριαδες μου τη δινουν, που κατα βαθος ειναι γυφτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Να σχολιάζει και να ρίχνει λάσπη συνέχεια στους άλλους!Α και τους ψεύτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hodor

Νεοφερμένος

Ο Hodor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εμένα μου τη δίνουν τα άτομα, που τους τη δίνουν άλλα άτομα,τα οποία αρχίζουν το κράξιμο με την παραμικρή ευκαιρία, δηλώνοντας έμμεσα ότι είναι ακριβώς το αντίθετο από αυτό που δηλώνουν ότι τους τη σπάει σε ένα άλλο άτομο.
Yes i am talking to all of you above me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top